ה- VPN הטוב ביותר להודו 2020

עבור אנשים רבים המחשבה על צורך להשתמש ב- VPN בהודו בדרך כלל לא תעבור את דעתנו. לרוע המזל, המדינה אינה הליברלית ביותר בכל הקשור לפעילויות דיגיטליות. במהלך השנים חלה עלייה מדאיגה במספר הדברים שיש כאלו שרואים בה פגיעה בחופש באינטרנט עבור הודו..


על פי מידע מאת בית חופשי, הודו ראתה כללים חדשים בנושא מגבלות קישוריות, פעילויות פיקוח ממשלתיות שנויות במחלוקת ואפילו פעילויות התערבות שעברו על ידי הרגולטור התקשורת במדינה..

התרחשויות אלה וכיוצא בהן פגעו קשה בזכות לפרטיות שמשתמשי האינטרנט צריכים להיות מסוגלים לצפות להם. זה יחד עם הסיכונים הרגילים של שימוש לא מוגן באינטרנט הפכו את הודו למקום חם בסבב ה- VPN של BitCatcha.

Contents

הודו מסדירה באופן הדוק את הגישה לאינטרנט

במשך תקופה ארוכה, הודו ניסתה לחסום את הגישה למספר גדול (וגדל של אתרים). למרות שאתה צודק במחשבה שאתרים אלה היו אולי לא חוקיים או לא מוסריים בדרך כלשהי, כמו אתרים פורנוגרפיים, זה לא תמיד היה המקרה.

אתר אזהרה אסור - הודו

הודעת אזהרה למשתמשים בהודו בעת ניסיון לגשת לאתר שנאסר על ידי הממשלה
(מקור תמונה: היומיום)

לדוגמה, בשנת 2011 ועד לא מזמן בשנת 2016 היו במדינה איסורים זמניים בפייסבוק אשר יושמו ללא כל אזהרה.

הממשלה גם רשמה את האיסור על אתרים רבים אחרים בחוק שמיכה האוסר על אזרחים לנסות לבקר באתר כלשהו באתר רשימה ספציפית. העונשים על הפרת חוק זה הם חמורים ועוברים את הקנסות הרגילים, ומאפשרים עונשי מאסר של עד שלוש שנים אם יתפסו.

פעילויות המעקב של הממשלה הינן חוקיות!

בגלל ניסיונותיה לחסום גישה לאתרי אינטרנט רבים, תמיד הניחו שהודו מבצעת סוגים מסוימים של מעקב סמוי על אזרחיה. זה אושר כעת במידה מסוימת בזכות ההרשאה הרשמית שניתנה.

הממשלה אפשרה לעשרה סוכנויות פדרליות את הזכות ל ליירט ולעקוב אחר מידע מכל מחשב. זהו צעד לעבר פעילויות המעקב ההמוני מבוצע בסין לפקח על פעילות אזרחיה.

לא רק שסוכנויות אלה יכולות כעת לפקח וליירט, אלא באופן רשמי הן אפילו יכולות לפענח כל מידע שהושג כך. הסוכנויות המוסמכות אינן רק העוסקות בביטחון הלאומי, אלא גם מפקחות על חקירת מס, נרקוטיקה, פשע כלכלי ואחרים..

מידע זה בפני עצמו כבר מדאיג, אך ביתר שאת בהתחשב בכך שבית המשפט העליון ההודי הכיר בזכות לפרטיות כ זכות יסודית. המשמעות היא שהממשלה נותנת הרשאה לפעילויות מסוג זה בניגוד לחוק.

חקיקה מפוקפקת לגבי הזרמת מדיה

הזרמת מדיה ושיתוף קבצים P2P במדינה הם קצת יותר אזור מעורפל. אף על פי שסטרימינג טכני אינו חוקי, ייתכן שהאתר המציע שירותים כאלה מופיע ברשימת האסורים המוגבלים.

שופט בית משפט גבוה בהודו בשנת 2016 קבע כי לא הייתה שום עבירה בצפייה בתקשורת המוזרמת, אלא באזורים אחרים הקשורים בפעילות. אלה כוללים הפצה, תערוכה או מכירה של חומר בזכויות יוצרים. לרוע המזל ספקי שירותי האינטרנט במדינה באותה תקופה הודיעו למשתמשים שלהם כי כל פעילויות הזרמת המדיה הן עבירות עונשין – כולל צפייה!

כפי שאתה יכול לראות, ישנם קווים דקים חוקיים שמעורבים בעניין ואתה בטח לא רוצה להיתפס כאן בטכניות.

ספקי שירותי האינטרנט בהודו חוסמים פרוקסי

משתמשי Reddit היו דנים בדוחות ש- Reliance Jio, אחד הטלסקואים הגדולים במדינה, היה חסימת אתרי פרוקסי. פרוקסי עוזרים למשתמשים לעבוד סביב מגבלות על מיקום גיאוגרפי, כלומר החברה מכתיבה את התנהגות בסיס 250 המנויים שלה חזק למשתמשים..

שוב, זה מפר את הניטרליות הרשתית שבאופן כללי פועלת על העיקרון שאסור לספקי שירותי האינטרנט להשפיע משלהם על נתונים. האתר קוורץ ביצע תחקיר במדינה ומצא כי “לפחות שבעה אתרי פרוקסי לא היו נגישים … מחיבור ג’יו”..

אלה לא היו רק אתרים אסורים אלא גם אתרים שאפשרו להוריד תוכנת VPN. הטלסקו חסם ככל הנראה את הגישה ל- Hide.me, הידסטר ואמנית Megaproxy. בעוד ספקי אינטרנט אחרים טרם עקבו אחר מה שימנע מהם לעשות את אותו הדבר?

שוב, הנושא כאן הוא גבולות לא ברורים בין מה שחוקי או לא, יחד עם האם חברות מחליטות לנקוט בקו הממשלתי, להציע תמיכה עצמאית עצמן במאמצים ממשלתיים (כמו ג’יו) או פשוט לעשות כרצונם. כך או כך, משתמשי האינטרנט בהודו נתונים לחסדיהם.

VPNs עדיין חוקיים בהודו

בעוד שבנקודת זמן זו לא פורסמו חדשות רשמיות על חוקים האוסרים על שימוש בשירותי VPN בהודו, זה נושא מסובך מעט. קח לדוגמא את המקרה של ג’יו רילאנס שדיברתי לעיל – מה אם ספקי שירותי האינטרנט יחליטו להוסיף את כל ספקי שירותי ה- VPN לרשימת האתרים האסורים?

בעוד השימוש ב- VPN יתכן שלא מוגבלת כחוק, עדיין ישנם חוקים המונעים מכל המשתמשים במדינה להשתמש ב- VPN לצורך פעילויות לא חוקיות. הייתי אומר זאת שאם היית משתמש בשירות VPN – מוטב שיהיה כזה שלא ישמור יומנים!

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN להודו

vpn הטוב ביותר למשתמש בהודו

1. פרטיות ואנונימיות

כפי שאתה בוודאי מבין כבר, הודו היא באמת לא סוג המקום בו אתה רוצה לגלוש ברשת ללא שימוש ב- VPN, בין אם אתה לאומי או מבקר במדינה. בגלל הגורמים ששיתפתי לעיל ורצינות ההשלכות של הפרת תקנות אלה, כדאי להתמקד בהיבטים של פרטיות ואנונימיות שמציע VPN למשתמשים בהודו..

כאשר הממשלה וגם התעשייה הפרטית עובדים יחד כמו גם באופן עצמאי כדי לפקח על התנועה ולשלוט בהם, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט לא כולל מדינות במדינת ישראל חמש עיניים ו ארבע עשרה עיניים שיפוט.

2. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה למשתמשים מבוססי הודו כמו בכל מקום אחר. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

באופן אישי, אני מרגיש שבשביל שוק הודו עדיף לנסות לשמור על רמות ההצפנה גבוהות משתי סיבות עיקריות. הראשון הוא שאחד הגיבורים במקרה בו אנו דנים הוא הממשלה ההודית, אשר ככל הנראה יהיו לה יותר משאבים המיועדים לנסות לשבור כל הצפנה שתיתקל בהם.

השנייה היא שבגלל מהירויות האינטרנט הממוצעות הנמוכות במדינה, אתה בטוח לשמור על רמות ההצפנה גבוהות ככל האפשר מבלי לפגוע במהירויות המרביות הכוללות שלך.

3. זיוף גיאוגרפי

בדרך כלל כשמדברים על זיוף מיקום גיאוגרפי זה יהיה במטרה לגשת לתוכן אלטרנטיבי מספקי הזרם המרכזי כמו Netflix US או ה- BBC iPlayer בבריטניה. עם זאת, למשתמשי הודו יש עוד הרבה דברים לצפות בקידוד זיופי מיקום גיאוגרפי מכיוון שיש ממש המון אתרים שהם לא יכולים לגשת אליהם.

זה המקום בו VPN היה מאיר, במיוחד מכיוון שיש דיווחים על כמה טלסקואים האוסרים אפילו להשתמש באתרי פרוקסי.

4. תמיכת P2P

נראה כי אחת הקטגוריות של אתרים שנחסמים מגישה בהודו היא אתרי סיקור. שוב, זהו תחום אחר שבו VPN באמת יעזור. חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

5. מהירות ויציבות

עם מהירות פס רחב קבוע ממוצעת של 27.68 מגהביט לשנייה בלבד בהודו, לרוב ה- VPN צריכים להיות אפס בעיות התואמות את צרכי המשתמשים שם. המהירויות הניידות אפילו נמוכות יותר בממוצע 10.13 מגהביט לשנייה, כך שהדאגה העיקרית עם VPNs בהודו בהחלט לא תהיה המהירות.

VPNs הטובים ביותר להודו

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מהירות קו הבסיס במלזיה ללא vpn (הודו)

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

כפי שאני ממוקמת במלזיה, המהירויות שלי נוטות להיות גבוהות בחיבור לשרתי VPN באזור אסיה ואטיות ככל שאני מתחבר לשרתים בארה”ב או באירופה. למבחן זה התחברתי לשרת בדיקות מהירות מבוסס הודו כדי לתת לך מושג של מהירות יחסית על פני מרחק.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לשרת מקומי מביא לי רשת מהירה של 333 מגהביט לשנייה. המהירות כמובן תשתנה לפעמים, אז קחו זאת עם קורט מלח.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של USD 1 = 69.39 INR.
 2. המחיר המוצג מבוסס על מנויים של 12 חודשים. המחיר יכול להיות זול יותר כשאתה מנוי לתקופה ארוכה יותר.

1. גולש

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

151 / יר

תכונות עיקריות

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

ביקור VPN

ל- Surfshark יש ממשק מאוד מפושט ומינימליסטי מסיבה טובה – הוא ממשיך להתמקד במתן שירות VPN בטוח ומאובטח. זה נכון, יש מעט מאוד דרך לסלסולים ובזכות זה היא הצליחה בצורה מרשימה להרחיב את הרשת שלה ליותר מ -1,000 שרתים תוך זמן קצר מאוד.

למרות גילו הצעיר יחסית (Surfshark הוצג רק בסוף 2018), ספק שירות זה הצליח לעמוד בקצב הכלבים המובילים ובסך הכל מספק חוויה מאוד נטולת לחץ במחיר שרבים פשוט היו אוהבים.

למרות גישה מינימליסטית לכאורה זו, Surfshark עדיין מצליחה להציע את כל מרכיבי המפתח של ספק שירות VPN טוב. זה כולל תמיכה בתנועת P2P כמעט בכל השרתים שלהם, הצפנות חזקות, גישה לתוכן רב-אזורי של פלטפורמות הזרמת וידאו ועוד.

מבחן מהירות גולש הודו -

מבחן מהירות Surfshark הודו – שרת Latur
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כ- VPNs הטובים ביותר בהודו, Surfshark היה אחד היחידים שהצליחו לשמור על מהירויות מרשימות במה שבדרך כלל אזור נוטה מאוד לגודש. בדיקות מהירות משרת Latur מוצגות במהירויות במורד הזרם של בערך 80 מגהביט לשנייה.

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

2. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

265 / יר

מדגיש תכונה

 • אין יומנים
 • מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים

"NordVPN היא בחירה חזקה עבור ה- VPN הטוב ביותר בהודו עם מהירויות עקביות ורשת שרתים חזקה ברחבי העולם."

ביקור VPN

NordVPN תופס מקום ראשון חזק ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו להודו מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

המדיניות המחמירה שלהם ללא כריתת עצים משלבת עם הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותכניות מחיר מעולות להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

מבחן המהירות של nordvpn הודו

מבחן מהירות NordVPN הודו – שרת צ’נאי
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

עם מהירות במורד הזרם של 134 מגהביט לשנייה, בסבב הבדיקות הזה NordVPN הציג ביצועים יציבים מאוד בשרת ההודו שלהם. מה שהופך אותם לאטרקטיביים עוד יותר הוא שהם לא רק מאפשרים תנועת P2P, אלא יש להם שרתים מותאמים במיוחד להתאמתם.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN כדי ללמוד מדוע זה אחד הבחירות המובילות שלנו!

3. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

עני

אבטחה & פרטיות

דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5דורג 3 מתוך 5

מחיר (INR)

209 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost מבוסס מרומניה אך היא שמה לב לצרכים של משתמשי הודו על ידי הגדלת התמדה של ספירת השרתים במדינה.."

ביקור VPN

CyberGhosties מרוצים מהם ולמען האמת, שירות VPN זה צמח בצורה נפוצה בפרק זמן קצר מאוד. אני לא אומר את זה רק מבחינת בסיס משתמשים, אלא מבחינת הביצועים והרשת העצומה הפזורה ברחבי העולם. כיום יש להם מעל 6,000 שרתים במספר עצום של מיקומים.

אני גם מעריץ גדול של הגימיקים השיווקיים המאוד פעילים ומזהים אותם באופן ייחודי, שבאותו הזמן הם גם אייקוניים וגם קצת חמודים. גישה זו היא בדיוק מה שצרכנים קבועים צריכים כאשר הם מתמודדים עם כלי יבש ועם זאת הכרחי כמו VPN.

זה גם עוזר ל- CyberGhost לנהל את השיחה והביא לביצועים רבים כל כך בזמן האחרון. למרבה הצער, בתוך הודו זה קצת לאט, אבל אתה יכול בקלות להתחבר למדינה סמוכה עם תוצאות חזקות.

מבחן מהירות הסייברגוסט הודו - -

מבחן מהירות CyberGhost הודו – שרת Latur
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

משתמשים בהודו צריכים לשים לב שרוב שרתי CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל, יש להם גם כאלה באזור אסיה.. הודו נראית חריג עם זאת והם עברו את הקילומטר הנוסף כדי להקים שם ספירת שרתים גבוהה יותר.

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

634 / יר

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות בחו”ל
 • הצפנה מלאה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN

"השימוש ב- ExpressVPN יכול להביא לך כתובת IP בהודו שהיא מהירה, מאובטחת ומאפשרת הזרמת מדיה ועוד."

ביקור VPN

בגלל המגבלות הרבות שיש, אין זה מפתיע שנדמה כי ExpressVPN הניח הודו קצבאות תשתית נרחבות. לחברה שרתי מפתח הן בצ’נאי והן במומבאי, וכן חלופה שניתן לנתב דרך בריטניה.

בממוצע, שירות VPN זה מציע שירות מעולה ומסביב, מהירויות מהשורה הראשונה ועד ליישומים ופרוטוקולים מקיפים – אידיאלי לבטיחות, פרטיות ואנונימיות. פרוטוקולי האבטחה שלו הם גם הטובים ביותר בכיתה לשימוש צרכני הקיים כיום.

בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי מהסס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל למשתמשים בהודו. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

מבחן מהירות expressvpn הודו - -

מבחן מהירות ExpressVPN הודו – שרת Latur
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת בהודו, הצלחתי להציג מהירות במורד הזרם של 115 מגהביט לשנייה.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זה VPN טוב!

5. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (INR)

318 / יר

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות של TorGuard
 • תומך ב -5 חיבורים

"השימוש ב- TorGuard הוא חוויה מענגת ומעניקה את הביטחון שחיבור האינטרנט שלהם בטוח באמת."

ביקור VPN

ממשק ה- TorGuard אולי נראה מעט מיום המפגש הראשון אך אין ספק שיש אחד מספקי שירותי ה- VPN המאובטחים ביותר בסביבה. למרות שאין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, הביצועים הם די מדהימים.

יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

פרט לכך, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמות ויכולת לעקוף חוסמי VPN..

מבחן מהירות סגר הודו

מבחן מהירות TorGuard הודו – שרת בנגלור
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד ה- VPN המובילים בהודו, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות. זה הראה בתוצאות הבדיקה שלי עבורו משרת VPN מבוסס בנגלור ושוב, המשתמשים במדינה צריכים בדרך כלל לקבל את המהירות הזו עם מעט בעיות.

החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish

מהירות

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

מחיר (INR)

247 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 מכשירים

"נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי הודו, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

ביקור VPN

IPVanish סבלה מאוד בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

מבחן מהירות ipvanish הודו

מבחן מהירות IPVanish הודו – שרת נוידה
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

IPVanish הצליח לשמור על המהירות במהירות, גם עם נוכחותה ההודית המצומצמת יותר. הצלחתי ליצור מהירות במורד הזרם של סביב 38 מגהביט לשנייה, וזה הגון לתשתית שם.

למי שמוכן להתנסות אתה תמיד יכול לנסות שרתים אחרים באזור שעלולים להביא לתוצאות טובות יותר. ובכל זאת, החיבור היה יציב והספיק להזרמת המדיה.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

7. המהיר ביותר VPN

https://fastestvpn.com

המהיר ביותר VPN

מעולה

יריד

אבטחה & פרטיות

דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

מחיר (INR)

84 / יר

מדגיש תכונה

 • שרתים ממוטבים עבור P2P
 • מאפשר קפיצות של שרתים
 • תומך 10 מכשירים

"FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

ביקור VPN

FastestVPN הוא לא המהיר ביותר שבדקתי, אך הוא גם לא האיטי ביותר. עם זאת, יש לציין כי הביצועים הכוללים השתפרו מאוד במהלך השירות האחרון. VPN זה מציע מדינות מוגבלות יותר להפעיל את החיבור שלך בהשוואה ל- VPN רבים מהשורה הראשונה, אך במחירים נמוכים כמו 84 רופי לחודש, מדובר בגניבה. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שעושה אותם טובים גם לזה.

כאשר נבדק VPN זה לראשונה היו ליקויים וחסרונות רבים. ביניהם הייתה חוסר היכולת להתחבר לנטפליקס – אם כי אני שמח לבשר שמצב זה תוקן מאז.

אם הם ימשיכו ברמות השיפורים האלה, הייתי אומר שמצבם כאחד מ- VPNs הטובים יותר בהודו בהחלט יכול לעלות, בזכות עלות המנוי הנמוכה במיוחד.

מבחן המהירות המהיר ביותר בהודו

מבחן המהירות המהיר ביותר של הודו – שרת Latur
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

מהירויות במורד הזרם שהושגו בעת התחברות לשרת מבוסס Latur היו די הגונים בסביבות 46 מגהביט לשנייה. זה למעשה הרבה יותר מהיר ממה שציפיתי ויותר מכמה VPNs טובים יותר שיכולים להשיג. למרבה הצער, הם מפסידים את טווח ההגעה הגלובלי וגורם לירידה בדירוג שלהם.

גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

האם אני באמת זקוק ל- VPN בהודו?

בהתחשב בשילוב הנורא של לחץ ממשלתי ופרטי כאחד על חופש האינטרנט במדינה, אני מרגיש שהשימוש ב- VPN צריך להיות גבוה למדי בסדר היום של רוב המשתמשים שם. זה נכון כפליים עבור זרים שנמצאים בהודו לעבודה או לבילוי פנאי – אתם וודאי לא רוצים לנקוט בחקיקה ולהסתיים בכלא הודי..

יש יותר מדי אלמונים בתחומים רבים וההערכה שלי היא שתמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. בבקשה, חפש את ה- VPN המתאים לך היום אם אתה באינטרנט בהודו.

להלן סיכום הדף, הנה 3 ה- VPN המובילים בהודו:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר / מו

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

INR151

ביקור VPN

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

INR265

ביקור VPN

CyberGhost

עני

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

INR209

ביקור VPN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector