סקירת HostGator: 9 יתרונות וחמישה חסרונות של הגאטור!

HostGator


HostGator

https://www.hostgator.com/

tl; דר

למרות המהירות יחסית, משתמשים מתקדמים עשויים למצוא את HostGator חסר בתכונות. עם זאת, אם אתם מחפשים שירות אירוח אתרים ללא סלסולים, קל לשימוש, HostGator עשוי להיות השירות הנכון ביותר עבורכם! .

סקירת HostGator: 9 יתרונות & 5 חסרונות של הגאטור!

הבא ברשימת מארחי האינטרנט הזכאים שלנו הוא HostGator הפופולרי אי פעם, שירות אירוח האתרים הסקסי והמבריק ביותר מבין כולם..

ידוע שהם יפים.

ידוע שהם ידידותיים למשתמש.

אבל איך ה”גאטור “מתנגד לשאר ענקיות הענף?

פתק

אנו משתמשים בשער חליפין של 1 דולר ל- RM4.10 עבור כל המחירים הרשומים.

כדי לגלות, ניצלנו את המעקבים שלנו, ביקשנו ברכות מאלילי העיתונות ונכנסנו לתכנית של התינוק של HostGator לבצע בדיקות רצינות (בדיקות שאיש אחר לא טרח לעשות, תודה רבה) רק כדי שתדע אם HostGator הוא המארח המתאים לכם.

התוצאות מהבדיקות שלנו הן למעשה די מפתיעות, אבל דברים טובים מגיעים למי שמחכה, ותמתין שתגיע לפסק הדין שלנו בסוף הסקירה הזו.

גילוי נאות

שני אתרי הבדיקה שלנו הם hgcloudhosted.com ו- hgbabyhosted.com. הראשון מתארח אצל HostGator Cloud Hatchling; בעוד שהאחרון מתארח אצל HostGator Baby.

9 סיבות מדוע HostGator הוא מושלם עבור מלזיה

1. זמן תגובה מהיר של השרת

אם לא שמעת עד עכשיו, כאן ב- Bitcatcha.com, אנו באמת אוהבים שהאירוח שלנו יהיה מהיר. סופר מהר.

וכאן תפס את HostGator את תשומת ליבנו.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

32 שניות 36 שניות 221 שניות 221 שניות 139 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

717 שניות 205 שניות 153 שניות 36 שניות 140 שניות

מהירות ממוצעת: 190 שניות – ראה את התוצאה המלאה

בהתחשב בעובדה שיש להם רק שני מרכזי נתונים (שניהם ממוקמים בארה”ב אכפת לך), HostGator הצליחה לבצע ביצועים טובים מאוד בסאו פאולו, סידני ויפן, והכול נפל בזמני התגובה מתחת ל 205 שניות.

הם הסתדרו בסדר בסינגפור ולונדון (221 שניות), מה שאומר שהם יעבדו טוב בשבילנו במלזיה, אבל הם התמהמהו קצת בבנגלור בגובה 717 שניות..

עם ממוצע עולמי של 190 שניות, HostGator הרוויחו מעצמם A מאיתנו!

2. מהירות טעינת אתרים מהירה

למעט PHP7.1 ומערכת דחיסת תוכן מבוססת Apache מובנית, למעשה ל- HostGator אין הרבה מה לעשות בשבילם..

הם אינם משתמשים באחסון SSD (זמין רק עם אירוח בענן, בו!), ללא הגדרת שרת NGINX או בתכונות מטמון מיוחדות כמו צופן העל של SiteGround … ובכל זאת זמני טעינת האתר הם סופר מהירים!

השתמשנו webpagetest.org והציגו את אתר הבדיקה HGBabyHosted.com כנגד HGCloudHosted.com שלנו, והנה התוצאות:

HostGator Baby WebPageTest.org תוצאות רוחב =

מבחן מהירות דף אינטרנט (HostGator Baby)

תוצאות הענן של HostGator WebPageTest.org

מבחן מהירות דף אינטרנט (HostGator Cloud)

אירוח הענן של HostGator הוא אחד משירותי אירוח אתרים המהירים והאמינים ביותר ששימשנו לנו העונג להשתמש בהם (עיין בסקירה שלנו כאן), אז זה אומר הרבה כשאנחנו אומרים כי מהירות הטעינה של האתר המשותף לאירוח אתרים כמעט דומה ל אירוח הענן שלהם!

על פי תוצאות הבדיקה, מהירות הטעינה של האירוח המשותף מעט איטית יותר ממהירות הטעינה של תוכנית הענן שלנו, וזה די מדהים לעין בהתחשב בעובדה שתכנית הענן מגיעה עם SSD, משפרי מהירות, בעיקר כל הפעמונים והשריקות שיש בעולם להציע.

כמו כן, בדוק את ה- TTFB בין שני אתרי הבדיקה – ההבדל זניח!

אנו בטוחים שעם קצת כוונון עדין ומאמץ, נוכל להוריד עוד יותר את מהירות הטעינה ולסחוט כמה שיותר מיץ מתוכנית HostGator Baby שלנו!

3. Uptime מובטחת של 99.9%!

שעות ההמתנה יכולות להזיק לאתר בצורה רצינית! זה יגרום לך לאבד מכירות פוטנציאליות, וגרוע מכך – זה יגרום לאתר שלך לרדת בדירוג של גוגל, מה שאומר שתאבד את כל הקליקים הקפואים בדף הראשון, מה שבתורו גורם לך להפסיד יותר מכירות!

אז כן, השבתה היא לא לא גדול באמת בענף, אז אנחנו די שמחים שהתכנית של HostGator מגיעה עם אחריות לזמן פעולה של 99.9%, אם לא, אנו מקבלים החזר אשראי לחודש שישמש בתוכנית הקיימת שלנו.

עם זאת, עם המוניטין של HostGator שיש לו זמן פעולה יציב, אנו לא חושבים שנצטרך להשתמש בכלל בזיכוי שלהם בכלל. אחרי שאמרנו את כל אלה, ישנם כמה תנאים של ערובה שאנו לא ממש מרוצים מהם, אך יותר מכך בהמשך החלק החסרונות.

זמן פעולה מאז אפריל 2018

100%

* HGBabyHosted.com (מרכז נתונים: ארה”ב, תוכנית: תינוק)

זמן פעולה מאז ינואר 2017

99.99%

* HGCloudHosted.com (מרכז נתונים: ארה”ב, תוכנית: Hatchling Cloud)

4. ממשק משתמש ידידותי למשתמש

אני לא יודע למה, אבל ממשק המשתמש של רוב שירותי אירוח אתרים שם בחוץ נראה כאילו תוכנן על ידי מישהו בשנות ה -80 שהחליט לצאת למשימה באמצע הדרך.

תצטרך ללחוץ אלף פעמים כדי לחפש דרך לעשות משהו, והבעיה מחמירה אם אתה לא מכיר את הפריסה (זו הסיבה שאנחנו מעדיפים cPanel – הכל איפה שהוא צריך להיות!)

לא HostGator.

ממשק המשתמש של HostGator

עם הצבעים הבהירים שלהם, הם היחידים עם ממשק משתמש ממש נעים בעיניים, ולא רק זה – הם הפכו את זה קל מאוד לניווט דרך דף הכניסה של הלקוח.!

הכל ממוקם באופן אינטואיטיבי, כאשר כל הקישורים והכפתורים החשובים ממוקמים במקומות שתופסים את העין באופן טבעי, מה שהופך את כל החוויה לידידותית למשתמש ככל האפשר.

זה חשוב במיוחד לבעלי עסקים, מדוע? מכיוון שכשאתה עסוק מדי בבירור איזה כפתור עושה מה ולאן ללכת לעשות משהו, אתה מבזבז זמן יקר על לא לנהל את העסק שלך, מה שאומר שאתה לא מרוויח כסף!

באמצעות HostGator תוכלו בקלות לנווט דרך כניסה לקוח ולהקים את האתר שלכם תוך זמן קצר, בזכות מעצבי ה- UX שלהם.!

5. בונה אתרים Kickass & 1 לחץ על התקנות

אני חושב שכולנו יכולים להסכים שנוחות ומהירות הם המפתח לבעלי עסקים בכל הקשור לבניית אתרים.

בונה האתרים המובנה של HostGator מצליח לעשות את שניהם, מאפשר לך לבחור במהירות תבנית, להתאים אותה לתוכן ליבך ולהיות מוכן להיכנס תוך מספר שעות בלבד..

יש להם ערכות נושא ממש מקצועיות, וברגע שבחרת נושא שאתה אוהב, אתה יכול להתאים אותו אישית באמצעות ווידג’טים, תכונות, סרגל חיפוש או כל דבר שתרצה..

תבניות בונה אתרים של HostGator

כל התהליך מהיר ונוח, ולקח לנו רק מספר שעות להקמת אתר הבדיקה שלנו (היינו צריכים להחזיר אותו למלאי וורדפרס לכל בדיקות המהירות).

החיסרון הוא שבוני אתרים לרוב אינם מותאמים למהירות, ולכן יש פיתרון לנוחות!

תוכלו גם ליהנות מהתקנות של לחיצה אחת, מה שהופך את התקנת האפליקציות המועדפות עליך לסופר מהירה ונוחה להפליא! זה מאפשר לך להעלות את האתר שלך בזמן הקצר ביותר, כך שאתה יכול ממש לרדת לעסק ולהעלות את מספרי המכירות האלה!

HostGator 1 לחץ על התקן

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על האפליקציה הרצויה לך, לבחור את הספרייה בה אתה רוצה להתקין ולחץ על כפתור ההתקנה – HostGator יקבע מראש את כל שאר הדברים בשבילך!

HostGator 1 לחץ על התקן אפליקציות

שירות לקוחות מאוד מגיב

אם אי פעם לא היה לכם מורת רוח מכך שמשהו לא ישתבש באתר שלכם ואף אחד לא יהיה זמין שיעזור לכם, תוכלו להעריך צוות שירות לקוחות חזק מאוד וחזק..

החוויה שלנו עם תמיכת הלקוחות של HostGator הייתה בדרך כלל די טובה. באמצעות livechat, לא היינו צריכים לחכות יותר מ -3 דקות כדי שהם יגיבו ומאחר והנושאים שלנו היו מינוריים יחסית, הם הצליחו להחזיר את האתר שלנו לרשת תוך 15 דקות בלבד.!

עם זאת, נכון לעכשיו, הגשת כרטיס אינה אפשרית מכיוון שככל הנראה הם משדרגים את מערכת הכרטיסים, כך שנצטרך להיות תלויים באופן מלא בצ’אט החי שלהם, או שנצטרך להתקשר.

אם אתה מעדיף לא לדבר עם אף אחד, יש להם גם ארכיב ענק של מאמרים על בסיס ידע כדי שתוכלו לתקן את כל הבעיות העומדות בפניכם בעצמכם.!

אנו די מרוצים משירות הלקוחות שלהם עד כה, אבל אנחנו חוששים כמה הם מיומנים בכל מה שקשור לפיתרון בעיות מורכבות יותר, שנדגיש בקטע שלנו..

7. משאבים בלתי מוגבלים / בלתי מוגדרים!

אתה יודע איך אנחנו המלזאים אוהבים את כל הדברים בחינם נכון? ובכן, חלק מהתכונות שהפיצו אותנו בשיתוף HostGator הם הדברים החופשיים והלא מדודיים. הנה כמה מהמועדפים שלנו:

קבלו זאת – תוכלו לארח כמה שיותר דומיינים וכתובות דוא”ל שתרצו באמצעות HostGator! לא צריך לדאוג יותר להכריע באיזה תחומים לתעדף או לשלם תוספת תשלום עבור כתובות דוא”ל עבור צוות חדש. הוכחה עתידית מאוד!

תוכלו ליהנות גם מרוחב פס ומדיסק שטח לא מוגדרים, אך אלה מוגבלים למדיניות השימוש המקובלת של ה- TOS שלהם. כל עוד לא תעשה שימוש לרעה במערכת (למשל, אחסון גיבויים של הגיבויים שלך במערכת שלהם) או שתשתתף בפעילויות שיתוף קבצים של עמיתים לעמית, עליך להיות בסדר.

שירות אחסון ללא הגבלה ושירות רוחב פס של HostGator ללא הגבלה

8. IP ייעודי חינם (תוכנית עסקית בלבד)!!

בעזרת התוכנית העסקית תוכלו ליהנות מ- IP ייעודי בחינם ומדוע לכל הרוחות זה חשוב?

ובכן, כאשר אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני, אתה תרצה לתפוס IP ו- SSL ייעודיים כדי לשמור על אבטחת ובטיחות הנתונים של הלקוח שלך! זה עוזר ליצור אמון בין הלקוחות שלך לאתר שלך, וזה באמת חשוב אם אתה רוצה עסק חוזר מהם!

רוב האנשים יצטרכו לשלם עבור שירות זה (SiteGround גובה RM123 לשנה רק עבור IP ייעודי!) אז כדי לקבל אותו בחינם מהתוכנית העסקית של HostGator היא עצומה!

יש למעשה המון יתרונות שה- IP המוקדש מביא לשולחן, אך אנו נסקור את זה במאמר אחר בעתיד הקרוב.

9. עד 60% הנחה עבור קוראי Bitcatcha מלזים

אם אתה עדיין על הגדר, זה עשוי רק לעזור לך להחליט אם אתה רוצה לארח אצל HostGator – הבטחנו איתם עסקה מטורפת, בלעדית לקוראים שלנו!

לאחר ביצוע הצ’ק, הזן “bitcatcha“ותוכלו ליהנות משלל עצום 60% הנחה כל אחת מתוכניות חבילות האירוח המשותפות והמשווקות (תקופת התחלה בלבד)!

אם אתם מחפשים אירוח בענן במקום זאת, אל תצטערו – אותו קוד נותן לכם 30% הנחה על תוכניות אירוח הענן החדשות שלהם, ו -40% הנחה על כל אחת מתכניות ה- VPS, הייעודי או WordPress שלהם.!

פתק

הנחה של 60% חלה רק על החשבונית הראשונה. התחדשות תחויב במחיר רגיל. . (קוד קופון: bitcatcha)

מה שאתה לא אוהב ב HostGator

1. היעדר תכונות מהירות ייעודיות

למרות ש- HostGator מתפקד לא רע בכוחות עצמו, (קבלת דרגת A + מאיתנו זה לא קל!) איננו יכולים שלא לתהות כמה הם יכולים להיות טובים יותר אם הם עשו את המאמץ לכלול כמה תכונות מהירות, כמו שרת NGINX אופטימיזציה של מערכת להגדרה או לחיצה אחת!

נכון לעכשיו, הדרך היחידה לייעל ולסחוט את כל המיץ מהשרת היא לכוונן ולהתקין תוספים ידנית, מה שלוקח זמן והמומחיות – משהו שלרוב בעלי העסקים לא תמיד יש בידו..

2. אחריות Uptime Shady

אז הם נתנו לנו ערבות לזמן הפעלה של 99%, והם למעשה תואמים את זמן הפעילות שלהם שהוא ללא ספק טוב מאוד.

אבל.

מה קורה בפועל כאשר זמן הפעילות שלהם יורד מתחת ל 99%? האם נקבל את אשראי חודשנו כמובטח?

רמז: איש אינו יודע.

ערבות לזמן הפעלה מוצל של HostGator

אתה מבין, התנאים וההגבלות שלהם קובעים שלמרות שנהנה מזיכוי לחודש עבור החבילות שלנו אם זמן ההפעלה שלהם יורד מתחת ל 99.9%, אישור הזיכוי הוא על פי שיקול דעתו הבלעדי של HostGator.

במילים אחרות, הם יכולים לבחור שלא לכבד את הערבות אם בא להם.

אנו מבינים כי HostGator צריך להגן על עצמם מפני תביעות חסרי מצפון, אך שיקול דעתם הבלעדי באישור אשראי הוא כה מוצל, וההבטחת אחריותם מוחלטת לחלוטין..

3. שירות לקוחות לא מיומן

אוקיי, אז הם הרוויחו נקודות עוגיות על כך שהם באמת מגיבים, אבל יש לנו ספקות רציניים ביכולתם של צוות התמיכה שלהם לפתור בעיות חמורות.

אם כבר מדברים על ניסיון העבר, נראה כי העזרה החיה שלהם ממוקמת במיקור חוץ להודו (כמו רוב EIG’s חברות בנות הם) ורוב הזמן, הם די חסרי תועלת בפתרון בעיות אמיתיות.

אנחנו לא היחידים שמרגישים באותה צורה, עיין במסך המסך הבא:

ביקורות משתמשים של HostGator

יתר על כן, בעת הכתיבה, איננו יכולים להגיש כרטיס מכיוון שככל הנראה הם משדרגים את מערכת הכרטיסים שלהם. רצינו להתקשר אליהם אבל היינו צריכים לדלג דרך חישוקים רק כדי למצוא את מספר הטלפון של התמיכה שלהם.

ברצינות Hostgator, מה אתם עושים?

4. למכור דברים במהלך הקופה

זה תרגיל מוצל נוסף שאנחנו לא שמחים עליו יותר מדי.

כשאתה בנקודת הרכישה, ממשק המשתמש האינטואיטיבי של HostGator מנסה להערים אותך לקנות את כל המוצרים הלוואי שאתה לא באמת צריך.

הקפד לבדוק את האפשרויות שלך בזהירות ולבטל את סימון התיבות לדברים שאתה לא רוצה, אחרת תמצא שאתה משלם תוספת.

5. רק שני מרכזי נתונים

כן, קראת נכון – ל- HostGator יש רק שני מרכזי נתונים ושניהם ממוקמים בארצות הברית. אם אתה נמצא במדינה המרוחקת יותר וחושב לקנות חשבון HostGator, אולי תרצה לבדוק שוב את צילום המסך הזה כדי לראות אם זמן התגובה מספיק מהיר עבורך.

ארה”ב (W) להשתמש) לונדון סינגפור סאו פאולו
32 שניות 36 שניות 221 שניות 221 שניות 139 שניות

בנגלור סידני יפן קנדה גרמניה
717 שניות 205 שניות 153 שניות 36 שניות 140 שניות

איפה הקהלים שלך?

מה שגרוע יותר הוא שלא נוכל לבחור באיזה מרכז נתונים אנו יכולים להשתמש, HostGator מחליט זאת אוטומטית עבורנו!

להחזיק רק שני מרכזי נתונים זה כבר לא נהדר אבל לא לאפשר ללקוחות שלך לבחור עם איזה מרכז נתונים הם רוצים לארח, זה פשוט לא קורא.

בטח, ל- HostGator חברות בנות בינלאומיות במדינות אסיה כמו Hostgator.in ו HostGator.sg, אבל אלה ידועים לשמצה בגלל שירות ממש גרוע, מה שבאמת גורם לנו לא לרצות לארח אצלם.

Hostgator למלזיה

למרות שמרכזי הנתונים של Hostgator ממש רחוקים ממלזיה, הצומת בסינגפור שלנו עדיין החזיר תוצאות די הגונות במהירות של 221 מטר, מה שאומר שמהירות האתר שלנו צריכה להיות פחות או יותר זהה.

ברור שהם אינם שירות אירוח אתרים המהיר ביותר המיועד ללקוחות מלזים, אך הם גם לא רעים. ל- Hostgator יש גם הטבות ותכונות מסוימות שמשתמשים מלזיים עשויים למצוא אותם מעניינים (ממשק משתמש קל לשימוש למשל) כך שהכל באמת תלוי בהעדפה שלך..

עיין ברשימה שלנו בנושא אירוח אתרים הטוב ביותר למלזיה לקבלת פרטים נוספים!

התוכניות והתכונות של HostGator

תוכניות משותפות

החשבונות המשותפים של HostGator מגיעים בשלושה גדלים נפלאים שמתאימים לצרכים של כולם.

האצ’לינג
תינוק
עסקים

תחומים מותרים
1
ללא הגבלה
ללא הגבלה

רוחב הפס
ללא מטר
ללא מטר
ללא מטר

SSL חינם
כן
כן
כן

IP ייעודי חינם
לא
לא
כן

מחיר
RM11.40 * / יום
RM16.32 * ליום
RM24.52 * ליום

* מחיר היכרות מיוחד לתקופת מנוי של 36 חודשים.

אם אתם מחפשים לארח אתר אחד בלבד ללא אירוח אתרים, אז תוכנית ההאצלה עובדת מצוין, אבל באופן אישי אנו מרגישים שעדיף להתחיל עם תוכנית התינוקות. זה פשוט עולה קצת יותר מדולר יותר בחודש, ותוכל לארח כמה שיותר דומיינים שאתה רוצה!

כמובן שאם הדברים מסתדרים כשורה, אתה תמיד יכול לבחור לשדרג לתוכנית העסקית וליהנות מכל השירותים הבלעדיים שלה, כמו שירות SSL בחינם, IP ייעודי ושירות טלפון VoIP.

כפי שכבר הזכרנו, הפינוקים הקטנים הנוספים האלה למעשה עושים דרך ארוכה מאוד בכדי לגרום לאתר הסחר האלקטרוני שלך להיראות לגיטימי במיוחד!

אירוח בענן

אם אירוח בענן הוא יותר מהדבר שלך, תבחר לבחור בין שלוש האפשרויות הבאות:

ענן האצ’לינג
ענן תינוקות
ענן עסקי

תחומים מותרים
1
ללא הגבלה
ללא הגבלה

זיכרון
2GB
4 גיגה בייט
6 ג’יגה-בתים

ליבת מעבד
2
4
6

IP ייעודי
לא
לא
כן

מחיר
RM20.80 * / יום
RM26.94 * ליום
RM40.80 * / יום

* מחיר היכרות מיוחד לתקופת מנוי של 36 חודשים.

שוב, אתה יכול ללכת עם ענן בקיעה אם אתה באמת רוצה לקצץ בעלויות, אבל אתה מקבל כל כך הרבה יותר עם ענן בייבי. בדומה לתכניות האירוח המשותפות, תהיה לך גם אפשרות לשדרג לתכנית ענן העסקים כשתמצא לנכון.

WordPress Cloud

יש להם גם תוכניות וורדפרס בענן!

מתחיל
סטנדרט
עסקים

אתרים מורשים
1
2
3

ביקורים / יום ב ‘
100k
200k
500k

גיבויים
1GB
2GB
3GB

חישוב כוח
2x
2x
5x

מחיר
RM24.40 * / יום
RM32.60 * / יום
RM40.80 * / יום

* מחיר היכרות מיוחד לתקופת מנוי של 36 חודשים.

כעת התוכניות הללו שונות לחלוטין מתכניות האירוח המשותפות והענן במובן זה שהן מותאמות במיוחד לוורדפרס ותגיעו לארח מקסימום 3 אתרים, אפילו עם התוכנית העסקית..

כיצד HostGator מתקיים מול התחרויות?

HostGator VS SiteGround – מה עדיף עבור וורדפרס?

לא יכולנו שלא להשוות את HostGator למארח האינטרנט המועדף עלינו, SiteGround, אז בואו נראה את התכונות שיש לכל חברה להציע..

HostGator
SiteGround

1 לחץ על התקנות WP
כן
לא

הגדרות מותאמות מראש
לא
כלי אופטימיזציית האתר

תכונות מהירות קנייניות
לא
SuperCacher

תמיכת גיט
לא
כן

אחריות Uptime
מפוקפק
כן

SSL חינם
כן
כן

גיבויים יומיים בחינם
לא
כן

מרכזי נתונים
2 (ארה”ב בלבד)
5 (בכל 3 אזורים)

כשמוצבים זה לצד זה, ברור למדי איזה אירוח אתרים מספק לך תמורה טובה יותר לכסף באותו טווח מחירים בערך..

התקנות הלחיצה האחת על HostGator עבור WordPress הן מדהימות, ובאמת עוזרות לחסוך כל כך הרבה זמן, אך SiteGround היא על העליונה בכל הקשור לתכונות.

אנו חוסכים כל כך הרבה יותר זמן באמצעות אופטימיזציית SG ו- Supercacher של SG של SiteGround (אין צורך לצבוט ולהתקין תוספים ידנית) וה- SSL והגיבויים החינמיים שלהם מביאים לתוכנית כל כך הרבה ערך.!

כמו כן, בואו לדבר על מרכזי נתונים – HostGator’s 2 בארה”ב לעומת 5 של SiteGround הפרוסים על פני 3 אזורים.

למרות שזמן התגובה של השרת של HostGator למעשה מהיר למדי, ייתכן שמדינות רחוקות יותר לא יוכלו ליהנות מהמהירות המפורסמת שלהן בגלל המרחק.

עם SiteGround, תוכל לבחור מרכז נתונים הקרוב ביותר למיקום שלך, וזה בהחלט עוזר לזמן התגובה של השרת..

אחרי שאמרתי את כל זה, אין שם מארח אתרים מושלם. לכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלהם, אפילו SiteGround האהוב שלנו (אנחנו לא אוהבים כמה יקר התחדשותם – קרא עוד כאן).

עם HostGator, המחסור בגלל היעדר התכונות שלהם הוא ממשק המשתמש ידידותי למשתמש ומחיריהם ברמה נמוכה במיוחד. יהיה לך קשה למצוא ממשק משתמש אחר כזה בנקודת המחיר שלהם!

פתק

להשוואה מעמיקה יותר בין השניים, קרא את הניתוח שלנו כאן – SiteGround VS HostGator.

בונה האתרים של HostGator לעומת BoldGrid של Inmotion

כפי שהזכרנו בסקירת ה- Inmotion Hosting שלנו, בונה האתרים המובנה שלהם BoldGrid די מדהים לעזאזל.

בניית אתרים של HostGator

עריכת דף ב- Builder Site של HostGator

אמנם בונה האתרים הקנייני של HostGator אכן טוב מאוד ונוח לשימוש, אך אין לו דבר נגד BoldGrid.

אם אתה רק מחפש משהו שנוח וגורם לאתר שלך להראות טוב בלי לצבוט, בונה האתרים של HostGator עושה את העבודה בסדר גמור, אבל אם אתה רוצה בקרות מורכבות יותר ואפשרויות מותאמות אישית, HostGator לא מוכן לחתוך אותו.

BoldGrid מעט יותר מסובך לשימוש, אך מציע כל כך הרבה יותר מבחינת ההתאמה האישית.

יש להם כלים רבים יותר כדי שתוכלו לבצע תמרונים מורכבים יותר, והכי חשוב שאתר שאתם מעצבים עם BoldGrid כשלכם לשמור כמו שלכם, כך שהעברת אתרים לא אמורה להיות בעיה אם תחליטו להחליף מארחים!

עם זאת, עליך לזכור כי BoldGrid הוא בונה אתרים פרימיום שמגיע בחינם עם Inmotion Hosting, בעוד שבונה האתר של HostGator הוא בדיוק זה – בונה אתרים בחינם..

מה שכן, בונה האתרים החינמי של HostGator עושה את העבודה שלו בסדר גמור.

פסק דין: האם עלי לארח אצל HostGator?

אנחנו חייבים לומר שלמרות שאנחנו מרגישים טוב עם HostGator, זה ממש לא גורם לנו להרגיש נהדר. נראה שהם מקבלים מענה לקהל מארח ושכח, דמוגרפי שלא ממש אכפת לו ממיטוב ועיצוב..

אם אתה נופל בקטגוריה זו, HostGator הוא למעשה המארח המושלם עבורך! לא תצטרך לדאוג לשום דבר שהוא. הם ממש קלים לשימוש ואינטואיטיבי – פשוט התקן, התאם אישית וכדאי לך ללכת!

עם זאת, אם אתה מהסוג שאוהב לצבוט, לבצע אופטימיזציה ולעשות כל מה שצריך כדי להפיק את המרב מההנאה מהאירוח שלך באינטרנט, ייתכן שלא תאהב את HostGator כל כך. אנו מרגישים שהם מנסים לקחת מאיתנו שליטה רבה ככל האפשר רק כדי שהם יוכלו להבטיח שהמערכות שלהם יפעלו ללא שיהוקים – כאמור, זה נהדר עבור הקהל המתמצא באירוח שאינו אירוח, אבל אם אתה יודע מה אתה עושה זאת, זה מרגיש מגביל למדי.

מה שחסר להם בתכונות, הם מפצים בנוחות השימוש. ממשק המשתמש שלהם פשוט כל כך אינטואיטיבי ונוח לשימוש, אני בטוח שסבתא שלי יכולה ליצור אתר פשוט עם HostGator.

באופן מהיר, אין לנו תלונות על זמני התגובה של השרת של HostGator. הם מהירים יחסית, כפי שעולה מתוצאות הבדיקה מבודק מהירות השרת הייחודי שלנו.

עם זאת, אנחנו לא אוהבים שיש להם רק שני מרכזי נתונים (שניהם מבוססים בארצות הברית), והם לא מאפשרים לנו לבחור עם מי אנחנו רוצים לארח אתו..

הצורך שלהם להעסיק אנשים מיומנים טובים יותר במחלקת התמיכה שלהם (או אולי לא לקבלן קבלן משנה להודו), אך אשראי שניתן למקרה אשראי הוא נענה, הם מגיבים מאוד.

חוץ מזה אני חושב שאנחנו די בסדר עם HostGator.

תכונות עיקריות

 • ✓ שטח דיסק שאינו מונה
 • ✓ רוחב פס לא מדוד
 • ✓ SSL חינם
 • ✓ גישה SSH, CGI
 • ✓ PHP5, RoR, Python, Cron
 • ✓ אחריות לזמן עבודה 99.9%
 • ✓ חזרה של 45 יום

מומלץ ל

 • • מסחר אלקטרוני
 • • וורדפרס
 • • פורום
 • • ג’ומלה, דרופל
 • • אתר עסקי
 • • אתר בכל הגודל

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector