HostGator Review: 9 جوانب مثبت و 5 منفی از Gator!

میزبان


میزبان

https://www.hostgator.com/

tl؛ dr

اگرچه نسبتاً سریع ، کاربران پیشرفته ممکن است HostGator را فاقد ویژگیهای خود بدانند. با این حال ، اگر به دنبال سرویس میزبانی وب بدون استفاده و استفاده آسان هستید ، ممکن است HostGator سرویس مناسبی برای شما باشد! .

بررسی HostGator: 9 جوانب مثبت & 5 منفی از Gator!

بعد در لیست میزبان های وب واجد شرایط ما ، HostGator محبوب ، همیشه درخشان ترین سرویس میزبانی وب به نظر می رسد.

آنها بسیار زیبا هستند.

آنها شناخته شده هستند که کاربر پسند هستند.

اما چگونه ‘Gator در برابر سایر غول های صنعت ایستادگی می کند?

توجه داشته باشید

ما برای همه قیمت های ذکر شده از نرخ ارز 1 دلار به RM4.10 استفاده می کنیم.

برای فهمیدن ، ما به کارگزاران ما کمک مالی کرده ایم ، نعمت های خدای روزنامه نگاری را درخواست کرده ایم و به برنامه HostGator’s Baby برای کمک به برخی آزمایش های جدی کمک کرده ایم (تست هایی که هیچ کس برای انجام این کار زحمت نمی کشد ، بسیار متشکرم) فقط این را می دانید اگر HostGator میزبان مناسب شماست.

نتایج حاصل از آزمایشات ما واقعاً بسیار شگفت آور است ، اما چیزهای خوبی برای کسانی که منتظر هستند ، منتظر می مانند و منتظرند تا حکم ما در پایان این بررسی باشد.

افشای

دو سایت آزمون ما hgcloudhosted.com و hgbabyhosted.com هستند. اولی با میزبان HostGator Cloud Hatchling میزبان است. در حالی که دومی با HostGator Baby میزبانی می شود.

9 دلیل اینکه HostGator برای مالزیایی ها مناسب است

1. زمان پاسخ سریع سرور

اگر تاکنون نشنیده اید ، در اینجا در Bitcatcha.com ، ما واقعاً دوست داریم میزبانی وبمان سریع باشد. خیلی سریع.

و اینجاست که HostGator توجه ما را به خود جلب کرده است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

32 میلی ثانیه36 میلی ثانیه221 ms221 ms139 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

717 ms205 ms153 ms36 میلی ثانیه140 میلی ثانیه

سرعت متوسط: 190 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

با توجه به اینکه فقط 2 مرکز داده دارند (هر دو در ایالات متحده واقع شده اند) ، HostGator توانست در سائو پائولو ، سیدنی و ژاپن واقعاً خوب عمل کند ، همه زمان پاسخگویی زیر 205 ms.

آنها در سنگاپور و لندن خوب عمل کردند (221 ms) که این بدان معنی است که آنها در مالزی برای ما خوب کار می کنند ، اما آنها در بنگلور با 717 ms کمی عقب ماندند.

با میانگین میانگین 190 میلی ثانیه در سراسر جهان ، HostGator خود را از ما A گرفتند!

2. سرعت بارگذاری سریع سایت

به استثنای PHP7.1 و ساخته شده در سیستم فشرده سازی محتوا مبتنی بر آپاچی ، HostGator واقعاً اتفاق زیادی برای آنها نمی خواهد.

آنها از حافظه SSD استفاده نمی کنند (فقط با هاست ابری ، Boo در دسترس است!) ، هیچ سرور NGINX تنظیم نشده است یا ویژگی های ذخیره ویژه خاصی مانند Supercacher SiteGround وجود ندارد … اما هنوز زمان بار سایت بسیار سریع است!

ما با استفاده از webpagetest.org و سایت تست HGBabyHosted.com ما را در برابر HGCloudHosted.com ما جستجو کرد و نتایج را در اینجا آورده ایم:

HostGator Baby WebPageTest.org نتایج نتایج =

تست سرعت صفحه وب (کودک HostGator)

نتایج HostGator Cloud WebPageTest.org

تست سرعت صفحه وب (HostGator Cloud)

میزبانی وب Cloud HostGator یکی از سریعترین و مطمئن ترین خدمات میزبانی وب است که ما از استفاده آنها لذت برده ایم (بررسی خود را در اینجا مشاهده کنید) ، بنابراین وقتی می گوییم سرعت بارگذاری شده در میزبانی وب مشترک تقریباً قابل مقایسه است با این حرفها زیاد است. میزبان ابر آنها!

با توجه به نتایج آزمون ، سرعت بارگذاری شده میزبان فقط کمی آهسته تر از سرعت بارگذاری برنامه Cloud ما است و با توجه به اینکه طرح Cloud دارای SSD ، تقویت کننده های سرعت ، اساساً تمام زنگ ها و سوت های جهان است ، بسیار لرزان است. پیشنهاد دادن.

همچنین ، TTFB را بین هر دو سایت آزمایش بررسی کنید – تفاوت ناچیز است!

ما اطمینان داریم که با کمی تنظیم دقیق و تلاش ، ما قادر خواهیم بود سرعت بارگیری را حتی بیشتر کاهش دهیم و تا آنجا که ممکن است آب آن را از برنامه BabyGator Baby ما خارج کنیم.!

3. 99.9٪ Uptime گارانتی!

خرابی می تواند برای یک سایت به شدت آسیب برساند! این باعث می شود که فروش بالقوه خود را از دست بدهید و از این بدتر – این باعث می شود سایت شما در رتبه بندی های Google قرار بگیرد ، این بدان معنی است که شما تمام آن کلیک های صفحه اول یخ زده را از دست می دهید ، که به نوبه خود باعث می شود بیشتر فروش را از دست دهید!

بنابراین بله ، خرابی در صنعت بسیار مهم است ، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که برنامه HostGator همراه با 99.9٪ ضمانت به موقع, در صورت عدم موفقیت ، ما به اعتبار 1 ماه بازپرداخت می شویم تا در برنامه موجود ما استفاده شود.

با این حال ، با توجه به شهرت HostGator که از زمان سخت افزاری برخوردار است ، فکر نمی کنیم که اصلاً نیاز به استفاده از اعتبارات آنها داشته باشیم. با گفتن همه اینها ، برخی شرایط ضمانت وجود دارد که ما واقعاً از آنها راضی نیستیم ، اما بعداً در بخش منفی.

Uptime از آوریل 2018

100٪

* HGBabyHosted.com (سرویس دهنده: ایالات متحده ، برنامه: کودک)

Uptime از ژانویه 2017

99.99٪

* HGCloudHosted.com (Datecenter: US ، برنامه: Cloud Cloud)

4. UI کاربر پسند کاربر فوق العاده

من نمی دانم که چرا ، اما رابط کاربری اکثر خدمات میزبانی وب در خارج از آنجا به نظر می رسد که توسط شخصی در دهه 80 طراحی شده است که تصمیم گرفت تا در نیمه کار به کار خود ادامه دهد.

شما باید هزار بار کلیک کنید تا به دنبال راهی برای انجام کار باشید و اگر با طرح آن آشنا نباشید مشکل بدتر می شود (به همین دلیل ما cPanel را ترجیح می دهیم – همه چیز جایی است که باید باشد!)

میزبان نیست.

رابط کاربری HostGator

با رنگهای روشن ، تنها آنها با UI هستند که در واقع چشمانشان خوشایند است ، و نه فقط این – آنها حرکت را از طریق صفحه ورود به سیستم مشتری بسیار آسان کرده اند.!

همه چیز بطور شهودی قرار گرفته است و کلیه لینک ها و دکمه های مهم در مکان هایی قرار دارند که به طور طبیعی چشم را به خود جلب می کنند و باعث می شوند کل تجربه به عنوان کاربر پسند امکان پذیر باشد..

این امر به ویژه برای صاحبان مشاغل بسیار مهم است ، چرا؟ زیرا وقتی شما خیلی مشغول فهمیدن کدام دکمه هستید و برای انجام کاری می توانید به کجا بروید ، وقت خود را صرف نمی کنید که مدیریت شغل خود را مدیریت کنید ، این بدان معنی است که شما پول در نمی آورید!

با HostGator ، به راحتی می توانید به لطف طراحان UX خود ، از طریق ورود به سیستم مشتری حرکت کرده و سایت خود را تنظیم نکنید.!

5. Kickass Site Builder و نصبهای 1 کلیک کنید

من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول کنیم که راحتی و سرعت برای صاحبان مشاغل در هنگام ایجاد سایت مهم است.

سازنده سایت داخلی HostGator قادر به انجام هر دو کار است و به شما امکان می دهد به سرعت یک الگوی را انتخاب کنید ، آن را به محتوای قلب خود تنظیم کنید و آن را آماده کنید تا فقط در دو ساعت انجام شود.

آنها واقعاً تم های حرفه ای به نظر می رسند ، و پس از انتخاب یکی از مواردی که دوست دارید ، می توانید آن را با ابزارک ها ، ویژگی ها ، میله های جستجو یا هر چیز دیگری که می خواهید شخصی سازی کنید.

الگوهای میزبان سایت سازنده

کل فرآیند سریع و راحت است و تنها چند ساعت به ما فرصت داد تا سایت آزمایش خود را راه اندازی کنیم (ما مجبور شدیم آنرا برای ذخیره سریع سرعت وردپرس برای کلیه تست های سرعت برگردانیم).

نکته منفی این است که سازندگان سایت معمولاً برای سرعت بهینه نیستند ، بنابراین امکان راحتی وجود دارد.!

شما همچنین می توانید از نصب های 1 کلیک لذت ببرید ، این امر باعث می شود نصب برنامه های موردعلاقه خود بسیار سریع و باورنکردنی راحت باشد! این امر به شما امکان می دهد تا سایت خود را در کمترین زمان ممکن بالا ببرید ، بنابراین می توانید به معنای واقعی کلمه به فعالیت بپردازید و این شماره فروش ها را بگیرید!

HostGator 1 روی نصب کلیک کنید

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی برنامه مورد نظر خود کلیک کنید ، دایرکتوری مورد نظر خود را در آن نصب کنید و دکمه نصب را بزنید – HostGator همه چیزهای دیگر را برای شما از پیش تنظیم می کند!

HostGator 1 روی نصب برنامه ها کلیک کنید

6. خدمات مشتری بسیار پاسخگو

اگر تا به حال نارضایتی نکرده اید که با سایتتان اشتباه بگیرید و کسی در دسترس شما نباشد ، قدردانی خواهید کرد ،.

تجربه ما با پشتیبانی مشتری HostGator به طور کلی خوب بود. از طریق livechat ، ما دیگر لازم نیست بیش از 3 دقیقه صبر کنیم تا آنها پاسخ دهند و از آنجا که مشکلات ما نسبتاً جزئی بود ، آنها موفق شدند فقط ظرف 15 دقیقه سایت ما را به صورت آنلاین برگردانند!

با این حال ، در حال حاضر, ارسال بلیط امکان پذیر نیست زیرا ظاهرا آنها سیستم به روز رسانی را ارتقا می دهند ، بنابراین ما باید کاملاً به گفتگوی زنده آنها بستگی داشته باشیم ، یا لازم است که وارد سیستم شویم.

اگر ترجیح می دهید با کسی صحبت نکنید ، آنها بایگانی عظیمی از مقالات دانش بنیان را نیز دارند ، بنابراین می توانید سعی کنید مشکلات دیگری را که خودتان با آنها روبرو هستید برطرف کنید!

ما از خدمات مشتری آنها تا الان بسیار خوشحالیم و خوشحالیم ، زیرا ما درباره نگرانی در مورد چگونگی مهارت در حل مسائل پیچیده تر ، که ما در بخش منفی خود به آن توجه خواهیم کرد ، چند نگرانی داریم..

7. منابع نامحدود / بدون مجوز!

می دانید چگونه ما مالزیایی ها همه چیز را به طور عاشق و عاشقانه دوست داریم؟ خوب ، برخی از ویژگیهایی که ما را با HostGator به اشتراک گذاشته شده از بین برد ، چیزهای رایگان و غیرمتعارف است. در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما ذکر شده است:

این را بدست آورید – می توانید میزبان تعداد دامین ها و آدرس های ایمیل به عنوان دلخواه با HostGator باشید! دیگر نگرانی در مورد تصمیم گیری در مورد دامنه ها برای اولویت بندی یا نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای آدرس های ایمیل برای کارمندان جدید وجود ندارد. اثبات خیلی آینده!

شما همچنین می خواهید از پهنای باند و فضای دیسک بی اندازه لذت ببرید ، اما این محدود به سیاست استفاده قابل قبول TOS آنها است. تا زمانی که از این سیستم سوءاستفاده نکنید (به عنوان مثال از پشتیبان گیری از نسخه پشتیبان تهیه شده در سیستم خود استفاده نکنید) یا در فعالیت های اشتراک فایل به همسالان شرکت نکنید ، باید خوب باشید.

خدمات HostGator نامحدود ذخیره سازی و مدت زمان پهنای باند os

8. IP اختصاصی رایگان (فقط برنامه کاری)!!

با برنامه کسب و کار ، شما می توانید از IP اختصاصی رایگان بهره مند شوید و چرا این موضوع مهم است؟?

خوب هنگامی که شما یک سایت تجارت الکترونیکی را اداره می کنید ، می خواهید IP و SSL اختصاصی را برای گرفتن ایمن و ایمن داده های مشتری خود بدست آورید! این کمک می کند تا بین مشتریان و سایت خود اعتماد ایجاد کنید ، و اگر می خواهید کسب و کار از طرف آنها تکرار شود ، واقعاً مهم است!

اکثر مردم باید هزینه این سرویس را بپردازند (SiteGround یک سال RM123 را فقط برای IP اختصاصی اختصاص می دهد!) بنابراین دریافت آن رایگان از برنامه کاری HostGator HUGE است!

در واقع یک مزیت وجود دارد که IP اختصاصی را در جدول به ارمغان می آورد ، اما ما در آینده دیگری این مقاله را پوشش خواهیم داد..

9. تا 60٪ تخفیف برای خوانندگان Bitcatcha مالزی

اگر هنوز در حصار هستید ، این ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید با HostGator میزبان باشید – ما یک برخورد دیوانه وار با آنها تضمین کرده ایم ، منحصر به خوانندگان ما!

پس از اتمام ، کلید “bitcatcha“و شما را به لذت بردن از فریبنده است 60٪ تخفیف هر یک از برنامه های بسته میزبانی مشترک و فروشندگان (فقط در دوره اول)!

اگر در عوض به دنبال میزبانی Cloud هستید ، نگران نباشید – همین کد 30٪ تخفیف برنامه جدید میزبانی cloud خود را به شما می دهد و 40٪ تخفیف از برنامه VPS ، Dedicated یا WordPress خود را!

توجه داشته باشید

60٪ تخفیف فقط برای اولین فاکتور قابل استفاده است. تمدید با قیمت معمولی شارژ می شود. . (کد کوپن: bitcatcha)

آنچه ممکن است درباره HostGator نپسندید

1. کمبود ویژگی های سرعت اختصاصی

اگرچه HostGator به تنهایی عملکرد خوبی دارد ، (گرفتن یک رتبه A از ما کار ساده ای نیست!) اما نمی توانیم تعجب کنیم که اگر می خواستند برخی از ویژگی های سرعت مانند سرور NGINX را شامل شود ، چقدر بهتر می توانند باشند. بهینه سازی سیستم راه‌اندازی یا یک کلیک کنید!

در حال حاضر ، تنها راه بهینه سازی و فشار همه آب های موجود در سرور این است که دستی و مهارت های لازم افزونه ها را به صورت دستی ترفند و نصب کنید – چیزی که اغلب صاحبان مشاغل ممکن است همیشه از آن برخوردار نباشند..

2. تضمین Uptime Uptime

بنابراین آنها 99٪ ضمانت به موقع به ما داده اند ، و در واقع با زمان بروز آنها مطابقت دارند که بدون شک بسیار خوب است.

ولی.

چه اتفاقی می افتد وقتی که زمان بیدار شدن آنها زیر 99٪ باشد؟ آیا اعتبار 1 ماهه خود را همانطور که وعده داده شده دریافت خواهیم کرد?

نکته: هیچ کس نمی داند.

ضمانت به موقع میزبان HostGator

می بینید ، TOS آنها اعلام کرد که اگر در صورت افت زمان کار ، پایین تر از 99.9٪ به بسته های خود بپردازیم ،, تصویب اعتبار تنها با اختیار HostGator است.

به عبارت دیگر, اگر دوست دارند این ضمانت را رعایت كنند ، اگر احساس كنند می توانند به آن عمل نكنند.

در حالی که ما می دانیم که HostGator باید از خود در برابر ادعاهای نامشخص محافظت کند ، داشتن اختیار در تصویب اعتبار کاملاً سایه دار است و ضمانت آنها را کاملاً نادیده می گیرد..

3. خدمات مشتری غیر ماهر

خوب ، بنابراین آنها به دلیل اینکه واقعاً پاسخگو هستند ، امتیازات کوکی کسب کرده اند ، اما ما درباره توانایی کارمندان پشتیبانی آنها برای حل مشکلات جدی شک داریم..

صحبت از تجربه گذشته ، به نظر می رسد که کمکهای زنده آنها به هندوستان (مانند اکثر EIG) از خارج از کشور انجام می شود شرکتهای تابعه هستند) و بیشتر اوقات ، آنها در حل مسائل واقعی بسیار بی فایده اند.

ما تنها کسانی نیستیم که به همان صورت احساس می کنند ، این تصاویر زیر را مشاهده کنید:

بررسیهای کاربر HostGator

علاوه بر این ، در زمان نوشتن ما قادر به ارائه بلیط نیستیم زیرا ظاهرا آنها سیستم بلیط خود را ارتقا می دهند. ما می خواستیم با آنها تماس بگیریم اما برای یافتن شماره تلفن پشتیبانی آنها ، مجبور شدیم از طریق حلقه ها پرش کنیم.

به طور جدی Hostgator ، شما بچه ها چه کاری انجام می دهید?

4- موارد فروش در هنگام پرداخت

این یک روش دیگر سایه است که ما خیلی خوشحال نیستیم.

هنگامی که شما در مرحله خرید هستید ، UI بصری HostGator سعی می کند شما را در خرید تمام محصولات جانبی مورد نیاز واقعی شما فریب دهد..

اطمینان حاصل کنید که گزینه های خود را با دقت بررسی کرده و کادرها را بر روی مواردی که نمی خواهید ، علامت بزنید ، در غیر این صورت خود را به پرداخت هزینه اضافی.

5. فقط 2 دیتاسنتر

بله ، درست می خوانید – HostGator فقط 2 مرکز داده دارد و هر دو در ایالات متحده واقع شده اند. اگر در کشوری هستید که دورتر است و به فکر خرید یک حساب HostGator هستید ، ممکن است بخواهید دوباره این عکس صفحه را بررسی کنید تا ببینید که آیا زمان پاسخ به اندازه کافی سریع است یا خیر؟.

ایالات متحده (W)استفاده کنید)لندنسنگاپورسائو پائولو
32 میلی ثانیه36 میلی ثانیه221 ms221 ms139 ms

بنگلورسیدنیژاپنکاناداآلمان
717 ms205 ms153 ms36 میلی ثانیه140 میلی ثانیه

مخاطبان شما کجا هستند?

بدتر این است که ما نمی خواهیم از کدام مرکز دیتا استفاده کنیم ، HostGator بطور خودکار آن را برای ما تصمیم می گیرد!

داشتن تنها 2 مرکز داده در حال حاضر عالی نیست اما به شما امکان نمی دهد مشتریان خود را انتخاب کنند که کدام مرکز داده را می خواهند با آنها میزبانی کنند ،.

مطمئناً ، HostGator در کشورهای آسیایی دارای شرکتهای بین المللی نیز می باشد Hostgator.in و HostGator.sg, اما این افراد به دلیل خدمات بسیار ضعیف بدنام هستند ، و این باعث می شود که ما نمی خواهیم با آنها میزبانی کنیم.

میزبان مالزی

حتی اگر دیتاسنترهای Hostgator واقعاً از مالزی فاصله دارند ، گره سنگاپور ما هنوز هم نتایج بسیار مطلوبی را با سرعت 221 دقیقه به دست آورد ، این بدان معنی است که سرعت سایت ما باید کم و بیش یکسان باشد.

آنها ظاهراً سریعترین سرویس میزبانی وب برای هدف قرار دادن مشتریان مالزی نیستند ، اما بد نیستند. Hostgator همچنین دارای ویژگی ها و ویژگی های خاصی است که ممکن است کاربران مالزی جالب بدانند (استفاده آسان از UI برای مثال) بنابراین همه اینها به ترجیح شما بستگی دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، لیست بهترین میزبانی وب برای مالزی را بررسی کنید!

برنامه ها و ویژگی های HostGator

برنامه های مشترک

حساب های مشترک HostGator در 3 اندازه فوق العاده برای پاسخگویی به نیازهای همه آمده است.

هاچلینگ
عزیزم
کسب و کار

دامنه مجاز
1
نامحدود
نامحدود

پهنای باند
غیرمتعارف
غیرمتعارف
غیرمتعارف

SSL رایگان
آره
آره
آره

IP اختصاصی رایگان
نه
نه
آره

قیمت
RM11.40 * / ماه
RM16.32 * / ماه
RM24.52 * / ماه

* قیمت ویژه مقدماتی برای مدت اشتراک 36 ماه.

اگر به دنبال میزبانی فقط 1 سایت بدون میزبانی وب هستید ، طرح جوجه ریزی دقیقاً مناسب است ، اما شخصاً احساس می کنیم که بهتر است با برنامه Baby شروع کنیم. این هزینه فقط کمی بیش از یک دلار بیشتر در هر ماه ، و شما به عنوان میزبان بسیاری از دامنه ها به عنوان دوست دارید!

البته اگر امور به خوبی پیش برود ، همیشه می توانید از برنامه کاری خود به روزرسانی کنید و از تمام خدمات اختصاصی آن مانند خدمات رایگان تلفن SSL ، اختصاصی IP و VoIP لذت ببرید..

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، این تجملات کوچک اضافی در واقع مسیری بسیار طولانی را در پیش می گیرند تا سایت تجارت الکترونیکی شما ظاهراً قانونی تر به نظر برسد!

میزبانی ابر

اگر میزبانی Cloud بیشتر موارد شما است ، باید بین این 3 گزینه انتخاب کنید:

ابر هچلینگ
ابر ابر
ابر تجاری

دامنه مجاز
1
نامحدود
نامحدود

حافظه
2 گیگابایت
4 گیگابایت
6 گیگابایت

هسته پردازنده
2
4
6

آی پی اختصاصی
نه
نه
آره

قیمت
RM20.80 * / ماه
RM26.94 * / ماه
RM40.80 * / ماه

* قیمت ویژه مقدماتی برای مدت اشتراک 36 ماه.

اگر واقعاً بخواهید هزینه‌ها را کاهش دهید ، دوباره می توانید با ابر جوجه ریزی بروید ، اما با Baby Cloud خیلی بیشتر دریافت می کنید. مانند برنامه های میزبانی مشترک ، شما می توانید هنگامی که مناسب را مشاهده کردید ، به برنامه Cloud Business ارتقا دهید.

ابر وردپرس

آنها همچنین برنامه های WordPress Cloud را دارند!

پيش غذا
استاندارد
کسب و کار

سایت (ها) مجاز
1
2
3

بازدید / ماه
100K
200k
500k

پشتیبان گیری
1 گیگابایت
2 گیگابایت
3 گیگابایت

قدرت محاسبه
2 برابر
2 برابر
5 برابر

قیمت
RM24.40 * / ماه
RM32.60 * / ماه
RM40.80 * / ماه

* قیمت ویژه مقدماتی برای مدت اشتراک 36 ماه.

اکنون این برنامه ها با برنامه های میزبانی مشترک و ابری کاملاً متفاوت است به این معنا که برای وردپرس بهینه شده اند و شما حتی با برنامه کاری میزبان حداکثر 3 سایت هستید..

چگونه HostGator در برابر رقابت ها ایستادگی می کند?

HostGator VS SiteGround – چه چیزی برای وردپرس بهتر است?

ما نمی توانیم کمکی کنیم اما HostGator را با میزبان وب مورد علاقه فعلی ما ، SiteGround مقایسه کنیم ، بنابراین باید ویژگی هایی را که هر شرکت ارائه کرده است نگاهی بیندازیم..

میزبان
SiteGround

1-نصب های WP را کلیک کنید
آره
نه

تنظیمات از قبل بهینه شده
نه
بهینه ساز SiteGround

ویژگی های سرعت اختصاصی
نه
SuperCacher

پشتیبانی Git
نه
آره

ضمانت Uptime
سوال برانگیز
آره

SSL رایگان
آره
آره

پشتیبان گیری روزانه رایگان
نه
آره

مراکز داده
2 (فقط ایالات متحده)
5 (در 3 منطقه)

وقتی در کنار هم قرار بگیرید مانند این ، کاملاً کاملاً واضح است که میزبانی وب به شما ارزش بهتری برای پول در تقریباً در همان محدوده قیمت برای شما فراهم می کند.

نصب های 1 کلیک HostGator برای وردپرس بسیار جذاب است و واقعاً به صرفه جویی در زمان زیادی کمک می کند ، اما SiteGround از ویژگی های آن استفاده می کند.

ما با بهینه ساز SG و Supercacher SiteGround خیلی وقت بیشتر صرفه جویی می کنیم (نیازی به جاسوسی و نصب افزونه های دستی نیست) و SSL رایگان و پشتیبان روزانه آنها ارزش بسیار زیادی را برای این طرح به ارمغان می آورد!

همچنین ، اجازه دهید مراکز داده بحث کنیم – 2 HostGator در ایالات متحده در مقابل 5 سایت SiteGround در 3 منطقه.

اگرچه زمان پاسخگویی سرور HostGator در واقع بسیار سریع است ، کشورهای دورتر ممکن است به دلیل مسافت کاملاً نتوانند از سرعت تبلیغ شده خود لذت ببرند.

با SiteGround ، می توانید یک مرکز داده را انتخاب کنید که به مکان شما نزدیکترین باشد ، که قطعاً به زمان پاسخگویی سرور کمک می کند.

با گفتن همه اینها ، هیچ میزبان وب کامل در آنجا نیست. هر کدام موارد مثبت و منفی خود را دارند ، حتی SiteGround محبوب ما (ما دوست نداریم که تجدید آنها چقدر گران شده است – در اینجا بیشتر بخوانید).

با وجود HostGator ، مبادله ای برای عدم ویژگی های آنها ، UI کاربر پسند آنها و قیمت بسیار پایین سطح ورود آنها است. به شما سخت خواهد شد تا UI دیگری مانند این را در نقطه قیمت آنها پیدا کنید!

توجه داشته باشید

برای مقایسه عمیق تر بین این دو ، تجزیه و تحلیل ما را در اینجا بخوانید – SiteGround VS HostGator.

BoldGrid سایت سازنده سایت سازنده VS Inmotion

همانطور که در بررسی میزبان Inmotion ما ذکر کردیم ، سازنده داخلی BoldGrid سایت آنها بسیار لعنتی عالی است.

میزبان سایت سازنده

ویرایش یک صفحه در سایت سازنده میزبان

در حالی که سازنده سایت اختصاصی HostGator در واقع بسیار خوب و کاربردی آسان است ، اما هیچ کاری در برابر BoldGrid ندارد.

اگر فقط به دنبال چیزهایی هستید که راحت باشد و باعث شود سایت شما بدون هیچ گونه لرزش به نظر برسد ، سازنده سایت HostGator کار را به خوبی انجام می دهد ، اما اگر می خواهید کنترل های پیچیده تر و گزینه های دلخواه دیگری داشته باشید ، HostGator نمی خواهد آن را کاهش دهد..

استفاده از BoldGrid کمی پیچیده تر است ، اما از نظر شخصی سازی موارد بسیار بیشتری را ارائه می دهد.

آنها ابزارهای بیشتری کسب کرده اند تا بتوانید مانورهای پیچیده تری را انجام دهید و از همه مهمتر سایتی که با BoldGrid به عنوان مورد نظر خود طراحی کرده اید تا بتواند خود را حفظ کند ، بنابراین اگر تصمیم دارید تغییر میزبان ها تغییر دهید سایت نباید مشکل ایجاد کند.!

با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که BoldGrid یک سازنده وب Premium است که با Inmotion Hosting رایگان ارائه می شود ، در حالی که سازنده سایت HostGator فقط همین است – یک سازنده سایت رایگان.

با توجه به آنچه که هست ، سازنده سایت رایگان HostGator کار خود را به خوبی انجام می دهد.

حکم: آیا باید با HostGator میزبانی کنم?

ما باید بگوییم که اگرچه نسبت به HostGator احساس خوبی داریم ، اما واقعاً باعث نمی شود احساس خوبی داشته باشیم. به نظر می رسد که آنها به یک جمعیت میزبان و فراموش شده پذیرفته شده اند ، جمعیتی که اصلاً به بهینه سازی ها و ترفندها اهمیت نمی دهد.

اگر در این گروه قرار بگیرید ، HostGator در واقع میزبان مناسبی برای شماست! شما لازم نیست که در مورد هر چیزی نگران باشید. آنها واقعاً آسان و بصری هستند – فقط نصب کنید ، شخصی سازی کنید و خوب هستید!

با این حال ، اگر به نوعی علاقه مند به ترغیب کردن هستید ، بهینه سازی کرده و هر کاری را که لازم است برای بیشترین سرعت مصرف از میزبانی وب خود انجام دهید ، ممکن است HostGator را خیلی دوست نداشته باشید. ما احساس می کنیم که آنها سعی می کنند تا حد ممکن کنترل ما را از بین ببرند تا بتوانند اطمینان حاصل کنند که سیستمهایشان بدون سکسکه اجرا می شوند – همانطور که در بالا گفته شد ، برای افراد غیر وب میزبان باهوش بسیار عالی است ، اما اگر می دانید چه چیزی هستید این کار نسبتاً محدود کننده است.

آنچه در ویژگی های آنها وجود ندارد ، آنها را در سهولت استفاده جبران می کنند. رابط کاربر UI آنها بسیار شهودی و آسان برای استفاده است ، من اطمینان دارم که مادربزرگم می تواند یک سایت ساده با HostGator ایجاد کند.

به سرعت ، ما در مورد زمان پاسخ سرور HostGator شکایتی نداریم. آنها نسبتاً سریع هستند ، همانطور که با نتایج آزمون از چک سریع سرعت سرور ما مشخص شده است.

با این حال ، ما دوست نداریم که آنها فقط 2 مرکز داده (هر دو مستقر در ایالات متحده آمریکا) داشته باشند ، و آنها به ما اجازه نمی دهند که کدام یک را انتخاب کنیم که می خواهیم با آن میزبان باشیم..

نیاز آنها به استخدام افراد ماهر بهتر در بخش پشتیبانی خود (یا شاید آن را به هندوستان واگذار نكنیم) ، اما اعتباری كه در آنجا بخاطر اعتبار وجود دارد ، بسیار پاسخگو هستند..

گذشته از آن ، فکر می کنم با HostGator کاملاً خوب هستیم.

ویژگی های اصلی

 • Space فضای دیسک بدون اندازه
 • Band پهنای باند بدون باند
 • ✓ SSL رایگان
 • Access دسترسی SSH ، CGI
 • PHP5 ، RoR ، Python ، Cron
 • .9 99.9٪ ضمانت Uptime
 • Money 45 روز برگشت پول

توصیه شده برای

 • • تجارت الکترونیک
 • • وردپرس
 • • انجمن
 • • جوملا ، دروپال
 • • وب سایت تجاری
 • • وب سایت تمام اندازه

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map