ה- VPN הטוב ביותר לקנדה 2020 (נבדק מהירות!)

רשתות וירטואליות פרטיות (VPN) מיועדות לאבטחה ופרטיות, אך האם באמת היית צריך להשתמש ברשת? התשובה באמת תלויה במקום ממנו תשתמש באינטרנט. מדינות משתנות ביחסיהן למשתמשים באינטרנט, כך שגם קנדים צריכים להסתכל על VPNs?


בהתחשב בסמיכותה לארצות הברית, אין זה פלא שקנדה פנתה בתקיפות לכיוונים דומים בנושא צנזורה באינטרנט. למעשה, במהלך השנים האחרונות חלו תנועות מטרידות של ממשלת קנדה להגדלת הרגולציה על משתמשי האינטרנט.

בשנת 2017 פסק הדין של בית המשפט העליון של קנדה הראה זאת בבירור – שקנדה הסכימה איתה צנזורה באינטרנט ברחבי העולם. בנוסף לכך, משתמשים שרוצים להשתתף בשיתוף קבצים P2P ימצאו עצמם נבדקים גם כ חברות אכיפה נגד פירטיות תביא את תשומת ליבם למדינה.

אם אתה בקנדה ומתחילים לדאוג מהמהלכים האלה – אתה צודק להיות מכיוון שזה אמיתי מאוד.

Contents

פסיקת בית המשפט העליון בקנדה מציגה אישור לצנזורה באינטרנט

אף כי מבחינה טכנית לא קשורים ישירות ל- VPN ופרטיות באינטרנט, ההתפתחויות בקנדה במהלך השנים האחרונות מראות מגמות מדאיגות. בשנת 2017 אישרה פסק דין של בית המשפט העליון של קנדה את מאמצי החברה לנסות להכריח חסימת אתרים מסוימים.

אמנם הדבר התבסס על מקרה מאוד ספציפי, אולם הוא מראה כי מערכת המשפט יכולה להישען בחוזקה כלפי פעולות צנזורה בצורה כזו או אחרת. פסק הדין אף השפיע על גוגל מכיוון שבית המשפט סבר כי ‘גוגל נתונה לסמכותם של בתי משפט בקנדה מכוח פעילותה בקנדה.’

ההחלטה הייתה מטרידה ומציבה סכנה שקבעה תקדים מסוכן מאוד במדינה.

פיירפליי קנדה ניסתה לחסום גישה לאתר

לאחרונה כמו בשנה שעברה ניסתה קואליציה של חברות טלקומוניקציה ובידור בקנדה להציע חסימת אתרים שלטענתם היו מעורבים בהפרת זכויות יוצרים. הקבוצה כונתה ‘FairPlay Canada’, שהכוונה להקמת גוף המוקדש לשליחת רשימות לאתרים שיחסמו בפני נציבות הרדיו-טלוויזיה והתקשורת הקנדית (CRTC).

והכי חשוב – לקואליציה לא תהיה פיקוח, כלומר הם בעצם יכולים לעשות כל מה שהם רוצים. המהלך התרחש מכיוון שהקבוצה השתמשה בטיעון עתיק יומין ברחבי העולם במשך שנה, כי הזרמה בלתי חוקית של מדיה המוגנת בזכויות יוצרים פוגעת בעסקים.

למרבה המזל, ניסיון בוטה זה לתפוס שליטה על צנזורה באינטרנט נדחה יחד עם ביקורת רבה. עם זאת, הסיבה לכך שהיא נדחתה הייתה פשוט משום ש- CRTC טענה שדיני זכויות היוצרים אינם נמצאים תחת פיקוחו.

זה מדאיג מכיוון שקבוצות כמו פיירפליי קנדה יכולות אולי לעבור תקנה כזו – אם היא תמצא את שדרת הערעור הנכונה.

בקנדה כבר נוקטים חוקים נגד פירטיות

מדינות ברחבי העולם שונות באכיפתן של חוק זכויות היוצרים. לדוגמה, רבים היו מודעים לכך שחברות רודפות אחרי הכלב אחר מחלקי קבצי P2P עם תביעות ביד. קנדה אינה שונה בזה ולמעשה יש לה מאוד הנחיות משפטיות דומות בנושא.

זה כבר הוביל לסגירת אתרים שאינם רק מפרים את חוקי זכויות היוצרים, אלא אפילו פועלים כמאפשרים הפרות כאמור. אלמנטים אלה הם כולם מרכיבים למערכת פתוחה לשימוש לרעה ולשימוש לרעה, בטח לא סימן טוב לקנדים שאולי פשוט מנסים ליהנות מאינטרנט ללא מגבלות..

CSE חושב שזה מעל החוק

המפעל לאבטחת תקשורת (CSE) הואשם בעבר בפעילות לא חוקית בכל הנוגע למעקב בקנדה. האירוע הבולט ביותר נחשף בהדלפות השלגדן כשמידע שהוא ביצע פעילויות פיקוח ללא צו בארץ.

עד היום, CSE ממשיכה לבצע פעולות מעקב במדינה וקובעת כי היא “עשויה לבחור לנהל רישומים של התקשורת הפרטית של קנדים”. זה הביא לעלילה קלה בשנת 2015 כאשר מידע על קנדים חולק בטעות עם בעלי ברית. אופס.

כפי שסטפני קרווין, אנליסט לשעבר בביטחון לאומי בממשלת קנדה, אמר “אחד הדברים המרכזיים בביטחון הלאומי הוא שמותר לך להיות מטומטם.”

VPNs עדיין חוקיים בקנדה

למרבה המזל התשובה לסיוטי מעקב אלה וצנזורה פוטנציאלית אינם כה קשים – השתמש ב- VPN. ועוד יותר טוב, VPNs הם חוקיים בקנדה.

הם כבר בשימוש נרחב, לא רק בתוך הממשלה אלא גם בעסקים וצורות רבות אחרות. אבל יש אזהרה. אם תבחר להשתמש ב- VPN שמקורו בקנדה, הממשלה יכולה לאלץ את ספק ה- VPN לשחרר נתוני משתמש במידת הצורך.

בעוד שרוב ה- VPN יטענו שהם לא מקיימים יומני, קח את זה עם קמצוץ מלח והקפיד על המדיניות לגבי יומני משתמשים ונתונים אחרים..

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN לקנדה

vpn הטוב ביותר למשתמש קנדה

1. פרטיות ואנונימיות

עם סיפורי האימה הברורים יותר ששיתפתי למעלה רעננים במוחכם, כנראה שזה זמן טוב עבורי להציע שזה רעיון טוב באמת להתמקד בהיבט הפרטיות והאנונימיות של VPN למשתמשים בקנדה. כאשר גם הממשלה וגם התעשייה הפרטית עוקבים אחרי משתמשים, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט לא כולל מדינות במדינת ישראל חמש עיניים ו ארבע עשרה עיניים שיפוט.

2. מהירות ויציבות

עם מהירות ביתית ממוצעת של 100 מגהביט לשנייה בקנדה, לא אמורה להיות בעיה מרכזית במהירויות ה- VPN מכיוון שכמעט כל ספקי שירותי ה- VPN העליונים צריכים להיות מסוגלים לנהל את המידה הזו..

למרות שזה לא באמת מיקום בראש סדר העדיפויות עבור מרבית שרתי ה- VPN, יש סיבה טובה לכך – קרבתו לארה”ב. כמעט לכל ספקי שירותי ה- VPN יהיו לפחות אחד, אם לא יותר ממקומות שרתים בארה”ב, שקנדים יכולים לגשת אליהם בקלות בגלל חיבור אחסון נמוך..

3. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה לקנדים בכל מקום. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

הנקודה המדוברת כאן היא – האם ספק שירותי ה- VPN של X מעניק לך אפשרות לבחור את שיעורי ההצפנה המתכווננים? זה כנראה מה שאתה צריך לשאול אם זה נושא עבורך.

4. זיוף גיאוגרפי

למרות היותו שכן ארה”ב, קנדים עדיין אינם מקבלים גישה לתוכן נטפליקס המוגבל בארה”ב. זו אחת הסיבות לכך שמשתמשים ברחבי העולם משתמשים ב- VPN – לצורך זיוף מיקום גיאוגרפי. למרבה המזל הקירבה פירושה גם גישה מהירה ל- VPNs מבוססי ארה”ב וזה נהדר להזרמת נטפליקס.

היזהר מאחד התומך בחיבורים של נטפליקס, כיוון שרבים מהם נחסמים על ידים לעתים קרובות.

5. תמיכה P2P

מכיוון שיש מאמצים מוגברים לפצח את שיתוף הקבצים עקב הפרות זכויות יוצרים, כדאי להשתמש גם בחיבור VPN לשם כך. לא כל ה- VPN טובים עם P2P כך שאחד שתומך בו באופן נרחב או אפילו עם שרתי אופטימיזציה של P2P יהיה טוב.

חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

VPNs הטובים ביותר לקנדה

כמו בכל בדיקות ה- VPN שלי, לפני ששופט את המהירות שלהם אני תמיד שופט את שלי. להלן מהירות הפס הרחב שלי בפועל על בסיס קו שירות של 500 מגהביט לשנייה, ללא חיבור VPN פעיל:

מהירות קו הבסיס במלזיה ללא vpn (קנדה)

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

כפי שאני ממוקמת במלזיה, המהירויות שלי נוטות להיות גבוהות בחיבור לשרתי VPN באזור אסיה הסמוך, ולרוב, בהדרגה יורדים ככל שאני מתחבר לשרתים רחוקים יותר. זהו כלל אצבע כללי מכיוון שהמרחק אכן משחק תפקיד באיכות הקו ומשפיע הן על המהירות והן על החביון.

כפי שאתה יכול לראות, חיבור ללא VPN לקנדה מרשה אותי במהירות מכובדת של 160 Mbps.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של 1 דולר = 1.41 CAD.
 2. המחיר המוצג הוא הנמוך ביותר על סמך התוכניות הזמינות מכל ספק שירותי VPN.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

4.89 / יר

מדגיש תכונה

 • אין יומנים
 • מתג כיבוי
 • תומך ב 6 מכשירים

"עם הממשק המהודק, המהירויות היציבות ותכניות המחיר הפנטסטיות לטווח הארוך, נורד היא בחירה יוצאת מן הכלל עבור כל משתמש VPN."

ביקור VPN

NordVPN שיפרה בהתמדה את שירותיה ו -2019 הייתה שנה מרגשת מאוד עבורם. השנה הערכנו מחדש את הביצועים שלהם והם הצליחו להשתפר עוד יותר בביצועי העבר.

אפילו עם עלייה קלה בתמחור שלהם, הם נשארים תחרותיים ביותר ומציעים את המפץ הרציני ביותר שאנחנו רואים במרחב המאתגר הזה מאוד כיום.

הם בחירה מצוינת כ- VPN הטוב ביותר לקנדה מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להיות עבור VPNs. פרט לכך, ל- NordVPN יש מוניטין רב והוא ספק VPN נוסף שיש לו מספר עצום של שרתים במדינות רבות.

המדיניות הקפדנית שלהם ללא כריתת עצים, הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית ותוכניות מחירים מעולות משלבות היטב כדי להציע כמעט לכל אחד עסקה שקשה לעמוד בפיתוי.

מבחן המהירות של nordvpn קנדה

מבחן מהירות NordVPN קנדה – שרת ונקובר
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

עם מהירות הזרם במורד הזרם של 114 מגהביט לשנייה, NordVPN נשארת כאחת הבחירות המובילות באזור זה ונשארת בראש רשימת ה- VPN המומלצים שלנו לקנדה. מה שהופך אותם להצעה אפילו יותר מושכת הוא שהם לא רק מאפשרים תנועה P2P אלא יש להם שרתים מותאמים במיוחד עבור זה!

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN בכדי ללמוד מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

2. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

3.85 / יר

מדגיש תכונה

 • מציע דחיסת נתונים
 • חסימת מודעות
 • תומך ב 7 מכשירים

"CyberGhost חיזקה את ההיצע שלה ושיפרה בהרבה את איכות השירות הכללית שלה."

ביקור VPN

CyberGhost הוא אולי אחד השירותים שיש להם זהות שיווקית מובהקת ביותר של כל השירותים שבדקנו. לאמיתו של דבר, נראה שהם בנו את הכת למדי בעקבות הנעימה והטופ של השיווק שלהם.

זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN ובאופן אישי, התחממתי להם מאוד לאורך זמן. אני מריץ שוב ושוב בדיקות ביצועים ומגלה ש- CyberGhost השתפר בהרבה בפעם הראשונה שנתקלתי בה.

כיום, אני מרגיש שהוא למעשה גדל דיו בכך שהוא זז מעט בסולם הדירוג שלי. החלק הטוב ביותר בעסקה הוא שלמרות כל השיפורים שצפיתי בהם, CyberGhost עדיין הצליחה לשמור על מחירים סבירים מאוד כל עוד אתה מתחייב לתוכנית המורחבת שלהם..

מבחן מהירות סייברגוסט קנדה

מבחן מהירות CyberGhost קנדה – שרת מונטריאול
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

הקנדים צריכים לשים לב שמרבית שרתי ה- CyberGhost נמצאים באזור האיחוד האירופי, אך למרבה המזל יש להם ביצועים די מוצדקים בארה”ב כמו גם בקנדה. זה נותן להם בסיס רחב יחסית של פנייה לקהל עולמי.

אם אתם מטיילים וצריכים לבקר לעתים קרובות באזור אסיה מסיבה כלשהי, אפשרויות ספציפיות מוגבלות יותר אך הביצועים הם יציבים עדיין כל עוד אתם מתחברים למדינות הנכונות שם (כמו סינגפור).

הביצועים הקיצוניים שלהם בשרתים מבוססי קנדה מעניקים להם רגל איתנה לעמוד עליהם בדירוגים אלה.

עיין בסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost למידע נוסף!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

כריש גולש

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

2.80 / יר

מדגיש תכונה

 • חיבור מולטי-הופ
 • תומך בפלטפורמות רבות
 • אין יומנים

"נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

ביקור VPN

Surfshark עשוי להיות חדש בעסק שזה עתה נכנס לתוקף בסוף 2018 אבל הוא יצא במפץ. אפילו כשהיא שדה פחות מ -1,000 שרתים במדינות בנות 60 מוזרים, היא מצליחה להציע חיבורים חזקים ויציבים כפי שמוצג במבחני המהירות שלנו.

הם גם מסוגלים להתמודד עם P2P / torrents בתוספת תוכן רב אזורי זמין לאתרי סטרימינג של סרטים כמו Netflix. עבורי הגביע הקדוש של נטפליקס הוא תוכן אזור בארה”ב, ואני מסיר את הגלישה שלי מהגולש בשנה האחרונה ללא שום סוגיה כלשהי..

Surfshark מציעה גם שירות זה נקודות מחיר מצויינות בתכנית לשנתיים שלהם. פיקוח על זה, אנשים, יתכן שהוא עולה ברשימות שלנו ככל שיעבור יותר זמן!

למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

מבחן מהירות גולש קנדה

מבחן מהירות Surfshark קנדה – שרת טורונטו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

מהירות

טוב

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

11.71 / יר

מדגיש תכונה

 • הגנת פרטיות בחו”ל
 • הצפנה מלאה של 256 סיביות
 • 148 מיקומי VPN

"VPN זה מדרג בראש כמעט כל הרשימות שלנו ב- Bitcatcha פשוט מכיוון שהוא מציע שירות כל כך טוב בקריטריונים רחבים מאוד – נדיר ל- VPN!"

ביקור VPN

אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר שבדקתי בחיים, ExpressVPN היה עד כה אחד הבחירות המובילות שלי, לא משנה באיזו מדינה אני מדירג אותה. יש לו מגוון נרחב של מיקומי שרתים ושרתים רבים. אפילו טוב יותר, זה מבוסס על איי הבתולה הבריטיים המלוכללים בחוקי שמירת הנתונים שלה.

בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי היסוס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל עבור קנדים. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

מבחן מהירות expressvpn קנדה

מבחן מהירות ExpressVPN קנדה – שרת טורונטו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת בקנדה, הצלחתי במהירות מהירה במורד הזרם של 86 מגה-ביט לשנייה למרות שמהירויות ההעלאה היו מעט מאכזבות.

שוב, משהו שכדאי לציין כאן הוא המרחק האמיתי שלי מקנדה שהוא ככל יכול להגיע. הביצועים ש- ExpressVPN עומדים בקנה אחד עם הקורס עבורם בסך הכל. מטבע הדברים, ככלל אצבע, ככל ששרת ה- VPN קרוב יותר כך סביר להניח שמהירותם תהיה טובה יותר עבורך.

קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- ExpressVPN כדי לראות מדוע זו אחת הבחירות המובילות שלנו!

5. VPN IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

מחיר (CAD)

4.57 / יר

מדגיש תכונה

 • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
 • P2P ללא הגבלה
 • תומך 10 מכשירים

"נהדר עבור הפרנואידים אך אולי לא יהיה בראש הרשימה עבור משתמשים מבוססי קנדה, IPVanish משווק מאוד אך נתמך בצורה גרועה."

ביקור VPN

IPVanish סבלה מאוד בעבר בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

מבחן מהירות ipvanish קנדה

מבחן מהירות IPVanish קנדה – שרת אונטריו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כפי שציינתי, IPVanish, תגיד מה שאתה אוהב בהם, מציע כמה מהירויות מעניינות. המספרים האלה בהחלט מסוגלים להכניס אותם לרשימת ה- VPN המובילה שלנו לקנדה. עם המיקום שלי במלזיה והפעלת המבחן משרתם בקנדה, קיבלתי מהירות נמוכה מאוד של 121 מגהביט לשנייה.
באופן מוזר זה סובל לא מעט במעלה הזרם, אבל אני די בטוח שזה לא בראש סדר העדיפויות של רובנו.

זה מבשר היטב עבור קנדים שיחברו לשרתים הקרובים אליהם או אפילו בארצות הברית השכנה. הפגם העיקרי כאן הוא בשירות הלקוחות שלהם שאינו כה גדול. אם אתה ממדינה מערבית ומצפה לסטנדרט מסוים של תמיכה – כאן IPVanish נופל מתחת לסף.

קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

6. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

מחיר (CAD)

5.87 / יר

מדגיש תכונה

 • נבנה עבור P2P
 • פרוקסי התגנבות של TorGuard
 • תומך ב -5 חיבורים

"אחד ה- VPN הטובים ביותר לשיתוף קבצים ב- P2P, TorGuard הוא פשוט חובה לכל משתמשי P2P בקנדה.."

ביקור VPN

אחד הגורמים המכריעים החשובים ביותר במיקומו של TorGuard הוא שמדובר בספק VPN מאוד ידידותי ל- P2P. אין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, אבל זה מדהים בביצועים.

יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

מלבד זאת, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמות ויכולת לעקוף חוסמי VPN. החיסרון הוא כי אלא אם כן אתה מעביר תוספת עבור IP למגורים, השימוש ב- VPN זה עם Netflix מאוד מפוקפק..

מבחן מהירות סורג קנדה

מבחן מהירות TorGuard קנדה – שרת טורונטו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

כאחד משלושת VPNs הטובים ביותר לקנדה, TorGuard כמובן עמד בדרישות מהירות מסוימות. זה הראה בתוצאות הבדיקה שלי עבורו משרת VPN מבוסס ונקובר ושוב, קנדים צריכים להיות מסוגלים להתאים את יחס המהירות לשרתים מבוססי ארה”ב..

החיסרון היחיד הוא שלמשתמשים צעירים יותר שרגילים לרדמות היישומים המודרניים, ממשק ה- TorGuard ייראה כמו משהו מהעבר.

קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

7. המהיר ביותר VPN

https://fastestvpn.com

המהיר ביותר VPN

מהירות

מעולה

אבטחה & פרטיות

דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

מחיר (CAD)

1.56 / יר

מדגיש תכונה

 • שרתים ממוטבים עבור P2P
 • מאפשר קפיצות של שרתים
 • תומך 10 מכשירים

"FastestVPN מנסה בכל כוחו למצוא את שמה ועשתה קפיצות באיכות השירות של קנדה."

ביקור VPN

ל- FastestVPN יש שם קשה להילחם וכשניסיתי אותו לראשונה – זה באמת לא היה כל כך חם. מאז הערכתי מחדש את השירות שלהם והם עשו שיפור בביצועים.

תוסיפו לזה את העובדה שהם הצליחו לשמור על מחירים בצורה קיצונית גם כן – זה רק 1.56 דולר לחודש לתוכנית לשלוש השנים שלהם. אמנם נכון שרשת FastestVPN אינה כה מדהימה, אך בקנדים אין את הבעיה הזו באופן מקומי מכיוון שהשרתים שלהם כאן יציבים מאוד. יש להם גם שרתי אופטימיזציה P2P מה שהופך אותם לטובים גם לזה.

נראה כי הגרסאות האחרונות של השירות שלהם פתרו בעיות רבות קודמות כמו שיהוקים בשירות כשניסו להשתמש בנטפליקס. עכשיו, הכל זורם רק אפרסק ובמהירויות האלה – בצורה מהנה.

מבחן מהירות fastestvpn קנדה

מבחן מהירות FastestVPN קנדה – שרת טורונטו
(ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

המהירות ב- FastestVPN כשמחוברים לשרת מבוסס טורונטו בשבילי חרגו מ- 200 Mbps. זה קיצוני למדינה שכולה ממש ברחבי העולם ממקום שאני נמצאת, כך שאין ספק שהיא יכולה לתפקד אפילו יותר טוב עבור קנדים.

גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

האם אני באמת זקוק ל- VPN בקנדה?

כאשר ניגשתי לראשונה לנושא זה הייתי מעט שמורה מכיוון שבדרך כלל אני מתמקד בתחומים מסוימים המעניינים אותי. כשחקרתי את הנוף בקנדה נבהלתי מאוד ממה שמצאתי, והמחשבה הראשונה שלי הייתה שאני חייבת לחשוב על משהו לחברים שלנו עבור אותו שוק..

לאחר התבוננות, הבנתי שהתרחיש מוצג במספר מדינות ברחבי העולם בו זמנית. אפילו בבסיס הביתי שלי במלזיה נעשים מהלכים מדאיגים לקראת צנזורה מוגברת וכן הלאה.

עם זאת, אני באמת ממליץ לקנדים לבחון את המצב הנוכחי ולשקול ברצינות להסתכל על אחד ה- VPN ברשימה זו כדי להגן על עצמם. המצב בעולם עגום, חברי, בטוחים יותר מאשר מצטער.

להלן סיכום הכל, הנה 3 ה- VPN המובילים ביותר לקנדה:

מהירות

אבטחה & פרטיות

מחיר / מו

NordVPN

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

CA $ 4.89

ביקור VPN

CyberGhost

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

3.85 דולר ארה”ב

ביקור VPN

כריש גולש

מעולה

דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

$ 2.80 דולר

ביקור VPN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map