بررسی Shopify – 8 جوانب مثبت و 3 منفی را در نظر بگیرید

خریدن


خریدن

https://www.shopify.com/

tl؛ dr

Shopify یک سازنده سایت است که به شدت به سمت فروشگاه های تجارت الکترونیکی هدایت می شود. این می تواند به شما کمک کند تا تقریباً از تمام جنبه های مشاغل ، از طراحی گرفته تا مدیریت موجودی ، به راحتی و به راحتی از ساخت و مدیریت خود استفاده کنید. این تقریباً هر کاری را می تواند انجام دهد به جز شام آشپزی ، بنابراین کمی تعجب آور است که کمی در بخش سرعت عقب مانده است.

بررسی Shopify – 8 جوانب مثبت و 3 منفی را در نظر بگیرید

صادقانه بگویم ، Shopify بسیار بیشتر از سازنده سایت شما است. در حقیقت حتی اینگونه برند نیست بلکه ادعا می کند یک پلت فرم کامل تجارت الکترونیکی است. این شرکت در حال رشد در خارج از اتاوا ، کانادا در سال 2004 ، از بیش از 600،000 بازرگان حمایت می کند که حجم ناخالص آن را بیش از 336 میلیارد RM تغییر دهند..

کاری که این شرکت انجام می دهد ارائه ابزارهایی به افراد برای راه اندازی فروشگاه آنلاین به راحتی است. از ارائه طرح های سریع ساخت تا خدمات پشتیبانی مانند دروازه پرداخت ، ابزار بازاریابی و حتی مدیریت موجودی ، Shopify واقعاً یک فروشگاه یک مرحله ای برای بازرگان تجارت الکترونیکی جوان است..

توجه داشته باشید

ما برای همه قیمت های ذکر شده از نرخ ارز 1 دلار به 4.1 MYR استفاده می کنیم.

آنچه ما در مورد Shopify دوست داریم

1. تجربه پرواز صاف و جامع

تجربه سوار شدن در هواپیما

من فکر می کنم یکی از بزرگترین نکات به علاوه در مورد Shopify ، تجربه صحیح و روان آن است. این نرم افزار کاربران را به طرز هوشمندانه ای نزدیک به کل مراحل ایجاد سایت تجارت الکترونیکی راهنمایی می کند.

هنگامی که با آنها ثبت نام کردید ، کل مراحل از ابتدا تا پایان بسیار نزدیک جریان یافته است. در هر مرحله در طول مسیر ، Shopify تمام تلاش خود را برای برقراری ارتباط با کاربران انجام می دهد تا سعی کند تصویری از آنچه که سایت در نظر گرفته شده است یا بسازد ایجاد کند..

از طریق یک سری سؤال کوتاه ، می توانید به Shopify کمک کنید تا یک راه حل ایده آل برای شما در درون سیستم ارائه دهد. در حقیقت ، حتی به گونه ای عمل می شود که سیستم بتواند موضوعی را بر اساس نوع مشاغلی که با آن کار می کنید پیشنهاد کند.

هنگامی که مرحله تنظیم اولیه را طی کردید ، می توانید در اوقات فراغت خود سرگردان شوید و ویژگی های باقی مانده را کشف کنید. حداقل شما چارچوب اساسی را در کار خواهید داشت. این به خصوص برای افرادی که سعی در استفاده از Shopify دارند خوب است اما هنگام ورود به سیستم ، چیز خاصی را در ذهن خود ندارید.

تجربه پرواز صاف

این روند نه تنها برای کاربران جدید بلکه برای افرادی که موقعیت های مختلفی دارند نیز مناسب است. به عنوان مثال ، اگر از قبل یک خرده فروشی فیزیکی دارید و به دنبال گسترش عملیات آنلاین هستید ، یا اگر از یک فروشگاه فیزیکی به یک بستر کاملاً آنلاین در حال انتقال هستید – این گزینه نیز وجود دارد.

فقط با پاسخ دادن به چند سؤال که در پیش می گیرید ، به Shopify کمک می کنید تا در این فرآیند به شما کمک کند.

2. مضامین قابل برنامه ریزی

مضامین قابل برنامه ریزی

در حالی که Shopify تم ها را برای نیازهای مختلف ارائه می دهد ، این موارد به عنوان دستورالعمل در نظر گرفته شده است و احتمالاً شما نیاز دارید که آنها را به صورت شخصی سفارشی کنید تا متناسب با مشاغل مورد نظر شما منحصر به فرد باشد. این بدان معناست که می توانید تصاویر و پس زمینه های مختلفی را برای ظاهر و احساس اضافه کنید.

سپس عناصر اصلی که سایت شما را تشکیل می دهند وجود دارد – برای مثال ، شما ممکن است یک بخش وبلاگ برای کمک به شما در برخی اهداف سئو داشته باشید ، یا ممکن است شما به یک کالای کالایی نیاز داشته باشید که همه آنچه را دارید و قیمت ها ، تصاویر و غیره آنها را لیست کنید..

چیدمان های مختلف برای موارد مختلف مناسب است ، بنابراین ممکن است لازم باشد کمی عادت کنید تا به آن عادت کنید. من فکر می کنم آنچه متناسب باشد به آنچه که می فروشید بستگی زیادی دارد. مثلاً از سایت نمونه ای که تنظیم کردم استفاده کنید. این برای فروش اجزای کوچک رایانه شخصی ، برخی به اندازه پیچ های کوچک بود.

داشتن یک طرح با اندازه بزرگ کمی مسخره به نظر می رسید و داشتن یک کاتالوگ دستیابی سریع از بیت های موجودی برای فروش ، منطقی تر خواهد بود..

فروشگاه فروشگاه

در نظر بگیرید که ممکن است در مقابل سایتی چیزهای زیبایی مانند تورهای مسافرتی را تبلیغ کند. برای سایتی مانند این ، تصاویر زیبا و گسترده ، باعث ایجاد احساسات مثبت در مشتری بالقوه می شوند.

مهم نیست که چطور به آن نگاه کنید و به چیزهایی بپردازید ، در نهایت متوجه خواهید شد که کل تجربه سفارشی سازی Shopify به گونه ای طراحی شده است که به شما در ساخت یک فروشگاه آنلاین بهتر کمک می کند. بلوک های ساختمانی که ارائه می دهند نمونه ای از نمونه است.

بسیاری از آنها به سایت های تجارت الکترونیکی ، مانند خبرنامه یا فروشگاه محصولات اختصاص داده شده اند. با این حال ، ممکن است کمی سردرگمی وجود داشته باشد زیرا بعضی اوقات از اصطلاحات Shopify استفاده می کند.

3. خرید ابزارهای شگفت انگیز بازاریابی دارد

من هنوز در بررسی خود از Squarespace به خاطر می آورم که وقتی گزینه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است ، گزینه های محدودی از گزینه های آن در اختیار شما قرار می دهد. این مورد در Shopify چندان موردی نیست. در حقیقت ، گذشته از این واقعیت که Shopify قبلاً کد تمیز و به راحتی قابل خزیدن دارد ، به شما امکان می دهد برچسب های دلخواه و توضیحات متا را وارد کنید..

کمپین های بازاریابی

در مرحله بعد ، من از داشتن توانایی ایجاد کمپین های بازاریابی از طریق داشبورد Shopify ، شادی را پیدا کردم. من به عنوان کسی که همزمان روی چندین سیستم عامل کار می کند ، مطمئنا می توانم زیبایی همه چیز را در یک جا یکپارچه کنم.

در حالی که تصویری که من نشان داده ام فقط دو لیست را نشان می دهد ، اصلاً نگران نباشید ، این پیش فرض ها هستند و اگر تصمیم دارید از برنامه های Shopify استفاده کنید ، به دیگران دسترسی خواهید داشت. این به شما امکان می دهد حتی برای داشبورد Shopify ، صفحات فرود را برای هر یک از این سیستم عاملهای بازاریابی فردی ایجاد کنید.

این چیزی است که من تا به امروز ندیده ام به خوبی یا جامع در هر سایت سازنده دیگر انجام داده و به من تأثیر می گذارد پایان نمی یابد.

4- پشتیبانی جامعه

پشتیبانی از انجمن را خریداری کنید

با وجود دانش گسترده در مورد مقالات راهنما و سوالات متداول ، Shopify همچنین دارای جامعه ای از کاربران است که برای بحث در مورد نکات مختلف درباره این پلتفرم با یکدیگر پیوند می خورند. سازماندهی شده توسط خود Shopify ، شما همچنین می توانید در اینجا اخبار و تحولات موجود در جهان Shopify را به روز کنید.

داشتن یک جامعه بزرگ و فعال مانند این بسیار متفاوت از اتکا به یک پایگاه دانش و کارکنان پشتیبانی است. کاربران مختلف از توانایی و بلوغ متفاوتی در استفاده از Shopify برخوردار هستند ، بنابراین در صورت لزوم می توان به کمک آنها کمک کرد.

یک پایگاه دانش و سؤالات متداول می تواند به عنوان اولین خط دفاع خوب عمل کند ، اما خیلی بهتر است در صورت مواجه شدن با چیزی که در کتاب ها نیست ، تعداد بیشتری از کاربران دیگر را داشته باشید که می توانید برای کمک به آنها تماس بگیرید. این یک جامعه غیر رسمی و خوب است.

جدا از سؤالات فنی ، من حتی دیده ام که برخی از کاربران یک پست انجمن را اضافه می کنند و به سادگی می خواهند در سایت های Shopify بازخورد خود را درخواست کنند. این تنها راهی عالی برای انتقاد سازنده نیست ، بلکه می تواند در جهت تبلیغ به خود در جامعه Shopify نیز مفید باشد.

5. دسترسی به برنامه های شخص ثالث

فروشگاه برنامه فروشگاهی

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، Shopify دارای بازاری است که می توانید سایر برنامه های شخص ثالث را که می توانند با فروشگاه آنلاین خود کار کنند ، انتخاب و نصب کنید. اینها توسط توسعه دهندگان است که نیاز به سوله های خاصی را دیده اند و کارهای خود را برای پشتیبانی از آن انجام داده اند.

البته ، Shopify برنامه های خاص خود را دارد و همچنین برای سایر مناطق که احتمالاً تصور نمی شود به طور پیش فرض در نسخه اصلی سازنده داشته باشند.

مرور فروشگاه بازار Shopify یک تجربه بسیار خوب است ، مانند فروشگاه اپل اپل یا فروشگاه Play Google. با مرور فروشگاه ، از عمق فکری که در بسیاری از پیشنهادهای آنجا رفته است ، بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.

مطمئناً انتظار دارید چیزهایی مانند افزودنیهای طراحی و مطالب روزنامه های معمولی و غیره را پیدا کنید ، اما واقعاً در اینجا عمق جدی وجود دارد. به عنوان مثال یکی از مناطقی را که پیدا کردم – محافظت از کلاهبرداری. برای یک فروشگاه آنلاین ، این یک امر حیاتی است و در عین حال چیزی نیست که احتمالاً صاحب یک فروشگاه جدید به آن فکر کرده باشد.

یا شاید ابداعات خلاقانه تری برای پشتیبانی مشتری ، مانند ارائه یک ربات چت در فروشگاه شما ، یا برنامه ای برای مدیریت صرافی ها و / یا بازده ها باشد؟ در اینجا فقط چیزهای زیادی وجود دارد که می توانند از ارزش فوق العاده ای برخوردار باشند ، و من بندرت مواردی را مشاهده می کنم که فقط «کرک» یا آشغال باشند.

البته توجه داشته باشید که بسیاری از برنامه های موجود با قیمتی ارائه می شوند – البته منطقی است. پس از چنین مواردی برنامه ShipStation است که به شما کمک می کند فرایند حمل و نقل کالاهای خریداری شده از طریق فروشگاه خود را گسترش داده و خودکار کنید. تنها در ماه RM36.90 ماهانه ، این برنامه نه تنها این کار را انجام می دهد بلکه به برخی از شرکتها مانند FedEx و USPS به نرخ های تخفیف دسترسی می دهد..

6. فروش در همه جا!

کانال های فروش چندگانه

پیش از این ، هنگامی که من در مورد کمپین های بازاریابی بحث می کردم که می توانید مستقیماً از داشبورد Shopify ، به اشتراک بگذارید ، این اطلاعات را به اشتراک می گذارم – نه تنها Shopify به شما کمک می کند تا یک فروشگاه برای فروش و بازاریابی ایجاد کنید ، بلکه می توانید حضور خود را در کانال های دیگر گسترش دهید..

این سیستم بلوغ شدیدی را در اندیشه نشان می دهد که از محافظت حسادت مشتری شما گرفته تا کمک همه جانبه مشتری به شما برای دستیابی به موفقیت در تجارت خود حرکت می کند. من می گویم یک مفهوم بسیار طراوت در بین ارائه دهندگان خدمات.

در حقیقت ، Shopify شما را ترغیب می کند تا از همه کانال های خوب استفاده کنید تا فروش خود را حتی بیشتر کنید. می توانید فروشگاه Shopify خود را با فیس بوک ادغام کنید ، به آمازون ، پینترست یا حتی در برنامه های تلفن همراه خود که توسعه داده اید متصل شوید.

7. فروشگاه های فیزیکی را بصورت آنلاین گسترش دهید

با رنج خرده فروشی بدنی از رونق خرید آنلاین ، بدیهی است که خرده فروشان وجود دارند که به دنبال راهی برای افزایش اهرم در این امر هستند. برخی ممکن است علاوه بر فروشگاه فیزیکی خود ، فروشگاه آنلاین ایجاد کنند یا در کل به صورت آنلاین حرکت کنند.

برای کسانی که به دنبال تهیه کیک خود هستند و آن را می خورند ، اینجا جایی است که Shopify یک پیشنهاد منحصر به فرد دارد – ادغام با سیستم فروش (POS) خاص خود. این بدان معنی است که شما می توانید از Shopify POS در فروشگاه فیزیکی خود استفاده کرده و از یک بانک اطلاعاتی ترکیبی استفاده کنید که بین هر دو به اشتراک گذاشته شده است.

بانک اطلاعاتی ترکیبی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید تمام داده های مورد نیاز برای اداره شغل خود را مدیریت کنید – اطلاعات مربوط به مشتری ، فروش ، موجودی و موارد دیگر. دستگاه های POS Shopify همچنین می توانند به شما در پردازش پرداخت از طریق بیش از 100 دروازه پرداخت بین المللی کمک کنند ، و این امر شما را به یک تجارت جهانی تبدیل می کند.

انتقال از خرده فروشی فیزیکی به صورت آنلاین برای افرادی که به روشهای سنتی انجام تجارت کار می کنند آسان نیست. با ایجاد امکان ادغام این دو و نگه داشتن عناصر سنتی مانند سیستم POS ، Shopify به عنوان پلی بین دو جهان برای کسانی که به دنبال ایجاد تغییر هستند خدمت می کند..

8- دانش بنیان عالی و پشتیبانی مشتری

Shopify با داشتن چنین ویژگی های گسترده ای مانند موارد دیگر ، علاوه بر فرایند عالی پردازش ، از سیستم کمکی کاملاً جامع برای پشتیبانی از آن برخوردار است. ما درمورد كمكهای محدود تصادفی صحبت نمی کنیم كه بیشتر شركتها برای اثبات اینكه تلاش می كنند صحبت كنند ، اما پایگاه داده كمكی Shopify تمام تلاش خود را برای مشاوره انجام می دهد ، نه فقط رفع مشكلات خاص.

می توانید چندین موضوع را درمورد موضوعات بسیار نزدیک به قلب فروشگاه اینترنتی آنلاین پیدا کنید ، مانند SEO ، بازاریابی و حتی تجزیه و تحلیل داده ها. این برخلاف برخی از رقبا که سعی می کنند کمک های خود را صرفاً در عملکردهای خود محدود کنند و از کمک یا مشاوره در مورد چیزهای دیگر امتناع می ورزند ، برخلاف برخی رقبا است..

اگر احساس می کنید تلاش برای جستجوی پاسخ از یک پایگاه داده چیز دیگری نیست ، Shopify همچنین یک تیم پشتیبانی دارد که 24/7 در دسترس است – نه تنها از طریق ایمیل ، بلکه از طریق تلفن و چت زنده نیز قابل دسترسی است..

آنچه ما در مورد Shopify دوست نداریم

1. تعداد زیادی جزئیات وجود دارد

من در ابتدا کمی به دلیل فرآیند سوار شدن عالی که قبلاً در موردش گفتم ، عایق بندی شده از نگاه کردن به جزئیات در حساب Shopify ، عایق بندی شدم. با این حال هنگامی که من اصول اولیه را انجام داده ام و رها شدم ، متوجه شدم که وقت زیادی را صرف سرگردانی در رابط کاربری می کنم و چیزهای مختلف را امتحان می کنم.

به عبارت ساده تر ، تعداد زیادی چیزهایی وجود دارد که می توانید از آنها در Shopify استفاده کنید. اشتباه نکنید ، این از نظر پتانسیل بسیار خوب است. اما اگر به خودتان اجازه دهید بیش از حد سرگردان شوید ممکن است خیلی راحت تمرکز خود را از دست دهید.

حواس پرت ها را کنار بگذارید ، اگر مراقب نیستید ، ممکن است بیش از آنچه که می توانید با همه وسایل اضافی اختیاری جوید ، به کار خود ادامه دهید و از هدف واقعی خود برای فروشگاه خود پیگیری کنید. در عین حال ، اگر آنچه را که پیشنهاد می شود نادیده بگیرید ، ممکن است خیلی خوب فرصت های واقعی را که شاید به خودتان فکر نکرده اید از دست بدهید.

همچنین ، به دلیل ارزان بودن بسیاری از خدمات الحاقی ، ممکن است با یک لایحه نهایی که فراتر از توانایی شما برای مقابله با آن است ، پایان یابد و مجبور شوید بارها و بارها مجدداً از فروشگاه خود پیکربندی کنید.

توصیه من این است که قبل از اینکه اجازه دهید خود را در فضای بازی Shopify گم کنید ، حتماً دقیقاً به خاطر داشته باشید که چه چیزی است که امیدوارید به صورت آنلاین و دستیابی دقیق تر روی ابزارهایی که می تواند به شما در دستیابی به آنچه به طور خاص می خواهید کمک کنید ، به خاطر داشته باشید..

هر چیز دیگری را می توان نوعی آب نبات قلمداد کرد و بعداً به وجود می آید. شاید در نسخه 2.0 فروشگاه شما.

2. برنامه های شخص ثالث می توانند سایت شما را خراب کنند

در مرحله بعد ، موضوعی است که یک مسئله منحصر به فرد Shopify نیست بلکه چیزی است که با ادغام شخص ثالث کار کند. این خصوصاً در مورد نرمافزار بسیار نگران کننده است ، زیرا ممکن است اشکالات وجود داشته باشد که وقتی دو قطعه نرم افزار سعی در همکاری با آنها دارند هنوز به راحتی جلب نشده یا برطرف نشده اند..

اگر آن را با کدهای جداگانه یا اسکریپت هایی ترکیب کنید که ممکن است به نوعی به اینجا و آنجا اضافه شوند ، ممکن است همه چیز به دلایل غیر منتظره ای به شکم بیفتد. بعضی اوقات ، ممکن است این مشکلات به آسانی اصلاح نشود ، به خصوص اگر با یک برنامه یا نرم افزار کار می کنید که با اطلاعات اصلی پایگاه داده شما کار می کند.

اشکال زدایی و / یا کمک گرفتن ، حتی با وجود منابع چشمگیر و مفید که Shopify در اختیار دارد ، یک روند دشوار است. این دقیقاً یک شکست Shopify نیست بلکه چیزی است که هر چیزی می تواند به طعمه بیفتد و نمی توان از آن جلوگیری کرد.

3. سرعت سایت های مشکوک

این یکی از مناطقی بود که من هنگام شروع بررسی Shopify از من کمترین نگرانی راجع به آن را پیدا کردم ، اما بعد از آن در چشم خود ، این مسئله به مشکل تبدیل شد. من چندین بار تست سرعت را اجرا کردم و به نظر می رسد سایت هایی که از Shopify استفاده می کنند ممکن است چالاکی ترین نباشند.

در تست سرعت Bitcatcha ، سایت Shopify نمونه من به سختی از C + درجه استفاده کرد. سرعت در منطقه آمریكا از 55 ms شروع به كار كرد ، اما از آنجا كه مشرق خود را به سمت شرق به آسیا ترك كردند ، با كاهش زمان ژاپن در 892 ms ، سرعت بیشتر افتاد..

سرعت بارگذاری WebPageTest Load Speed

Shopify: بارهای سایت در 3.174 ثانیه – نتیجه کامل را مشاهده کنید

با مراجعه به آزمون WebPageSpeed ​​، نتایج خیلی بهتر نبود و در اینجا جزئیاتی بیشتر به دست آوردم که صریحاً ، من کمی تعجب کردم. Time to First Byte از رتبه D برخوردار بود و به نظر می رسید برخی موارد جزئی در زمینه ذخیره محتوای نیز وجود دارد.

دلیل این امر غیرمعمول بودن این است که بیشتر نرم افزارهای ساخت سایت معمولاً بسیار کارآمد هستند ، به خصوص که در بیشتر موارد حق بیمه مبلغی را که یک شرکت میزبانی وب استاندارد برای منابع مالی می پردازد شارژ می کنند..

طرح خرید & امکانات

BasicShopifyAdvanced
معامله Fee2.0٪ 1.0٪ 0.5٪
حساب کارمندان 2515
مکانهای 458
خرید POSYesYesYes
قیمت / moRM118.90RM323.90RM1،225.90

با شروع از ابتدایی ترین طرح در RM118.90 ، Shopify به سمت قریب به اتفاق RM1،225.90 در هر ماه اجرا می شود. با این وجود تمام اینها لازم نیست – هزینه هر معامله را نیز باید در نظر بگیرید. در پایین ترین سطح آن ، علاوه بر هزینه ماهانه ، مبلغ معامله 2٪ را نیز پرداخت خواهید کرد.

اگر می خواهید از فروشگاه آنلاین خود درآمد درامد RM4،100.00 کسب کنید ، می توانید Shopify RM118.90 + RM82.00 را پرداخت کنید (مبلغ RM82.00 در هزینه تراکنش).

اکنون ، دو مورد وجود دارد که می توانید این مسئله را با یکدیگر مقایسه کنید – سایر سازندگان سایت و میزبانی سایت تجارت الکترونیکی شخصی شما در یک بستر جایگزین. سایر سازندگان سایت نیز هزینه بسیار سنگینی را برای شما دریافت می کنند اما ممکن است هزینه تراکنش نداشته باشند.

اگر قرار بود سایت تجارت الکترونیکی خود را میزبانی کنید ، در میزبانی هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد ، اما باید خودتان همه کارها را انجام دهید. PLUS ، شما هنوز هم نیاز به یک دروازه پرداخت دارید که هزینه آن نیز هزینه دارد. به عنوان مثال WorldPay, یکی از پردازنده های پرداخت برتر آنلاین.

اگر قرار بود این سایت را با سایت خود تنظیم کنید ، WorldPay به هزینه ماهانه به علاوه هزینه تراکنش کم نیاز دارد یا به یک مدل pay-as-you-go که هزینه تراکنش بالاتری دارد. احتمالاً بیشتر از Shopify هزینه خواهد کرد!

نکته اینجاست که Shopify ارزان نیست ، اما برای اداره یک فروشگاه آنلاین ، گزینه های دیگر شما احتمالاً ارزان نخواهد بود. هزینه هایی در پرداخت ها وجود دارد که به راحتی نمی توان از آنها جلوگیری کرد. حتی اگر یک بازرگان باشید ، پی پال نیز مستقیماً از رگهای شما خون می خورد.

حکم: آیا خریداری مناسب شماست?

از نظر منابع و قابلیت ها ، احساس می کنم که Shopify در رده های برتر فعالیت خود قرار دارد. در هیچ کجای دیگر ندیده ام ، از جمله جدول و پیشنهادات جامعی که برای کمک به مشتریان خود در اجرای فروشگاه های موفق آنلاین وجود دارد.

درست است ، همانطور که گفتم ، این نقاط ضعف جزئی دارند ، و قیمت دقیقا ارزان نیست ، اما این فقط هزینه انجام کار است. اگر در مورد راه اندازی فروشگاه آنلاین جدی هستید ، Shopify گزینه خارق العاده ای است.

میزان اتوماسیون بسیار شگفت آور است و شما به راحتی می توانید با کمک Shopify یک عملیات یک نفره را در سطح جهان اجرا کنید. هک ، حتی می تواند در پایان روز به شما در زمینه حسابداری کمک کند.

بنابراین ، برای من ، سوال اینجاست که آیا این امر برای تجارت شما مؤثر خواهد بود یا خیر ، اما اگر در مورد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین جدی هستید ، این سؤال وجود دارد. اگر شما هستید پس هیچ دلیلی وجود ندارد که از خرید Shopify استفاده کنید. من مطمئن هستم که اگر آنها به آن فکر نکرده اند ، احتمالاً نباید از آن استفاده کرده یا انجام دهید!

ویژگی های اصلی

  • on قایق سواری عالی
  • id جامد & رابط قابل اعتماد
  • ✓ تعداد زیادی از برنامه ها
  • ✓ پشتیبانی خوب & مواد
  • with در انجام سفارش کمک می کند
  • payments پردازش پرداختهای یکپارچه

توصیه شده برای

  • • فروشگاه های آنلاین با هر اندازه
  • • مشاغل مبتنی بر اینترنت
  • • فروشگاه های خرده فروشی که به دنبال گسترش آنلاین هستند

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector