האם המנוי ל- pCloud לכל החיים שווה את זה? חובה לקרוא לפני הקנייה!

אם אתה קורא את זה, זה כנראה אומר שאתה נתקל בסקירת ה- pCloud של חבר שלי סם ואתה שוקל ברצינות להתייחס לעצמך לחשבון.


אנחנו לא מופתעים. PCloud מוציאה מוצר מנוסה ופשוט מפוצץ אותו מהמים עם שיפורים, ומשאירה את התחרות אוכלת אבק רציני בעקבותיהם..

אם אמרת לי לפני 10 שנים שאוכל לגשת באופן מאובטח לקבצים שלי מכל מקום בעולם בכל אחד מהמכשירים שלי, עם שטח אחסון של 2 טרה-בתים, אוכל להחזיר קובץ מבולגן בגלל מעקב אחר קבצים של 30 יום. ושיתף פעולה עם אחרים בלחיצת כפתור, הייתי יורק על הרצפה, מנער את אגרופי אלי באלימות ומאשים אותך שאתה שקרן באף.

מזל שלא נפגשנו לפני עשר שנים, או שהייתי צריך לאכול את המילים שלי.

pCloud מספקת כל מה שאומרים שהמוצר עושה, ועוד – הם נתנו לנו אפשרות לשלם עבור מנוי LIFETIME, מה שאומר שנזכה ליהנות מכל ההטבות של חשבון pCloud במחיר קבוע אחד בלבד.

העניין הוא שהמנוי לכל החיים של pCloud באמת שווה את זה? בוא נגלה.

מדוע יצא pCloud עם תוכנית לכל החיים?

מנוי לכל החיים של pCloud

תוכנית מנוי שנתית תביא למעשה לרווחים ארוכי טווח יותר ל- pCloud, אז מה מרוויחה החברה בכך שהיא נותנת למשתמשים אפשרות לשלם רק פעם אחת עבור תוכנית חיים לכל החיים?

בכנות, אנחנו לא יודעים.

אנו חושבים ש- pCloud מורכב מחבורה של אנשים צעירים וחושבים קדימה, שבעצם רוצים לעשות את ההבדל בעולם, במקום לקבל גישה ראשונה עם רווח ראשון.

מציאותית, pCloud הוא עדיין עסק ועסק צריך למקסם את הרווחים. הניחוש הטוב ביותר שלנו הוא שמכיוון ש- pCloud אינו ידוע יחסית בשוק (לעומת Dropbox & Google Drive), הם המציאו את התוכניות הללו למשוך משתמשים חדשים ולצבור נתח שוק. אם זה נכון, זה עובד – רכשתי לעצמי תוכנית.

אנו חושדים כי ייתכן שהאפשרות לרכוש תוכניות מנוי לכל החיים שלהם אינה קבועה, לכן העצה הטובה ביותר שלנו היא לקבל אותה בזמן שאתה עדיין יכול!

מה מגדיר ‘מנוי לכל החיים’?

אני חושב שכולנו יודעים שכל דבר שניתן לך “לכל החיים” אינו באמת לכל החיים. עשינו כמה חפצים בתנאי המכירה שלהם וגילינו שההגדרה שלהם “לכל החיים” היא למעשה 99 שנים, או לפי הקצר ביותר.

99 שנה בלבד

זה זורק את המפתח בתוכניות שלי להעביר את החשבון הזה לנכדי כירושה משפחתית, אבל אני מניח ש 99 שנים (או מוות, המוקדם מביניהם) זה די מכובד..

מנוי לכל החיים של pCloud – תכניות & תמחור

500GB2TB משפחה
Storage500GB2,000GB2,000GB
מספר המשתמש11 עד 5
מחיר שנתי 47.88 $ 95.88N / A
מחיר חיים 175 $ 350 $ 500 $
חיסכון- 64.40 $ * – 129.40 $ * לא לכל היותר

* החיסכון מחושב על פי ההנחה שנרשמת לתכנית שנתית ושמרת אותה במשך 5 שנים.

מנוי החיים של pCloud עשוי להיראות יקר מכיוון שתצטרך לשלם סכום גדול מלפנים, כך שנוכל להבין מדוע אנשים מסוימים יבחרו ללכת על התוכנית השנתית שלהם במקום.

עם זאת, אנו מרגישים שזה דומה לליסינג לעומת רכישת נכסים; התוכנית השנתית היא כמו ליסינג (אתה משלם פחות אבל הנכס לעולם לא יהיה לך בבעלותו) בעוד שהמנוי לכל החיים הוא כמו לקנות (אם המחיר נכון ואתה אוהב אותו, למה לא?)

בכל אופן, אנו מכסים מספרים כדי לגלות. עיין בממצאים שלנו בהמשך.

pCloud Premium 500GB

מדי שנה, תוכנית הפרימיום של pCloud עולה 47.88 דולר ואילו תוכנית החיים עולה 175 דולר, תשלום חד פעמי. בהנחה שתשמור על התוכנית השנתית למשך 5 שנים, היית כבר משלם 239.40 דולר, שכבר עולים הרבה על תוכנית המנויים לכל החיים של pCloud.

החיסכון שלך בעוד 5 שנים אם אתה משלם עבור תוכנית החיים Premium 500GB: 64.40 דולר

pCloud Premium Plus 2TB

קבלו זאת, תוכנית Premium Plus 2TB עולה 95.88 דולר לשנה, לעומת מנוי לכל החיים של 350 דולר. שוב, נניח שאתה שומר את התוכנית למשך 5 שנים. עם התוכנית השנתית, היית כבר משתעל 479.40 דולר עצומים, בעוד שתצטרך לשלם רק 350 דולר עבור המנוי לכל החיים..

החיסכון שלך בעוד 5 שנים אם אתה משלם עבור תוכנית החיים Premium Premium 2TB: 129.40 דולר

משפחת pCloud

התוכנית המשפחתית של pCloud זמינה רק עם מנוי לכל החיים, אך מכיוון שהיא מאפשרת לחמישה משתמשים לשתף חשבון אחד, אנו נשתמש בתוכנית המשפחתית לעומת 5 תוכניות פרמיה עצמאיות של 500 ג’יגה-בייט.

התוכנית המשפחתית תעלה לכם 500 דולר, ואילו כל תוכנית פרמיה תעלה 47.88 דולר x 5 וזה מסתכם בסך כולל של 239.40 דולר לשנה! בעוד 5 שנים, זה עולה 1,197 $ משתגעים, שמשום מה מכעיס אותי.

החיסכון שלך בעוד 5 שנים אם אתה משלם עבור תוכנית חיי המשפחה: 697 $

עם המספרים האלה, אני חושב שזה די בטוח לומר שלמרות שהמנויים על חיי החיים עשויים להרגיש כאילו הם עולים יותר (בגלל התשלום הגבוה הנמוך), למעשה תשלם הרבה פחות ותקבל תמורה גבוהה יותר לעומת השנתית תוכניות. אם אתה מתכנן לדבוק בטווח הארוך ב- pCloud, אנו ממליצים לקנות אחת מתוכניות החיים.

מאפיין נוסף – pCloud Crypto Lifetime

חיי קריפטו של pCloud

כולנו יכולים להסכים כי אבטחת קבצים חשובה, אך האם כדאי לשלם עליה? אחרי הכל, הקבצים שלנו כבר מאובטחים בשרתי pCloud.

הם כבר משתמשים בהצפנת AES TLS / SSL 256 סיביות כך שאם הקבצים שלנו יורטו בדרך לשרתים, מי שחטף את זה לא יוכל לגשת לקבצים האלה ללא מפתח בכל מקרה..

אז מדוע בכלל נצטרך קריפטו של pCloud?

תבינו, קבצים שהועלו לשרתי pCloud עשויים ליהנות מהצפנת AES בדרך למעלה ואף אחד לא יכול לגעת בקבצים האלה, אך ברגע שהם מגיעים לשרתים הקבצים חוזרים לצורתם המקורית. למרות שהקבצים שלך עדיין מאובטחים, האנשים ב- pCloud יכולים לראות מה העלאת.

הקריפטו של pCloud מוסיף שכבת אבטחה נוספת על ידי יצירת מפתח ייחודי עבורך, כך שרק האדם עם המפתח יוכל לגשת לקבצים אלה, תוך שמירה עליהם מפני כולם, כולל pCloud.

באופן היפותטי, אם יש לך נתונים ממשלתיים סודיים עליונים שהועלו ל- pCloud ואיזה ארגון טרור חוטף פיזית את משרדם, הם יכולים לאלץ את pCloud למסור את הנתונים שהעלית ולהשתמש במידע זה לשליטה עולמית. זה נכון, העולם הולך לעזאזל וזאת אשמתך, חבר.

עם קריפטו של pCloud, גם אם הטרוריסטים הידועים ביותר הידועים לשמצה, pCloud, אין דרך שהם יוכלו לגשת לנתוני הממשלה הפרטית הסופר-רגישים שלך, והיית מציל את העולם מללכת לעזאזל, אז עכשיו אתה מאושר כגיבור.

בכל מקרה, בואו נדבר על העלות.

pCloud Crypto עולה 47.88 דולר בשנה, ואילו המנוי לכל החיים עולה 125 $ בלבד. במשך חמש שנים היית חוסך 114.40 דולר. אם אתה הולך להשיג pCloud Crypto, עשה לעצמך טובה וללכת על גרסת החיים. תחסוך כל כך הרבה יותר.

פתק

Crypto היא תכונה נוספת שאותה ניתן לרכוש על גבי אחסון הענן שלך. אמור אם אתה רוצה אחסון של 2 טרה-בתים לכל החיים עם קריפטו לכל החיים. העלות תהיה 350 $ + 125 $ = 475 $.

מה יכול להשתבש

כמו סם שציין בסקירתו, באמת שאין חסרונות רבים לשירותים המעולים של pCloud. עם זאת, יש לנו כמה חששות עליהם נדבר בהמשך.

1. מה אם חברה אחרת קונה באמצעות pCloud?

לא סביר שיקרה, אך עדיין דאגה תקפה.

פנינו לצוות התמיכה ב- pCloud (שהוא יוצא מן הכלל אגב) לקבלת הערות, והם הבטיחו לנו שהם לא מחפשים למכור את החברה, אבל הם יכבדו את כל החשבונות לכל החיים, אם מישהו יחליט קונה על החברה שלהם בעתיד.

עם זאת, אנו רוצים להיות בטוחים שעברנו על התנאים הנ”ל שלהם, אך למרבה הצער, לא יכולנו למצוא שום דבר שקשור לזה.

הם הכירו בכך שלא הייתה שום ספרות בנושא בתנאים הכספיים שלהם, אך אם המחשבה גרמה לנו לאי נוחות באמת, אנו תמיד יכולים לבחור לתכניות השנתיות שלהם. עלינו להסכים.

2. מה אם אין מספיק שטח אחסון?

שטח אחסון של 2 טרה-בתים אולי נראה כמו הרבה כרגע, אך גדלי הקבצים גדלים בקצב מהיר. בעוד 5 שנים יתכן כי 2TB לא יספיקו. האם הם ישדרגו את חשבונותינו בבוא העת או שנצטרך לרכוש שטח אחסון נוסף?

מה אם pCloud יחליט ליצור חשבון 5TB בעתיד? אנו רוצים שנוכל לשדרג לזה רק על ידי תשלום ההפרש, אך אם מסתכלים על מצב הדברים (עליכם לשלם את מחיר המנוי לכל החיים גם אם החזקתם חשבון שנתי במשך כל סכום של שנים) נראה כאילו שנצטרך להמציא יותר.

3. עלות הזדמנות – מה אם משהו טוב יותר יבוא?

הו ה- FOMO (פחד להחמיץ) חזק בזה.

לכל תוכניות המנויים לכל החיים של pCloud יש ערך מצוין, אך בואו נודה בזה – 175 דולר אינם זולים. אני יכול לראות אנשים בוחרים לשלם מדי שנה רק בגלל שאין להם 175 דולר מלפנים, אבל אני סוטה.

הנקודה שאני מנסה להצביע היא שאנחנו משלמים כל כך הרבה עבור חשבון, ושישה חודשים בהמשך הדרך אם חברה אחרת תחליט ליצור מוצר מעולה שעולה פחות, היינו מרגישים שיצאנו לשרת את הקצה הקצר של המקל.

בסופו של דבר נצטרך לשלם עבור המוצר החדש והמעולה (מעבר למה שכבר שילמנו ל- pCloud) אם אנחנו רוצים להשתמש בשירותים שלהם, וזה הרבה!

מחשבות אחרונות – אגודלים למעלה או למטה?

אוקיי, הנה המחשבות שלנו – מנוי החיים של pCloud הוא מדהים. החיסכון בעלויות פשוט גדול מכדי להתעלם ממנו. עם תכנית החיים הכוללת 500 ג’יגה-בתים, תחסוך 64.40 דולר בהשוואה לתשלום עבור חשבון שנתי במשך 5 שנים (החיסכון רק הולך וגדל עם התוכנית 2TB ומשפחה).

בטח, יש לנו כמה חששות תקפים (חוסר אחסון עתידי, עלות הזדמנות, חשש מכיבוי pCloud לפני שנשתמש בהטבות החיים שלנו) אבל נהיה אמיתיים; הדאגות שלנו תקפות, אך סביר להניח שלא יקרה.

אם זה באמת מפריע לך, אתה תמיד חופשי ללכת עם התוכנית השנתית, ולשדרג ברגע שאתה מתחיל להרגיש בטוח יותר.

אז בשם כולם כאן ב- Bitcatcha.com, אני נותן את תוכנית המינוי לחיים של pCloud, שני אגודלים למעלה. קבל את זה לפני שהם מתחכמים ומחליטים לנסות את התוכנית!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map