אתר מול גדי Bluehost – מדוע אנו חושבים שאתה צריך ללכת עם

SiteGround


לעומת

Bluehost

אתר מול גדי Bluehost – מדוע אנו חושבים שאתה צריך ללכת עם

tl; דר

שוב הסתכלנו על שני שמות מבוססים בעסקי האירוח. SiteGround, מכיוון שאנו מכירים את זה, בנוסף יש לי את הביטחון שהיא משמשת כנדרט טוב שמולו אנו יכולים להשוות בין חברות אירוח אחרות..

בקרב נגד מה שנראה כהנפקה חזקה של חברת Bluehost, האחרון נגרם למרבה הצער בגלל שילוב של גורמים, ביניהם תלונות משתמשים ומוניטין פחות מהממים של חברת האחזקות, EIG. בסך הכל, התוצאות נשענות מאוד לטובת SiteGround.

בעסקי האירוח למעלה משני עשורים, SiteGround בנתה את המוניטין שלה מלמטה למעלה. כיום, חברה אימתנית זו מארחת יותר ממיליון דומיינים דרך מיקומים הפזורים ברחבי העולם.

בולט בין טכנולוגיות המהירות שלה יחד עם עדכוני וורדפרס אוטומטיים, גיבויים תכופים, SSL בחינם בואו להצפין SSL, כל מה שמנוהל בקלות באמצעות cPanel, SiteGround הוא ללא ספק אחד ממלכי זירת האירוח ברשת.

לשם השוואה, Bluehost היא כיום חברת EIG, למרות שהייתה בעסק כל עוד SiteGround היה. באופן מסורתי EIG אינה חברת טכנולוגיה, אלא אסטרטגיית הליבה שלה טמונה ברכישת חברות אירוח.

EIG השתלטה על Bluehost בעקבות הקדמה הרת אסון של הבעלים הקודם שלה מצערת מעבד, שבסופו של דבר הקפיא אתרים מתארחים במשך שעות בכל יום.

הנה מה שנשווה היום

 1. תוכניות ותמחור
 2. תכונות עיקריות – SiteGround מציע העברות אתרים בחינם!
 3. ביצועים – מיקום שרת, מהירות וזמן פעולה
 4. תמיכת לקוחות ומה אומרים המשתמשים
 5. ממשק משתמש
 6. מה שאני אוהבת ב- SiteGround
 7. מה שאני אוהבת ב Bluehost
 8. מחשבות אחרונות

פתק

שני אתרי הבדיקה המשמשים בסקירה זו הם בבעלות ומנוהלת על ידי Bitcatcha. שניהם SGUSHosted.com ו- BHHosted.com מתארחים במרכז הנתונים שלהם בארה”ב.

תוכניות ותמחור

ההנחה הבסיסית ביותר של מרבית מארחי האינטרנט מסתובבת סביב שני תחומי ליבה, התמחור שלהם ותכונותיהם. בואו נראה מה יש לשני אלה זה לצד זה מבחינת המחיר וכמה מאפייני המפתח;

SiteGroundBluehost

מחיר מבוא
StartUp / Basic $ 3.95 $ 2.95
GrowBig / Plus 5.95 $ 5.95 $
GoGeek / Prime $ 11.95 $ 5.95

RENEWALRENEWAL
StartUp / Basic $ 9.95 $ 7.99
GrowBig / Plus $ 14.95 $ 10.99
GoGeek / Prime $ 29.95 $ 14.99
בקרו

תכונות עיקריות

SiteGround GrowBigBluehost Plus
אתרי אינטרנט ללא הגבלה ללא הגבלה
שטח 20 GB לא מדוד
רוחב הפס ללא הגבלה ללא מטר
בניית אתרים כן
דומיינים ללא הגבלה ללא הגבלה
לוח הבקרה cPanel משופרת cPanel
גיבויים בחינם כן (יומי) לא
הגירה חינם כן
חשבונות דוא”ל בחינם כן
תכונות מלאות

כפי שצוין בתרשימים, משווים את תוכנית Bluehost Plus, המוצעת במבצע היכרות של 5.95 דולר, עם תוכנית האירוח המשותפת של SiteGround בינונית. באזורים מרכזיים מסוימים, SiteGround עולה על Bluehost למעט בשטח אחסון.

זה נראה מעט יוצא דופן, מכיוון שמחיר שטח האחסון כמעט וזניח עבור רוב חברות אירוח האתרים כיום, אך ככל הנראה זה נובע מאופטימיזציה של ציוד בסוף האתרGround בגלל טכנולוגיית המהירות שלהם..

אישית, אני מעדיף הרבה את כל הפונקציונליות המורחבת ש- SiteGround מציע במקום שטח האחסון הבלתי מוגבל. ההגירה החינמית היא ה- GEM של ממש כאן, מכיוון שלא רבים מספקי אירוח מציעים זאת בחינם.

העברת אתר SiteGround

Siteground גם אומר:

“אנו מספקים העברות אתרים בחינם כחלק משירות onboarding שלנו מיום הראשון של החברה שלנו. נכון לעכשיו אנו מקבלים יותר מ -3,000 בקשות הגירה בכל חודש. הניסיון שנצבר הוא אדיר ותוכלו להמר שהצוות שלנו נתקל בפתרון (כמעט) של כל בעיה אפשרית שיכולה להופיע במהלך העברת אתר. “

למידע נוסף על העברת האתר בחינם.

חיובי Bluehost בגין הגירות באתר

נתקלתי במצב זה לא מעט פעמים בעבר, ולמי שלא מציעים זאת בחינם, הם גובים סכום נורא, החל מ- $ 100 ומעלה עבור הבסיסי ביותר באתרים.!

למעשה, Bluehost רוצה לגבות סכום של 149.99 $ עבור העברת אתר האינטרנט שלך. בשום אופן לא אעביר מזומנים כאלה.

149.99 $ עבור העברת אתר

SiteGround1

Bluehost0

ביצועים – מיקום שרת, מהירות וזמן פעולה

מיקום השרת

ל- SiteGround יש מגוון טוב מאוד של מיקומים עבור מרכזי הנתונים שלה בשלוש יבשות. יש לו מיקום אחד בארה”ב (שיקגו), שלושה באירופה (לונדון, אמסטרדם, מילאנו) ואחד באסיה (סינגפור). מיקומים אלה הם אסטרטגיים ומציעים ללקוחות SiteGround מהירות מצוינת בתוכניות האירוח שלהם.

Bluehost מסתמך גם על מספר מיקומים, בארצות הברית (יוטה), אירופה (לונדון) ואסיה (מומבאי והונג קונג).

מהירות שרת SiteGround

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

55 שניות3 שניות92 שניות223 שניות139 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

380 שניות226 שניות148 שניות12 שניות103 שניות

מדורג A +; ממוצע מהירות: 138.1 ms
(ראה תוצאה מלאה)

ל- SiteGround יש כמובן את נקודות החוזק שלה בארה”ב, אם כי גם שירותי אירופה מהירים להפליא.

יש איחור קל במיקום בסינגפור בגלל המרחק מהשרת הפיזי שלו (אתר הבדיקה שלנו מתארח במרכז הנתונים בשיקגו). נראה כי הדבר מתקזז מהר כי אוקיאניה כולל אוסטרליה נמצאות ככל הנראה בשוויון, מה שמעיד טוב על אתרים אחרים הממוקמים באסיה.

מהירות שרת Bluehost

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

23 שניות78 שניות183 שניות93 שניות164 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

330 שניות168 שניות125 שניות92 שניות174 שניות

מדורג A; ממוצע מהירות: 153 ms
(ראה תוצאה מלאה)

Bluehost מראה גם זמני תגובה מהירים של שרתים במקומות רבים, אך נראה כי אירופה סובלת מעט. בהשוואה בין צוואר לצוואר, ייתכן שלא יהיה הבדל ניכר בין שני אלה. עם זאת, אנו יכולים לראות זאת שרתי SiteGround מציעים תזמונים יציבים בהרבה מאשר Bluehost לרוחב.

SiteGround1

Bluehost1

זמן עבודה

אני שמח לומר שלשני המארחים זמן ההפעלה לא נראה כל מה שמעניין אותו. במשך 30 יום, שניהם הציגו זמן אחוז של 100 אחוז וזה טוב מאוד.

אם אינך מכיר את זמן הפעילות, מרבית המארחים מציעים מינימום 99 אחוז ואפילו מספר דקות למטה יכול להשפיע משמעותית על המספר הזה.

זמן uptime של אתר

זמן uptime של אתר

זמן פעולה של Bluehost

זמן פעולה של Bluehost

עם זאת, יש מרכיב נוסף ל- uptimerobot שאנשים רבים מפקחים עליהם, מכיוון שהוא בעצם נועד להציג … ובכן, זמן עדכון. אם תשימו לב לתרשימים בכל תמונה, אלה מראים את זמני התגובה האופייניים שהשרתים מציגים.

למרות ששניהם מתגאים במאה אחוז Uptimes, ל- Bluehost יש זמן תגובה שמאחור באופן משמעותי אחרי SiteGround. זה אחד הדברים המשמעותיים שאני מרגיש שהם גורמים בסיסיים המשפיעים על דירוגו של מארח.

SiteGround1

Bluehost0

שירות לקוחות

אחד הדברים המרכזיים בהתמודדות עם מארח אתרים – ואני לא יכול להדגיש זאת מספיק – הוא תמיכת הלקוחות שלהם.

גם אם אתה משתמש מזדמן ודמיין שזקוק לעזרה מסוימת רק אחת לתקופה ארוכה, התמודדות עם צוות תמיכה לא מגיב או חסרי תגובה יכולה להיות מעצבנת ביותר.

ותאמינו לי, סביר להניח שתזדקקו לעזרתם לעתים קרובות יותר מכפי שתצפו. החל מבעיות כמו השבתה ועד קישוריות לשרת ואבטחה, חיבור המפתח שלך לארח הוא באמצעות צוות התמיכה שלהם. אין דבר חשוב יותר מצוות תמיכה שמגיב במהירות וביעילות.

אז, מה יש לנו לשני הענקים האלה מבחינת התמיכה?

שירות לקוחות של SiteGround

אני שמח מאוד לציין ש- SiteGround מפעיל את מכלול התמיכה, ומציע שירותי צ’אט חיים של 365 יום, מערכת כרטיסים ואפילו מספר שתוכל לקרוא לעזרה. בהתחשב בניסיון העבר עם כמה צ’אטים חיים, נשמתי לרווחה כאשר נענו להודעתי תוך 10 שניות. היו מקרים שלפני כן המשכתי לחכות כל כך הרבה זמן חשבתי שמערכת הצ’ט מקולקלת!

שירות לקוחות Bluehost

ההתקנה דומה בשירות הלקוחות של Bluehost ולמרות שלא שמרתי זמן רב כאן, אני עדיין מרגישה קצת מרוגזת מהתמיכה שלהם. זה חוזר לעובדה ש- Bluehost היא חברת EIG, ששמעתי עליה כל כך הרבה דברים שליליים.

למעשה, הנושא עלה בדיוק בסקירת ההשוואה הקודמת שלי, עליה תוכלו לקרוא כאן – SiteGround VS Hostgator.

עם זאת, משבר המפתח מגיע כאשר הגיע הזמן שהציבור יבדוק את שירותיו. כאן אנו מתחפרים לעומק מאחורי הקלעים ומגלים מה באמת מה.

מה אומרים המשתמשים על SiteGround

חוות דעת של משתמשי SiteGround

מה אומרים המשתמשים על Bluehost

רגשות מעורבים ב- Bluehost

כפי שאתה יכול לראות, ישנם רגשות מעורבים כשמדובר ב- Bluehost, וזה משהו שצריך לדאוג אליו. אי יכולת להציע זרם שירות יציב ללקוחות זו בעיה ויש לשים לב לכך.

למעשה, היו פעמים רבות שהמשתמשים עברו למדיה החברתית כדי להשתתף ברמת השירות הלקוי הניתנת להם יחד עם השירותים:

חוות דעת בטוויטר ב- Bluehost

SiteGround1

Bluehost0

ממשק משתמש

לאלו מכם שעשויים לחדש אירוח אתרים, ישנם שני היבטים למונח ‘ממשק משתמש’ בכל הנוגע לחשבונות האירוח שלך..

הראשון הוא הממשק שלך עם חשבון מארח האינטרנט, שהוא תצוגה רחבה בהרבה של השירותים שבהם אתה משתמש. השני הוא לוח הבקרה המיועד לטפל בפונקציונליות של תוכנית אירוח האינטרנט שלך.

האחרון קריטי יותר מכיוון שכך תבלה את מרב זמנך ומאמציך. גם SiteGround וגם Bluehost מציעים cPanel, גם אם מעט עור, כך שייראה קצת יותר ייחודי..

(משמאל: SiteGround; מימין: Bluehost)

cPanel היא בחירה מצוינת שכן היא מציעה למשתמשים דרך ידידותית למשתמש ביותר לנהל את אתרי האינטרנט שלהם. זהו גם ממשק נפוץ מאוד, מה שאומר שאם אתה זקוק לעזרה, זה רק במרחק של זריקת אבן.

למרות ש- Bluehost מציע את מה שהם מכנים גרסה משופרת של cPanel, למען האמת, אני מרגיש שזה יותר כמו גרסה מפושטת. נכון, זה טוב לרוכשים מארח אתרים בפעם הראשונה, אבל לטווח הרחוק אני מרגיש שיש יותר גמישות בהיצע של SiteGround.

להרגיש את דרכך בפיתוח אתר זה לא לוקח זמן ארוך להפליא. כשאתה ממשיך אתה תגלה שלגשת לפונקציונליות רבה יותר זה דבר טוב מאוד, במיוחד מכיוון שזה אומר שאתה לא צריך לפנות לצוות שירות הלקוחות של המארח שלך לעתים קרובות כל כך.

SiteGround1

Bluehost0

מה שאני אוהבת ב- Siteground

המון ניסיון, רקורד ללא פגמים וביצועים מרשימים. הדגשים העיקריים הללו הופכים את SiteGround לעמוד בראש וכתפיים מעל לתחרות מבחינת הצעות אירוח משותפות. קשה לנצח את הטענות שלהם לטכנולוגיות מהירות, גם אם מדובר בתג מחיר מעט גבוה יותר.

על קצה המזלג;

 • תכונות מעולות
 • מוניטין טוב
 • מהירויות יציבות
 • תמיכה חזקה בשירות לקוחות

מה שאני אוהבת ב Bluehost

מה אני יכול להגיד? אני פראייר למחירים נמוכים וצוואר וצוואר תואמים, אין מה להשוות בין תוכניות אירוח אתרים משותפות של SiteGrounds לעומת Bluehosts. עבור ספק אירוח אתרים, גם אם זה רק לתקופת ההרשמה הראשונית, ל- Bluehost יש תוכניות זולות לכלוך ויהיה קשה ללחוץ עלייך למצוא מחירים נמוכים יותר..

למרות שאני יודע שיש תלונות וביקורות גרועות בחוץ, תיקו במחיר אינו ניתן לעמוד בפניו. אבל זה רק אני כי אני זול שאינו באמת משתמש באתרים שלי עבור הרבה מכל דבר.

 • נקודת מחיר חזקה
 • תכונות הגונות
 • שירות מבוסס

מחשבות אחרונות

כן, יש דברים שאני אוהבת במה שמציע כל מארח, למרבה הצער, האהבה האישית שלי למחיר התחתון, אני באמת לא יכולה להכחיש ש- SiteGround מציע את העסקה הטובה יותר.

מלבד הפיצ’רים הכלולים בתוכניות, הבועט האמיתי הוא המוניטין הגרוע שעוקב אחרי EIG כמו כלב על העקבים, ונוגם כל הזמן.

כמו שאומרים, ההוכחה היא ב פודינג וגם הציבור דיבר. זה שהוסיף למוניטין המצוין של SiteGround הופך את זה למלוא מובן המילה כאן, שהם האלופים.

SiteGround

https://www.siteground.com
קרא סקירה מלאה
5

Bluehost

https://www.bluehost.com
קרא סקירה מלאה
1

דיל לקוראי Bitcatcha

SiteGround: 60% הנחה על אירוח אתרים (החל מ- $ 3.95 לחודש).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map