SiteGround VS Inmotion Hosting – 6 אזורי מפתח בהשוואה (כלול מהירות שרת)

SiteGround


לעומת

אירוח הרגש

SiteGround VS Inmotion Hosting – 6 אזורי מפתח בהשוואה (כלול מהירות שרת)

tl; דר

מחיר לעומת ביצועים – מאזני האיזון של פעם כשמדובר בגרגירי הנחמד של קביעת הערך. אבל מה קורה כשאתה מכניס שני סטליסטים בתעשייה זה לזה?

בקרב המרה של יריבות אירוח אתרים, אנו מצליחים לאתר את SiteGround כנגד Inmotion Hosting והתחרות מסתכמת באגוזים ובריחים. Inmotion Hosting מצליח להוציא תיקו, אך בסופו של דבר, אני עדיין מעדיף מהירויות מדהימות של SiteGround.

SiteGround, שהוקמה בשנת 2004 ובונה את דרכה בדרגות, משמשת כיום כמארח של למעלה ממיליון אתרים במה שהפך לתעשיית חתך גרון. היא מפורסמת בטכנולוגיית המהירות המיוחדת מאוד שלה והיא מציעה שירותים נרחבים ותכונות בעלות ערך מוסף שהופכות אותה להצעה קשה ביותר לנצח.

לעומת זאת, Inmotion Hosting נמצא בעסק במשך תקופה מעט ארוכה יותר, מאז 2001. עם זאת, כפי שהוכחו המבחנים שלנו בעבר, שיניים ארוכות בתעשייה בדרך כלל לא משוות למוצרים ושירותים טובים יותר – פשוט טוב יותר נטייה להישרדות.

מקרה הבדיקה בין שתי החברות הללו כיום הוא משמעותי, אולם בהתחשב בכך ששניהם הם אבות יוחסין. המשמעות היא שההיסטוריה שלהם אינה מדוללת, ללא השתלטות או מכירות משמעותיות כדי לשבור את שושלת קיומם.

עם זה בחשבון, הנה מה שנשווה היום.

SiteGround VS רגש – תוכן עניינים

 1. תוכניות ותמחור
 2. תכונות עיקריות
 3. ביצועים – מיקום ומהירות שרת
 4. זמן שרת
 5. תמיכת לקוחות – ומה אומרים המשתמשים
 6. ממשק משתמש – אנו אוהבים cPanel!
 7. מה שאני אוהב ב- SiteGround
 8. מה שאני אוהבת ב- Inmotion Hosting
 9. מחשבות אחרונות

פתק

שני אתרי הבדיקה המשמשים בסקירה זו הם בבעלות ומנוהלת על ידי Bitcatcha. שניהם SGUSHosted.com ו IMHHosted.com מתארחים במרכז הנתונים שלהם בהתאמה בארה”ב.

תוכניות ותמחור

בואו נראה את התוכניות שיש לשניים האלה להמונים ונקודות המחיר בהן הם נכנסים;

אירוח אתרים

מחיר
התחל / השקה 3.95 $ 3.99 $ *
GrowBig / Power 3.95 $ 5.99 $ *
GoGeek / Pro $ 11.95 $ 13.99 *

RENEWALRENEWAL
התחל / הפעל $ 9.95 $ 7.99
GrowBig / Power 14.95 $ 9.99 $
GoGeek / Pro $ 29.95 $ 15.99
בקרו

* עסקת Inmotion בלעדית לקורא ביטקצ’ה. מחיר רגיל מתחיל מ- 6.39 $
** אנו משתמשים ב- GrowBig של SiteGround וכוח ההרגשה כדי לארח את אתרי הבדיקה שלנו

תכונות עיקריות

עוצמת האתר GrowTigBigInmotion
אתרי אינטרנט ללא הגבלה 6
Space20 GB50 GB
רוחב פס ללא הגבלה ללא הגבלה
בניית אתרים כן
דומיינים ללא הגבלה 26
לוח הבקרה cPanelcPanel
גיבויים בחינם כן (יומי) כן (כל 36 שעות)
הגירה חינם כן
חשבונות דוא”ל בחינם כן
תכונות מלאות

כפי שניתן לראות בהשוואות המחירים, Inmotion נכנסת בעלות כניסה גבוהה בהרבה בהשוואה ל- SiteGround. עם זאת, הדבר מתקזז יותר מעלויות החידוש לטווח הארוך של SiteGround.

לגבי התוכניות בהשוואה, נניח כי לאורך 5 שנים (עם תקופת הרשמה ראשונית לשנה), עלות הבעלות הכוללת תהיה:

SiteGround
$ 5.95 + (4 על 14 $ $) = 65.75 $

אירוח הרגש
8.49 $ + (4X9.99 $) = 48.45 $

זה הבדל משמעותי, אז אלא אם כן אתה מתכוון להעביר מארחי אתרים לאחר סיום חוזה ההרשמה הראשוני, Inmotion Hosting מציע ערך גדול בהרבה מבחינת המחיר.

שני ספקי האירוח מציעים תכניות די סוליות ומגיעות עם ערך מוסף נחמד. שימו לב ששניהם מציעים גם שירותי הגירה באינטרנט בחינם (עבור SiteGround, העברת אתרים בחינם זמינה רק עבור GorwBig ותוכנית גבוהה יותר.), בעיניי נקודת העברה מעולה..

עם זאת, הייתי אומר של- Inmotion Hosting יש כאן יתרון קל בגלל האותיות הקטנות בהן הן מרחיבות את שירותי ההעברה שלה כך שתכלול לא רק קבצי אתרים ומסדי נתונים, אלא אפילו יעזרו בהעברת הגדרות ה- cPanel, רשומות הדומיין ואפילו חשבונות הדואר האלקטרוני שלכם.!

הגירה באתר האינטרנט של Inmotion

SiteGround0

אירוח רגש 1

ביצועים – מיקום שרת ומהירות

מיקום השרת

SiteGround תומך בחמישה מרכזי נתונים נפרדים הפזורים ברחבי העולם, כאשר אחד מהם נמצא בארה”ב, 3 באירופה ומיקום באסיה המוגש באמצעות סינגפור. זהו התפשטות אסטרטגית מאוד ומציעה חביון טוב לאתרי הלקוחות שלהם.

אירוח רגש, לעומת זאת, מעט יותר חמקמק לגבי מרכזי הנתונים שלהם, פשוט מזכיר שיש להם “מרכזי נתונים בשני החופים” – שלפינו אנו מניחים שמזרח ומערב ארצות הברית. עם זאת, הם גאים להפליא במרכז הנתונים שלהם בלוס אנג’לס.

מרכז הנתונים של LA ב- Inmotion Hosting הוא ירוק

היא מנצלת קירור טבעי, או טכנולוגיית קירור אוויר חיצוני. באמצעות זה הם יכולים להפחית את עלויות הקירור בכמעט 70%, אך חשוב מכך להפחית את טביעת הרגל הפחמית שלהם ביותר מ -2,000 טון בשנה. בהשוואה ל- Inmotion Hosting, נראה כי הטענה היחידה של SiteGround לתהילה “ירוקה” היא נטיעת כמה מאות עצים עוד בשנת 2010..

בנוסף לכל זה, לחברה יש גם שותפות עם מלכ”ר עצים לעתיד. באמצעות יוזמה זו, Inmotion Hosting עוזר לספק שתילה של 5,000 עצים ברחבי העולם.

מהירות שרת SiteGround

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

55 שניות3 שניות92 שניות223 שניות139 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

380 שניות226 שניות148 שניות12 שניות103 שניות

מדורג A +; ממוצע מהירות: 138.1 ms
ראה תוצאה מלאה

מהירות שרת אירוח Inmotion

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

2 שניות53 שניות322 שניות178 שניות172 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

514 שניות153 שניות109 שניות67 שניות149 שניות

מדורג A +; ממוצע מהירות: 171.9 שניות
ראה תוצאה מלאה

למרות הפער במיקומם של מרכזי נתונים שיש לשני ספקי האירוח, אלה מועדי ביצועים מהירים מעולים בכל רחבי הלוח. למעשה, התזמון הזה די קשה לנצח ומשמעותי מאוד במרחבי אירוח אתרים משותפים.

כדי להעמיק קצת יותר בביצועי המהירות, שימו לב שלכל אחד מהם יש משהו קטן נוסף שרוב המארחים לא מציעים – ציוצים מהירים המתמחים (או מגוון של).

SiteGround פורס תערובת עוצמתית של SSD, NGINX, SuperCacher, CDN, HTTP / 2 ו- PHP7. בשילוב, כל אלה עוזרים לביצועי מהירות אינץ ‘קדימה רק עוד קצת כדי לתת לו יתרון על פני התחרות.

אולם, Inmotion Hosting מוכרת מאוד את מה שהיא מכנה ‘Max Speed ​​Zone’. עם זאת, יש כאן רק ספק מתמשך בעניין הדרך בה החברה ממצבת את הטכנולוגיה הזו. ב- Inmotion Hosting מניחים כי מתחרות רבות מסתמכות יתר על המידה על מרכזי נתונים יחידים, מה שמביא להשפעות מהירות שליליות אפשריות.

עם זאת, בהשוואה של מרכז נתונים, Siteground מציע שכבה עולמית טובה בהרבה מ- Inmotion Hosting. תוסיפו לזה את העובדה שספקי אירוח אתרים מכובדים רבים לעולם לא היו מסתמכים על מרכזי נתונים יחידים ויש לנו יומן – זה פשוט לא נשמע כמו שצריך.

עם זאת, אי אפשר להתווכח עם התוצאות ואנחנו נספק לשניהם את הביצועים למהירות מעולה.

SiteGround1

אירוח רגש 1

זמן שרת

אירוח של Inmotion הראה זמן עבודה אחיד של 100% בתקופת הניטור האחרונה של 30 יום, אבל הייתי קצת מופתע שנראה שיש תקלה קלה בתקופת 30 הימים של SiteGround. עם זאת זוהי טיפה קטנטנה באוקיינוס ​​גדול מאז שמעקבתי על המארח הזה כבר זמן מה והוא בדרך כלל היה סולידי. אפילו עם החבטה, זמן הפעילות נשאר מעל 99.95%.

זמן uptime של אתר

Uptime SiteGround

זמן uptime אירוח

Inpotion אירוח Uptime

כאן אנו שוב מפנים תשומת לב לזמני התגובה המוצגים בתרשימים. SiteGround מראה שוב את החוסן שלו עם תגובות מתחת ל -1,000 מילישניות. להעניש את SiteGround עבור הצגה זעירה ברשומה ללא פגמים זה יהיה קצת לא הוגן בעיניי, ולשלב את זה עם זמן התגובה, אני מוכן לתת להם את הנקודה.

SiteGround1

אירוח הרגש 0

שירות לקוחות

כרגיל, זהו שוב תחום מפתח חזק מאוד אליו כל מי שמחפש אירוח צריך לשים לב אליו.

שירות לקוחות של SiteGround

עברתי על זה בעבר ואעשה זאת שוב, ל- SiteGround יש שירות לקוחות מעולה וזה משהו שבדקתי והודעתי למרבה המזל כבר כמה פעמים. תמיד יש סיכון שהדברים יחליקו מעט עם השנים, אבל זה לא אחד מאותם המקומות שבהם זה קורה.

שירות לקוחות אירוח Inmotion

ב- Inmotion Hosting מצהיר בגאווה כי הם מציעים טק מבוסס ארה”ב המסייע ללקוחות בכל ערוצים מרובים, כולל טלפון, צ’אט, דואר אלקטרוני או מערכת כרטיסים. המערכת כוללת ולמעשה מעל ומעבר למה שמציעים מארחי רשת רבים.

מה אומרים המשתמשים על SiteGround

סקירות לקוחות של SiteGround

מה המשתמשים אומרים על Inmotion Hosting

ביקורות לקוחות על אירוח

כפי שאתה יכול לראות, לשני מארחי האינטרנט יש ביקורות משתמשים חזקות לטובתם. זה נדיר בעולם אירוח אתרים, בו משתמשים לרוב מאוד דעתיים על המארחים שלהם. לשמור על סטנדרטים ברמה גבוהה מספיק כדי לקבל משוב חיובי זה טוב.

SiteGround1

אירוח רגש 1

ממשק משתמש

למרות ששני המארחים שלנו משתמשים ב- cPanel, עדיין הרגשתי שיש להשאיר את הקטע הזה בפשטות כדי שאוכל להזכיר לכולם את החשיבות של לוח בקרה טוב. זה בעצם הפתח שלך לארח שלך וסביר להניח שתבלה כאן קצת זמן.

cPanel היא בחירה מצוינת ופופולרית ומביאה לשני מארחינו ניצחון יציב בממשק. זה עוצמתי, נוח, מופץ באופן נרחב ופשוט, מאוד ידידותי למשתמש.

SiteGround1

אירוח רגש 1

מה שאני אוהבת ב- Siteground

SiteGround תמיד נשאר ברשימת המארחים המובילים שלי והריצה דרכו שוב מרעננת תמיד. זהו פרפורמנס גבוה בעקביות עם היסטוריה מצוינת ועד היום, עדיין לא מצאתי הרבה מתחרים אמיתיים לכך.

על קצה המזלג;

 • מהירות ויציבות מעולה
 • תמיכת לקוחות נהדרת
 • מגוון רחב של מוצרים

מה שאני אוהב באירוח Inmotion

כאשר ניהלתי את Inmotion Hosting דרך הכפפה זה הפתיע לי לפעמים הפתעות נעימות למדי. זהו מתמודד חזק עבור SiteGround ומציע גם תכונות וגם ביצועים תחרותיים. אני אוהבת במיוחד שזה לא מציע הנחות מטורפות להרשמות לראשונה, כי בעיניי זה פשוט נראה קצת לא בסדר.

על קצה המזלג;

 • נקודת מחיר טובה
 • מהירות ויציבות מרשימה
 • תמיכת לקוחות מעולה

מחשבות אחרונות

זו הייתה מבחינתי באופן אישי החלטה מאוד קשה. לאחר שתקרא את הסקירה שלי, חלקכם עשויים לתהות מדוע הענקתי נקודות למארח אחד תוך כדי שבחים על תכונותיו של האחר בו זמנית.

אני אהיה כנה – כן, אהבתי את שניהם. כל כך קשה לא רק למצוא שירות אירוח פנטסטי אחד, אלא אחר שתואם אותו.

עם זאת, למרות סיכום הסיום שלי ב -4: 4, אני מרגיש שאני חייב את זה לכל מי שיש שם כדי לשבור את העניבה – ועדיין הייתי הולך עם SiteGround. מעל הכל, בסופו של יום, אחד התכונות הקריטיות ביותר באתר שלכם יהיה המהירות שלו ו- SiteGround מעולם לא איכזב אותי..
ברגע שתוסיף את הגורמים האחרים הם פשוט מצביעים על העוגה.

SiteGround

https://www.siteground.com
קרא סקירה מלאה
4

אירוח הרגש

https://www.inmotionhosting.com
קרא סקירה מלאה
4

מבצעים לקוראי Bitcatcha

SiteGround: 60% הנחה על אירוח אתרים (החל מ- $ 3.95 לחודש).

אירוח Inmotion: בלעדי 50% הנחה (החל מ- $ 3.99 לחודש).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map