כיצד לפתוח עסק מקוון (ו 6 רעיונות עסקיים ידידותיים למתחילים)

אם אתה חושב לפתוח עסק מקוון, נחת באתר הנכון. כאן, אנו עוברים את כל השיטות המומלצות בכדי לשמור על העסק שלך ברשת, צעדים שעליכם לנקוט בכדי לתת לגיטימציה לעסק שלכם, ואולי נזרוק עבורכם כמה רעיונות עסקיים בזמן שאנחנו עומדים בזה..


שימוש באינטרנט להפעלת העסק שלך

יצירת הרשת העולמית באמת היא אחד הדברים הטובים ביותר שאי פעם קרה לנו. זה שינה את הדרך בה אנו חיים, מאיך שאנחנו מתמצאים (מפות Google לעומת מפות מסורתיות + מבקשים הוראות) ועד כיצד אנו מחפשים המלצות (ביקורות מקוונות לעומת מפה לאוזן). זה גם הפך את ניהול עסק מקוון לקל יותר מתמיד.

עם הזמינות של פס רחב מהיר ברוב המקומות בעולם, אנו חופשיים להפעיל את העסק שלנו מהנוחות של בתינו, או אפילו תוך כדי לגימה של מאי טאיס לאיזה גן עדן טרופי (כל עוד WiFi זמין כמובן).

אחד הדברים היפים ביותר בעסקים מקוונים הוא שהשוק שלך לא מוגבל רק למדינה שלך. תחלום בגדול. עם הכוח של האינטרנט אתה יכול למכור את המוצרים שלך ברחבי העולם!

מדוע רוב העסקים המקוונים מעלים בטן

הדברים אף פעם לא פשוטים כמו שזה נראה. אפילו עם הנוחיות והיתרונות שהאינטרנט מכניס לחיינו, תוכלו לגלות שאנשים רבים עדיין לא מצליחים לבנות את העסק שלהם באופן דיגיטלי. הסיבה לכך היא שרוב האנשים פשוט לא יודעים ליצור, לשווק ולמכור את המוצרים שלהם במרחב דיגיטלי.

הגדרת פלטפורמת סחר אלקטרוני עבור המוצר האחרון שלך ללא תוכנית ופשוט לקוות שהוא ימכור זה כמו לקנות כרטיס לכיוון אחד ברכבת הבאה לכישלון.

שיטות עבודה מומלצות וטיפים לעסקים מקוונים

במאמר זה נעבור כמה מהדברים שעליך לעשות כדי להבטיח את הצלחת העסק המקוון שלך. מי יודע? עם התמדה מספקת ונקיון מזל, אתה יכול אפילו להכות בזה גדול ולהפוך את העסק שלך לסטארט-אפ הגדול הבא של חד-קרן!

לא משנה אם אתה וטרינר בתעשייה או יזם צעיר ועיניים בהיר, אנו בטוחים שתמצא את הטיפים הבאים שימושיים מאוד, אז סימנו דף זה לצורך עיון קל בעתיד..

אם אתה רוצה עוד עדכונים ופריצות לעסקים קטנים, הירשם גם לניוזלטר שלנו.

בסדר, מספיק קידום חסר בושה, בואו ונמשיך במאמר!

כיצד לפתוח עסק מקוון

שלב 1: ספק פתרונות לבעיות קיימות

בעיות הן הזדמנויות. חלק מהבעיות יכולות פשוט להפריע למישהו, בעוד שאחרות יכולות להחמיר ממש. על ידי זיהוי בעיות ויצירת מוצר / שירות הפותר את הבעיה, אתה יוצר פיתרון שהשוק כבר זקוק לו. זוהי דרך אש בטוחה לשפר את הסיכויים שלך ליצור עסק מצליח.

גם אם לא תעסוק בפתרון בעיות, העסק שלך יועיל מאוד רק על ידי זיהוי הבעיות של הלקוחות שלך. אתה יכול לתקן בעיות שלא ידעת שיש לך, ולכן מעודד ביקורים חוזרים של הלקוחות שלך.

אתה יכול לעשות זאת על ידי:

 • ביקור בפורומים הרלוונטיים למוצר / שירות שלך.
  על ידי קריאה על הדברים שאנשים מתלוננים או לא מרוצים מהם, אתה מקבל תובנות יקרות ערך על הבעיות שלהם ועל מה שהם מנסים להשיג. חלק מהפורומים הפופולאריים יותר שאפשר לבקר בהם הם reddit ו ביזארוריורים. לחלופין, השתמש בפייסבוק והצטרף לקבוצות הרלוונטיות לגומחה שלך! תשיג הרבה תובנות משם.
 • מבקר בקורה
  קווורה יכולה להיות נכס יקר ערך עבורך לאסוף תובנות. יש לזה מעל 200 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש, כולם מחפשים פתרונות לבעיות שלהם.
 • מבצע מחקר מילות מפתח
  מחקר מילות מפתח עוזר לך למצוא מילות מפתח שהמשתמשים מחפשים. אזור בכמה מילות מפתח שאנשים מחפשים אך אין להן הרבה תחרות. זה חושף את הפתרונות שאנשים רוצים.
 • בדוק את התחרות
  בקר באתרי המתחרה שלך כדי לראות מה הם עושים נכון. אתה יכול לראות איזה סוג של פתרונות הם מספקים לשוק ואז אתה יכול “להתחדש” משם. (רק שתדעי, כשאני אומר “להתחדש”, אני מתכוון להעתיק ולהשתפר.)

שלב 2: כתוב למכור

כתיבת עותק טוב היא אחת הדרכים היעילות ביותר להגדיל את המכירות. למד טכניקות קופירייטינג בסיסיות או שכר קופירייטר טוב (קח בחשבון שסופר טוב אינו הופך קופירייטר טוב. אלה הם מיומנויות שונות לחלוטין).

קופירייטר טוב יידע היכן למקם כפתור קריאה לפעולה טוב. הם יידעו לכתוב כותרות מרגשות שנמצאות קצרות ועתידות מספיק חזקות בכדי להחזיק את תשומת ליבו של הקהל, ולהנחות אותם צעד אחר צעד לעמוד הקופה. הם ימכרו במומחיות לאחר שהלקוחות שילמו, ויגרמו להם להרגיש טוב עם זה.

להלן מספר עצות שתכתוב עותק משכנע:

 • שמור על כותרות קצרות ומתוקות.
 • כתוב למען הקהל הדיגיטלי. יש להם תוחרי קשב ממש קצרים.
 • אל תשתמש במילים או בשפה מסובכות.
 • כתוב למטרה.
 • השתמש במסע הקונה. הוכח שהוא עובד מסיבה כלשהי!

אם אתה רוצה ללמוד עוד, קרא את המאמר המעמיק שלנו בנושא כתיבת תוכן לאתר.

שלב 3: צור אתר שמרגיש פרימיום

כשמישהו מעד את אתר העסק הקטן שלך, יש לך פחות מחמש שניות לעשות רושם טוב. אתר שנראה חובבני לא ממש מעורר אמון באנשים, וברגע שהם אומרים שלום, הם נוהגים לומר שלום לנצח.

שימו לב לממשק המשתמש (UI) ולחוויית המשתמש (UX).

 • האם קל לניווט בממשק המשתמש שלך?
 • האם הדפים שלך מגיבים די מהר?
 • האם קשה לקרוא את העותק על רקע זה?
 • מה הצעת הערך שלך?
 • האם מעבר לאתר מעניק ללקוחות שלך חוויה נעימה?
 • האם קניית דברים מהאתר שלך למעשה קלה?

חשוב על האתר שלך כחנות פיזית. לא תרצי לקנות מחנות שנראית שהיא חזית לעסקות סמים בסמטאות אחוריות. עיין במאמר זה כדי לעצב חנות שגורמת ללקוחות שלך להרגיש כמו להפיל קצת בצק.

שלב 4: קבע את עצמך כמומחה בתחום שלך

טיפ זה חל על עסקים מקוונים וגם על עסקים לא מקוונים. שימו לב כיצד כשאתם יוצאים לחפש משהו, אתם נוטים לבצע את הרכישה אצל איש המכירות הכי נשמע ובעל ידע.?

אותו מושג חל גם על עסקים מקוונים.

כשאתה נשמע בקיא, בטוח ובעל סמכות, אנשים נוטים לשים את אמונך בך וירכשו כל דבר שאתה ממליץ עליו.

אתה אפילו לא צריך לדעת כל מה שיש למוצר שלך, אתה רק צריך לדעת יותר מהלקוחות שלך ואיך הם יכולים להרוויח מכך. ספקו להם תוכן חשוב וכתבו טיפים בחינם (בדומה למאמר הזה ממש). רק דאג לקשר תמיד חזרה לאתר שלך, כך שהאנשים שקוראים את הקטעים שלך יודעים מאיפה זה בא.

אתה יכול גם:

 • כתוב מאמרים (על סמך מחקר מילות מפתח).
 • צור סרטונים (אם הכתיבה אינה מתאימה לך).
 • ענה על שאלה בקווורה.
 • כתוב עבור בינוני.
 • השתתף בפורומים רלוונטיים.

שלב 5: מינוף בשיווק בדוא”ל

אל תזלזל בכוח שיווק הדוא”ל. כשמישהו מספק לך את כתובת הדוא”ל שלו, הם בעצם נותנים לך קו תקשורת ישיר.

לא תצטרך לדאוג מפרסום, לא צריך לדאוג אם ההודעה שלך הולכת לאיבוד בים של מודעות המדיה החברתית.

כאשר הלקוחות שלך נותנים לך את כתובת הדוא”ל שלהם, זה אומר שכבר הצעת להם משהו שהם מצאו בעלי ערך, והם שמים עליך את אמונם. זה הופך את זה להרבה יותר קל לשווק להם מוצרים חדשים!

אז צור רשימת הצטרפות לניוזלטר באתר שלך. יש לך רק מה להרוויח על ידי מינוף של שיווק בדוא”ל!

אם אתם זקוקים לטיפים נוספים לשיווק בדוא”ל, שימו לב למאמרים אלה. עקוב אחריהם באדיקות ותהיה מומחה בשיווק בדוא”ל תוך זמן קצר!

שלב 6: מכירה חזקה ללקוחות הקיימים שלך

קבלת המכירה הראשונה הזו מהמבקרים שלך היא ככל הנראה החלק הקשה ביותר בתהליך המכירה. לאחר שתתן להם סיבה משכנעת להיפרד בתחילה מהכסף שלהם, 36% מהם יהיו מוכנים לרכוש מכם שוב מוצרים.

הצע מוצרים או שירותים שישלימו את הרכישה הראשונית שלהם. צור תוכניות נאמנות או קודי הנחה אותם הם יכולים לממש ברכישה הבאה שלהם. הצע מבצעים “תודה” עבורם בעת הצ’ק-אאוט.

תן להם חיים שלמים של תגמולים, והם יהיו הלקוחות שלך לכל החיים.

אם כבר מדברים על תגמולים, הנה משהו קטן שיעזור לכם במכרז רב.

בונוס: רעיונות עסקיים מקוונים ידידותיים למתחילים

להלן רשימה של כמה רעיונות עסקיים שאנו יכולים לצאת אליהם במינימום מאמץ.

1. התחל אתר שיווק שותפים

אל תכף את האף בשיווק שותפים – כך Awin.com, צפוי להיות ענף של 6.8 מיליארד דולר עד 2020, עם צמיחה של 10% בשנה בהשוואה לשנה.

בצע את המחקר שלך על ידי ביקור בפורומים בגומחה שלך, בדוק את בעיות המשתמש ב- quora ו- reddit, תוך כדי מחקר מילות מפתח. זכור, תרצה לספק פתרונות לבעיות קיימות.

לאחר שקבעתם אילו בעיות אתם מתכוונים לפתור, הגיע הזמן ליצור תוכן. כתוב מדריכים. ספק מידע חשוב, תן לאנשים סיבה לבקר באתר שלך. כתוב למכור והשתמש במסע הקונה.

פתק

אתה רוצה לרשום את עצמך כמפרסם ברשתות סניפים כמו Shareasale. חפש מוצרים או מותגים איכותיים שאיתם אתה רוצה לשייך את המותג שלך.

בזמן שאתה יוצר תוכן, תצטרך גם ליצור את האתר שלך. קחו בחשבון את עיצוב ממשק המשתמש וה- UX, וצרו אתר מקצועי למראה שמרגיש פשוט מספיק כדי לנווט בו.

תצטרך גם לשווק את אתר שיווק השותפים שלך, או שאיש לא יידע שהוא קיים. כתוב מאמרים או בלוג אורחים לאתרים אחרים כדי שתוכל לקשר מחדש לעצמך. השתתף בפורומים וענה על שאלות בנושא קווורה. ביסס את עצמך כמומחה בתחומך.

עליך גם ליצור דף “הרשמה” לניוזלטר שלך, למטרות שיווק בדוא”ל. האנשים שנותנים לך את כתובות הדוא”ל שלהם נותנים לך אישור ליצור קשר ישירות איתם, אז דאג לנצל את שיווק הדוא”ל כדי למשוך אותם לאתר שלך.!

אל תשכח כי מכירת מכירה היא המפתח לשמירה על העסק המקוון שלך בשחור. פלפל את התוכן שלך באמצעות קישורים פנימיים הקשורים זה לזה, כדי להגדיל את הזמן שאנשים מבלים באתר שלך. ככל שתקדיש זמן רב יותר לאתר שלך, כך סביר שתבצע מכירה.

אתה יכול גם לנסות את היד שלך על דור ההובלה. זה בעצם אותו דבר כמו שיווק שותפים, פרט לכך שתאסוף לידים למותגים. מקד לגומחות כמו חברות כרטיסי אשראי, בנקאות, פינטק, ופנה למותגים המעורבים בכדי לדון במודל תשלום לפי הרשמה.

כעת יש דברים רבים שכדאי לזכור אם אתה רוצה שהאתר שלך יצליח, אבל הדבר היחיד שאני לא יכול לומר שהוא מספיק מתח הוא זה – וודא שאירוח האינטרנט שלך מהיר, או שלא תקבלו הרבה מבקרים.

ערכנו את המחקר שערכנו רשימה של מארחי האינטרנט המהירים ביותר כאן. לקבלת מדריך מפורט יותר לבניית אתרים, קפוץ לכאן.

2. התחל בלוג

למרות שבלוג ואתר זהה, הם בהחלט לא אותו דבר. אתר יוצר בעיקר תוכן סטטי, בעוד שבלוג מתעדכן כל הזמן ובעל אופי אישי יותר.

בעוד שאנשים עשויים להימשך לתוכן שבאתר, אנשים עשויים להימשך לאישיות הבלוגר.

ברגע שיש לבלוג שלך די גדול, אתה יכול לייצר רווחים על ידי מכירת שטח מודעות, כתיבת פוסטים ממומנים, מתן לאנשים שירותי ייעוץ ואפילו שיווק שותפים..

למעשה, ישנם לא מעט בלוגרים שהפכו את הבלוגים שלהם לעסקים מקוונים קטנים ומצליחים.

טים פריס אינו זקוק להכנס עם הבלוג הפופולרי שלו במשך 4 שעות עבודה במשך זמן איימי סונג שולטת בנישת האופנה.

אחת הפלטפורמות האהובות עלינו ליצירת בלוג היא וורדפרס, בונה אתרים נוח לשימוש המושלם לבלוגרים. אם זה משהו שאתה נכנס אליו, אולי תרצה לעיין במאמר זה.

זכור, לספק פתרונות לבעיות קיימות, כתוב למכור, לבנות אתר פרימיום, לבסס את עצמך כמומחה, לנצל את השיווק בדוא”ל, ותמיד UPSELL.!

3. התחל עסק מסחר אלקטרוני

עם פלטפורמות הקניות האלקטרוניות כמו אמזון כשהוא צובר פופולריות מדי יום, אין זה מביא למנף את התהילה שלו ולמכור את המוצרים שלך בחנות שלהם.

אבל אם ברצונך לבנות מותג מצליח לאורך זמן, ייתכן שתרצה להקים עסק מסחר אלקטרוני משלך.

אל תבינו אותי לא נכון, אין שום דבר רע במכירת מוצרים באמזון (אפילו מותגים גדולים עושים את זה). זה רק שכמותג בוטיק חדש, אתה תתחרה במאות, אם לא באלפי אנשים שמוכרים מוצרים דומים בפלטפורמות האלה.

כשאתה יוצר חנות מסחר אלקטרוני משלך, אתה יכול להתאים אותה אישית ולמקם את המותג שלך באופן שיגרום לו להתבלט מהתחרות. אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל היא דרך Shopify.

הוא מיועד למסחר אלקטרוני, קל לשימוש ויש לו כלים שיווקיים מדהימים!

אתה יכול גם לנסות Dropshipping. זהו אחד המודלים העסקיים הפופולריים ביותר שכן בקושי יש לך עלות. המוצרים ממוקמים במחסן הספק שלך ונשלחים רק כשאתה מקבל הזמנה. פשוט היזהר וקבל לעצמך ספק טוב, כי גרוע עם שירות גרוע רק יפגע במותג שלך.

תצטרך להשקיע בשיווק ולוודא שהמוצרים שלך יקבלו מספיק זמן מסך. רק הקפד לזכור את 6 שיטות העבודה המומלצות שלנו, והעסק שלך אמור לעמוד במבחן הזמן.

4. התחל עסק עיצוב יצירתי

תמיד יש צורך באומנות חזותית דיגיטלית, ולמרות שיש תוכניות בחינם, אנשים מעדיפים לשלם לאנשי מקצוע כדי לבצע את עבודות האמנות שלהם עבורם. הם מבינים שהאמן מייצר את היצירה ולא את הכלים.

תוכלו לשקול התמחות בעיצוב לוגו, עיצוב אתרים, או אפילו להתמחות בעיצוב גרפי כללי.

צרו לעצמכם שם על ידי שיתוף עצות עיצוביות חשובות בפורומים כמו קווורה או עם אנשים בפלטפורמות המדיה החברתית שלכם. אל תדאג לשתף את הכישורים שלך או לחסל סודות.

באמצעות YouTube, אנשים יכולים ללמוד בקלות כל מה שהם צריכים, אך הם עדיין יעדיפו לשלם לבעל מקצוע כדי לעשות דברים באופן מקצועי.

זכור, תן ערך ותקבל תמורה גבוהה יותר בתמורה!

5. התחל סטודיו או עסק מסוג ייצור

הדרישה להפקת תמונות ווידאו גבוהה מתמיד, הודות לפרסום של מדיה דיגיטלית / חברתית. זה מעניין, מרתק, והכי חשוב שהוא היה צריך להמיר.

אתה יכול להתחיל סטודיו המתמקד בייצור תמונות, ריטוש, הפקת וידאו, או סתם להתמקד אך ורק ביצירת מוצרים דיגיטליים כמו טפטים לטלפון..

לאחר מכן תוכל למכור את השירותים שלך לסוכנויות פרסום, להגיש קטעי מלאי לפלטפורמות כמו Shutterstock או קופסה שחורה, או הירשם למשהו כמו תוכנית המפתחים של סמסונג וליצור נושאים למכירה במערך הגלקסי שלהם.

החשוב מכל, אתה יכול בקלות להגדיל את העסק שלך על ידי שכירת פרילנסרים! שימו לב שאם תצליחו למצוא פרילנסר טוב, אתם נאחזים בהם כמו שהחיים שלכם תלויים בזה. פרילנסרים אמינים קשה להגיע אליהם, ואם אתה נתקל באחד מהם, תגמל אותם היטב!

6. צור תוכנית למידה אלקטרונית

הדרכות מקוונות הן כל הזעם בימינו. הם זולים, אינפורמטיביים ומספקים ערך טוב הן לצרכן והן ליוצר. והכי חשוב, צור את התוכנית פעם אחת והיא תניב הכנסה פסיבית!

צרו עסק שסביב תוכניות למידה אלקטרונית. הפק הדרכות ומידע חשובים, העלה לפלטפורמת למידה אלקטרונית כמו Udemy ויהיה לך סט של מוצרים שלא יפוג תוקף.!

מוסינגים אחרונים

להלן סקירה כללית של הדברים שאנחנו יכולים לעשות כדי לוודא שהעסק המקוון הקטן שלך פורח כמו דג חרב שמדלג מהמלכתי מהמים (הוא נראה טוב יותר כאשר הוא מצולם בתנועה איטית).

 1. לספק פתרונות לבעיות קיימות
  גלה ללקוחות שלך נקודות כאב ופתור אותן.
 2. כתוב למכור
  אף אחד לא אוהב לקרוא, אז וודא שהעותק שלך כתוב ל- SELL!
 3. צור אתר שמרגיש פרימיום
  לא משנה אם אתה מוכר תפוח אדמה רטוב או תיק מעצבים, אתה צריך לוודא שהחנות שלך נראית טוב.
 4. ביסס את עצמך כמומחה בתחומך
  ספק ערך ללקוחות שלך את הידע שלך, והם יתגמלו לך חיים שלמים של ערך.
 5. מינוף בשיווק בדוא”ל
  זהו קו תקשורת ישיר ללקוחות שלך. נצל אותו, אך התייחס אליו בכבוד.
 6. מכירה חזקה ללקוחות הקיימים שלך
  אם הם קנו ממך לפני כן, הם יקנו ממך שוב. אתה רק צריך לתת להם סיבה לקנות.

הנה לך. 6 צעדים מוצקים כדי לשמור על מיזם העסקים הקטנים שלך בשחור. הקפד להתחייב לזיכרון או למתג את עצמך באמצעות טיפים אלה. יום אחד, תסתכל לאחור על ההצלחות שלך ותודה לגוגל כי אתה מעד על פיסת הכתיבה הזו שנשלחה לגן עדן.

בכל מקרה, אם יש לך שאלות שאתה רוצה שנענה עליה, פשוט השאיר לנו הודעה או דוא”ל. אנו נהיה בטוחים להשיב לך בהקדם האפשרי. עכשיו קדימה, הראה לעולם אילו יזמים קטנים רגילים ויומיומיים מסוגלים להשיג.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector