בודק מהירות שרת Bitcatcha – איך זה עובד (ו -4 טיפים לשיפור מהירות האתר שלך)

אתה עלול לאבד אלפי מכירות והמרות פוטנציאליות.


למה?

התשובה היא פשוטה. האתר שלך איטי מדי.

בואו נסתכל על העובדות:

 • לפי גוגל, ההסתברות של אנשים שעוזבים את האתר שלך גדלה ב 32% אם מהירות העומס שלך היא בין 1-3 שניות.
 • לפי חושבwithgoogle, מדדי המידה לטעינת אתרים מהירים הם 0-1 שניות.

ברור שמהירות חשובה

אנחנו אוהבים מהירות ואנחנו פשוט לא יכולים להספיק מזה. כאשר אנו מחפשים משהו, אנו מחפשים תשובות ואנו מצפים למצוא אותם במהירות האפשרית.

פירושו של אתר מהיר פירושו חוויות משתמש טובות יותר. זה אומר לקוחות מאושרים ועוד הרשמות לרשימת התפוצה שלך. המשמעות היא יותר צפיות בדף ויותר אנשים שמשתפים את התוכן שלך. זה אומר יותר אמון בך ובחברה שלך.

בשורה התחתונה: אתר מהיר שווה להמרות רבות יותר, מה שמביא לך יותר רווח. יתר על כן, המבקרים שלך אינם היחידים עם תאוות מהירות …

גוגל היא פראייר לאתרים מהירים

גוגל מחפשת באופן פעיל אתרי טעינה מהירה ומדרגת אותם גבוה בדפי החיפוש שלהם. הם מחפשים לספק למשתמשים שלהם חווית משתמש יוצאת דופן. ולמה הם לא יהיו? גוגל רוצה שהמשתמשים שלה ימצאו את מה שהם מחפשים, FAST.

ככל שהאתר שלך מהיר יותר, אתה מדיר גבוה יותר בגוגל.

אתה כבר תוהה כיצד האתר שלך נמדד, נכון??

מה הופך אתר לאטי?

לפני שנתחבר לעומק הנרגזניים, הבה נבחן את שני הגורמים העיקריים המשפיעים על מהירות הטעינה הכללית של האתר שלך.

 1. מהירות השרת שמועברת על ידי שירות אירוח אתרים שלך.
 2. עיצוב אתרים שלך, ניקיון קוד, מטמון, תוספים ומדיה חזותית.

אם זה מבלבל, חשוב על זה כמו מכונית.

 1. בהקשר זה, שירות אירוח אתרים הוא מנוע הרכב. אנו מודדים את מהירותה בכמה זמן – באלפיות השנייה, לוקח לו להיענות לבקשה.
 2. קוד האתר שלך דומה לעבודות הגוף, הגלגלים והסטיילינג של המכונית. כמה מהר לוקח לתמונות ולתוכן שלך להופיע במסך המשתמש שלך תלוי בקוד שלך.

כעת תוכלו להתקין את הערכה האווירודינמית ביותר ואת הצמיגים המהירים והחזקים ביותר למכונית שלכם, אבל אם המנוע איטי, כל אותם דברים מפוארים שעליו פשוט סטרתם לא יעשו שום דבר כדי לשפר את המהירות שלו.

זה אותו דבר עם האתר שלך.

בטח, אתה יכול לקצץ את הקוד שלך, לייעל את התמונות שלך ולדחוס את העמודים שלך. אבל אם מארח האינטרנט שלך ומהירות השרת שלך – המנוע שלך – איטית, אז אין אופטימיזציה של קוד שיכולה להאיץ את האתר שלך.

במילים פשוטות, אירוח אתרים שלך נושא באחריות הגדולה ביותר הביצועית לביצוע האתר שלך.

מדוע בודק מהירות שרת Bitcatcha

בודק מהירות שרת

העניין ברוב שירותי בדיקת מהירות טעינת האתרים הוא שהם בודקים את מהירות טעינת האתר שלך בכללותה, מה שמקשה עליכם לקבוע איזה חלק מהאתר שלכם גורם לצוואר הבקבוק..

הם לא אומרים לך בדיוק מה מאט את האתר שלך, אם זה מיטוב האתר שלך ועיצוב אתרים או אירוח אתרים שלך. ברור שזה מאוד נסער, אבל במקום להשתכשך בפינה כמו שאנחנו נוהגים לעשות, החלטנו לאכול צ’יזבורגר..

צ’יזבורגר זה (דרך סדרת פיתולים) הוביל אותנו ליצור בודק מהירות הבודק ספציפית את מהירות אירוח אתרים, כך שנוכל לקבוע איזה חלק מאתר האתר נמצא צוואר הבקבוק שהוזכר לעיל.

אז – בפשטות – בודק המהירות של Bitcatcha מראה לך כמה מהר מנועך – מארח האינטרנט שלך – מתפקד.

כיצד עובד בודק מהירות השרת?

כשאתה משתמש בבודק מהירות השרת שלנו, הדברים סופר פשוטים עבורך. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האינטרנט שלך ולחץ על ‘ללכת’. אנו נעשה את הקסם ונציג בפניכם את התוצאות.

מבחן מהירות שרת

בסופו של דבר, הדברים הופכים להיות קצת יותר מעניינים.

הקמנו שרתים בעשרה לוקיישנים שונים ברחבי העולם (ניו יורק, לוס אנג’לס, לונדון, סינגפור, סאו פאולו, בנגלור, סידני, יפן, קנדה, & גרמניה) שמשמשות כצמתים.

פתק

הצמתים שלנו נבדקים בקפידה כדי לוודא שהם יציבים מספיק כדי שנוכל לספק לך תוצאות מדויקות. כל צומת נבדק לפחות 100x באמצעות אותה כתובת אתר כדי למדוד את היציבות של הצמתים. אם הצומת אינו עומד בדרישות המחמירות שלנו, אנו נמצא שרת אחר עבור הצומת ההוא שיספק את צרכינו.

כשאתה מזין את ה- URL שלך בבודק מהירות השרת, הכלי עושה 4 דברים:

 1. זה בודק את כתובת האתר עבור דומיין חוקי.
 2. זה בודק את ה- DNS של כתובת האתר המורה לכלי שלנו היכן השרת שלך נמצא.
 3. זה לוקח צילום מסך של האתר שלך כדי שתוכל לאמת חזותית אם אנו בודקים את האתר הנכון.
 4. עשרת הצמתים שלנו יצלפו באופן סינכרוני באתר שלך, ונמדד כמה זמן לוקח לשרת שלך להיענות לבקשות אלו מרחבי העולם. זה מחקה 10 אנשים שונים מכל רחבי העולם הגישה לאתר שלך בו זמנית.

כל אחד מהצמתים שלנו יצמיד את שרת האתר שלך 3 פעמים, וישתמש בתוצאה המהירה ביותר מתוך 3 ככמות הזמן שלקח לשרת שלך להיענות לבקשת הצומת.

פתק

אנו מוציאים את המהירות מבין שלוש התוצאות במקום הממוצע כיוון שתעבורת האינטרנט צריכה להיות מנותבת דרך ספק שירותי אינטרנט. הדרך בה ספקית האינטרנט שולחת נתונים מהשרת שלך חזרה לצמתים שלנו עשויה להיות לא תקינה, ונדרש כמה ניסיונות בשביל למצוא את מסלול העברת הנתונים היעיל ביותר..

לאחר מכן הכלי מוציא את הערכים הנגזרים מכל 10 הצמתים וממוצעים אותם בממוצע. הציון הממוצע הוא התוצאה הסופית ומוקצים לו דירוג מ- A + (המהיר ביותר) ל- E (מזוויע לחלוטין).

כל אלה נעשים ומוצגים תוך שניות מרגע השימוש בכלי!

כיצד אנו מדרגים את תוצאות מהירות השרת

לקבלת חוויית המשתמש הטובה ביותר, דירוג המהירות Bitcatcha האידיאלי עבור תוצאת מהירות השרת שלך צריך להיות B + ומעלה. לפחות צריך להיות C +. כך מדורגים השרתים:

 • כל דבר שמתחת ל -180 ms הוא מדורגת A+
 • 181 ms -210 ms מדורגת A
 • 211 ms – 220 ms הוא מדורג B+
 • 221 ms – 240 ms מדורגת B
 • 241 ms – 280 ms מדורגת C+
 • 281 ms – 360 ms מדורגת C
 • 361 ms – 520 ms מדורגת D+
 • 521 ms – 840 ms מדורגת D
 • 841 שניות – 1,480 שניות מדורגים E+
 • כל דבר שמעל 1,480 שניות מדורגים E

זכור שתעבורה מנותבת דרך ספקי שירותי האינטרנט ובשל כך, לא ניתן לנו לספק לך נתונים מדויקים ב 100% אלא אם כן יש לך רוחב פס ייעודי..

עם זאת, התוצאות מכלי בדיקת מהירות השרת שלנו אכן מספקות לך התייחסות טובה מאוד למהירות שירות אירוח אתרים שלך..

קבלת תוצאות מדויקות

זוכרים את מה שכתבנו למעלה בנושא ספקי שירותי אינטרנט המציגים את הדרך למסירת הנתונים היעילה ביותר? בפעמים הראשונות בהן אתה משתמש בבודק מהירות השרת, אתה עלול להשיג תוצאות שגויות מסיבה זו ממש.

לקבלת תוצאות מדויקות יותר, בדוק את מהירות השרת שלך לפחות שלוש פעמים, עד שתתחיל לראות תוצאות עקביות. למען האמת, מדוע אינך מנסה את האתר שלך בבודק המהירות של Bitcatcha ברגע זה?

אם אתה מקבל תוצאות באופן עקבי נמוך מ- B +, הגיע הזמן לשינוי. זה אומר שמארח האינטרנט שלך הוא צוואר הבקבוק שלך. המנוע של האתר שלך איטי מדי.

זה גורם לאתר שלך לאבד המרות ולהוריד את דירוג החיפוש שלך בגוגל. אתה לא צריך להיכנס לפאניקה אבל יש לנו את הגב. עיין ברשימת המשאבים הזו לקבלת שירות מהיר ואמין יותר.

פריצות לשיפור המהירות שלך

ראשית, אם אתר האינטרנט שלך איטי, נסה כמה מהאמצעים האפשריים שניתן להשתמש בהם ברגע זה כדי לתת לו קצת מהירות קצת דחיפה.

1. קירב את השרת קרוב יותר לקהל

צור קשר עם המארח שלך ובקש ממנו להעביר את האתר שלך לשרת שקצת קרוב יותר לקהל שלך. הלקוחות שלך יוכלו לגשת אליו במהירות רבה בהרבה כך.

2. השתמש באירוח ייעודי, בענן או ב- VPS

אחת הסיבות לכך שמהירות אתר האינטרנט שלך עשויה להיות איטית יכולה להיות מכיוון שאתה משתף אותה עם חבורה שלמה של אנשים אחרים. עם אירוח ייעודי או VPS, האתר שלך יתארח בשרת משלו. רוחב הפס ומשאבים משמשים אך ורק על ידי האתר שלך. תוכלו גם לקבל שליטה רבה יותר על הגדרות השרת שתוכלו לבצע בהן כדי לאפשר טעינה מהירה יותר. האם לבדוק את רשימת האירוח המובילה שלנו. כולם מותאמים למהירות.

3. השתמש ברשת אספקת תוכן

א רשת למסירת תוכן (CDN) משתמש בשרתים מנוקדים בכל רחבי העולם. פרטי האתר שלך יאוחסנו על כל אחד מהם, כך שהוא ישרת משתמשים על סמך מיקומם הגאוגרפי.

המשמעות היא שאם מישהו יבקר באתר שלך מאוסטרליה, ה- CDN שלך ישמש תוכן מהשרת הכי קרוב שאפשר. עם מערכת אספקת תוכן, לא משנה מאיפה בעולם הגישה לאתר שלך, הוא תמיד יהיה מהיר.

4. אפשר להמשיך לחיות

בקש ממארח ​​האינטרנט שלך להפעיל את ההגדרה “להמשיך בחיים”. בכך תשאיר את החיבור לאתר שלך ותאפשר להכל לזרום דרך חיבור בודד (כאשר ההגדרה כבויה, החיבור פתוח ונסגר בכל פעם שמשתמש חדש ניגש לאתר שלך).

כעת, בדוק את מהירות האתר שלך כאן. אם תוצאות הבדיקה שלך עדיין תת-חלקיות, (כל דבר פחות מדירוג B +), תדע שהגיע הזמן לשנות את אירוח האתר שלך.

אם אתה משיג תוצאות טובות באופן עקבי (B + ל- A +) ואתר האינטרנט שלך עדיין איטי, פירושו שעיצוב או קידוד האינטרנט שלך הם צוואר הבקבוק, וקיבוע זה יהיה שצריך להגדיל את ההמרות שלך.

זכרו, מהירויות איטיות הן דוחי המרה! השתמש בכלי לבדיקת מהירות השרת כדי לבדוק את מהירות האתר שלך, בצע את התיקונים הדרושים. אין ספק שההמרות שלך יתחילו לעלות, וכך גם הרווחים שלך!

בשורה התחתונה: המשך לייעל

אז אנו יודעים שיש שני גורמים עיקריים המשפיעים על מהירויות האתר:

 1. הקוד, המטמון, התוספים, המדיה החזותית וכו ‘
 2. מהירות אירוח אתרים

רוב כלי הבדיקה באתר בודקים את מהירות האתר שלך בכללותה, מה שאומר שאי אפשר לקבוע איזה חלק מהאתר שלך הוא הבקבוק..

בודק מהירות השרת של Bitcatcha נוצר במיוחד כדי לבדוק את מהירות השרת, כך שתוכל לאבחן במדויק איזה חלק מאתר האינטרנט שלך גורם לצוואר הבקבוק..

כשאתה משתמש בבודק מהירות השרת שלנו, הצמתים שלנו מ -10 מיקומים שונים ברחבי העולם יפתחו את האתר שלך, המדמה 10 אנשים שונים הגישה לאתר שלך בו זמנית. אנו מודדים כמה זמן לוקח לאירוח האינטרנט שלך להגיב לפינגים הללו ומציגים בפניכם את התוצאות הסופיות הממוצעות אשר מספרות לכם עד כמה טוב אירוח אתרים שלכם.

לקבלת דיוק אופטימלי, יש לבצע מספר בדיקות עד שתתחיל לראות תוצאות עקביות. אם אתה בעקביות מקבל מהירויות לאט יותר מ- B +, אולי כדאי לך לשקול לעבור לספקי אירוח אתרים.

המהירות חשובה. ודא שמארח האינטרנט שלך עומד בקצב.

אם אתה מפסיד לאיזה אירוח אתרים ללכת, ריכזנו עבורך רשימה שתוכל להועיל ללא קשר לשאלה אם אתה בלוגר, מוכר מקוון או יועץ..

אנו משדרגים את כלי בודק מהירות השרת למודל מבוסס מנוי, כך שאם אתה מעוניין להיות הראשון שיעודכן כאשר הכלי המשודרג יושק, עשה זאת הירשם מראש כאן!

אל תעביר לנו הודעה אם אתה נתקל בשאלות כלשהן הנוגעות לבודק המהירות שלנו, ואם הפונקציונליות שלו מביאה לך ערך, אל תשתף אותו עם חבריך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map