Sync.com ülevaade: 8 plussi ja 5 miinuseid Sync Cloud Storage’i kasutamisel

sünkroonimise pilve ladustamise logo


Sync.com

https://www.sync.com/

tl; dr

Sync pakub kasutajatele muljetavaldavat kahetuhandelist tugevust ja turvalist kaustade jagamise võimalust. Kui hindate privaatsust produktiivsustööriistade asemel, siis võib sünkroonimine olla suurepärane võimalus, mis pakub nii meelerahu kui ka päris vinge hinna ja kvaliteedi suhet..

Sync.com ülevaade: 8 plussi ja 5 miinuseid Sync Cloud Storage’i kasutamisel

Üheksakümnendate aastate alguses mõtisklesime selle üle, kuidas me kunagi täidaksime oma 30 MB mahutavusega arvuti kõvaketta. Lisage mõni aasta ja 100 dollarit 1 GB välkmäluseadme jaoks tundus olevat soodne.

Mida aeglasemalt faili suurused on kasvanud, seda näljasemaks oleme GB jaoks saanud. Heck, TB.

Täna ootab enamik meist midagi muud kui odavat, usaldusväärset ja turvalist salvestuslahendust, mis võimaldab meil oma andmetele juurde pääseda. Sisestage pilvesalvestuse pakkuja.

Siit olete võinud kuulda – seda nimetatakse Sync.com.

Sissejuhatus Sync.com-i

Esiteks – kes ja mis on Sync.com?

Lugu kulgeb nii: Thomas Savundia ja meeskonna poolt 2011. aastal Kanadast välja tulnud tahtis Sync luua salvestuslahenduse, mis seaks kasutajate privaatsuse esikohale. Sünkroonimiseks, mida selle kasutajad tänapäeval tunnevad ja armastavad, kulus paar arendusvooru. Ja see on siiani olnud 750 000 kasutajat!

Sünkroonimise eesmärk on “hõlbustada kasutajatel juurdepääsu oma failidele ja jagada neid praktiliselt igast arvutist, telefonist või mobiilseadmest – ilma et nad loobuksid oma privaatsusõigusest”.

Igaüks saab Synciga tasuta registreeruda, kuid nad pakuvad ka kõrgemaid astmeid äri- ja isiklikuks kasutamiseks, igaühel on täiendav salvestusruum ja teatud arv kasutajaid konto kohta. Sellest natuke lähemalt.

Oleme Synci ja selle turvapakkumiste kohta kuulnud palju häid asju. Kunagi ei tohiks kuulujutte mängida, võtab Bitcatcha tänapäeval esmapilgul arvesse Synci plusse ja miinuseid.

Sünkroonimise seadistamine – kui lihtne see on?

Kõigepealt tuleb kõigepealt uurida, mis on sünkroonimise installimine?

Selgub – ülilihtne. Protsessi saate siin käivitada.

Esimese 5 GB sisselogimiseks on vaja sekundit ja mõned lihtsad üksikasjad.

Pärast registreerimist kuvatakse teile sünkroonimise täielikuks seadistamiseks vajalike sammude loend (loendi täitmine avab ka täiendava 1 GB salvestusruumi!)

sünkroonimisjuhendid seadistamiseks

Teine viip on töölauarakenduse ja vastava sünkroonimiskausta allalaadimine. Põhimõtteliselt see loob ruumi, kus saate oma failidest hõlpsalt varundada ja hakata neid jagama. Kõik, mis asub kaustas Sünkroonimine, varundatakse automaatselt.

Töölauarakendus aitab teil pääseda juurde oma arvutis olevale kaustale Sünkroonimine ja otsida seda, aga ka otsida „Data Vault” (selle kohta lähemalt sekundis). Samuti on teil juurdepääs versiooniajaloole, failide tegevusele ja kustutatud failide taastamisele.

Failide lisamine kausta Sünkroonimine on lihtne lohistamine. Saate seda käsitleda kui oma arvuti tavalist kausta ja töötada sellest välja.

Siiski ei olnud kohe ilmne, kuidas üks Vaulti juurde pidi pääsema, kuna pärast installimist polnud mingit hüpikakende kirjeldust. Veebipaneeli liideses on asjad pisut selgem, kus näete tegelikke juhiseid:

sünkroonimisjuhendid seadistamiseks

8 asja, mis meile Sync.com juures meeldib

Kui see oli paigaldatud, läksime edasi ja saime sellega hästi läbi mängida.

Mida me siis tegelikult arvasime? Esiteks, siin on kõik, mis meile meeldis:

1. Sünkroonimine austab teie privaatsust

Seda punkti hinnatakse kõige paremini natuke kontekstiga. Kas teadsite, et enamik pilvesalvestusrakendusi – sealhulgas Google Drive ja Dropbox – neil on tingimused, mis võimaldavad töötajatel oma serverisse salvestatud failidele juurde pääseda, neid skannida ja jagada?

Kainestav mõte, eks?

Sünkroonimise abil on nad end seadistanud viisil, et sellel pole mingit võimalust. Tõenäoliselt on see müügipunkt, mida nad kõige enam suruvad. Mõjuval põhjusel!

Kõik sünkroonimisse üleslaaditud failid on kaitstud 256-bitise AES-krüptimisega. See tähendab, et see on krüptitud lähtekohas ja andmevõtit kontrollib ainult teie konto omanik.

Ehkki teie failid on võrgus, on need teiste jaoks mõttetud, kuna nad vajaksid selle mõistmiseks krüptimisvõtit.

Seda nimetatakse ka null-teadmiste privaatsuseks. Kuna Sync.com ei oma üldse krüptimisvõtmeid, tähendab see, et unustate parooli, kuna sünkroonimine ei saa seda lähtestada, kui teil on probleeme..

Veelgi enam, Sync ei võimalda juurdepääsu kolmandatele isikutele. Enamikul pilvesalvestuse pakkujatel on avaldatud API, mis võimaldab kolmanda osapoole rakendustel nendega liidestada, kuid mitte sünkroonida. Mis on kindel, võib mõne kasutaja jaoks halvem olla. Kuid see on kindlasti turvalisuse võit.

Tõenäoliselt soovite tugeva tugeva parooli kõrval kasutada ka kahefaktorilist autentimist – e-posti või Google Authenticatori abil.

sünkroonige hea turvaseade

Mida see tähendab? Põhimõtteliselt pole mingeid visandlikke turunduse ega juriidiliste andmete üleandmisi ega suurandmete rikkumisi. Kivi ohke ümberringi.

2. Andmete privaatsuse üldine järgimine

Varasemale punktile lisades on ka muid põhjuseid, miks me usume Synci privaatsuse kaitsesse. See asub tegelikult Kanadas, piirkonnas, mis on tuntud oma rangete privaatsusseaduste poolest.

Sellisena vastab Sync täielikult sellistele globaalsetele andmestandarditele nagu GDPR, PIPEDA ja hunnik muud. Selle kohta saate rohkem lugeda siit.

3. See on integreeritud kohalik draiv, millel on mitu juurdepääsupunkti

Teine asi, mis meile Synci juures meeldis, on see, kui hästi see töötab integreeritud kohaliku draivina.

Lihtne automatiseeritud varundamine tähendab, et peaksite puhata, teades, et teie failid on turvalised, ilma et peaksite ennetavaid meetmeid võtma.

Ja Synci mitmed juurdepääsupunktid muudavad selle draiviks, mis sobib suurepäraselt liikvel olles ja mis tahes elustiili või tööstiili jaoks.

 • Mobiilirakendus
  Rakendust värskendatakse nii sageli kui ka iOS-is ja Android-is.
 • Veebipaneel
  Võimaldab teil oma failidele juurde pääseda mis tahes veebibrauserist, allalaadimine pole vajalik.

4. Vault võimaldab salvestada andmeid kausta Sünkroonimine väljaspool

Teine asi, mida me Synci puhul tõesti hindame, on selle andmehoidlate funktsionaalsus.

Mis see salapärane võlv on, küsite?

Noh, see on üliturvaline ainult pilve jaoks mõeldud salvestuskoht. Nii et erinevalt kaustas Sünkroonimine ei sünkroonita võlvis asuvaid faile automaatselt automaatselt. Selle asemel on see turvaline ruum, millele pääseb juurde veebirakenduse või mobiilirakenduse kaudu.

See muudab selle ideaalseks varukoopiate tegemiseks selliste oluliste failide ja kaustade jaoks, mida te ei saa endale lubada kaotada, võrreldes tööfailidega, mida võite regulaarselt värskendada. Ja see on suurepärane ruumi vabastamiseks!

Asjade Vaultsi viimine on ülilihtne asi, kui valida fail, klõpsata käsul Teisalda ja kontrollida ruut Vault.

sünkroonige ainult turvalise pilve salvestusruum

Faile saab igal ajal hõlpsalt pilvest oma arvutisse alla laadida.

5. Faili lihtne taastamine

See on alati lohutav teada, et mitte ainult faili varundamine, vaid ka selle mitmesugustele vormidele pääsete juurde juba ammu.

Segane? Ärge muretsege – sünkroonimise abil saate faili hõlpsamini varasemale ajale tagasi liikuda ja sealt edasi töötada. Mis tahes faili saate tagasi viia mis tahes varasemale kuupäevale või kellaajale.

Valige lihtsalt failist paremal asuv „…” ja klõpsake „Versiooniajalugu”, mis avab järgmise ekraani:

sünkroonida faili lihtne taastamine

Sama kehtib kustutatud failide kohta:

 • Tasuta sünkroonimise kliendid saavad taastada kõik viimase 30 päeva jooksul kustutatud failid või kaustad.
 • Sünkrooni Pro & Ärikliendid saavad väga muljetavaldava 365 päeva jooksul taastada kõik kustutatud failid või kaustad.

Veel häid uudiseid – kustutatud faile ei arvestata teie eraldatud salvestusruumi!

6. Suurepärased võimalused ettevõtetele

Sünkroonimine teenib ka mitmeid funktsioone, mis meie arvates oleksid eriti kasulikud ettevõtetele.

Nende hulka kuuluvad failide kaugpühkimine, samuti varastatud failide auditid kõigi või kellegi pettuse korral.

Samuti on muudatuste jälgimine, üksikasjalik statistika ja failide versioonide koostamine väga käepärased tööriistad, kui on vaja tegeleda failidega, millel töötab mitu inimest, ja aidata teil jälgida, kes mida ja millal tegi.

See kontrolli tase on paljudele tohutu pluss.

7. Lihtne failide ja kaustade jagamine

Pidage meeles, kui me varem rääkisime pilvesalvestuse erinevatest funktsioonidest?

Ehkki asjade ohutu hoidmine on üks asi, on ka väga oluline, et pilvesalvestusplatvorm võimaldab neid faile hõlpsalt jagada ja teistele inimestele ja seadmetele üle kanda.

Sünkroonimine ei valmista pettumust. Teil on võimalik:

 • Jagage sünkroonimata kasutajatele mis tahes suurusega faile.
 • Jagage hõlpsalt saajatega linkimist, kontot pole vaja (need failid on siiski ainult lugemiseks).
 • Jagamist saab konfigureerida ka meeskonna jagatud kaustade kaudu.
 • Seadke lingitegevuse märguanded jagamise jälgimiseks.
 • „Täiustatud privaatsus” laiendab Sync.com-i krüpteerimist null teadmistega failide jagamiseks.

Ja see, mida me kõige rohkem armastasime, on see, kui kohandatavaks ja detailselt võite lubadega minna. Saate linki deaktiveerida, parooli seada või aegumiskuupäeva ja kuupäeva määrata kaustade kaupa.

sünkroonimine võimaldab luba kohandada

Ülaltoodud ekraanikaart on võetud tasuta versioonist (kus saate lihtsalt paroolikaitse määrata), kuid idee saate te sellest!

Kõik see muudab sünkroonimise suurepäraseks failijagamise alternatiiviks kohmakatele meilimanustele.

8. Eksponentsiaalselt tasuta andmed

See on kiire – pidage meeles, kuidas saate 5 GB tasuta andmeid? Noh, Sync pakub tegelikult saatekirjaprogrammi, mis võimaldab teil iga tehtud soovituse korral oma salvestusruumi 1 GB võrra suurendada.

Ilma piiranguteta! Nii et kui te pole nõus maksma, saate kindlasti avada endale suurema ruumi, kui teil õnnestub saada paar suunamist.

Seda silmas pidades arvame, et sünkroonimine on kindlasti üks parimaid tasuta pilvesalvestuse võimalusi. Me tõesti soovitaksime sellel minna.

Mis meile Sync.com-i juures ei meeldinud

Sellegipoolest märkasime kindlasti platvormi paari varjukülge.

1. Ainult aastased lepingud

Kuigi paljud pilvesalvestuse hostid pakuvad kuuplaane, märkasime kiiresti, et sünkroonimine seda ei tee.

Te peate aasta eest ette kandma vähemalt 49 dollarit (nende 500 GB isikliku plaani eest).

Ausalt öeldes ei tähenda see täielikku pankrotti minekut ja hinnad on üsna konkurentsivõimelised, eriti kui valite kõrgemad salvestusastmed ja uurite iga kuu maksete kohta matemaatikat..

Kuid see pole absoluutselt kõige odavam variant turul ja saame täiesti aru, et nende aastaplaan ei pruugi olla parim rahavoogude valik kõigile.

2. Kolmanda osapoole rakendustele pole juurdepääsu

Nagu me juba mainisime, ei võimalda sünkroonimise nõutav turvatase kolmanda osapoole tööriistade integreerimist.

See tähendab mõnda tüütut asja. Näiteks ei saa te brauserist eelvaateid dokumentidest, muusikast, filmidest ega isegi fotodest. Ei – peate kõigepealt failid alla laadima.

See võib kindlasti olla vahendaja selle jaoks, kuidas mõned inimesed peavad oma salvestuslahendust kasutama. Eriti öelge, kui tegemist on sadade fotodega üldiste numbriliste failinimedega korraga.

3. Piiratud toetus

Ehkki me loeme palju häid asju tugiteenuste kvaliteedi kohta, on meetodid pisut piiratud.

Kõik päringud tuleb saata e-posti teel – mitte telefoni või ööpäevaringselt toimuva otsevestluse kaudu – see võib tekkida kiireloomuliste probleemide korral, mis nõuavad viivitamatut reageerimist.

4. Sünkroonimine võib olla aeglane

Arvestades, et tuleb läbi viia krüptimine otsast lõpuni, lugesime üsna palju märkusi failide aeglase üles- ja allalaadimiskiiruse kohta. Nii et see ei pruugi olla suurepärane kasutajatele, kes peavad failide vahel väga kiiresti liikuma.

Nende absoluutne maksimaalne kiirus on 40 Mbps, ilma krüptimiseta. Nende sait mainib, et kuigi väikestes failides pole krüpteerimise viivitusi tavaliselt märgata, võib see väga suurte failide edastamisel lisada täiendavat aega..

Ehkki see sõltub Interneti-ühenduse kiirusest muidugi suuresti. Meid isiklikult ei häirinud aeg, mis kulus failide ja kaustade teisaldamiseks.

5. Linuxi tugi puudub

Praegu pole ühtegi sünkroonimisrakendust, millele Linuxil juurde pääseda. Siiski pääsete Linuxi Sync.com veebipaneelile juurde toetatud veebibrauseri abil.

Sünkrooni plaanid & Hinnakujundus

Võite valida nii Synci äri- kui ka isiklike plaanide hulgast:

Isiklik plaan

Sünkrooni StarterPersonal ProPersonal Pro+
Hind / kuu 0 $ 4,08 dollarist * Alates 8 dollarist *
Salvestusruum / kasutaja5GB500GB2TB
Data TransferLimitedUnlimitedUnlimited

* Hind põhineb 12-kuulisel tellimisel.

Äriplaani

SoloProPro Advanced
Hind / kuu 10 dollarit * 5 dollarit * 15 dollarit *
Salvestusruum / kasutaja3TB1TB10TB
Mitu kasutajatEi jah

* Hind põhineb 12-kuulisel tellimisel.

Ehkki mõned hinnad jagunevad kuumaksudeks, nagu me juba mainisime, on igal plaanil kahjuks vaid võimalus arveldada igal aastal.

Mõlemal neist on 30-päevane raha tagasi garantii, et saaksite oma plaani välja proovida.

Makseid saab teha krediitkaardi, PayPali ja Bitcoini kaudu. Hea uudis on see, et me ei suutnud varjatud tasusid märgata ja tundub, et see lubab hiljem muudatuste plaanide paindlikkust, kui otsustate, et soovite.

Kuidas võrdleb Sync.com teiste konkurentidega?

Nii et oleme puudutanud kõiki asju, mida Sünkrooni juures armastame ja vihkame.

Kuid pilvehoidlate turg on tohutu. Seal on väga palju suuri mängijaid, kes konkureerivad kaela ja kaela teemadel nagu hind, turvalisus ja palju muud.

Vaatame kiiresti kahte juhtivat konkurenti, et näha, kui hästi Sync oma aluse paneb.

Sünkrooni VS pCloud

Alati on hea mõte võrrelda pilvesalvestuse pakkujaid sama niši piires. Ja kuna Sync töötab kõige paremini privaatsuse huvides, arvasime, et oleks õiglane võrrelda seda teise suurepärase nullteadmiste krüptimise pakkujaga – pCloud.

Niisiis, kuidas seda võrrelda?

 • Väärtus

  PCloudi ja Synci aastaplaanide hinnad on väga lähedal. Mõlemad pakuvad 500 GB suurust valikut (nii suurepärane neile, kes lihtsalt ei vaja 2TB).

  See maksab pCloudil 47,88 dollarit ja sünkroonis 49,99 dollarit (igal aastal). BUT pCloudis on võimalus teha kuumakseid.

  Muidugi, saate aastase ühekordse sissemakse hüvitamiseks 20% allahindlust, kuid näeme, miks paljud inimesed eelistaksid väiksemaid makseid.

  See, mida me pCloudi juures kõige rohkem armastame, on selle eluaegne plaan.

  Me ei ole ikka veel kindlad, kas see on heatahtlik kingitus inimkonnale või nutikas viis turundusjõu saamiseks. Kõik, mida teame, suudame 5 aasta jooksul kokku hoida 129,40 dollarit, kui maksate Premium Plus 2TB elukestva plaani eest.

  Aga freebies? Noh, pCloud annab teile Sync 5 GB-ga võrreldes kõigepealt 10 GB tasuta salvestusruumi. Ehkki Synci vaba ruum võib koos viidetega hüppeliselt kasvada, premeerib pCloud teie soovitusi hoopis dollarites. Teie otsustada, kumb on parem!

 • Privaatsus

  Ka pCloud kavandati privaatsust silmas pidades. Kuid!

  pCloud võtab lisatasu null-teadmiste krüptimise ja laiendatud versioonimise eest. Sync.com pakub seda vaikimisi.

  Lisandmoodul kannab nime pCloud Crytpo ja selle hind on 4,99 dollarit kuus. Võite siiski saada ühekordse makse kogu elu jooksul 125 dollari eest.

  Mõlemad teenused kasutavad maksimaalse kaitse tagamiseks AES 256. Kuid pCloudil puudub kahefaktoriline autentimine, seega on suurem vajadus tugevate paroolide järele.

 • Mugavus

  Siin on lõbus tõsiasi, kui sünkroonimine töötab kaustast Sünkroonimine, annab pCloud teile võimaluse töölaua juhtpaneeli kaudu määratleda kohandatud sünkroonimise seosed.

  Põhimõtteliselt võimaldab see linkida valitud kaustasid oma failisüsteemis kaustadega oma pilves. See on üsna ebatavaline võimalus. Ja kindlasti käepärane!

  pCloud ja Sync on ka failide ja kaustade jagamiseks hästi arenenud. Mõlemad võimaldavad teil teha asju nagu paroolid ja aegumiskuupäevad. PCloud ei luba siiski allalaadimispiiranguid ega tegevuse teatisi.

 • Failide eelvaated

  See on pCloudi jaoks päris vinge eelis – teil on failide eelvaate võimalus.

  Dokumendid, fotod … saate isegi piltide suurust muuta ja slaidiseansse teha! Rääkimata muusikast ja videost, mis asuvad väljaspool teie krüptokausta, otse voogesitada, mis on sünkroonimise küsimusest väljas.

 • Failide säilitamine

  Tundub, et sünkroonimine on failide versioonimise ja kustutatud failide säilitamise lünk. PCloudi abil säilitatakse failiversioone ja kustutatud faile ainult 15 päeva (tasuta kasutaja) või 30 päeva (tasuline kasutaja). Kui soovite oma ajaloo säilitamise perioodi pikendada ühe aastani, köhige parem 36 dollarit rohkem.

Sünkrooni VS Dropbox

Dropbox on leibkonna nimi ja üllataval kombel pilvehoidlate pakkujate liider.

Sünkroonimisel on populaarsuse järele jõudmiseks veel palju miile, kuid kuidas see muidu hakkama saab?

 • Väärtus

  Dropbox pakub iga-aastase ühekordse väljamakse asemel ka kuumakseid (köha, Sync).

  Kuid üldiselt näib, et nad võtavad ladustamise eest rohkem tasu ja neil on palju rohkem laaditud lisandmooduleid, mille eest meie arvates ei peaks tegelikult maksma. Tasuta salvestustasu on ka 2 GB Synci 5 GB asemel.

 • Sünkroonimiskiirus

  Siin on koht, kus Dropbox tõesti paistma hakkab. Nad seavad teistele pilveteenuse pakkujatele kindlasti kuldstandardi, kuidas andmeid eri seadmetes kiiresti ja sujuvalt sünkroonida.

  See on osaliselt seetõttu, et Dropbox pakub plokkide tasemel kopeerimist, mis aitab tagada, et sünkroonimiskiirused on alati särtsakad.

  See on varustatud ka mitme andmekeskuse parema infrastruktuuriga, millele Sync lihtsalt pole juurdepääsu.

 • Tootlikkus

  Dropbox pakub hunniku tööriistu igapäevaseks eluks. Nagu Dropbox Paper, mis võimaldab teil mõtteid ja märkmeid pilve salvestada.

  Või lihtsalt saate oma brauserist faile eelvaatena vaadata ja Microsoft Office’i dokumente redigeerida.

  Rääkimata sellest, et Dropboxi tegumiriba menüü on vaieldamatult kasutajasõbralikum.

 • Privaatsus

  Synci muljetavaldavate turvapakkumiste taustal teame kindlasti, milline neist on meie lemmik selles piirkonnas.

  Dropbox ei paku krüptimist lõpuni – andmed krüptitakse enne nende serverisse panemist.

  Seda hoitakse ka USA serverites – piirkonnas, mis on pisut kurikuulus varasemate tehingutega kasutaja privaatsuse kohta. Sünkroonimist hoitakse siiski Kanadas, kus privaatsus on absoluutselt kesksel kohal.

  Julgeme mainida ka seda, et Dropbox taastub endiselt oma 2012. aasta häkkimisest, kus varastati 68 miljonit kasutaja parooli?

 • Kaustade jagamine

  Kaustade jagamine Dropboxis lubab lubadel sisu redigeerida, samas kui sünkroonimine on peaaegu kõik ainult kirjutuskaitstud.

  Kuid Synci võime kohandada failide ja kaustade õigusi edestab tõesti Dropboxi põhipakkumisi. Lingi ja aegumise sätted on saadaval, kuid ainult läbi kallima Dropbox Professionali.

  Otsus: kas soovitame Sync.com-i?

  Kõike arvesse võttes on meil sünkroonimise kõigest muljetavaldav mulje.

  Kuna brändi tuum on sisseehitatud lõpuni krüptimisega ja privaatsusega, on see kindlasti üks parimaid võimalusi täiesti turvaliseks pilvesalvestuseks.

  Muidugi on pCloudi eluajakava väärtuse osas ka suurepärane võimalus. Kui soovite pCloud Cryptot kasutada, saate võrreldava parima turutaseme taseme ning failide eelvaate mugavuse.

  Ja Dropboxi kõrval? ehkki Syncil pole kõiki kõlasid, vileid ja produktiivsuse tööriistu, oleme tänu oma paremale turvalisusele ja kaustade ühiskasutusele ikkagi meeskonna-sünkroonimine. Me võtame igal päeval täieliku meelerahu.

  Ja me tõesti hindame seda, et Sync võimaldab teil maksta ainult vajaliku mälumahu eest – olgu siis selle 500 GB või 10 GB.

  Osta Sync nüüd võrreldamatu turvalisuse tagamiseks VÕI anna nende 6 GB tasuta salvestusruum endale juba täna ise. Mida sa ootad?

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me

About the author

Adblock
detector