آیا اشتراک اشتراک pCloud Lifetime ارزش آن را دارد؟ قبل از خرید باید بخوانید!

اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً به این معنی است که شما با بررسی pCloud دوست من سام مواجه شده اید و به طور جدی فکر می کنید که خودتان را با یک حساب کار می کنید.


تعجب نکردیم PCloud محصولی آزمایش شده و آزمایش شده را انجام می دهد و فقط با پیشرفت آن کاملاً از آب بیرون می رود و باعث می شود رقابت از گرد و غبار جدی خارج شود..

اگر 10 سال پیش به من گفتید که می توانم با هر دستگاهی که داشته باشم ، با 2TB فضای ذخیره سازی ، بتوانم به طور امن به پرونده هایم دسترسی داشته باشم ، به دلیل ردیابی 30 روزه ، می توانم یک فایل مسدود شده را برگردانم. و با لمس یک دکمه با دیگران همکاری کنید ، من روی زمین می پاشیدم ، مشت خود را به شدت به شما تکان می دهم و شما را به دروغگو بودن گره خورده متهم می کنم.

خوشبختانه ما 10 سال پیش ملاقات نکردیم ، یا مجبور شدم حرف هایم را بخورم.

pCloud هر آنچه را که می گوید محصول انجام می دهد ، ارائه می دهد و موارد دیگر – آنها گزینه ای برای پرداخت هزینه LIFETIME به ما داده اند ، این بدان معنی است که ما فقط با 1 قیمت ثابت از همه حق اشتراک های یک حساب pCloud لذت می بریم..

آیا این است که ، آیا اشتراک عمر pCloud واقعاً ارزش آن را دارد؟ بیایید.

چرا pCloud با برنامه عمر بیرون آمد?

اشتراک pCloud Lifetime

یک برنامه اشتراکی سالانه باعث می شود pCloud سود بیشتری در دراز مدت داشته باشد ، بنابراین شرکت با دادن گزینه ای برای پرداخت کاربران فقط یک بار برای یک برنامه عمر ، چه سود کسب می کند.?

راستش ، ما نمی دانیم.

ما فکر می کنیم که pCloud از یک دسته افراد جوان و متفکر تشکیل شده است که به جای داشتن یک ذهنیت اول سود می خواهند در جهان تغییر ایجاد کنند..

در واقع ، pCloud هنوز یک تجارت است و یک کسب و کار برای به حداکثر رساندن سود نیاز دارد. بهترین حدس ما این است که از آنجا که pCloud نسبتاً ناشناخته است (در مقایسه با Dropbox) & Google Drive) ، آنها برای جذب کاربران جدید و به دست آوردن سهم بازار این برنامه ها را ارائه داده اند. اگر این درست است ، پس از آن کار می کند – من خودم طرحی را خریده ام.

ما همچنین مشکوک هستیم که گزینه خرید برنامه اشتراکی آنها ممکن است دائمی نباشد ، بنابراین بهترین توصیه ما این است که در حالی که هنوز می توانید آن را دریافت کنید!

چه چیزی “اشتراک مشترک” را تعیین می کند?

من فکر می کنم همه ما می دانیم که هر چیزی که “برای زندگی” به شما داده می شود در واقع برای زندگی نیست. ما بعضی موارد را در TOS آنها انجام دادیم و فهمیدیم که تعریف آنها از “زندگی” در واقع 99 سال یا هر کدام کوتاه تر است.

فقط 99 سال

این برنامه در برنامه های من برای انتقال این حساب به نوه های من به عنوان وارثی خانوادگی ، آچار را می کشد ، اما حدس می زنم که 99 سال (یا مرگ ، هر کدام که در اول باشد) کاملا معقول است.

اشتراک pCloud Lifetime – برنامه ها & قیمت گذاری

500GB2TB خانواده
Storage500GB2،000GB2،000 گیگابایت
شماره User11Up تا 5
قیمت سالانه 47.88 $ 95.88 $ / A
قیمت مادام العمر 175 دلار 350 $ 500 دلار
پس انداز – 64.40 $ * – 129.40 $ * N / A

* پس انداز بر اساس این فرض که شما برای یک برنامه سالانه ثبت نام کرده اید محاسبه می شود و آن را به مدت 5 سال نگه دارید.

اشتراک Lifetime pCloud ممکن است گران به نظر برسد زیرا مجبورید مبلغ زیادی را بپردازید ، بنابراین می توانیم درک کنیم که چرا برخی از افراد تصمیم می گیرند به جای آن به برنامه سالانه خود بروند.

با این حال ، احساس می کنیم این کمی شبیه به لیزینگ در مقابل خرید ملک است. برنامه سالانه مانند لیزینگ است (شما مبلغ کمتری پرداخت می کنید اما ملک هرگز متعلق به شما نیست) در حالی که اشتراک عمر مانند خرید است (اگر قیمت مناسب است و شما آن را دوست دارید ، چرا نه؟)

به هر حال ، ما برای پیدا کردن برخی از شماره ها جمع می شویم. یافته های ما را در زیر بررسی کنید.

pCloud Premium 500GB

سالانه ، برنامه حق بیمه pCloud 47.88 دلار هزینه می کند در حالی که برنامه عمر 175 دلار ، هزینه یک بار هزینه دارد. با فرض اینکه شما برنامه سالانه را به مدت 5 سال نگه دارید ، قبلاً 239.40 دلار هزینه پرداخت می کردید ، که این رقم بسیار بیشتر از برنامه اشتراک عمر pCloud است.

پس انداز شما در 5 سال در صورت پرداخت هزینه برنامه پریمیوم 500 گیگابایت: 64.40 دلار

pCloud Premium Plus 2TB

این را دریافت کنید ، برنامه Premium Plus 2TB در هر سال 95.88 دلار هزینه دارد ، در مقابل 350 میلیون هزینه اشتراک. مجدداً ، فرض می کنیم که شما این طرح را 5 سال نگه دارید. با برنامه سالانه ، می توانستید 479.40 دلار عظیم را سرفه کنید ، در حالی که برای اشتراک مادام العمر فقط 350 دلار باید پرداخت کنید.

پس انداز شما در 5 سال در صورت پرداخت برنامه زندگی Premium Plus 2TB: 129.40 دلار است

pCloud Family

برنامه خانوادگی pCloud فقط با اشتراکی مادام العمر در دسترس است ، اما از آنجا که به 5 کاربر اجازه می دهد 1 حساب را به اشتراک بگذارند ، ما از برنامه خانواده در مقابل 5 برنامه حق بیمه سالانه 500 گیگابایت مستقل استفاده خواهیم کرد.

برنامه خانواده 500 دلار برای شما هزینه خواهد کرد ، در حالی که هر طرح حق بیمه 5 دلار 47.88 دلار هزینه دارد که در کل 239.40 دلار در سال است! در مدت 5 سال ، این هزینه 1.197 دلار آزاد است که به دلایلی باعث عصبانیت من می شود.

پس انداز شما در 5 سال در صورت پرداخت هزینه برنامه خانواده: 697 دلار

با توجه به این اعداد ، فکر می کنم کاملاً بی خطر باشد که بگویم با وجود اینکه اشتراک های Lifetime ممکن است احساس کنند که هزینه بیشتری دارند (به دلیل پرداخت بالای 1 تعرفه) ، در واقع شما با پرداخت مبلغی بسیار کمتر و در مقایسه با سالانه ارزش بیشتری می گیرید. برنامه ها اگر قصد دارید درازمدت به pCloud بچسبید ، پیشنهاد ما خرید یکی از برنامه های طول عمر است.

ویژگی های اضافی – pCloud Crypto Lifetime

pCloud Crypto Lifetime

همه ما می توانیم قبول کنیم که امنیت پرونده مهم است ، اما آیا ارزش پرداخت آن را دارید؟ پس از همه ، پرونده های ما در حال حاضر در سرورهای pCloud امن هستند.

آنها قبلاً از رمزگذاری بیت AES TLS / SSL 256 استفاده می کنند ، به گونه ای که اگر پرونده های ما در سرورها رهگیری شود ، هرکسی که آن را ربوده باشد ، به هیچ وجه قادر به دسترسی به آن پرونده ها نیست..

بنابراین چرا ما حتی به Crypto pCloud احتیاج داریم?

می بینید ، پرونده هایی که در سرورهای pCloud بارگذاری شده اند ، ممکن است از راه رمزگذاری AES در این راه لذت ببرند و هیچ کس نمی تواند آن پرونده ها را لمس کند ، اما به محض ورود به سرورها ، پرونده ها به فرم اصلی خود باز می گردند. اگرچه پرونده های شما هنوز ایمن هستند ، افراد موجود در pCloud می توانند آنچه را بارگذاری کرده اید را ببینند.

pCloud Crypto با ایجاد یک کلید منحصر به فرد برای شما ، لایه ای از امنیت اضافی را اضافه می کند ، به طوری که فقط شخص دارای کلید می تواند به آن پرونده ها دسترسی پیدا کند و آنها را از همه محافظت کند ، از جمله pCloud.

به فرض سخنی ، اگر داده های مخفی دولت در pCloud و برخی از سازمان های تروریستی بارگیری شود که از لحاظ جسمی دفتر خود را ربوده می کنند ، می توانند pCloud را وادار کنند که داده های آپلود شده خود را تحویل دهد و از این اطلاعات برای سلطه بر جهان استفاده کند. درست است ، دنیا به جهنم می رود و تقصیر شماست ، دوستان.

با رمزنگاری pCloud ، حتی اگر بدنام ترین غارتگرهای تروریستی pCloud ، به هیچ وجه امکان دسترسی به داده های دولت حساس شما وجود ندارد ، و شما می توانستید دنیا را از رفتن به جهنم نجات دهید ، بنابراین اکنون به عنوان یک قهرمان مورد ستایش قرار می گیرید..

به هر حال ، بگذارید در مورد هزینه صحبت کنیم.

pCloud Crypto سالانه 47.88 دلار هزینه دارد ، در حالی که اشتراک طول عمر تنها 125 دلار است. بیش از 5 سال ، شما 114.40 دلار صرفه جویی می کنید. اگر می خواهید pCloud Crypto را بدست آورید ، به خودتان لطف کنید و به سراغ نسخه مادام العمر بروید. خیلی بیشتر پس انداز خواهید کرد.

توجه داشته باشید

Crypto یکی دیگر از ویژگی های قابل خریداری در بالای فضای ذخیره ابری شما است. اگر می خواهید طول عمر 2 ترابایت با رمزنگاری طول عمر داشته باشید ، بگویید. هزینه 350 دلار + 125 دلار = 475 دلار خواهد بود.

چه اتفاقی می افتد اشتباه است

مانند سام که در بررسی خود ذکر کرد ، واقعاً اشکالی در خدمات عالی pCloud وجود ندارد. با این حال ، ما چند نگرانی داریم که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

1. اگر یک شرکت دیگر از طریق pCloud خریداری کند ، چه می شود?

بعید به نظر می رسد ، اما هنوز یک نگرانی معتبر است.

ما برای اظهار نظر به pCloud (که از راه فوق العاده است) به تیم پشتیبانی پیوستیم ، و آنها به ما اطمینان دادند که آنها به دنبال فروش شرکت نیستند ، اما اگر کسی تصمیم بگیرد ، به تمام حساب های عمر آنها احترام می گذارد. در آینده شرکت خود را خریداری می کند.

با این حال ، ما دوست داریم که مطمئن باشیم ، بنابراین ما TOS آنها را پشت سر گذاشتیم ، اما متأسفانه ، ما به هیچ وجه نمی توانیم پیدا کنیم.

آنها تأیید كردند كه در TOS خود هیچ ادبیاتی در این زمینه وجود ندارد ، اما اگر این فکر ما را واقعا ناراحت کننده جلوه دهد ، همیشه می توانیم تصمیم بگیریم که به دنبال برنامه های سالانه آنها باشیم. ما باید موافقت کنیم.

2. در صورت عدم وجود فضای ذخیره کافی?

فضای ذخیره سازی 2 ترابایت ممکن است در حال حاضر خیلی زیاد به نظر برسد ، اما اندازه پرونده ها با سرعت بالایی در حال رشد هستند. در مدت 5 سال ، 2TB ممکن است کافی نباشد. آیا وقتی زمان فرا رسید ، آیا آنها می توانند فضای ذخیره بیشتری را خریداری کنند ، آیا آنها حساب های ما را به روز می کنند?

اگر pCloud تصمیم به ایجاد یک حساب 5TB در آینده بگیرد ، چه می شود؟ ما می خواهیم با پرداخت تفاوت ، بتوانیم به آن ارتقاء دهیم ، اما با نگاهی به نحوه کارها (باید هزینه اشتراک تمام عمر را بپردازید ، حتی اگر حساب سالانه برای هر سالی انجام داده باشید) به نظر می رسد مثل اینکه ما باید بیشتر از اینها چنگ بزنیم.

3. هزینه فرصت – اگر چیزی بهتر پیش بیاید چه می شود?

آه FOMO (ترس از دست دادن) در این یکی قوی است.

تمام برنامه های اشتراک اشتراک pCloud دارای ارزش عالی هستند ، اما بیایید با آن روبرو شویم – 175 دلار ارزان نیست. من می توانم ببینم افرادی که تصمیم دارند سالانه پول بپردازند فقط به این دلیل که 175 دلار از جلو ندارند ، اما من خراب می کنم.

نکته ای که من می خواهم بگویم این است که ما می خواهیم هزینه زیادی را برای یک حساب کاربری خود بپردازیم ، و اگر 6 شرکت دیگر تصمیم به ایجاد یک محصول برتر بگیریم که هزینه کمتری داشته باشد ، 6 ماه در جاده خواهیم بود. انتهای کوتاه چوب.

اگر بخواهیم از خدمات آنها استفاده کنیم ، باید هزینه محصول جدید و برتر را بپردازیم (بالاتر از آنچه که قبلاً pCloud پرداخت کرده ایم) ، و این خیلی زیاد است!

افکار نهایی – انگشت شست به بالا یا پایین?

باشه ، در اینجا افکار ماست – اشتراک عمری pCloud جالب است. صرفه جویی در هزینه فقط نادیده گرفته می شود. با برنامه زندگی 500 گیگابایت ، در مقایسه با پرداخت یک حساب سالانه 5 سال 64.40 دلار پس انداز خواهید کرد (پس انداز با برنامه 2TB و خانواده بیشتر می شود).

مطمئناً ، ما چند نگرانی معتبر داریم (کمبود فضای ذخیره در آینده ، هزینه فرصت ، ترس از خاموش کردن pCloud قبل از استفاده از مزایای Lifetime ما) اما واقعیت می دهیم. نگرانی های ما معتبر است ، اما بعید است که آنها اتفاق بیفتند.

اگر واقعاً شما را آزار می دهد ، همیشه می توانید با برنامه سالانه پیش بروید ، و هنگامی که احساس امنیت بیشتری می کنید ، ارتقا پیدا کنید.

بنابراین به نمایندگی از همه افراد حاضر در Bitcatcha.com ، من به شما می خواهم به برنامه اشتراکی برای زندگی pCloud ، دو انگشت شست. قبل از اینکه هوشمند شوند و تصمیم بگیرید طرح را بکشید ، آن را بگیرید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map