مرور TorGuard: 7 جوانب مثبت و 2 منفی از استفاده از TorGuard VPN

TorGuard VPN


TorGuard VPN

https://torguard.net/

tl؛ dr

TorGuard کمی متفاوت از اکثر پیشنهادات VPN است زیرا به طور ویژه برای کاربران به اشتراک گذاری فایل P2P طراحی شده است. همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر است که به غیر از بسته های معمولی گزینه های مختلفی ارائه می دهد – از IP اختصاصی گرفته تا اضافه کردن دستگاه های بیشتر در هر حساب..

مرور TorGuard: 7 جوانب مثبت و 2 منفی از استفاده از TorGuard VPN

TorGuard VPN شاید نام کمی مبهم در لیست VPN های ما باشد ، اما به هیچ وجه نشانه ای از ارزش واقعی آن نیست. با این حال ، این یکی از مارک های جدیدتر است و فقط در سال 2012 آغاز به کار کرد.

TorGuard علیرغم شروع کار سختی که به دلیل ایجاد مشکلات توسط شرکتهای پرداخت مانند PayPal به وجود آمد ، به سرعت رشد کرد و امروز به مشتریان خود دسترسی از طریق 3000 سرور در بیش از 50 کشور جهان به اینترنت می دهد..

آنچه در مورد TorGuard VPN دوست داریم

1. در دسترس بودن و امنیت فوق العاده

TorGuard ارائه دهنده خدمات VPN مبتنی بر Nevis ، West India است. برای کاربران سرویس ، این امر به دلیل ترکیبی از دو عامل ، اتفاق خوبی است. در مرحله اول ، تورگوار به طور آشکار برای همه اظهار داشته است که سیاست سختگیری در مورد عدم ورود دارد.

توجه داشته باشید

با توجه به محاصره های VPN قریب الوقوع ، محدودیت های شدیدتر و تهدیدات دولت به دلیل سرکوب دولت چین در ارائه دهندگان خدمات VPN در این کشور ، TorGuard VPN امسال تصمیم گرفته است تا سرورهای اصلی سرزمین اصلی چین را حذف کند.

این شرکت امنیت را از طریق ارائه می دهد OpenVPN که خودش انواع مختلفی از رمزگذاری را پشتیبانی می کند. با این حال ، قانون انگشت شست این است که با افزایش سطح رمزگذاری ، سرعت کمی رنج می برد. گزینه هایی در اختیار شما قرار دارد تا بهترین گزینه را برای استفاده خودتان انتخاب کنید.

گزینه های رمزگذاری از همه موارد تا بیت AES-256 متغیر است. به طور معمول هرچه سطح رمزگذاری بالاتر باشد ، تأثیر آن بر سرعت اتصال شما بیشتر خواهد شد. با طیف وسیعی از گزینه ها ، می توانید نیازهای خود را برای سرعت در مقابل امنیت در مواقع مختلف تعادل برقرار کنید.

1.1. Kill Switch می تواند مخصوص برنامه باشد

برخلاف برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN که سوئیچ های کشتار عمومی را ارائه می دهند ، سوئیچ kill TorGuard کمی متفاوت است. این سوئیچ kill به عنوان گزینه ای در برنامه قرار دارد و در صورت وجود سازش اتصال VPN ، امکان خاتمه مراحل خاص را به شما ارائه می دهد..

به عنوان مثال ، اگر هرگونه افت اتصال VPN وجود داشته باشد ، می توانید برنامه Firefox.exe و bittorrent.exe را خاتمه دهید ، اما تمام فرایندهای دیگر را اجرا نکنید. گذشته از این ، شما همچنین می توانید برنامه را به محض بسته شدن سرویس گیرنده TorGuard اتصال اینترنت خود را خاموش کنید..

1.2 گزینه های امنیتی اضافی

گرچه سرویس VPN آن پروتکل های رمزگذاری مختلفی را ارائه می دهد ، اما TorGuard هنوز توصیه می کند اگر می خواهید امنیت بیشتری داشته باشید ، قدم های دیگری بردارید..

یکی از این روشها مسیریابی برنامه ها از طریق پروکسی خواهد بود. این می تواند SOCKS5 ، SSL یا حتی یک پروکسی HTTP باشد – سایر خدمات نیز از طریق TorGuard در دسترس هستند.

آخرین قدم که شرکت توصیه می کند استفاده از روتر VPN است. اگرچه از نظر فنی این بدان معنی است که تمام ترافیک شما از طریق روتر رمزگذاری می شود ، می توانید با اتصال به پروکسی یا VPN از طریق روتر VPN ، محافظت مضاعف کنید..

توجه داشته باشید

اجرای سرویس VPN در روتر شما به شما کمک می کند بر حد اتصال همزمان دستگاه که بیشتر VPN ها تحمیل می کنید ، غلبه کنید. با این حال ، یک اشکال وجود دارد. تقریباً در همه موارد (مخصوصاً برای روترهای خانگی) ، انجام این کار باعث می شود تا ترافیک اینترنت شما در مقایسه با برنامه های VPN اختصاصی برای دستگاه کاهش یابد. دلیل این امر این است که روترها قادر به مدیریت رمزگذاری اطلاعات مورد نیاز در زمان واقعی هستند ، بنابراین سرعت انتقال داده شما را کند می کند.

2. قابل اجرا در کلیه سکوهای اصلی

TorGuard برنامه هایی را برای سیستم عامل های دسک تاپ و موبایل ارائه می دهد ، که در دستگاه های مایکروسافت ، اپل و لینوکس مورد دلخوری هستند. اما گذشته از این ، می توانید آن را روی روتر خود نیز نصب کنید. اگرچه این شرکت روترهای VPN از پیش فاش شده TorGuard را ترویج می کند ، اما می توانید آن را در اکثر روترهای مدرن تنظیم کنید.

ممکن است محدودیت هایی بر اساس دقیقاً روتر شما وجود داشته باشد ، TorGuard یک پایگاه دانش را ارائه می دهد که شامل تنظیم دستی برای چندین دستگاه است. بسیاری از آنها پشتیبانی می شوند ، اما اگر علاقه دارید ، پایه دانش آنها را دو برابر کنید.

اگر اتفاق می افتد که یک سیستم عامل سفارشی مانند Tomato یا DD-WRT را اجرا می کنید ، حتی بهتر از آنکه این شرکت ابزار تنظیم روتر را برای شما آماده کرده است.

3. بر VPN Blockers با حالت Stealth Mode غلبه می کند

اگرچه VPN ها می توانند فعالیت شما در اینترنت را ناشناس کنند ، اما بسیاری از شرکتها (و حتی برخی دولتها) سعی در غلبه بر این مسئله دارند تا کارآمدتر VPN را مسدود کنند. دلیل اینکه آنها می توانند این کار را انجام دهند به این دلیل است که ترافیک VPN اغلب دارای ویژگی های خاصی است – برای مثال ، عنوانی که با رمزگذاری SSL / TLS همراه است..

برای کمک به غلبه بر این مشکل ، TorGuard آنچه را آن را “حالت خفا” (ویژگی واقعی در سرویس گیرنده ویندوز با نام “sTunnel” نامیده می شود) دارد که آن اطلاعات را بیرون می کشد و سپس تلاش می کند تا از طریق درگاه های معمول دیگر ترافیک را تغییر دهد. به همین دلیل ، TorGuard شناخته شده است که بهتر از دیگران محدودیت های جابجایی را بر طرف می کند.

4- سرعت شایسته

قبل از خواندن این بخش ، لطفاً توجه داشته باشید كه سرعت پهنای باند فعلی من محدود به 500 مگابیت در ثانیه نظری است ، از این طریق من بسته به نوع سرورهایی كه به آن وصل می شوم ، 400 تا 450 مگابیت بر ثانیه می توانم بدست آورم..

هنگامی که من برای اولین بار از TorGuard استفاده کردم ، سرعت آنها بسیار مناسب و معقول بود اما با گذشت زمان می فهمم که به نظر می رسد کمی کاهش یافته است. من تراکم بیشتری را در بسیاری از سرورها ذکر کردم که می تواند یک عامل موثر در این امر باشد.

قبل از اینکه به نتایج آزمون نگاه کنیم ، یک آزمایش پایه برای نشان دادن سرعتی که می توانم به سرور محلی و بدون VPN فعال بدست آورم ، نشان می دهیم.

سرعت پایه در مالزی بدون VPN - سایپرز ، باشگاه دانش

نتیجه آزمایش پایه در سرور مالزی بدون VPN
(نتیجه کامل سرعت پایه را اینجا ببینید)

با این کار ، اجازه دهید نگاهی بیاندازیم که TorGuard چگونه از 5 مکان استراتژیک در سراسر جهان پخش می کند.

تست سرعت TorGuard – سرور ایالات متحده

تست سرعت torguard vpn ایالات متحده خاموش است

تست سرعت TorGuard ایالات متحده – خاموش VPN
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت torguard vpn ایالات متحده روشن است

تست سرعت TorGuard US – VPN روشن است
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت TorGuard – سرور اتحادیه اروپا (آلمان)

تست سرعت torguard EU vpn خاموش

تست سرعت TorGuard EU – VPN خاموش
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت torguard EU vpn روشن است

تست سرعت TorGuard EU – VPN روشن است
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت TorGuard – سرور خاورمیانه

TorGuard سرور در قاره آفریقا ندارد ، بنابراین من یک سرور منطقه خاورمیانه را برای این آزمایش جایگزین کردم.

تست سرعت torguard ME vpn خاموش است

تست سرعت TorGuard ME – خاموش VPN
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت torguard ME vpn روشن است

تست سرعت TorGuard ME – VPN روشن است
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت TorGuard – سرور آسیا (سنگاپور)

تست سرعت torguard asia vpn خاموش

تست سرعت TorGuard آسیا – خاموش VPN
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت torguard asia vpn روشن است

تست سرعت TorGuard آسیا – VPN روشن است
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت TorGuard – سرور استرالیا

تست سرعت torguard استرالیا vpn خاموش است

تست سرعت TorGuard استرالیا – خاموش VPN
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

تست سرعت torguard استرالیا vpn روشن است

تست سرعت TorGuard استرالیا – VPN روشن است
(نتیجه تست سرعت کامل را اینجا ببینید)

همانطور که مشاهده می کنید ، در بعضی موارد TorGuard نتایج نسبتاً سالم را در اختیار داشت اما در سایر موارد صاف و سقوط کرد. نکته شگفت آور این است که همیشه اینگونه نبوده است و من فقط می توانم امیدوارم که این یک سکسکه موقت باشد تا زمانی که آنها متوجه شوند که باید دوباره سرورهای خود را به روز کنند.

5. قیمت های مناسب & گزینه های پرداخت گالور

MonthlyQuarterlyYelyly
قیمت / ماه 9.99 $ 6.66 $ 4.99 $
کل بیل 9.99 $ 19.99 $ 59.99 $
چرخه صورتحساب1-ماه 3-ماه 12-ماه

TorGuard با پرداخت 9.99 دلار در ماه برای پرداخت های ماهانه ، از نظر عملکرد و ویژگی های آن نسبتاً ارزان قیمت است. برنامه های پرداخت آنها می بینند که مبلغ بیشتری را برای برنامه ای که در آن ثبت نام کرده اید ، پرداخت می کنید. در حال حاضر ، بهترین معامله آنها مبلغ سالانه 59.99 دلار است که به مبلغ 5 دلار در هر ماه ترجمه می شود.

اگرچه این ممکن است در دامنه ارزان قیمت نباشد ، من شخصا احساس می کنم که این یک تعادل مناسب است. TorGuard به جای مجبور کردن کاربران به ثبت نام برای دوره های طولانی مسخره با قیمت های پایین ، به چیزی ارائه می دهد که در وسط باشد.

در حالی که من طرفدار قیمت پایین سنگین هستم ، احتمال خیلی کمی وجود دارد که مرا مجبور به انجام قرارداد سه ساله برای هر کاری کنید.

گذشته از آن ، TorGuard پیشنهادات دیگری نیز دارد که می توانید هنگام ثبت نام انتخاب کنید. این موارد از آدرس های IP ثابت (برخی حتی در مکان های خاص) متغیر است و حتی می توانید تعداد دستگاه های موجود در حساب خود را افزایش دهید – البته هزینه ای.

گزینه های خرید TorGuard VPN
گزینه های خرید TorGuard VPN
گزینه های خرید TorGuard VPN

اما جاهایی که TorGuard واقعاً می درخشد در گزینه های پرداخت خود قرار دارد. من تا به حال دیده ام که ارائه دهنده خدمات گزینه های پرداخت زیادی در گذشته دارد. درست است که اکنون بسیاری شروع به پذیرش رمزنگاری کرده اند و این افراد فقط مسیر بیت کوین را طی نمی کنند.

از آنچه می بینم ، گزینه های پرداخت آنها شامل Litecoin ، Blackcoin و 22 نوع دیگر cryptocurrency است. این علاوه بر کارتهای اعتباری معمولی ، PayPal ، دیوار پرداخت و حتی گزینه های کارت هدیه است.

6. VPN ساخته شده با P2P در ذهن

اگرچه این اثبات غالباً دشوار است ، هنگامی که TorGuard برای اولین بار شروع به کار کرد ، به دلیل ادعای علنی که باید در اختیار دارندگان پرونده P2P قرار بگیرند ، مشکلی در زمینه همکاری با ارائه دهندگان پرداخت داشتند. بسیاری از شرکت ها این موضوع را با دزدی دریایی نرم افزار و سایر موارد نقض حق چاپ مرتبط می دانند و از ارتباط با آنها ابراز تاسف می کنند.

در حقیقت, پی پال حساب کاربری خود را به حالت تعلیق درآورد در ابتدا به این دلیل ، گفته می شود که سرمایه های TorGuard حدود 2500 دلار بودجه یخ زده دارند. سرانجام مرتب شد ، اما پیش از این نیز بررسی های زیادی در مورد قانونی بودن پی پال انجام نشده بود.

امروز ، TorGuard بسیاری از فرم های پرداخت را با خیال راحت می پذیرد ، و هنوز هم بسیار مورد توجه P2P قرار گرفته است ، بنابراین تورنت در صلح!

همانطور که می گویند؛

قابلیت اطمینان یک کیفیت اساسی در هنگام جستجو برای ارائه دهنده VPN ناموجود است. TorGuard کاملاً با شرایط ما مقدم است و با هر یک از بسته های خدمات VPN ما به مشتریان استقبال می کند تا بدون هیچ گونه هزینه اضافی ، به محتوای قلب خود بارگیری و پخش کنند و بارگیری کنند..

7. خدمات مشتری بسیار شگفت آور و کارآمد

به دلیل تجربه بد اخیر من با ارائه دهنده خدمات دیگر ، من به سادگی مجبور شدم خدمات مشتری TorGuard را تست کنم. من به جای ارسال بلیط پشتیبانی ، مستقیماً در صفحه اصلی وب سایت آنها به نمایندگی مشتری آنها رفتم و در آنجا امتحان کردم.

در کمال تعجب من ، نه تنها یک پاسخ در مدت یک دقیقه وجود داشت ، بلکه پرسنل خط مقدم آنها توانستند بدون مراجعه به تیم پشتیبانی فنی به من کمک کنند.!

آنها دستورالعمل های سریع ، واضح و بسیار مفیدی را به من دادند که به من این امکان را می دهد تا بر سرعت مشکلات من با سرورهای آنها در آفریقای جنوبی غلبه کنم و سرعت اتصال من را دو برابر کنم. همه این کارها در کمتر از پنج دقیقه مسطح انجام شد.

پشتیبانی مشتری TorGuard

آنچه ما در مورد TorGuard VPN دوست نداریم

1. تاریخ رابط به دنبال

همانطور که بسیاری از افراد قبلاً درباره من اظهار نظر کرده اند ، من کمی از دایناسورها در زمینه فناوری هستم. در حالی که من اعتراف می کنم که درست است ، من هنوز هم (نسبتاً) با آن زمان را حفظ کرده ام و می دانم چه رابط کاربری ساده و مناسبی به نظر می رسد – و این چنین نبود.

رابط TorGuard

اولین برداشت من از باز کردن مشتری ویندوز TorGuard خوب نبود. احساس کردم انگار که در اوایل سال 2000 وقتی ویندوز در مراحل ابتدایی خود بود ، دوباره به روحیه ام برده شد. شاید بد نباشد ، اما خوب ، این همان چیزی بود که احساس می کردم.

TorGuard در رابط ویندوز قدیمی

* احساس مشابهی دارید؟ شاید نه به طور کامل ، اما شما این ایده را بدست می آورید (منبع: ویکی پدیا)

با این حال ، یک پوشش نقره ای در این ابر وجود دارد. با نگاه دقیق تر به رابط ، متوجه شدم که این رابط پتانسیل دارد. بسیاری از مواردی که من قبلاً استفاده می کردم به طرز چشمگیری “گول خورده” بودند تا کاربران نتوانند صدمات زیادی به خود وارد کنند.

رابط TorGuard گزینه های زیادی را ارائه داد که کسی که می دانست چه کاری انجام می دهد یک روز عالی خواهد داشت. در عین حال ، اگر شما نمی دانید چه می کنید – فقط اتصال را بزنید و این کار خواهد کرد.

2. ممکن است دانش فنی لازم داشته باشد

من ترجیح می دادم که این مورد را به عنوان “نتیجه” از آنجایی که برای برخی از افرادی که مهارت های آن را دارند ، ذکر کنم ، گزینه های بیشتری را ارائه می دهد. با این حال ، با توجه به اینکه احتمالاً بیشتر مردم آنجا پیروز نخواهند شد ، وجود دارد. اگر تازه وارد VPN ها و شبکه اصلی و امنیت باشید ، TorGuard ممکن است در ابتدا کمی دلهره آور به نظر برسد.

گزینه های بسیار مفصلی در برنامه Windows وجود دارد که به سادگی برخی از افراد را به خطر می اندازد. اگر فقط می توانید از آنها غافل شوید و به راحتی سرور خود را انتخاب کرده و به اتصال وصل شوید ، خوب خواهید بود.

Bottomline: آیا هزینه TorGuard VPN را پرداخت می کنم?

از نظر سرعت ، پایداری و پتانسیل باید بگویم که TorGuard در لیست من از VPN های خوب رتبه بسیار خوبی دارد. یک مورد که من از آن ناراضی بودم طراحی رابط بود. اگر من با خودم صادق باشم ، این مسئله مسخره ای است که باید به آن بپردازم ، اما وجود دارد.

من نمی توانم شرکتی را که در حال فروختن مقدار پول در کالای خارق العاده است ، در عین حال نگاهی داشته و احساس می کنم از قرون وسطایی خارج شده است. این آزار دهنده است و OCD من به صورت موج به من ضربه می زند.

چیزی که من از آنجا که اتصالات سریع و پایدار و پایدار من به دست آورد خوشحالم. من می دانم که روند ممکن است برای همه یکدست و بدون درد نباشد ، زیرا تنظیمات ما متفاوت است ، اما این پتانسیل وجود دارد.

در حالی که قیمت های آنها ارزان نیست ، آنها چیزی نیست که من آنها را خط خط می نامم. این که آیا من هزینه آن را پرداخت می کنم یا نه ، یک سکه پرتاب است – فقط به دلیل رابط ، اما این فقط من است.

اگر می توانید گذشته را ببینید ، به نفع شما خواهد بود و قطعاً TorGuard انتخاب خوبی است.

ویژگی های اصلی

 • all پشتیبانی از همه سیستم عامل & دستگاهها
 • تبلیغات & مسدود کردن بدافزار
 • speed سرعت نامحدود
 • band پهنای باند نامحدود
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ چند GCM & رمزگذاری CBC

توصیه شده برای

 • • کاربر به اشتراک گذاری فایل P2P
 • • کاربر باهوش فناوری
 • • حریم خصوصی مطلق
 • • Mac ، Windows & همه سیستم عامل ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map