6 דרכים להגדיל את גודל הקובץ המעלה המרבי בוורדפרס

זה פוסט אורח מאת Mustaasam Saleem מ- דרכי ענן.


כשיש לך אתר וורדפרס, אתה צריך להעלות קבצים מדי פעם כדי לשמור על האתר שלך פעיל ויפה. אז אתה צריך לדעת שיש יותר מדרך אחת להעלות את התמונה, הנושא שלך, או כל תוכן אחר ל- WordPress שלך.

בעיקרון, ישנן שלוש דרכים להעלות קבצים בוורדפרס:

 1. היכנס לספק האירוח שלך על ידי גישה למנהל הקבצים המקוון שלהם.
 2. התחבר לשרת שלך באמצעות לקוח FTP כמו FileZilla.
 3. העלה את קובצי המדיה, העיצוב או הפלאגין שלך ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס.

אם ברצונך להעלות משהו אחר מלבד מדיה, ערכות נושא או תוספים, אתה תמיד יכול להעלות אותם באמצעות מנהל קבצים. עם זאת, עבור כל העלאות רגילות, פשוט נווט למיקום הרצוי לך בלוח המחוונים של וורדפרס ובחר להוסיף / העלה קובץ.

לדוגמה, אם ברצונך להוסיף סרטון, נווט אל מדיה -> הוסף חדש ובחר את הקובץ מהמחשב שלך או שאתה פשוט יכול לגרור ולשחרר אותו בתיבה. הנה צילום מסך:

שגיאת גודל קובץ ב- WordPress

האם שמת לב למשהו מוזר? לא, לא במאמר. במסך המסך שלמעלה. כן, הגבלת הקובץ המרבית להעלאה של 5MB בלבד. זה לא מעליב? והמגבלה הזו חלה גם כאשר ברצונך להעלות נושא או תוסף ישירות מלוח המחשבים למנהל המערכת של וורדפרס. אולם סף זה משתנה בין אירוח לאירוח. חלקם אפילו מאפשרים רק 2MB כברירת מחדל בעוד שאחרים עשויים לאפשר יותר.

אל תדאגו; אנו כאן כדי לספר לך בדיוק כיצד להגדיל את מגבלת ההעלאה.

בואו נתחיל בלי להתעדכן יותר.

PRO-TIP

אתר איטי להרוג מכירות! העבר את מהירות הוורדפרס שלך באמצעות 8 פריצות אלה.

אמנם יש כמה דרכים להסיר את הכובע הזה בגודל הקובץ, אך אנו עובדים עם שלוש הגדרות ב- PHP שאמורות להתמודד עם מגבלת ההעלאה. נגדיר תחילה את ההגדרות כך שנדע מה אתה עושה בפועל:

 • upload_max_filesize
  זה מגדיר את מגבלת ההעלאה המרבית עבור קבצים.
 • גודל
  זה מגדיר את מגבלת ההעלאה המרבית שתטופל בבקשת POST.
 • זיכרון
  זה מגדיר כמה זיכרון מוקצה ל- PHP. המספר הזה צריך להיות שווה או גבוה יותר מה- upload_max_filesize.

נניח שיש לנו קובץ של 20MB. אנו נגדיר את העלאת הסרטון_על_גודל של גודל 25MB, את הפוסט_מייל_קובץ גודל של 27 מגה-בתים, וזיכרון_הגבלה ל- 30MB.

להלן הצעדים שתוכלו לנקוט כדי להגדיל את מגבלת ההעלאה. תלוי בשרת שלך, כל אחד מהם צריך לעבוד.

פתק

אנא הקפד ליצור קובץ גיבוי לפני ביצוע שינויים.

1. צור או שנה קובץ PHP.ini

PHP.ini מכיל את תצורת PHP עבור השרת שלך. אתה יכול למצוא אותו בספריית השורש של השרת שלך. עבור אל ספריית השורש של אירוח וחפש קובץ php.ini. מסיבות אבטחה הוא עשוי להיות מוסתר, אז אל תשכח לבדוק “הצג קבצים מוסתרים”.

פתח קובץ php.ini עם כל עורך טקסטים וחפש את שלוש ההגדרות כדי לשנות אותן בהתאם לדרישתך. אנו נשתמש במספרים הבאים כדוגמה זו:

גודל הקובץ שיש להעלות: 20MB.

 • upload_max_filesize = 25MB
 • post_max_size = 27MB
 • memory_limit = 30MB

אם לא מצאת את קובץ ה- php.ini, אל תדאג! אתה יכול ליצור אותו בלחיצה ימנית על העכבר ובחירה באפשרות הוסף קובץ חדש. פתח את הקובץ החדש והדבק את שלוש השורות שלמעלה ושמור אותו כ- php.ini.

לפעמים קובץ php.ini של השרת נקרא php5.ini, ולכן אל תתבלבל בין השניים.

2. צור או שנה .htaccess

.htaccess הוא קובץ חשוב ומכיל תצורות שונות עבור השרת שלך. רוב ספקי האירוח שומרים עליו מוסתר. כדי לשנות אותו, עליך לבדוק שוב את “הצג קבצים מוסתרים” ולאתר את קובץ ה- htaccess בספריית השורש של השרת שלך..

פתח אותו עם כל עורך והדבק את שלושת השורות האלה בסוף הקובץ במקום בו כתוב #END וורדפרס:

 • php_value upload_max_filesize 25MB
 • php_value post_max_size 27MB
 • php_value memory_limit 30MB

אם לא תמצא את קובץ ה- .htaccess, תוכל ליצור קובץ ולהדביק את ברירת המחדל WordPress .htaccess תכונות קבצים ואז הדבק את שלוש השורות שלמעלה כדי להגדיל את מגבלת ההעלאה.

3. שינוי קובץ וורדפרס

אם שתי השיטות לעיל לא פעלו עבורך, תמיד יש אלטרנטיבה. אתה יכול להדביק את 3 השורות הבאות בתוך קבצי WordPress שלך. ניתן לכתוב שורות אלה בקובץ wp-config.php, נושאי פונקציות.php וכו ‘. עם זאת, זו אינה הדרך המומלצת להגדיל את מגבלת גודל הקובץ להעלות..

 • @ini_set (‘העלה_מגודל_גודל’, ’25MB’);
 • @ini_set (‘post_max_size’, ’27MB’);
 • @ini_set (‘זיכרון_מליט’, ’30MB’);

4. ישירות מהרציף

לחלק מספקי וורדפרס אירוח כמו Cloudways יש תכונה מובנית לשינוי מגבלת גודל הקובץ. כך תוכלו לעשות זאת ישירות מהפלטפורמה אם יש לכם את Cloudways כספק האירוח שלכם:

עבור אל שרתים מהסרגל בחלקו העליון והיכנס לשרת הרצוי. בחר הגדרות & חבילות מהחלונית השמאלית ותראה גודל העלאה בכרטיסייה הגדרות בסיסיות. שנה את זה לדרישה שלך. במקרה שלנו, אנו נשתמש ב- 25MB.

Cloudways עריכת זיכרון

5. תוסף

אם אינך רוצה לעשות זאת ידנית, תמיד יש פלאגין במאגר וורדפרס. אתה רק צריך למצוא את התוסף הנכון התואם לגרסת הוורדפרס הנוכחית שלך. נסה להשתמש הגדל את גודל הקובץ המרבי התואם את הגרסה האחרונה של WordPress.

מהחלונית השמאלית בלוח המחוונים של וורדפרס, נווט אל התוספים -> הוסף חדש, חפש את התוסף ‘העלאת העלאת מקסימום קבצים’ מהפינה השמאלית העליונה והתקן אותו.

התקן את התוסף

לאחר הפעלת התוסף; נווט להגדרות שלו והזן את הגודל הרצוי לגודל ההעלאה החדש שלך.

הזן את הערך

זהו זה! הרגע הרמתם את מגבלת גודל הקובץ המעלה המרבית של וורדפרס.

6. אפשרות הנופש האחרונה

אם שום דבר אחר לא עובד, פשוט בקש מספק שירותי האירוח שלך להגדיל את מגבלת העלאת גודל הקובץ ביישום WordPress שלך והם בוודאי יעזרו לך. התמיכה של Cloudways 24 × 7 מגיבה מאוד ותוכל לעבוד בדרך שלך לקראת המטרה שלך תוך זמן קצר.

אם אתה מכיר אמצעים אחרים להגדלת מגבלת גודל העלאת הקובץ, אל תהסס לשתף אותו באמצעות פרק התגובות למטה. כמו כן, הודע לנו איזו אפשרות פעלה בצורה מושלמת עבור אפליקציית WordPress שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map