10 דרכים חכמות לשווק בזול את עסק המסחר האלקטרוני שלך

נראה כי בכל יום, חנות חדשה למסחר אלקטרוני (או 20) מופיעה ברשת, ויוצרת עוד יותר תחרות לחנויות הקיימות. אבל למרות המספר ההולך וגדל של המתחרים, העובדה ש מכירות קמעונאיות בתחום המסחר האלקטרוני אמורות להגיע ל -414 מיליון דולר עד 2018 צריך לומר לך שיש הרבה נתח שוק לחלק.


ועדיין, האתגר המכריע של בעלי עסקים בתחום המסחר האלקטרוני הוא שיווק המוצרים שלהם. אופטימיזציה של מנועי חיפוש הולכת וגוברת, וקניית מודעות תשלום לפי לחיצה יכולה לשבור אפילו את התקציב הגדול ביותר. יזמים עוסקים בביצוע עצירת boot bootpping ו- DIY, אז רציתי לדעת אילו רעיונות שיווקיים בחוץ שלא עלו זרוע ורגל.

שאלתי עשרה יזמים למסחר אלקטרוני באילו רעיונות ייחודיים הם צריכים לשווק את עסקיהם בזול, וקיבלתי כמה אסטרטגיות די נהדרות שתוכלו להשתמש בהן גם.

1. שתף תוכן ויראלי ב- Reddit

בנק מיכלי דגים

סם ויליאמסון מ FishTankBank מצאתי אתגר לבנות קהל במדיה החברתית מבלי להשקיע בקמפיין פרסומי. במקום לבזבז את כספי החברה, הוא וצוותו החליטו ליצור תוכן ‘ויראלי’ מעניין ולשתף אותו באתר הסימניות החברתי Reddit.

סם ויליאמסון מ- FishTankBank

רוב חברי הצוות שלנו הכירו את Reddit לפני שהתחלנו, ולכולנו היה מושג גס לגבי סוג התוכן שבדרך כלל היה מוצלח באתר. החלטנו להתמקד ב- ‘TIL’ subreddit (/ r / היום בהשוואה), שחוגג עובדות מוזרות ומעניינות. על ידי הפקת פוסטים קבועים הכוללים עובדות על דגים, לא הצלחנו רק להסיע אלפי מבקרים באתר שלנו, גם הצלחנו לבנות את רשימת הדוא”ל שלנו בצורה משמעותית.

דוגמא להצלחתו של וויליאמסון: לאחר שפרסם מאמר אחד בנושא שמירת טנקי הדגים, המאמר קיבל 170 הצבעות ויותר מ -1,000 ביקורים בעמודים.

Reddit אולי יתאים או לא יתאימו לעסק שלך, אך ישנם אתרי סימניות חברתיים אחרים שבהם אתה יכול לשתף את תוכן הבלוג שלך, כגון Stumbleupon ו- BizSugar.

2. השתמש בקריאה חזקה לפעולה באתר האינטרנט שלך

בלו

אל תתן למבקרים באתר שלך יותר אשראי ממה שהם ראויים. הם צריכים שתגיד להם בדיוק מה אתה רוצה שיעשו. כאן תועיל קריאה טובה לפעולה: עם הסבר כתוב היטב, המרת מסחר אלקטרוני יכולה להגדיל 22% על בסיס רבעוני.!

זונדרה וילסון, הבעלים של טיפוח עור בלו, בדק אסטרטגיה זו להצלחה רבה. היא השתמשה בכפתורי קריאה לפעולה כדי להנחות את המבקרים לקנות.

זונדרה ווילסון מ- Blu Skin Care

דאגתי שהכפתורים יהיו גדולים וצבעוניים מכיוון שזה מושך את העין וזה גורם לצרכן להקיש על [אותם].

היא גם בדקה מכירה של יום האם עם כרזה (כולל קריאה לפעולה) בראש האתר שלה. על ידי הצבת התאריך שבו הסתיימה המכירה על הכרזה, היא יצרה תחושת דחיפות שגרמה לאנשים להיות תזזיתיים לנצל את העסקאות.

התבונן באתר שלך. אתה אומר לאנשים מה לעשות? להנחות אותם להירשם לאימיילים או לבצע רכישה? אם לא, בדוק קריאה לפעולה ואז למדוד תוצאות בעוד מספר שבועות.

3. תנו מתנה לא צפויה

IMG_1264 (1)

אנשים אוהבים לקבל מתנות, לא? ג’ין קבאלרו, מייסד משותף של GreenPal (נחשב ל- Uber של טיפוח הדשא), נאבק למצוא דרך לגרום ללקוחות לספר לאחרים כמה גדולים היו שירותי כיסוח הדשא. הוא ידע שאנשים לא נוטים לדון בנושא על קפה עם שכן.

ואז הרעיון פגע בו:

ג

כבר ידענו אם [הלקוחות שלנו] יש חיות מחמד או לא, אז מדוע לא להשתמש במידע הזה כדי לגרום להם לדבר עלינו? לאחר שקנינו עצמות כלבים וקטניפ בשווי 100 דולר, התחלנו לשלוח אותם ללקוחות שלנו, להודות להם על העסק שלהם ולתת להם, כמובן, את קישור ה- Yelp שלנו. אחרי כמה טיולים לסניף הדואר ראינו את המיילים ואת ביקורות Yelp הרקיע שחקים. אנשים הודו לנו שהלכנו את הקילומטר הנוסף ואמרו איך הם לא יכולים לחכות לספר לחברים שלהם על השירות שלנו. המשימה הושלמה! והם לעולם לא יחשבו שוב על שירות לטיפול בדשא בלי לחשוב עלינו קודם.

זוהי דוגמה פנטסטית לאופן שיווק חזק של מפה לאוזן יכול להגיע בעלות מינימלית.

4. תן קופון לחללים חברתיים

קופון

החיבור לקהל שלך במדיה החברתית אינו תמיד קל כמו שאתה מקווה. אנשים מופגזים בהודעות של מותגים בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם, כך שתצטרכו לעשות משהו כדי לגרום להם לרצות לעקוב אחריך ולשתף את התוכן שלך.

אולג קורניצ’וק, מנהל השיווק של SmartSites, אומר שמתן קופון ללקוחות שמשתפים את תוכן המדיה החברתית של המותג עבד עבור לקוחותיו.

אולג קורניצ

זה משמח את הלקוח בכך שהוא מספק לו הנחה ומגדיל את המותג שלך דרך הרשת החברתית [שלך] (אשר ככל הנראה תכיל סיכויים אחרים). זהו תרחיש win-win שיכול לכדור שלג עם המסר הנכון.

לאחר יישום קופון חברתי בפייסבוק עבור אחד מלקוחותיו, מוכר מטבעות מקוון, ראה המותג עלייה משמעותית בביקורים באתר המותג (מפייסבוק), וגם עסקאות באמצעות הקופון החברתי צמחו..

… קיבלנו 50-100 ביקורים חברתיים ליום (עלייה בין 10-20) וראינו עלייה בעסקאות הכוללות (ואנשים המשתמשים בקופון שנוצר). אנשים שאספו מטבעות נטו להיות חברים שעשו אותו דבר וזה התברר כקמפיין יעיל מאוד!

5. משוך את מיתרי הלב של האנשים

סרוק תמונות

מה הסיפור של המותג שלך? איך אתה משפר את חיי הלקוחות שלך? לפעמים החיבור הרגשי הזה יכול לעזור לך למשוך לקוחות רבים יותר, כפי שעשה ScanMyPhotos.com.

מיץ ‘גולדסטון, נשיא המדינה & מנכ”ל חברת סריקת התמונות אומר כי הצוות של קופירייטרים מקצועיים לראיין לקוחות כדי לחלוק את חוויותיהם הרגשיות בדיגיטציה של התמונות בנות העשרות שנים של משפחותיהם הוכח כאסטרטגיה שיווקית יעילה ביותר..

מיטש גולדסטון מ- ScanMyPhotos

כל אחד מהאנשים שתואמים באופן אורגני משתף את סיפוריהם; הם שמחים לראות את הפרופיל שלהם ב”הדפס “, ומשתפים אותם ברוב הפלטפורמות של המדיה החברתית. [אין] המלצה טובה יותר מאשר כשחבר חולק חוויה מדהימה.

שקול אם פנייה רגשית תביא לסיפור משכנע ללקוחות פוטנציאליים.

6. קבל גרילה בשיווק שלך

אסטרטגיות שיווק רבות כל כך “היו שם, עשו זאת”, כך קרא מרקוס מילר, המנהל חברת שיווק דיגיטלית בבריטניה. מגבעת, אומר שאתה צריך להשתמש בטקטיקות גרילה כדי למשוך את תשומת הלב של האנשים ולהעסיק אותם.

בהשראת הספר שיווק גרילה מאת ג’יי קונרד לוינסון, מילר מנסה למצוא דרכים חדשניות לתפוס את תשומת ליבם של אנשים. דוגמא אחת? קידום הצדקה של אנשי תנועת Movember, המעודד גברים לגדל שפם בחודש נובמבר לגייס כסף.

מרקוס מילר מכובע באולר

ארגוני צדקה של גברים לא תמיד זוכים לתמיכה שארגוני הצדקה הגדולים יכולים לגייס, כך שכל דבר שיכול לעורר מודעות וללא הוצאות ענק בשיווק יהיה מושלם. עבור מובמבר ציירה חברה מקומית בשם גרפיטי להשכרה דמות על מגדל בגובה 30 מטר בבית הקסטארד במפעל בירמינגהם. גם הצדקה וגם הגרפיטי להשכרה נהנים מכמה חשיפות מדהימות ומלחיצה חופשית על גבו של מטרה טובה. זהו שיווק גרילה מושלם – בפניכם, עלות נמוכה, חשיפה מקסימאלית.

לדבריו, ההתקנה ארכה שישה ימים ולמעלה ממאה פחים של ספריי צבע וחשיפה, מאות אזכורים בעיתונות והרבה כסף למטרה חשובה.

7. עזור לכתב לצאת

לכידת

עיתונאים נמצאים שם בחיפוש אחר מקורות למאמרים שלהם. אתה מומחה במה שאתה עושה, וסביר להניח שיש מישהו שזקוק להצעת מחיר ממומחה בענף כמוך. כך מורין פולק, מנכ”לית וממציאה של WaterSlyde, קיבלה תשומת לב למותג שלה.

מורין פולק מ- WaterSlyde

דרך השיווק הטובה והחסכונית ביותר שלנו הייתה באמצעות יחסי ציבור בחינם. יש לנו סיפור מהנה וכשאנשים שומעים אותו אנו רואים קפיצה בתצוגות האינטרנטיות שלנו, המתורגמת לעוד מכירות.

דוגמא אחת לעיתונות שהאירה את הזרקור לעסקיה היא מאמר שפורסם באתר קוולר, אתר הורות יהודי. מאמר זה יצר תנופה לאתר האינטרנט של WaterSlyde הכולל 2,000-5,000 מבקרים ביום למשך שבועיים, וכן גידול של 500 יחידות שנמכרו..

פולק משתמש באתר עזור לכתב לסרוק שאילתות עיתונאיות ולהגיב לאלה (כמו שלי למאמר זה) שהיא מתאימה לה.

8. התחברו עם משפיעים ב- YouTube

youtube

למצוא משפיעים שיש להם קשר עם הקהל שלך זה תמיד רעיון טוב, ו- YouTube יכול להיות ערוץ נפלא לא רק להתחבר אליהם, אלא גם לגרום להם למכור את המוצרים שלך..

טאנר ראקין, מייסד ומנכ”ל גישת המקור, אומר כי מעורבות עם משפיעים הפתוחים להיות חברות כלולות היא דרך נהדרת להגיע לקהל רחב יותר עם המוצרים שלך.

דירוג שיזוף של גישת המקור

אנו מוצאים YouTubers עם קהלים חזקים של לקוחות היעד שלנו, ואז מציעים להם מוצר בחינם וקוד קופון לקהל שלהם. יחד עם דף נחיתה יעיל, קשה לנצח זאת!

הוא אומר שאם אתה אוכל באופן פעיל תוכן בנישה שלך, סביר להניח שאתה יכול לזהות כמה YouTubers ידועים שאולי מתאימים להם. אם לא, שירותים כמו טומוסון ו Famebit יכול לעזור לך למצוא משפיעים ב- YouTube ולמיין אותם לפי גודל הקהל, דמוגרפיה וכו ‘.

חפש משפיעים עם קהל גדול של לקוחות היעד שלך, שמעורבים מעורבות רבה בסרטונים שלהם (כמו שיתופים והערות). אתה רוצה גם משפיעים עם מדיה חברתית יציבה הבאה.

9. בקש משוב (קל)

2c972b_245bdff06293496cb1abadd7d0024897

אין דבר טוב יותר מאשר לגרום ללקוח עבר לקנות ממך שוב ושוב. זה איפה להביא מגיע שימושי. ראסל סילבר, מייסד אפליקציית המשוב עם 1 הברז, אומר שלא רק שהכלי שלו מקבל משוב חשוב על חווית הלקוח, אלא שהוא מציע גם קידום מיוחד שיש סיכוי גבוה יותר לקבל עסק חוזר..

ראסל סילבר מביא

השיווק שלנו מתבצע לאחר הרכישה, וזה קורה בשני שלבים. ראשית, לכל לקוח נשלח בדוא”ל סקר משוב של ברז אחד. זה עוזר לשווק את המותג על ידי הצגתו שאכפת להם מלקוחותיהם, ובאמת רוצים למשוב ללמוד ולצמוח. שנית, כל בודק מועבר לדף תודה מותאם אישית עם קידום מכירות. זה עוזר להמשיך ולשווק את תדמית המותג (על ידי ההודעה בקול שלהם), ולהגביר את המכירות המקוונות על ידי מתן תמריץ לחזור.

משתמשי Fetch השיגו שיעור תגובה של 30% בהודעות דוא”ל, כמו גם עלייה של 10% בשיעורי הרכישה החוזרים..

10. צור בגידה

תחרות בגידה

אנשים מונעים ליצור אינטראקציה עם המותג שלך כאשר יש סיכוי לזכות בפרס באופן מקוון. ג’ייסון אנג’ליני בשעה מלאכת ספסל אמריקאית אומר שמסירת מוצרים במדיה החברתית הצליחה את המותג שלו.

ג

הניתוח הראשון שרצנו היה בערוצי המדיה החברתית שלנו רק כשהתחלנו לצאת לדרך. הצלחנו להשיג 50+ עוקבים ברשתות החברתיות ומנויי האתר והיו לנו 200+ ביקורים באתר ביום הראשון של התחרות.

ניהלנו נתינה ממש אמש דרך חשבון אינסטגרם גדול בהרבה. הצענו לחברה 5 ארנקים שלנו למסור לעוקבים שלהם בתמורה לעוקבים שעוקבים אחר העמוד שלנו. קמפיין זה הביא לנו למעלה מ -200 עוקבים במהלך השעות הראשונות ואנחנו עדיין צוברים עוקבים כעת. היו לנו גם למעלה מ -400 ביקורי אתרים שהגיעו ישירות ממסע פרסום זה.

אנג’ליני ממליץ על כלי הניתנות Gleam.io לבנות נתינה מותאמת אישית. אתה יכול לדרוש מאנשים לבקר באתר שלך, להירשם לניוזלטר שלך, או לעקוב אחריך במדיה החברתית כדי להיכנס לתחרות.

אלה רק 10 רעיונות בעלות נמוכה לשיווק המותג שלך למסחר אלקטרוני. יש אינספור אחרים, ולא כולם עוקבים אחר “ספר כללי השיווק.” מצא דרכים להתחבר באופן יצירתי לבסיס הלקוחות שלך באופן מקוון, ותראה uptick בתנועה ובמכירות. אילו אסטרטגיות בעלות נמוכה השתמשת כדי לשווק את העסק שלך?

בשלב הבא קרא 13 יעדים לאתרים שקבעו (ולרסק) לפני סוף 2016

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map