סקירת HideMyAss: 4 יתרונות ו -4 חסרונות בשימוש ב- VPN של HMA

VPN של HideMyAss HMA


Contents

VPN של HideMyAss

https://www.hidemyass.com/

tl; דר

ל- HideMyAss יש שם מגניב ולוגו די ייחודי אך מבחינת פרטיות, VPN זה מעורר לא מעט חששות. היא נמצאת בבעלות כחברה בת על ידי Avast, אך ממקומה בבריטניה. הביצועים גם משאירים קצת לרצוי אבל זה בהחלט לא הגרוע ביותר בתחום הזה. בסך הכל זהו שירות שעליך לקחת בחשבון בזהירות לפני שאתה קונה אליו.

ביקורת HideMyAss: 4 יתרונות & 4 חסרונות של שימוש ב- VPN של HMA

הוקמה על ידי ילד בן 16 בשנת 2005, ל- HideMyAss (HMA) היסטוריה ארוכת שנים. הוא נבנה לראשונה כדי לעקוף מגבלות רשת בהקשר מוגבל יחסית. המפתח שלה התפשט בהתמדה והגדיל את השירות לאורך השנים.

בשנת 2015, עשר שנים בלבד לאחר שהושק לראשונה קונספט הבסיס, HMA נמכרה ל- AVG טכנולוגיות תמורת 40 מיליון דולר. בתורו, AVG נרכשה על ידי Avast, שם היא יושבת היום HMA.

תוכן עניינים

יתרונותיו של VPN של HideMyAss

 1. אפשרויות אבטחה חזקות
  • תומך בפרוטוקולים מרובים
  • מגן על עד 5 מכשירים
  • הרוג מתג קיים
  • הגנה מפני דליפות
 2. רשת שרתים רחבה
  • P2P מתמחה & שרתי סטרימינג
  • עובד עם אזורי מפתח של נטפליקס
  • מנהל את ה- iPlayer של ה- BBC
  • יכול לבצע דשדוש IP
 3. שירות לקוחות טוב
 4. ערבות 30 יום להחזר הכסף

חסרונות של VPN של HideMyAss

 1. פרטיות מוגבלת של משתמשים
  • בבעלות Avast
  • HideMyAss רושם קצת מידע
  • שיתוף פעולה עם חקירות הפרת DMCA
 2. המהירות ב- HideMyAss איננה נהדרת
  • בדיקת מהירות מובנית מרובת מיקומים מובנית
 3. הירשם & תמחור צער
  • מחירים & אמצעי התשלום משתנים לפי אזור
  • התוכניות מתחדשות אוטומטית
 4. עיצוב אפליקציות אינו הטוב ביותר
  • חלונות קופצים
  • למותג משבר זהות

בשורה התחתונה

 • האם אשלם עבור VPN של HideMyAss?

למרות כוונתה המקורית לעזור למשתמשים לעקוף בלוקים, HMA הגיעה לאור הזרקורים עוד לפני שנמכרה. בשנת 2012 החברה מילאה את הוראות בית המשפט בבריטניה למסור מידע על פעילויות המשתמש.

המדיניות והתנהגותה של החברה מבדילות זאת ממרבית ספקי שירותי ה- VPN המנסים כמיטב יכולתם למנוע מהרשויות גישה למידע המשתמשים שלהם..

4 דברים שאהבתי ב- VPN של HideMyAss

1. אפשרויות אבטחה חזקות

לא משנה מה אני חושב על HMA, הביטחון שלהם עדיין די טוב. הנה מה שיש להם בחנות;

1.1 תומך בפרוטוקולים מרובים

הם מציעים שיעורי הצפנה גבוהים קבועים ב -256 סיביות. כברירת מחדל, כל משתמשי Windows ואנדרואיד מקבלים OpenVPN, בעוד שמשתמשי MacOS ו- iOS יהיו ב- IKEv2.

פרוטוקול ברירת המחדל של hidemyass עבור חלונות הוא openvpn

יישום Windows המוגדר כברירת מחדל מאפשר רק OpenVPN.

יש גם אפשרות להשתמש ב- PPTP אם אתה באמת רוצה, אבל זה לא כלול ביישום HMA הליבה. ידוע כי PPTP הוא פחות מאובטח מ- OpenVPN, אך אם אתה באמת רוצה להשתמש בו אתה יכול ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם.

הם יכוונו אותך לקישור ליישום אחר בו תוכל לבחור בין OpenVPN ו- PPTP. אני כן ממליץ לך לדבוק ב- OpenVPN כיוון שזו אפשרות הרבה יותר בטוחה.

1.2 מגן על עד 5 מכשירים

הנורמה של היום היא שלרבים מאיתנו יש מכשירים חכמים מרובים. HMA מבין זאת ותוכל לחבר עד חמישה מכשירים בכל פעם לשירות שלהם. זה עוזר לשמור על כל המכשירים שלך בטוחים בו זמנית.

בסך הכל יש יישומים התומכים בכל הפלטפורמות המיינסטרים בתוספת כמה תוספות, כולל AppleTV ומספר נתבים שנבחר. לרוע המזל, עבור הנתבים יש גם מלכוד. אינך יכול להתקין אותו בעצמך, אך עליך להגדיר אותו מראש באמצעות צד שלישי כמו Flashrouters.

1.3 Kill Switch Present

כתכונה נוספת, VPN זה כולל מתג להרוג לעצירת העברת נתונים במכשיר או מחוצה לו אם הוא מגלה בעיות במנהרת VPN.

להיידמיאס יש מתג להרוג חכם

יש לו גם אפשרות מנהור מפוצלת כך שתוכלו למעשה לבחור לאפשר ליישומים מסוימים לעקוף את שירות ה- VPN.

1.4 הגנת דליפות

הבדיקות ב- HMA הן עבור דליפות DNS והן עבור WebRTC הלכו בסדר. לא הייתה דליפה של ה- IP המקורי שלנו למרות שניסינו כמה חיבורי שרת שונים. בדיקות DNS ו- WebRTC פשוטות להפעלה. יש הרבה כלים שנבנו מראש באינטרנט ופשוט לבקר באתרים אלה ולהפעיל אותם יאפשרו לך לדעת אם ה- DNS שלך דולף עם ה- VPN שלך פעיל.

2. רשת שרתים רחבה

בסך הכל, ל- HMA רשת של למעלה מאלף שרתים המשתרעת על פני 298 מיקומים.

ל- hidemyass יש כיסוי רחב של שרתים

זה כנראה הסיקור הרחב ביותר שראיתי בכל הנוגע למיקומים בודדים, כאשר רוב ה- VPN המובילים האחרים נעים בין 90 ל -100 מדינות מנוחה..

2.1 מתמחה P2P & שרתים זורמים

ל- HMA כמה שרתי בחירה דרכם אתה צריך להתחבר אם ברצונך להזרים סרטים או להריץ סיקור. אם להיות כנים, למרות שספקי שירותי VPN רבים מנצלים זאת כיתרון ומגישים את אותם שרתים כמומחים, יש לי ספקות.

ל- hidemyass vpn יש שרתים מותאמים ל- p2p

עם זאת, לדעתי, HMA מכוון חמישה שרתים להפעלת מדיה ושמונה עבור P2P. כמה מיקומי מפתח כמו ניו יורק נספרים פעמיים מכיוון שאתה יכול לעשות את שניהם בשרתים אלה.

2.2 עובד עם אזורי מפתח של נטפליקס

המוקד שלי עבור נטפליקס תמיד היה באזור ארה”ב מאז זה נמצא כמעט כל הסרטים הטובים. יש לה גם את הספרייה הגדולה ביותר בכל אזורי נטפליקס ועם HMA, אתה יכול לצפות בה בכל מקום ובכל רחבי העולם.

בדיקת הכווייה של נטפליקס שלי (כלומר שעון זליל במשך יומיים) הראתה שהזרם נשאר חלק לאורך. היה פעם אירוע בו חיבור ה- VPN הושמט, אך לא פעם אחת קיבלתי את אזהרת ה- Proxy של נטפליקס האימה.

למרות מהירויות שרת ארה”ב לא מרשימות, זה הספיק לי ליהנות מחווית נטפליקס חלקה. לא צפיתי בשום חציצה מוגזמת אפילו כשדילגתי על נתחי דקות בסרטים.

2.3 מפעיל את ה- iPlayer של ה- BBC

למרות שאני מבין ש- iPlayer של ה- BBC אינו נמצא בראש רשימת ‘חייבים לצפות’ של רוב האנשים, אני רוצה להשתמש בו כמבחן ליכולות של VPN. ל- iPlayer יש כמה מגבלות די נוקשות על השימוש בו – כמעט גרוע כמו Netflix.

hidemyass מסוגל להזרים את ה- iblayer של ה- BBP

אני בהחלט רוצה לדעת אם באמת קיימת עיר חמורים בבריטניה.

היכולת לעקוף זה בהחלט יתרון. מכיוון ש- HMA הוא שירות בבריטניה, לא טעיתי בניחוש שזה יעבוד כאן בסדר. התחברות לדונקי טאון, בריטניה, הסטרימינג היה למעשה מהיר באופן מפתיע.

2.4 יכול לבצע דשדירי IP

לא כמו ה- Shuffle במלבורן, דשדוש IP הוא משהו שראיתי עד כה רק ב- HMA. יש להם כפתור נוח מאוד באפליקציה שמאפשר לך ‘לערבב’, או לשנות את ה- IP שלך במהירות.

זה יכול להועיל מאוד אם תגלה שאחד משירותי הסטרימינג לא עובד עבור השרת שאליו אתה מחובר. פשוט לחץ על כפתור ההפעלה וזה יחליף את ה- IP שלך, כך שתוכל לנסות שוב את שירות הזרמה.

לרוב שרתי HMA יש מספר כתובות IP שאפשר להחליף ביניהן, במיוחד על שרתי הסטרימינג שלהם. למשל, לשרת הניו יורקי שלהם המאפשר P2P וגם Streaming יש 56 כתובות IP זמינות.

שירות לקוחות טוב

בעוד ש- HMA אולי לא הכי טוב בכל דבר, אבל תחום אחד שהוא מצטיין בו הוא תמיכה בלקוחות. זה היה מצב רעיוני מכיוון שהיו לי מספר שאלות לשאול אותן, הן באופן כללי והן טכניות יותר.

ל- hidemyass שירות לקוחות מעולה

תמיכת הלקוחות של HMA הייתה מהירה & יעיל.

באמצעות הצ’אט החי שלהם הצלחתי לקבל תגובה מהר מאוד. האמינו לי, זו לא נורמה כשמדובר בשירותי צ’אט Live ומצאתי את עצמי מקבל תגובה כמעט ברגע ששלחתי שאילתה.

לא היה שום שטויות של תורים מוגזמים או צורך לחכות לנצח לתשובה בדוא”ל. סוכן הצ’אט היה אדיב ובעל ידע, מסוגל לספק לי את הפרטים והמידע המדויקים שחיפשתי.

חלקכם עשויים לחשוב שזה לא בדיוק עניין גדול – אבל ברצינות. חוויתי בעבר המתנות ארוכות וסוכני תמיכה ללקוח חסימניים מאוד שיעשו כמיטב יכולתם להאשים את הציוד או הפעולות של הלקוח תוך סירוב לענות על שאלות ישירות בצורה רלוונטית.

זה לא היה הניסיון שלי עם HMA ואני מקווה בכנות שהם ישמרו על הסטנדרטים המעולים האלה להתקדם. קודוס לצוות בגלל זה.

4. התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום

קחו בחשבון זאת הפעלת ניסיון או ערבות מורחבת של הכסף בחזרה, זה בהחלט משהו שצריך להיזהר ממנו בעת ההשקעה במוצר בו תשתמשו לטווח הארוך (כמו למשל עם המנוי לשלוש שנים שלי ל- HMA).

היו מקרים שחלק מספקי ה- VPN מחייבים מדיניות ללא החזרים כספיים ולמען האמת, תמיד הייתי זהיר מאוד מאלה. אם יש לך מוצר טוב, מדוע החשש הזה שהמשתמשים לא יהיו מרוצים ודורשים את כספם בחזרה בהמוניהם?

הערבות להחזר הכסף היא הבטחה איתנה של אמונה של חברה במוצרים שלהן, וכי חשוב להסביר אותה למשתמשים באופן ברור. דבר אחד שעלי להזכיר הוא שההרשמה ל- HMA פותחת את עצמך לחידושים אוטומטיים, אז וודא שאתה מבטל את זה כדי להימנע מהפתעה בסוף התוכנית שלך..

4 דברים שאני לא אוהב ב- VPN של HideMyAss

1. פרטיות מוגבלת של משתמשים

ראו הוזהרתם שזו אולי הנתח הגדול ביותר שבסקנתי וכי כנראה רבים מכם לא יהיו מרוצים מהקריאה. פרטיות המשתמשים היא אחד הדברים הראשונים ובראשונה ששירות VPN צריך להגן עליהם ולדעתי HMA זורק כאן כל כך הרבה דגלים אדומים שיש לאסור אותו מהתעשייה.

1.1 בבעלות Avast

ענן הבעלות התלוי על HMA כמו אלבטרוס הוא אפל וקודר. בעוד שהיא בסך הכל נמצאת תחת כרזת Avast, היא מנוהלת ומופעלת ישירות על ידי Privax Limited בבריטניה.

צ’כיה היא למעשה די ידידותית לפרטיות, אבל החניה של HMA תחת Privax Limited היא דגל אדום מוחלט. בריטניה היא מדינה אחת בהסכם המקורי של UKUSA, המכונה גם “חמש עיניים“.

מאז שבריטניה עזבה את תחום השיפוט של יורו, עסקים במדינה אינם חייבים עוד להגן על פרטיות המשתמשים תחת תקני מטריה. למעשה, ל- HMA היסטוריה איומה של שמירה על פרטיות המשתמשים שלה.

זה פשוט הגיע לאור הזרקורים מספר פעמים בפשטות מסירת נתוני משתמש על פי בקשת הרשויות, פעם עם בריטניה ופעם עם ארה”ב.

1.2 יומני HideMyAss קצת מידע

כפי שציינו לעיל כי HMA משתפת פעולה עם הרשויות על פי בקשה, אנו יכולים גם ברור שזו לא VPN שמציע שירות “No Logging”. למעשה, HMA מצהיר במפורש שהיא רושמת מידע על משתמשים, למרות שהיא טוענת שלא לבצע פעילויות ביומן.

מידע על חיבור של hidemyass

(מקור)

מההרשעות שעולות במקרים שבהם מסרה את מה שהיא עושה יומן, עדיין זה מספיק כדי שמשתמשים יוכלו להילחץ על ידי הרשויות. אם אתה רוצה VPN שמגן עליך, זה לא השירות שאליו אתה נרשם.

1.3 שיתוף פעולה עם חקירות הפרת DMCA

בנוסף למסירת יומנים, HMA ידוע גם כי הוא משתף פעולה עם הטיפול בהפרות DMCA. למעשה, משתמשים התלוננו כי השירות עצמו מחלק הודעות הפרה של DMCA, בדומה למה שקיבלו ספקיות האינטרנט בעבר.

2. המהירויות ב- HideMyAss אינן נהדרות

אני מריץ את בדיקות המהירות של ה- VPN שלי מאותה מכונה וקו ISP בכל פעם, חיבור סיבים 500Mbps באמצעות Ethernet. בדרך כלל זה נותן לי את המהירות המפורסמת המלאה כל עוד החיבור נקי.

מהירות מבחן מהירות מבחן ההידמיאס

(ראה תוצאה מלאה)

לצורך הבדיקות שלי כל מיקום מרוחק עובר סדרת בדיקות, כל אחת בזוג. פעם אחת עם ה- VPN פועל ומכבה. זה יאפשר לך לראות את זמן החביון המתאים ואת המהירויות בשני התרחישים.

פתק

בסוף, בזכות הוראות Work from Home, האינטרנט מתוח עד כדי נקודת שבירה. מכאן שמומלץ לקחת את תוצאות הבדיקה הללו בקמצוץ מלח עד שהגלובוס יחזור להיות בשיווי משקל במועד מאוחר יותר. אסקור את המהירויות מעת לעת ואבצע התאמות במידת הצורך.

מבחן מהירות HideMyAss – ארה”ב

המהירות עם או בלי VPN בשרתים מבוססי ארה”ב היו מעט מיותרים בזמן שביצעתי את הבדיקות שלי. עם זאת, מכיוון שארצות הברית נמצאת ממש ברחבי העולם ממקום הימצאותי, המכשול עם VPN ובלעדיו נותר זהה.

מבחן מהירות hdmyass vpn בארה

מבחן מהירות HMA VPN ארה”ב – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מבחן מהירות hdmyass vpn בארה

מבחן מהירות HMA VPN ארה”ב – VPN פועל
(ראה תוצאה מלאה)

המהירויות שמישות ובוודאי מספיק לסטרימינג אבל ההורדה היא להיט או פספוס ו- P2P בהחלט לא יהיה שימושי.

מבחן מהירות HideMyAss – אירופה

לגבי גוש האירו, לאחרונה בדקתי את המיקום שלי למשל – באמצעות שרתים גרמניים. עם זאת, עם HMA קיוויתי לביצועים מוצקים מהשירות בבריטניה מכיוון שבעצם זה הבסיס הביתי של ספק זה.

מבחן המהירות של hidemyass vpn של האיחוד האירופי

מבחן מהירות HMA VPN EU – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מבחן מהירות vpn hidemyass ב- EU

מבחן מהירות HMA VPN EU – VPN מופעל
(ראה תוצאה מלאה)

עצוב לומר שהמהירות במורד הזרם נפלה על פניה עם 13 מגה-ביט לשנייה בקושי שמיש. באופן מוזר, במעלה הזרם היה די טוב אשר, אם להיות כנה, לא מועיל לרוב האנשים.

מבחן מהירות HideMyAss – אפריקה

עם רשת כל כך מורחבת כמו שיש ל- HMA, זה אחד ה- VPNs הבודדים שלמעשה מפריע לנוכחות יבשת אפריקה. עוד יותר מפתיע אותי העובדה שיש מספר נקודות חיבור באפריקה עבורן.

מבחן מהירות hdmyass vpn

מבחן מהירות HMA VPN SA – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מבחן מהירות hdmyass vpn SA ב -

מבחן מהירות HMA VPN SA – VPN פועל
(ראה תוצאה מלאה)

ובכל זאת, הפיזור לא השווה לאיכות השירות ושוב קיבלתי מהירויות שמישות בקושי.

מבחן מהירות HideMyAss – אסיה

כרגיל המיקום החביב עלי לבדיקת VPN באזור אסיה הוא סינגפור – הן בגלל הקרבה אלי והן עבור התשתית המצוינת שלה. זה הראה בבירור בזמן חביון נמוך ובמהירות חזקה הן במורד ובמעלה הזרם עם שרת ברפובליקה.

מבחן מהירות hdmyass vpn אסיה

מבחן מהירות HMA VPN אסיה – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

מבחן מהירות hdmyass vpn אסיה ב -

מבחן מהירות HMA VPN Asia – VPN on
(ראה תוצאה מלאה)

ובכל זאת, בדרך כלל זמני הפינג הרגילים שלי למיקום זה טובים יותר ולכן אני מאמין בנסיבות רגילות, המהירות ב- HMA דרך סינגפור הייתה משופרת עוד יותר.

מבחן מהירות HideMyAss – אוסטרליה

האדמה למטה אינה כל כך רחוקה וכחלק מאזור אוסטרליה עושה די בסדר מבחינת מהירויות החיבור ל- VPN. ובכל זאת, במהירות של 30 מגהביט לשנייה עם HMA פועל – זו תוצאה די עצובה.

hidemyass vpn מבחן מהירות aus off

מבחן מהירות HMA VPN AUS – VPN כבוי
(ראה תוצאה מלאה)

hidemyass vpn מבחן מהירות aus on

מבחן מהירות HMA VPN AUS – VPN פועל
(ראה תוצאה מלאה)

בסך הכל אני אומר ש- HMA צריכה לעבוד על שיפור התשתית שלה ולא לבזבז זמן ומשאבים בשיטור המשתמשים שלה מטעם ממשלות ברחבי העולם. אכן מצב עצוב.

2.1 מבחן מהירות מובנה מרובה מיקומים

דבר אחד שמעניין באפליקציית HideMyAss הוא שהוא כולל כלי לבדיקת מהירות רב-מיקום מובנה. זה מאפשר לך לסמן שרתים שונים ברשת שלהם לבדיקה ויכול להיות שימושי – אם זה באמת עבד טוב.

ל- hidemyass vpn יש כלי לבדיקת מהירות

מצאתי שהתוצאות שהועברו על ידי כלי בדיקת המהירות היו בדרך כלל שונות בהרבה מהתוצאות שנמצאו פופולריות במיוחד מבחן מהירות גם שרוב האנשים משתמשים בהם.

3. הרשמה & תמחור צרות

HMA זמין לנתבים של Windows, MacOS, iOS, Android, Linus, ואפילו. עם זאת, ישנם כמה מוזרויות שיש להיזהר בהרשמותיהם & תמחור;

3.1 מחירים & אמצעי תשלום משתנים לפי אזור

זה לא משהו שראיתי בדרך כלל בשירותי VPN מאז שעצם הרעיון שלהם הוא גלובליזציה של שירותים. עם זאת, ביקרתי בדף שלהם במספר אזורים וגיליתי שהמחירים משתנים – במקרים מסוימים בכמות אדירה.

hidemyass vpn תמחור שונה לפי אזור

ההרשמה בארה”ב יקרה בהרבה מאשר לאותו שירות במלזיה.

כדוגמה לכך, התוכנית לשלוש השנים שלהם בארה”ב עולה 143.64 דולר לאחר הנחת ההרשמה התלולה, אך אותה תוכנית עולה RM252 (כ 58 $) עבור אלה שנרשמים ממלזיה. למרות שאני לא ממקד לאזור לפי מחיר, הפער הזה די ענק.

כמו כן, באזורים מסוימים אתה יכול להירשם באמצעות PayPal, בעוד שהוא אינו זמין באזורים אחרים. זה בשילוב עם תהליך ההרשמה המורכב שלהם באמת מדהים עבור שירות שיש לו יותר מעשר שנים לייעל את התהליכים העסקיים שלו..

3.2 התוכניות מתחדשות באופן אוטומטי

כפי שציינתי קודם, אם תירשם ל- HMA, זה באופן אוטומטי נותן להם את הזכות לחדש את התוכנית שלך עם פג תוקפה. עליך לשים לב שהתוכנית מתחדשת במחיר מלא ולא בשיעור ההנחה שעליו חתמת.

מנוי לחידוש אוטומטי של hidemyass

אם זה לא מה שאתה רוצה, הקפד להשבית את החידוש האוטומטי בהקדם האפשרי.

4. עיצוב אפליקציות אינו הטוב ביותר

עם משהו מורכב כמו VPN (עבור אנשים מסוימים) זה זקוק לנותני שירותים כדי להבטיח שחווית המשתמש תהיה חלקה ככל האפשר. זה עוד מוזר של HMA וגורם לי לחשוד ש- VPN אולי לא השתנה בעיצוב היסודי במהלך השנים.

4.1 חלונות קופצים

כשמנסים לנווט בין האפשרויות באפליקציה, הוא נוטה ליצור חלונות מוקפצים ולא לעבור בממשק יישום ראשי אחד. שיטת עיצוב זו היא בית ספר ישן מאוד ומחזירה אותי לימים הראשונים של חלונות. זה מעצבן ומסיח את הדעת בלשון המעטה.

4.2 למותג יש משבר זהות

אחד הדברים שציינתי על HMA לפני שנרשמתי היה אותו מגניב במיוחד, טוב, התחת (או חמור?). עם זאת, מה שאתה רואה הוא לא תמיד מה שאתה מקבל והלוגו האייקוני, מסתבר שלא כל כך איקוני.

סמל המותג hidemyass אינו עקבי

משמאל – כפי שפורסם; בצד ימין כפי שהוא מופיע באפליקציה

זה מתרחש תלוי איפה אתה רואה את זה ובמקרים מסוימים, מתברר ממש מחריד.

השורה התחתונה: האם אשלם עבור VPN של HideMyAss?

זו אולי השאלה הקלה ביותר שנאלצתי לענות עליה במשך זמן רב. לא רק “לא“, אבל “ממש לא!”. המחשבה שספק שירותי VPN יעבוד באופן פעיל כנגד אינטרס הלקוחות שלה היא פשוט מבלבלת.

קשר זה עם כל חסרונותיו כשירות ויש לך מתכון מסוים לאסון. זהו VPN אחד שהייתי ממליץ ללקוחות פוטנציאליים להימנע ממנו!

למעשה, עבור אל רשימת ה- VPN הטוב ביותר שלך ותוכל למצוא חלופות טובות יותר!

תכונות עיקריות

 • ✓ מנהרת פיצול
 • ✓ אבטחה טובה
 • ✓ השתמש עד חמישה מכשירים
 • ✓ מתג להרוג חכם
 • ✓ ייעודי P2P & סטרימינג

מומלץ ל

 • • משתמש מודע לאבטחה
 • • התגברות על צנזורה
 • • עקוף גיאו-בלוק

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map