ביקורת אירוח של Inmotion: 9 היתרונות וה -3 חסרונות (מהירות שרת נבדקה – 170 שניות!)

אירוח הרגש


אירוח הרגש

https://www.inmotionhosting.com/

tl; דר

אירוח Inmotion הוא אחד המארחים הטובים ביותר שאי פעם היה לנו העונג להשתמש בהם. למרות שהם חסרים תכונות מסוימות המשפרות מהירות (אין NGINX בתוכניות משותפות) ויש להם רק שני מרכזי נתונים מבוססי ארה”ב, מהירויות התגובה של השרת שלהם הן מטורפות במהירות!

יש להם גם צוות תמיכה נהדר, סבלני ובעל ידע מספיק כדי להתמודד עם כל השאלות שלנו. Inmotion Hosting מקבל שני אגודלים מאיתנו! .

ביקורת אירוח של רגש: 9 המקצוענים & 3 חסרונות (נבדק מהירות שרת – 170 ms!)

חבל שמעט מאוד אנשים מחוץ לשוק נישה מכירים את השם “אירוח רגש”.

הם בהחלט לא מפורסמים כמו Hostinger או SiteGround, אבל אירוח Inmotion הוא ללא ספק אחד האבני חן המוערכים ביותר שיש שם..

החברה האמריקאית בבעלות עצמאית קיימת מאז 2001, והשירותים והמוצרים המרשימים שלהם משקפים חברה שלומדת מהניסיון והתפתחה להיות אחד המארחים המובילים ברשת כיום..

בעבר התארח Bitcatcha.com אצל Inmotion Hosting וגילינו שזו אחת הבחירות הטובות ביותר שעשינו אי פעם בקריירה שלנו..

מאז עברנו לענן SiteGround Cloud (איננו יכולים לקרוא לעצמנו מומחים באירוח אתרים אם איננו מתנסים במארחי אתרים אחרים!) ובעוד שהם מארח האינטרנט האהוב עלינו כרגע, החוויה המתוקה והמתוקה שלנו עם הרגש תמיד השאיר אותנו תוהים אם הם המשיכו לשירות הכוכבים שלהם.

ביקורות על אירוח Inmotion

אז החלטנו שמספיק מספיק.

אין טעם להזכיר את העבר.

התחברנו לחשבון ה- Inmotion Hosting הישן שלנו, יצרנו אתר מבחן ויצאנו איתו לעיירה, רק כדי לראות איך הם המשיכו להתארגן מאז שהתארחנו איתם בפעם האחרונה, ובו הו ילד לא הצטערנו על זה.

בדקנו מהירות, בדקנו בתכונות שלהם, דיברנו עם תמיכת הלקוחות שלהם ודירגנו את קלות השימוש הכללית שלהם – ושמחנו לטובה מהתוצאות!

כמו תמיד, יצרנו רשימה של יתרונות וחסרונות על סמך הממצאים שלנו, רק כדי שתוכל לשפוט בעצמך אם Inmotion Hosting הוא המארח המקוון הטוב ביותר לאתר המסחר האלקטרוני שלך..

פתק

אתר הבדיקה בו אנו משתמשים בסקירה זו הוא imhhosted.com. הוא מתארח עם תוכנית הכוח לאירוח של Inmotion במרכז המרכזים שלהם בחוף המערבי.

9 דברים שאנחנו אוהבים באירוח הרגש (עדיין!)

1. אירוח רגש הוא מאוד מהיר!

הקמנו אתר מבחן (https://imhhosted.com/) השתמשו בתוכנית הכוח של Inmotion Hosting והשתמשנו בבודק המהירות הייחודי שלנו לשרתים כדי לגלות את זמני התגובה של Inmotion Hosting כשהם מצומפים ממספר מיקומים בכל רחבי העולם, והתוצאות לגמרי העלימו אותנו.!

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

2 שניות53 שניות322 שניות178 שניות172 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

514 שניות153 שניות109 שניות67 שניות149 שניות

מהירות ממוצעת: 171.9 שניות – ראה את התוצאה המלאה

הפינג’ים ממערב ומזרח ארה”ב היו הטובים ביותר, בהתאמה קלעו 2 ms ו- 53 ms כל אחד, מה שהופך אותם למעולים אם אתה מכוון לקהלים אמריקאים.

הם גם הצליחו טוב מאוד גם מהמיקומים האחרים, והציגו חביון מועט מאוד כאשר נקלטו מסינגפור (178 ms), סאו פאולו (172 ms), סידני (153 ms) ומיפן (109 ms).

המיקום היחיד בו Inmotion Hosting לא הצליח יותר מדי היה בבנגלור, עם 514 שניות. לא מפתיע לאור המרחק.

עם ממוצע עולמי של 172 ms, Inmotion Hosting מהיר מאוד ומדרג A + מוצק. הם מכסים די קהלים בינלאומיים, כך שלא תצטרך לדאוג לזמני התגובה של השרת אלא אם כן אתה מכוון לקהלים הודים (במקרה כזה, ראה את אירוח האינטרנט הטוב ביותר להודו.)

ביצענו גם בדיקת TTFB באמצעות webpagetest.org והתוצאות היו די נעימות לנו.

זמן הרגש לתוצאת מבחן בית הראשון

בדיקה זו נעשתה בהתקנת מניות באמצעות וורדפרס, ללא תצורות או מיטוב מהירות כלשהו. ה- TTFB היה ממש מהיר בשעה 0.466 שניות, ו- Inmotion Hosting קלע בעיקר A’s בפרמטרי הניקוד של webpagetest.org, ורק קיבל F’s להעברת דחיסה ותוכן סטטי של מטמון. התוצאות מאושרות עוד יותר על ידי הבדיקות הנרחבות שנערכו בשנת WebHostingSecretRevealed.

ניתן להפוך את ה- F’s בקלות ל- A על ידי התקנה של כמה תוספים משפרים מהירות, כמו W3 Total Cache.

2. תכונות שמשפרות מאוד את מהירות המהירות!

כבר אמרנו את זה ואנחנו נגיד את זה שוב: המהירות היא המלך. אתר טעינה איטית מתאם ישירות לחוסר מכירות, ואף אחד לא רוצה זאת!

אם מארח אינטרנט יכול לספק לנו תכונות שיכולות להוריד את מהירות טעינת האתר שלנו, יהיו לו נקודות קובץ cookie באלימות שנדחו בגרונו. ל- Inmotion Hosting יש יותר מכמה תכונות לשיפור מהירות שעושה בדיוק את זה. הנה כמה שמצאנו שכדאי להזכיר:

מרכזי נתונים ב- Max Speed ​​Zone ™

Inmotion Hosting הציבה אסטרטגית את מרכזי המידע שלהם ממש ליד נקודות החלפה באינטרנט בחוף המזרחי ובחוף המערבי של אמריקה. זה הופך אותו לאידיאלי לאתרי מסחר אלקטרוני הממוקדים לקהלים בארה”ב, אך מיקומם האסטרטגי מסייע גם לשרתיהם להגיב מהר יותר לבקשות ממדינות אחרות, ומבטיח זמני תגובה מהירים ברחבי העולם!

מציץ

הם גם התחברו עם ספקי שירותי אינטרנט בכל רחבי העולם ומחליפים מציצים ליצירת חיבורי נתונים ישירים, מה שמוריד דרמטית את מהירות עומס הנתונים. במקום לנתב את הנתונים שלך דרך רשתות שונות ומגוונות, הרי שה peering עובד על ידי חיבור ישיר אל העמית הקרוב ביותר, מה שמביא לתגובות מהירות ומהירות טעינה הרבה יותר! גלה עוד על הצצה לכאן ו כאן

אירוח רגש עם הצצה

אחסון SSD מהיר במיוחד

חלק מארחי האינטרנט עדיין מאחסנים נתונים על דיסקים קשיחים מסורתיים. אם הם נותנים לי אפשרויות אחסון של דיסק קשיח, אני אחזיר אותם שוב אליהם. אנחנו לא רוצים את אותם HDDs איטי בעידן היורה העתיקים עם כל החלקים הנעים שלהם. אנו רוצים SSDs במיוחד סקסיים מיוצרים יפהפיים, בנויים כדי לספק את תאוות המהירות שלנו. זו הסיבה שאנחנו אוהבים ש- Inmotion Hosting משתמש באחסון SSD; זה למעשה מקטין את מהירויות הטעינה ב- 40%!

3. אחריות לזמן עבודה 99.9%

אחריות לזמני זמן הוא דבר שתרצה להשגיח עליו במארח אתרים. דקה של השבתה אולי לא נראית הרבה בתכנית הדברים המפוארת, אבל המון שעות הפוגה של דקה מסתכמות והיא תגיע לנקודה בה האתר שלך לא יהיה רלוונטי לגוגל.

למען האמת, אם האתר שלך נמצא ברוב הזמן, הוא בעצם לא קיים אצל גוגל. אנשים המחפשים את האתרים שלך יקבלו תוצאות לאתרים דומים, וזה יעלה לך הפסדים במכירות פוטנציאליות.

Inmotion Hosting מעניקה ללקוחות במחלקת העסקים שלהם אחריות לזמן פעולה של 99.99%, שתקבל זיכוי בשווי של חודש בחשבונך אם הם אי פעם יירדו מתחת למספר זה..

כמובן שתקיפות DDoS או הפרעות שירות הנגרמות על ידי סקריפטים בהתאמה אישית אינן זכאיות לזיכויים, אבל נחמד לדעת ש- Inmotion Hosting בטוח מספיק בשירותיהם בכדי לספק את התחייבות uptime זו מלכתחילה..

בדוק את ה- SLA המיוחד של UMotion Hosting כאן.

אנו עוקבים כעת אחר זמן הפעילות של אתר הבדיקה שלנו uptimerobot.com ונכון לזמן הכתיבה, זמן ההפעלה הוא 99.99%. מעקב אחר זמן uptime של האתר והנתונים מוצגים למטה, כך שתוכלו לראות בעצמכם אם הערבות לזמן ההפעלה של Inmotion Hosting עומדת בהבטחה.

זמן פעולה מאז אפריל 2018

100%

* מונה זה מתעדכן כל העת

4. BoldGrid – כלול בונה אתרים פרימיום

אף אחד לא אוהב בוני אתרים בחינם שמגיע עם תוכנית אירוח אתרים. הם מגבילים במיוחד ותבניות העיצוב שלהם בדרך כלל נראות כמו הקצה המנומר של אוטובוס מלוכלך.

עם זאת, BoldGrid היא חיה אחרת לגמרי.

זה למעשה בונה אתרים PREMIUM (שרוב האנשים ישלמו בשמחה עבורו) שנבנה על גבי וורדפרס, כך שתוכלו ליהנות מהגמישות המלאה של וורדפרס ללא כל המורכבות.!

ממשק המשתמש שלה הוא חלום שכזה להשתמש בו והוא אינטואיטיבי להפליא. אנשים עם ניסיון בקידוד אפס יכולים למעשה לבנות אתרי וורדפרס משלהם תוך פחות משעה בעזרת עורך הגרירה ושחרור שלהם סופר קל לשימוש..

הם אפילו קיבלו נושאים הניתנים להתאמה אישית מראש אם אתה מעדיף להשתמש בהם במקום זאת.

בניית אתרים BoldGrid

גם אם אתה מעצב אתרים מנוסה, אתה תגלה שלבולדגריד יש את היתרונות שלו.

זה מייעל את זרימת העבודה שלך, ומאפשר לך לעבוד מהר יותר וליצור אתרים דינמיים יותר, ותוכל גם לשמור את העומסים האהובים עליך שישמשו תבניות לאתרים אחרים.!

אחת התועלות הטובות ביותר של BoldGrid לדעתי הצנועה, היא שיש לך בעלות מלאה על האתר שבנית באמצעות המערכת שלהם, לפיה בוני אתרים אחרים לא יעניקו לך בעלות מלאה על האתרים שלך..

BoldGrid בדרך כלל עולה 60 דולר לשנה, אך זה מגיע בחינם עם התוכניות העסקיות המשותפות של Inmotion Hosting. הדברים הטובים ביותר בחיים הם באמת בחינם!

עיין בסרטון וידאו זה לקבלת מידע נוסף על Boldgrid.

5. דומיינים בחינם

אף אחד לא אוהב להיות ניקל ומעומעם בגלל כלום, אבל לעתים קרובות הוא יכול להרגיש ככה כשאנחנו מקימים אתרים. עלינו לשלם עבור אירוח אתרים, לשלם תוספת עבור פיצ’רים שאנחנו רוצים, לשלם למישהו שיעצב את האתר, לשלם עבור התמונות שאמרה מעצב האתר ישתמש – הרשימה פשוט לא נגמרת.

זו הסיבה שעברנו את הירח עם ההחלטה של ​​Inmotion Hosting לכלול דומיין בחינם (בשווי 14.99 $) עם כל התוכניות העסקיות המשותפות שלהם. התחום הוא בחינם רק למשך שנה, אבל העובדה שהוא בחינם בכלל באמת משנה את שביעות הרצון של הלקוחות.

אם כבר יש לך דומיין קיים בו אתה מעדיף להשתמש, Inmotion Hosting אפילו יספק לך זיכויים כדי שתוכל להעביר את הדומיין שלך במהירות וללא כל מהומה..

6. SSL חינם, גיבוי אוטומטי & הגנות האק

התוכניות העסקיות של Inmotion Hosting כוללות חבילה מדהימה של תכונות אבטחה המסייעות בשמירה על האתר שלך מפני התקפות בלתי צפויות. זה די מגניב מכיוון שאתה יכול לנוח בקלות ולהתרכז ביצירת העסק שלך או התוכן בלי לדאוג לאף אחד מאותם דברים.

חבילת האבטחה מורכבת מ:

SSL חינם

Inmotion Hosting מספקת SSL בחינם באמצעות cPanel, חתומה על ידי Comodo, אחד המותגים המהימנים ביותר ב- SSL בענף. בעזרת לחיצות עכבר ספורות אתה יכול להפעיל את ‘https’ באתר שלך.

בעינינו זה די מדהים מכיוון ש- Chrome יתחיל לתייג אתרים ללא SSL כמו ‘לא מאובטח’ בקרוב. והנוחות להפעלת ה- SSL החינמית היא פשוט ללא תחרות.

הגנת האקים

Inmotion Hosting משתמש בכלי פנימי בשם Patchman המחפש פגיעויות באתר שלך ומתקן אותו לפני שקיימים פריצות. זהו כלי מניעה נהדר שיש בחינם וזה התכונה המצוינת עבור אתרי מסחר אלקטרוני!

גיבוי אוטומטי בחינם

אתה יכול לדמיין כמה מייגע יהיה צורך לגבות ידנית את הנתונים שלך? מה קורה אם במקרה שוכחת לבצע גיבוי ביום האחד שהנתונים שלך מחליטים להיעלם?

Inmotion Hosting עוזר לנו לפתור בעיה זו על ידי אוטומציה של התהליך עבורנו. אנו לא צריכים לדאוג לגיבויים משום שהמערכת שלהם עושה זאת עבורנו, ומאפשרת לנו להתמקד בפן העסקי של הדברים.

שחזור נתונים הוא גם קל מאוד. לחיצה אחת בלבד היא כל מה שצריך כדי לשחזר את האתר שלך כפי שהיה פעם. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, פשוט בדוק עם הצוות החי המצוין שלהם – הם ישמחו לעשות זאת בשבילך.

הגנת DDoS

הגנת DDoS של Inmotion Hosting מובנית בתשתית ומסופקת על ידי Corero, אחד המותגים המובילים בתחום אבטחת הסייבר.

הם מציעים הגנת DDoS בזמן אמת באמצעות גישת ‘קו ההגנה הראשון’ שלהם, הבודקת תנועה וחוסמת התקפות בזמן אמת – או במילים אחרות, הם מגנים על האתר שלך מבלי להפריע לתנועת הצרכנים בפועל.!

קרא על ההגנה על DDoS של Corero כאן.

7. תמיכה מבוססת ארה”ב 24/7

עסקים בתחום הסחר האלקטרוני פועלים 24/7, ולמארח אינטרנט טוב צריך להיות תמיכה 24/7 גם כן, כדי לתקן כל בעיה ללא קשר לשעה.

צוות התמיכה של Inmotion Hosting תמיד היה מגיב, בקיא ובעל ניסיון, תמיד מוכן לעזור לנו בסבלנות עם כל הבעיות בהן נתקלנו. (והם מבוססים על 100% ארה”ב!)

ניתן ליצור איתם קשר דרך צ’אט חי, סקייפ, או אם אתה מרגיש פטפט במיוחד, דרך מספר הטלפון התמיכה הייעודי שלהם.

החוויות שלנו איתם תמיד היו נעימות מאוד, ותיקנו את הבעיות שלנו בלי שום תסכול בכלל. הם יענו על כל השאלות שלך בסבלנות ומקצועיות, לא משנה כמה הם טיפשים.

צוות תמיכה מגיב ב- Inmotion Hosting

8. אחריות להחזר הכסף של 90 יום & הגירת אתרים בחינם

זה ענק. מרבית מארחי האינטרנט מספקים החזר יחסי או חלקי תוך 30 יום או 60 יום. אירוח של Inmotion בטוח מספיק בשירותיהם כי הם מציעים החזר כספי מלא תוך 90 יום, דבר שאני מאמין ששום חברת אירוח אתרים אחרת לא עשתה בעבר!

הם גם ימיינו את העברת האתר שלך עבורך בחינם לחלוטין ללא השבתה כלשהי, וכך לא תצטרך לשלוף את שיערך בדאגה לשבירת האתר שלך.

אחרי הכל, אם אינך מרוצה מ- Inmotion Hosting, פשוט בטל בתוך תקופת המראה החינמית ותקבל את הכסף שלך ללא שאלות.!

9. 56% הנחה בלעדית לקורא ביטקצ’ה

Inmotion אירוח 56% הנחה בלעדית לקוראי Bitcatcha

כולם אוהבים לקבל יותר תמורה לכסף שלהם, נכון? מזל לכם, הצלחנו לרשום הנחה בלעדית עם חברת Inmotion Hosting אשר נותנת לכם 56% הנחה על התוכנית העסקית שלהם ומורידה את המחיר לרמה של 3.49 $ לחודש בלבד (תוכנית השקה)!

זה לא הכל, אם אתה מחפש אירוח וורדפרס מובחר, תשמח לדעת שיש לנו 37% הנחה מתכנית WP-1000s של Inmotion, שתוריד את המחיר ל -4.99 דולר בלבד לחודש.

בהשוואה לתכנית האירוח המתחילה של וורדפרס של Bluehost שעולה 39.99 $ מופקעים (אתה אפילו לא מקבל יותר תכונות – יותר מזה ב- Inmotion VS Bluehost) אנו חושבים שברור שתקבל יותר כסף עבור הדולר שלך עם קישור השותפים שלנו למטה!

דברים שאנחנו לא אוהבים באירוח רגש

1. Iffy Check Out תהליך

זו רק אחיזה קלה, אבל זה עדיין משהו שמצאנו מעצבן – תהליך הבדיקה של Inmotion Hosting יכול להכאיב. אין אינדיקציות ברורות מה לעשות או היכן ללחוץ.

הן אחת החברות הבודדות שקיימות עדיין בקריאה לאישור ידנית למשתמשים חדשים. זה יכול להיות די בעייתי, אבל זה גם תכונת אבטחה. אם זה דבר טוב או רע תלוי המשתמש.

גם תהליך הצ’ק-אאוט ממש איטי. חיפוש מהיר גילה שחלק מהמשתמשים נתקלו בבעיות בהשלמת המכירה, כאשר חלק מהאנשים חווים פסק זמן בעוד שאחרים פשוט לא הצליחו להשלים את התהליך..

אם אתם חושבים להירשם, שימו לב והיו מוכנים – היו סבלניים והמכירה תעבור בסופו של דבר.

2. אין מרכז נתונים אסייתי

אמנם Max Speed ​​Zone ™ של Inmotion Hosting מותאם לטווח עולמי ועובד ממש טוב, אבל זה די מכה שמרכזי הנתונים שלהם נמצאים רק באמריקה.

אני ממוקמת בדרום מזרח אסיה, ולמרות שנדמה כי השרתים של חברת Inmotion Hosting מגיבים די טוב, צמודים מסינגפור במהירות של 178 שניות, זה עלול להיות מהיר כל כך עבור הלקוחות שלנו לטעון את האתר שלנו אם רק היה להם מרכז נתונים שנמצא באסיה.

3. אין NGINX

NGINX הוא שרת סופר פופולרי שהוקם בקרב מרבית מארחי האתרים בגלל תרומתו לירידה האדירה במהירויות טעינת האתרים, ואנחנו די מאוכזבים מכך ש- Inmotion Hosting עדיין לא יישמה את זה בתוכניות האירוח המשותפות שלהם (זה זמין רק עם אפשרויות האירוח של וורדפרס שלהם).

עם זאת, עשינו מעט חפירות וגילינו שהם בודקים ובודקים את התאימות של NGINX לשרתים המשותפים שלהם, והם עלולים בסופו של דבר לעבור מאפאצ’י לחלוטין.

זה יהיה מדהים לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים כאשר הם עושים זאת (מהירויות העומס באתר יורדות בצורה אדירה עם NGINX!) אך נכון לשעת הכתיבה הזו, זה נראה כמו החמצה.

תוכניות אירוח של Inmotion & תכונות

אירוח עסקי

אם אתה מחפש אירוח עסקי משותף לעסקים קטנים או אתרי מסחר אלקטרוני, יש לך שלוש אפשרויות:

LaunchPowerPro
מחיר /mo$3.99*$4.99*$7.49*
חידוש 7.99 $ 9.99 $ 15.99
DomainFREEFREEFREE
מספר האתר המותר 26 ללא הגבלה
שטח דיסק Unlimited Unlimited Unlimited
רוחב פס ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה
מספר דוא”ל Unlimited Unlimited Unlimited
SpeedNormal2X4X
סוויטת אבטחה כלול כלול כלול

* מחיר למנוי ל -12 חודשים. 56% הנחה בלעדית הוחלה.

אתר הבדיקה שלנו מתארח בתוכנית Power מכיוון שרצינו לארח כמה תחומים, ותוכנית זו נותנת לנו יותר מדי מרחב ומשאבים לעשות את כל מה שרצינו לעשות. לאמיתו של דבר, אנו למעשה מארחים אתרי סניפים אחרים עם חשבון זה ועדיין לא נתקלנו בשהיה בשירותים.

אחד שלא ממש ברור באתר של Inmotion Hosting הוא ההבדל בין ביצועי 2x בתוכנית Power לבין ביצועי 8x בתוכנית Pro. עשינו קצת חפירות וזה מה שגילינו

מעבד% (C) זיכרון פיזי
השקה40% 1GB
Power80% 2GB
Pro100% 4GB

הזיכרון הפיזי שהוקצה לתוכניות המקצוענות הוא ממש ארבע פעמים מתוכנית ההשקה, מה שאומר שהמארח יכול להריץ את התוכנות הדרושות לכם באתר בצורה יעילה יותר, מה שמתרגם ישירות למהירויות טעינה מהירות יותר, אם האתר שלכם דורש משאבים מסוג זה..

אם אתה על הגדר בין תוכנית ה- Power ל- Pro, כלל האצבע כאן הוא להתחיל תמיד בקטן ולהשתדרג כשאתה גדל. ל- Inmotion Hosting מגוון רחב של שירותים המתאימים לכל צורך. אז פשוט בחר תכנית עם המשאבים שאתה חושב שתצטרך – אם תגלה שאתה זקוק ליותר, תמיד תהיה לך אפשרות לשדרג!

בנוסף, תקבל הנחה בלעדית של 56% כשאתה משתמש בקישור השותף שלנו, אז אל תשכח להשתמש בו!

VPS

עבור סוכנויות, משווקים או מפתחים, אתה יכול לבחור בין שתי תוכניות VPS שיתאימו לצרכים שלך. התוכניות הללו מגיעות להגדרת שרת NGINX והטבות קטנות אחרות, המעניקות לך זכויות מתרוצצות כשאתה מסתובב עם מי שמכיר. ראה כאן את כל התכונות של VPS.

אירוח vps מנוהל & אירוח vps בניהול עצמי

אירוח וורדפרס מנוהל

עם זאת, אם אתם מחפשים את התוכניות המארחות והטובות ביותר, המפנקות והדקדנטיות ביותר בסביבה, אל תחפשו רחוק יותר מאירוח הוורדפרס המנוהל של Inmotion. הם מותאמים בכדי לתת לך את המהירויות האפשריות ביותר באמצעות NGINX, SSDs, PHP7 וקובץ מטמון מתקדם..

תיהנו גם מאבטחה מנוהלת ומעדכונים מנוהלים, כלומר פשוטו כמשמעו שלא תצטרכו לדאוג לדבר אחד, מכיוון ש- WordPress Hosting המנוהל של Inmotion ממיין את כל מה שמתאים עבורכם.

ברור, עם תכונות פרימיום מגיע מחיר פרמיום – היה מוכן לזלוג לטובת אותם הטבות! בדוק את התמחור שלהם כאן.

איך הרגש מתמודד עם התחרויות?

inmotion VS Siteground: איזו מהן מהירה יותר?

כאמור בעבר Bitcatcha.com התארח אצל Inmotion Hosting לפני שעברנו לענן SiteGround, והרבה מההחלטה לעבור התבססה על המהירות הגבוהה ביותר של SiteGround באותה העת (זה היה לפני שנתיים).

זמן תגובה של שרת: 172 ms VS 138 ms

למבחן מהירות זה יצרנו שני אתרי אינטרנט – אחד עם תוכנית כוח אירוח של Inmotion ואחד עם SiteGround GrowBig. הצבנו את שני אתרי הבדיקה שלנו דרך בודק מהירות השרתים האינטנסיבי כדי לראות איזה מארח אתרים מהיר יותר מבחינת זמן התגובה, והתוצאות הפתיעו אותנו.

ריגוש PowerSiteGround GrowBig
מיקום השרתלוס אנג’לס צ’יקאגו
ארה”ב (W) 2 ms55 ms
ארה”ב (E) 53 ms3 ms
London322 ms92 ms
Singapore178 ms223 ms
סאו פאולו 172 ms139 ms
Bangalore514 ms380 ms
Sydney153 ms226 ms
יפן 109 ms148 ms
קנדה67 ms12 ms
גרמניה149 ms103 ms
ממוצע עולמי 171.9 ms138.1 ms
תוצאות מלאות

אירוח Inmotion ממש הרשים את הממוצע העולמי של 172 MS, מה שמרוויח להם את דירוג A + מ- bitcatcha.com.!

מהתוצאות הללו, ברור מאוד שאתרים עם קהלים מבוססי ארה”ב יפיקו תועלת רבה מהמהירות המהירה שלהם בגלל שני מרכזי הדאטה שלהם שנמצאים באמריקה, אך פינג ‘ים משאר העולם חזרו גם הם מהירים למדי (בעיקר מתחת ל -180 מילישניות). כך שעסקים עם קהלים בינלאומיים עדיין יוכלו ליהנות ממהירויות מהירות מההמלצה באמצעות Inmotion Hosting!

ציוני SiteGround דומים זה לזה ל- Inmotion Hosting, עם ממוצע עולמי מהיר של 138 MS, שגם הוא מקבל דירוג A+.

סקרנו השוואה מפורטת יותר של השרתים שלהם ב- SiteGround VS Inmotion Hosting. האם לבדוק את זה.

מיקום מרכז הנתונים: 2 VS 5

ב- Inmotion Hosting יש רק שני מרכזי נתונים (מזרח ארה”ב ומערב ארה”ב) הממוקמים אסטרטגית לכיסוי מרבי ברחבי העולם. למרות שמרכזי הנתונים של Inmotion Hosting הם די מהירים בכל רחבי העולם, ל- SiteGround ישנם 5 מרכזי נתונים הפרוסים על פני 3 אזורים – זה מאפשר לך לבחור את מרכז הנתונים הקרוב ביותר למיקום קהל היעד שלך, להבטיח את מהירויות הטעינה המהירות ביותר האפשריות עבורן (וכפי שכולנו יודעים, מהר יותר האתר שלך נטען, כך שתוכל לבצע יותר מכירות!).

תכונות לשיפור מהירות

כשמדובר בשיפור תוכנה במהירות, הן GrowBig של SiteGround והן תוכנת הכוח של Inmotion Hosting תומכות ב- PHP7, אך נראה כי SiteGround היא על העליונה עם הכללתם של שרת NGINX הפופולרי שהוקם, מפורסם בזכות המהירות שלו. ל- SiteGround יש גם את היתרון עם SuperCacher משלהם, מערכת מטמון מתקדמת המאפשרת לך להגדיל את זמני טעינת האתר עד פי 4 מהר יותר.!

לאירוח Inmotion יש למעשה SSDs עם ביצועים גבוהים המותאמים עם הגדרת שרת NGINX, אך נראה כי תכונות אלה זמינות רק עם תוכניות האירוח של וורדפרס שלה..

גיט & בימוי

אלו מכם שנהנים מתכונות איכות חיים כמו GIT או שלב, תתאכזבו מכך שאינמוטיב אירוח אינה מציעה אף אחת מהתכונות הללו. זה קצת מאכזב, בהתחשב בכך ש- SiteGround יכול להציע יותר באותה נקודת מחיר בערך.

פתק

חברת Inmotion Hosting מציעה את גיט & הצגת אירוח וורדפרס פרימיום שלהם, שמתחיל ב -4.99 דולר לחודש. .

Inmotion VS Bluehost כמארח וורדפרס

בשלב הבא החלפנו את התוכנית החדשה של אירוח וורדפרס של חברת Inmotion Hosting על פי תוכנית האירוח המנוסחת של וורדפרס של וורדפרס.

הדבר הראשון ששמנו לב מיד ליד המחבט היה המחיר – תוכנית ה- WP-1000S של Inmotion Hosting היא רק 9.99 $ 37% הנחה, 6.99 $ רק בחודש, לעומת תקן ה- WP של Bluehost במחיר של 19.99 דולר לחודש. כאשר מיקמנו את התכונות זו לצד זו, גילינו שההבדל העצום במחיר אינו מוצדק.

אירוח רגש
מחיר מבוא $ 6.99 * /mo$19.99* / mo
חידוש 9.99 $ /mo$39.99 לחודש
אתרי אינטרנט נתמכים 1 ללא הגבלה
שטח דיסק 40GB30GB
חשבונות דוא”ל חינם ללא הגבלה
אחסון SSD כן
Migration בחינם לאתר
גיבויים אוטומטיים בחינם
Max Speed ​​Zone ™ כן לא
זיכוי פרסום חינם 150 $ 0 $
אחריות להחזר הכסף 90 יום 30 יום
סביבת הבמה כן
עדכונים אוטומטיים עם RollbackYesNo
SSLYes כן בחינם
בונה אתרים פרימיום כן
NGINXYes לא

* מחיר למנוי ל -12 חודשים.

היתרון היחיד שלכאורה יש ל- Bluehost על פני אירוח של Inmotion הוא שהם מאפשרים 100 מיליון ביקורים בחודש, לעומת 20,000 ביקורים חודשיים של Inmotion Hosting.

חוץ מזה, אין זה הגיוני לארח אצל Bluehost. אירוח הוורדפרס של Inmotion מספק לנו כל כך הרבה תכונות חיוניות במחצית המחיר (SSD, הצגה, עדכונים אוטומטיים, בונה דפים, הגירת אתרים … הרשימה נמשכת) שהם גורמים לתוכנית של Bluehost להיראות מיושנת באמת.

כשמסתכלים רק על התכונות, ברור כי WP-1000S של Inmotion Hosting היא הבחירה ההגיונית שאפשר לעשות אם אתה חושב על אירוח פרימיום וורדפרס..

פסק דין: האם עלי לארח ב- Inmotion Hosting?

אנו שמחים מאוד על אירוח Inmotion!

המהירות שלהם השתפרה בפעם האחרונה שבדקנו אותם והפתענו אותנו. שני מרכזי הנתונים שלהם משמשים ביעילות לכיסוי קהל בינלאומי מבלי להקריב את זמני הטעינה והם אפילו השיגו מבחני מהירות מהירים יותר מהמארח החביב עלינו, SiteGround!

המקצוענים עולים על החסרונות בכנות (למען האמת, היינו מנקרים פיק – למעשה התקשינו לנסות למצוא חסרונות!) ואנחנו אוהבים את רשימת התכונות הארוכה שלהם.

אחסון ה- SSD שלהם הוא משיכה ענקית. זרוק את ההטבות האחרות שלהם (כתובות אימייל ללא הגבלה, אין העברות באתר בהשבתה, אפליקציות בחינם, רוחב פס בלתי מוגבל וכו ‘) וזה לא מוחלט – Inmotion Hosting הוא מארח אתרים מצוין..

התוכניות שלהם הן ערך תמורת כסף עם זמן אמין ושירות לקוחות אמין.

לא משנה אם אתה מכוון למדינה ספציפית או לקהל בינלאומי – פשוט גלה אם שרתי המזרח או המערב טובים יותר לקהל היעד שלך, וצפו בזמן שהנתונים שלך מועברים למסכי הלקוחות שלך בזמן שיא.

ממליץ 10/10!

תכונות עיקריות

 • ✓ שם דומיין בחינם
 • ✓ שטח דיסק בלתי מוגבל
 • ✓ העברת נתונים ללא הגבלה
 • ✓ Max Speed ​​Zone ™
 • ✓ SSD כלול
 • ✓ תמיכה בגישה SSH
 • ✓ תמיכה בארה”ב 24 × 7
 • ✓ חזרה למשך 90 יום

מומלץ ל

 • • מסחר אלקטרוני
 • • וורדפרס
 • • פורום
 • • CMS (ג’ומלה, דרופל)
 • • אתר בינוני-גדול
 • • אתר עסקי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map