Stojí za to předplatné pCloud Lifetime? Před nákupem si musíte přečíst!

Pokud to čtete, pravděpodobně to znamená, že jste narazili na recenzi mého přítele Sama pCloud a vážně uvažujete o tom, jak se zacházet s účtem.


Nejsme překvapeni. PCloud vezme vyzkoušený a vyzkoušený produkt a dokonale ho vyfoukne z vody s vylepšeními, takže konkurence sní po probuzení vážný prach.

Pokud jste mi před 10 lety řekli, že budu moci bezpečně přistupovat k mým souborům odkudkoli na světě pomocí kteréhokoli ze svých zařízení, s 2TB úložného prostoru, bude moci vrátit zmatený soubor zpět kvůli 30dennímu sledování souborů a spolupracovat s ostatními pouhým stiskem tlačítka, plivl jsem na podlahu, prudce na vás zatřásl pěstí a obvinil vás, že jste lhář.

Naštěstí jsme se nesetkali před deseti lety, nebo bych musel sníst svá slova.

pCloud poskytuje vše, co říká, že produkt dělá, a další – dali nám možnost platit za předplatné LIFETIME, což znamená, že si budeme moci užívat všech výhod účtu pCloud za pouhou 1 pevnou cenu.

Je to tak, stojí za to celoživotní předplatné pCloud? Pojďme to zjistit.

Proč pCloud vyšel s životním plánem?

Předplatné pCloud Lifetime

Roční plán předplatného skutečně přinese pCloud více dlouhodobých zisků, takže co společnost získá tím, že uživatelům dává možnost platit pouze jednou za celoživotní plán?

Upřímně, nevíme.

Myslíme si, že pCloud se skládá z partie mladých, progresivních jedinců, kteří se chtějí ve světě změnit, místo toho, aby měli ziskový přístup.

Realisticky je pCloud stále obchodem a podnik potřebuje maximalizovat zisky. Náš nejlepší odhad je, že protože pCloud je na trhu relativně neznámý (ve srovnání s Dropboxem) & Disk Google), přišli s těmito plány, aby přilákali nové uživatele a získali podíl na trhu. Pokud je to pravda, pak to funguje – koupil jsem si plán pro sebe.

Rovněž máme podezření, že možnost zakoupit si doživotní předplatné nemusí být trvalé, takže naší nejlepší radou by bylo získat ji, dokud budete moci!

Co definuje „předplatné na celý život“?

Myslím, že všichni víme, že všechno, co vám je dáno „na celý život“, není ve skutečnosti na celý život. Udělali jsme nějaké kopání v jejich TOS a zjistili jsme, že jejich definice „pro život“ je ve skutečnosti 99 let, nebo podle toho, co je kratší.

Pouze 99 let

To vrhá klíč v mých plánech předat tento účet svým vnoučatům jako rodinné dědictví, ale myslím, že 99 let (nebo smrt, podle toho, co nastane dříve) je docela slušná dohoda.

Předplatné pCloud Lifetime – Plány & Ceny

500GB2TBRodina
Úložiště500 GB2 000 GB2 000 GB
Počet uživatelů11 až 5
Roční cena 47,88 $ 95,88N / A
Celoživotní cena 175 $ 350 $ 500
Úspory – 64,40 $ * – 129,40 USD * N / A

* Úspory se počítají na základě předpokladu, že jste se zaregistrovali do ročního plánu a ponechali jej po dobu 5 let.

pCloud’s Lifetime Subscription může vypadat draho, protože budete muset zaplatit velkou částku předem, takže můžeme pochopit, proč se někteří lidé rozhodnou jít pro svůj roční plán místo toho.

Máme však pocit, že je to trochu jako leasing vs. koupě nemovitostí; roční plán je jako leasing (platíte méně, ale nemovitost nikdy není vaše vlastní), zatímco celoživotní předplatné je jako nákup (pokud je cena správná a líbí se vám, proč ne?)

Každopádně se snažíme zjistit několik čísel. Podívejte se na naše zjištění níže.

pCloud Premium 500 GB

Prémiový plán pCloud stojí ročně 47,88 $, zatímco celoživotní plán stojí 175 USD, jednorázová platba. Za předpokladu, že si ponecháte roční plán po dobu 5 let, měli byste již zaplaceno 239,40 $, což již výrazně přesahuje plán celoživotního předplatného pCloud.

Vaše úspory za 5 let, pokud platíte za životní plán Premium 500 GB: 64,40 $

pCloud Premium Plus 2TB

Získáte to, plán Premium Plus 2TB stojí 95,88 $ ročně oproti celoživotnímu předplatnému 350 $. Znovu předpokládejme, že plán ponecháte 5 let. S ročním plánem byste už vykašlali neuvěřitelných 479,40 $, zatímco za celoživotní předplatné budete muset zaplatit pouze 350 $.

Vaše úspory za 5 let, pokud platíte za životní plán Premium Plus 2TB: 129,40 $

pCloud Family

Rodinný plán pCloud je k dispozici pouze s předplatným na celý život, ale protože umožňuje 5 uživatelům sdílet jeden účet, použijeme rodinný plán vs 5 samostatných ročních prémiových 500 GB plánů.

Rodinný plán vás bude stát 500 USD, zatímco každý prémiový plán stojí 47,88 x 5 $, což představuje celkovou částku 239,40 $ ročně! Za 5 let to stojí freaking 1 197 $, což mě z nějakého důvodu trochu rozhněvá.

Vaše úspory za 5 let, pokud platíte za životní plán rodiny: 697 $

Díky těmto číslům si myslím, že je docela bezpečné říci, že zatímco se předplatné na celý život může cítit, že stojí více (kvůli vysoké jednorázové platbě), budete ve skutečnosti platit mnohem méně A získat větší hodnotu ve srovnání s ročními plány. Pokud se chystáte držet pCloud dlouhodobě, důrazně doporučujeme zakoupit jeden z celoživotních plánů.

Další funkce – pCloud Crypto Lifetime

Životnost pCloud Crypto

Všichni se můžeme shodnout, že zabezpečení souborů je důležité, ale vyplatí se to? Nakonec jsou naše soubory na serverech pCloud již zabezpečené.

Již používají 256bitové šifrování AES TLS / SSL, takže pokud budou naše soubory zachyceny na cestě k serverům, kdokoli je unesl, nebude mít přístup k těmto souborům bez klíče.

Tak proč bychom dokonce potřebovali pCloud Crypto?

Uvidíte, že soubory, které jsou nahrány na servery pCloud, si mohou na cestě nahoru užívat šifrování AES a nikdo se jich nemůže dotknout, ale jakmile dorazí na servery, soubory se vrátí zpět do své původní podoby. Přestože jsou vaše soubory stále zabezpečené, lidé na pCloud uvidí, co jste nahráli.

pCloud Crypto přidává další vrstvu zabezpečení vytvořením jedinečného klíče pro vás, takže pouze osoba s klíčem má přístup k těmto souborům a chrání je před všemi, včetně pCloud.

Hypoteticky vzato, pokud máte do pCloud nahrána nejpřísnější tajná vládní data a některá teroristická organizace fyzicky unese jejich kancelář, mohou donutit pCloud předat nahraná data a použít tyto informace pro nadvládu světa. Správně, svět jde do pekla a je to tvoje chyba, kámo.

Díky kryptu pCloud, i když ti nejznámější teroristé drancují pCloud, neexistuje žádný způsob, jak získat přístup k vašim super citlivým údajům soukromé vlády, a vy byste zachránili svět před peklem, takže nyní jste hrdinem.

Každopádně pojďme mluvit o nákladech.

pCloud Crypto stojí 47,88 $ ročně, zatímco celoživotní předplatné stojí pouze 125 USD. Za 5 let byste ušetřili 11,40 $. Pokud chcete získat pCloud Crypto, udělejte si laskavost a jděte na celoživotní verzi. Ušetříte mnohem víc.

Poznámka

Crypto je další funkce, kterou lze zakoupit v cloudovém úložišti. Řekněme, zda chcete 2TB celoživotní úložiště s celoživotním kryptografem. Cena bude 350 $ + 125 $ = 475 $.

Co by se mohlo pokazit

Jak Sam ve své recenzi uvedl, ve vynikajících službách pCloudu opravdu není žádná nevýhoda. Máme však několik obav, o nichž budeme mluvit níže.

1. Co když jiná společnost kupuje přes pCloud?

Je nepravděpodobné, že by k tomu došlo, ale stále platí.

Obrátili jsme se na tým podpory na pCloud (což je mimochodem vynikající), abychom zaručili, že nechtějí prodat společnost, ale budou ctít všechny doživotní účty, pokud se někdo rozhodne v budoucnu koupí jejich společnost.

Rádi bychom si však byli jisti, že jsme prošli jejich TOS, ale bohužel jsme nenašli nic, co by s tím souviselo..

Uznali, že v jejich TOS není žádná literatura, ale pokud nás tato myšlenka učiní opravdu nepříjemnými, můžeme se vždy rozhodnout pro jejich roční plány. Musíme souhlasit.

2. Co když není dostatek úložného prostoru?

2 TB úložného prostoru se teď může jevit jako hodně, ale velikosti souborů rostou rychlým tempem. Za 5 let nemusí 2TB stačit. Budou upgradovat naše účty, až přijde čas, nebo bychom museli koupit více úložného prostoru?

Co když se pCloud rozhodne v budoucnu vytvořit 5TB účet? Rádi bychom na to mohli upgradovat pouhým zaplacením rozdílu, ale při pohledu na to, jak věci fungují (musíte zaplatit celou cenu předplatného za celý život, i když máte roční účet po jakoukoli dobu). jako bychom museli více rozvětvovat.

3. Náklady na příležitost – Co když přijde něco lepšího?

Oh, FOMO (strach, že zmeškáme) je v tomto silném.

Všechny plány celoživotního předplatného pCloud mají vynikající hodnotu, ale přiznejme si to – 175 $ není levné. Vidím lidi, kteří se rozhodnou platit ročně jen proto, že nemají dopředu 175 $, ale odbočuji.

Chtěl bych zdůraznit, že za účet platíme tolik a 6 měsíců po cestě, pokud se nějaká jiná společnost rozhodne vytvořit vynikající produkt, který stojí méně, měli bychom pocit, že jsme byli doručeni krátký konec hůlky.

Nakonec bychom museli platit za nový, vynikající produkt (navíc k tomu, co jsme již zaplatili pCloud), pokud chceme využívat jejich služby, a to je hodně!

Final Thoughts – Thumbs up and down?

Dobře, tady jsou naše myšlenky – Celoživotní předplatné pCloud je šílené. Úspory nákladů jsou prostě příliš velké na to, aby byly ignorovány. S životním plánem 500 GB ušetříte 64,40 USD oproti zaplacení ročního účtu po dobu 5 let (úspory se s plánem 2TB a plánem Family jen zvýší).

Jistě, máme několik platných obav (nedostatek budoucího úložiště, příležitostné náklady, strach z vypnutí pCloud před tím, než využijeme naše celoživotní výhody), ale pojďme se naplnit; naše obavy jsou platné, ale je velmi nepravděpodobné, že by k nim došlo.

Pokud vás to opravdu vadí, máte vždy možnost jít s ročním plánem a upgradovat, jakmile se začnete cítit bezpečněji.

Takže jménem všech zde na Bitcatcha.com dávám plán celoživotního předplatného pCloud, dva palce nahoru. Získejte to dříve, než začnou inteligentní a rozhodnout se vytáhnout plán!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map