מדריך למתחילים ל WooCommerce ו- 8 התוספים החיוניים

כאן ב- Bitcatcha, אני אוהב לעזור לאנשים להרחיב את הרעיונות העסקיים שלהם. למעשה, לאחרונה ניהלתי מאמר גדול בנושא הקמת החנות המקוונת הראשונה שלך.


שם הצעתי להשתמש בתוסף WooCommerce עבור WordPress. הרבה אנשים ביקשו מידע נוסף על ערכת הכלים הזו, כך שהיום אני חופר קצת יותר לעומק.

מהי WooCommerce?

WooCommerce

WooCommerce הוא תוסף פשוט (בחינם!) עבור WordPress. זה נכנס לאתר האינטרנט שלך ועושה את כל העבודה הקשה בבניית החנות המקוונת שלך.

זהו פיתרון מקצועי המכיל כמעט 30% מכל אתרי המסחר האלקטרוני באינטרנט. הוא מציג את המוצרים שלך, מעבד הזמנות ומארגן את המשלוח שלך.

והכי חשוב, זה ממש קל לשימוש וזה לגמרי בחינם להתחיל.

טיפ-פרו: 

כדי להבטיח את הביצועים הטובים ביותר, אנא וודא שהחנות המקוונת WooCommerce מתארחת באירוח וורדפרס מנוהל.

מבטל את התיבה של WooCommerce

כשאתה מתקין את התוסף WooCommerce, תבחין עד כמה עמוד הניהול ישיר. השלב הראשון הוא הוספת המוצר הראשון שלך. החבר’ה ב- WooCommerce יודעים שאתה צריך שליטה רבה בזה, כך שיש ארבע אפשרויות:

 1. מוצר פשוט זהו המוצר הממוצע שלך ללא וריאציות. כמו ספר, משקפי שמש או מצלמה.
 2. מוצר מקובץ זוהי קבוצת מוצרים קשורים עם וריאציות קלות. לדוגמה, אפל תשתמש באופציית המוצר המקובצת כדי למכור את ה- iMac שלה עם השונות בגודל המסך.
 3. מוצר חיצוני או מסונף המוצר המוצר רשום ומוצג באתר שלך, אך הלקוח קונה למעשה מצד שלישי.
 4. מוצר משתנה מוכרי אופנה ישתמשו בזה כדי למכור חולצות טריקו בגדלים ובצבעים שונים, למשל.

זה לבדו מספיק בכדי להפעיל את החנות שלך. תבצע את המכירה הראשונה שלך ותתחיל לבנות עסק. אבל, אם אתה באמת רוצה לקחת את הדברים לשלב הבא, תצטרך כמה מהתוספים המדהימים של WooCommerce.

תוספות אלה יהפכו חנות מקוונת צנועה לאימפריה מקצועית ומרוויחה כסף! (כדאי לציין שלמרות ש- WooCommerce חינמית, רוב התוספים האלו מגיעים עם תג מחיר.)

נתחיל עם התוסף המומלץ מספר אחת על ידי WooCommerce עצמה:

1. תוספות למוצר

מושלם בשביל: הוספת חריטות או התאמה אישית למוצרים

תוספות למוצרים

חנויות מקוונות רבות נותנות לך את האפשרות להתאים אישית את המוצרים שבחרת. לדוגמה, ייתכן שתרצה להוסיף חריטה, או לכלול הודעת מתנה. אם אתה מתכנן לפתוח חנות יצירה, תכשיטנים או חנות פרחים, אתה תצטרך תוסף זה!

תוסף התוספות למוצרים מעניק ללקוחות שלך יותר אפשרויות ומעורבות. אתה יכול ליישם אותו באופן גלובלי (על כל המוצרים) או אחד אחד.

> קבל תוספות למוצר עכשיו.

2. משלוח בשולחן

מושלם בשביל: חישוב אוטומטי של שיעורי משלוח

משלוח בשולחן

עבודה על עלויות המשלוח שלך היא בקלות הדבר המתסכל ביותר בניהול חנות מקוונת. זו הסיבה למשלוח טבלת טבלאות הוא מציל חיים כזה.

כל שעליך לעשות הוא להזין את גודל ומשקל המוצרים שלך. ההרחבה תחשב את העלויות עבור הלקוחות שלך על סמך מיקומם. זה מוציא את כל הטרחה מהמשלוח ומעניק ללקוחות שלך שיעורי משלוח מיידיים ומדויקים.

> קבל משלוח למשלוח טבלה עכשיו.

3. תמחור דינמי

מושלם בשביל: מכירות והנחות!

תמחור דינמי

אם אתה רוצה לבצע מכירות ולהציע הנחות (מי לא אוהב מכירה טובה?) תצטרך תוסף זה. תמחור דינאמי מאפשר לך לשנות את מחירי המוצרים שלך על בסיס מגוון גורמים.

לדוגמה, באפשרותך לקבוע הנחה ללקוחות נאמנים. באמצעות תוסף זה, אתה יכול להציע הנחה או בונוס למי שכבר קנה ממך חמישה מוצרים.

אולי אתה רוצה להפעיל מכירת אישור כאשר המניה שלך טובלת מתחת למספר מסוים. או אולי תרצו להוריד את מחיר כל הספרים ב -10%. קל!

> קבל תמחור דינמי עכשיו.

4. ביקורות על מוצר Pro

מושלם בשביל: בנה אמון במוצר שלך

Pro סקירת מוצר

מחקרים הראו זאת 88% מהלקוחות סומכים על ביקורות משתמשים מקוונות. יש סיבה לכך שאמזון שמה דגש כזה על מערכת דירוג המשתמשים שלה! על ידי מתן מערכת ביקורות אתה יכול להראות ללקוחות חדשים שאנשים סומכים עליהם ואוהבים את המוצרים שלך. זה מספיק לעתים קרובות כדי לשכנע אותם לבצע את המכירה.

תוסף פשוט זה יגביר את המכירות ויעודד אינטראקציה רבה יותר בינך לבין הלקוחות שלך. זה חלק מהותי מהעסק המקוון החדש שלך.

> קבל ביקורות על המוצר עכשיו.

5. היסטוריית לקוחות

מושלם בשביל: הבנת הלקוחות הטובים ביותר שלך

היסטוריית לקוחות

זה התוסף האהוב עלי מכיוון שהוא נותן לך תובנה כה רבה לגבי אופן השימוש של הלקוחות בחנות המקוונת שלך. אם קראת את הבלוג האחרון שלי בנושא חוויית משתמש, אתה יודע כמה חשוב להבין את המשתמשים שלך, והתאים את האתר שלך סביבם.

תוסף זה מאפשר לך לעשות בדיוק את זה. זה מראה לך בדיוק כיצד המשתמשים גולשים בחנות שלך, כך שתוכל לפקח על מה שעובד. חשוב מכך, תוכלו לשמור על היסטוריית רכישה מלאה. באמצעות מידע זה, אתה יכול לשלוח המלצות בהתאמה אישית ללקוחות הטובים ביותר שלך ולהתאים את החוויה ישירות עבורם.

אבל יש תכונה טובה עוד יותר. זה מחשב את ערך חייו של כל לקוח על סמך היסטוריית הרכישה שלו. זה אומר לך בדיוק מיהם הלקוחות הטובים ביותר שלך, כך שתוכל לתגמל אותם ולשמור עליהם נאמנים.

> קבל עכשיו את היסטוריית הלקוחות.

6. מעקב בדוא”ל

מושלם בשביל: שמירה על קשר עם לקוחות קודמים

מעקב מיילים

תוסף מעקב הדוא”ל עובד נהדר בשילוב עם התוספת של היסטוריית לקוחות. זה מאפשר לך לשלוח דוא”ל מעקב מותאם אישית ומותאם אישית לאחר שרכשת משהו. אתה יכול לכתוב דוא”ל כזה:

“היי! אנו מקווים שאתה נהנה מ- [הכנס מוצר] שרכשת לאחרונה. ראית את הטווח האחרון שלנו? נשמח להציע לך הנחה של 10% נאמנות ברכישה הבאה שלך. “

זו דרך נהדרת להמשיך את השיחה ולהחזיר אותם לעוד! הגדר את דוא”ל המעקב בכל פרקי זמן שתרצה.

> קבל מעקב אימייל עכשיו.

7. נקודות ותגמולים

מושלם בשביל: וודא שהלקוחות ימשיכו לחזור

נקודות ותגמולים

לפעמים, הטריקים הפשוטים ביותר הם היעילים ביותר! לקוחות אוהבים נקודות תגמול, מכיוון שזה נותן להם משהו לעבוד עליהם. ‘להמר’ את החנות שלך היא הדרך המושלמת לגרום ללקוחות לחזור שוב ושוב. עם התוסף הזה, אתה יכול לתת לכל מוצר ‘נקודות’, ולהראות בקלות ללקוחות את יתרת הנקודות שלהם.

אתה יכול להיות ממש יצירתי עם התגמולים שלך כאן. כל דבר, החל מ- freebies ועד הנחות, עובד ממש טוב. מדוע לא להפוך אותה למערכת שכבתית, כך שהקונים הגדולים יוכלו לגשת למערכת הנקודות ‘זהב’? זה עובד בכל פעם!

> קבל נקודות ותגמולים עכשיו.

8. המלצות

מושלם בשביל: מציע המלצות בהתאמה אישית ללקוחות

המלצות

אמזון הם המאסטרים של מוצרים ממליצים. בקר באתר האינטרנט שלהם ותראה זרם קבוע של מוצרים המומלצים באופן אישי עבורך. הסיבה לכך היא שהם מכירים את הרגלי הקנייה והגלישה שלך. הם יצרו מערכת המלצות חכמה, כך שהם מראים לכם את הדברים שאתם כבר רוצים.

זה מבריק שטני! ובכן, אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם סיומת ההמלצות. תוסף זה מקבץ את הפריטים הקשורים שלך יחד ועובד עם היסטוריית הלקוחות שלך כדי להציע טווח בהתאמה אישית. כשאתה מציע ללקוחות שלך בדיוק מה שהם רוצים, סביר להניח שהם יקנו ממך.

> קבל המלצות עכשיו.

חנות מקוונת מקצועית עם WooCommerce

עם WooCommerce ושמונה התוספים הללו תוכלו ליצור חנות מקוונת מקצועית. תוכלו גם לשמח את הלקוחות שלכם ולראות את הרווחים מתגלגלים.

אשמח לשמוע מכל משתמשי WooCommerce שם בחוץ. מה החוויה שלך עם התוסף הזה ואילו תוספים אתה משתמש?

שמור עליי, כי בשבוע הבא אני מביא לך את עשרת הנושאים הטובים ביותר של WordPress ו- WooCommerce. נתראה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map