SiteGround COVID-19 reageerimispakkumine: Startup-kava jaoks ainult RM4.10 / kuu!

Kui üritate COVID-19 pandeemia ajal oma ettevõtet pinnal hoida, võiksite kaaluda selle veebis toomist, kuna tarbijate ostuharjumused muutuvad keerulisteks aegadeks.


Ka veebisaidi loomiseks on tõesti hea aeg, sest meie lemmikveebiteenus SiteGround on äsja avaldanud pakkumise, mis aitab ettevõtete omanikel viirusega toime pandud puhuritest taastuda!

Märge

Me kasutame vahetuskurssi 1 USD kuni 4,1 MYR kõigi loetletud hindade jaoks.

SiteGroundi COVID-19 reageerimispakkumine – üksikasjad

saidiplatsi käivitamise hostimistehing covid19

SiteGround praktiseerib sotsiaalset vastutust, pakkudes eripakkumist väikeettevõtete omanikele nendel ebakindlatel aegadel veebis kasutamiseks.

Vaid RM4.10 ajal saate täieliku lubamatu juurdepääsu SiteGroundi StartUpi plaanile terveks kolmeks kuuks, nii et saate oma ettevõtte jaoks loodud veebisaidi.

Kui arvate, et see pole suur asi ja võite mujalt saada tasuta või palju odavamat veebimajutust, lubage meil selgitada, kui valesti olete.

 • Soodustus: 97% VÄLJAS (3 kuuks) + TASUTA SSL!
 • Kuutasu (esimesed 3 kuud): RM4.10
 • Kuutasu (pärast 3 kuud): RM24.40 (50% soodsam)
 • Algus kuupäev: ELU KOHE!
 • Lõppkuupäev: TBA
 • Täielikud üksikasjad:

Miks on sellest pakkumisest SUPER abi!

Veebiettevõtete osas peate mõistma, et kiirus on elu põhiolemus.

See on üks asi, mis aitab teie veebisaidil müüa / teisendada.

Seal pakutavate tasuta või odavamate veebimajutusteenuste korral pole teil aimugi, millist kiirust saate, ja pakutav teenus on tõenäoliselt üsna kahtlane.

Veebisaidi SiteGround abil saate ühe kiiremini saadaval oleva veebimajutusteenuse, mis on mõeldud spetsiaalselt ettevõtete ja e-kaubanduse jaoks. Peaksime teadma, et oleme kodutööd teinud – vaadake ise meie põhjalikku SiteGroundi ülevaadet.

Samuti saate juurdepääsu oma valdkonna ühele teadlikumale ja abivalmis tugimeeskonnale koos tööriistade ja teenustega, mida peate oma veebisaidi loomisel abistama.

Kui tunnete muret selle pärast, et teie klientide asukohas pole ühtegi andmekeskust, sai SiteGround teile selja – 6 andmekeskusega üle kolme mandri laeb teie veebisait oma ostjatele kiire ja asjaliku sisu, mis peaks pakkuma teie müügile kena tõuke..

Vaatame üle, mida te tegelikult SiteGroundi käivituskavaga saavutate:

 • 1 veebisait
 • 10 GB SSD salvestusruum
 • 10 000 igakuist külastust
 • WordPressi tasuta installimine
 • Tasuta SSL, CDN, e-post
 • 100% taastuvenergia sobitamine Google Cloudiga

Just terve 4 kuu RM4.10 tasemel arvame, et see on kasulik digitaalseks kasutamiseks mõeldud ettevõtete omanikele!

Mis juhtub 3 kuu pärast?

See on tõeline küsimus, kas pole – mis saab pärast seda, kui 3 kuud on möödunud, maailm on paranenud ja kõik hakkab jälle mõistlikuks saama?

Noh, kui leiate, et teie uuelt veebisaidilt saadav tulu on piisavalt suur, et saaksite jätkata saidi SiteGround hostimist, saate seda teha diskonteeritud hinnaga – ainult RM24.40 kuus – see on nende tavapärastest hindadest 50% soodsam!

Kui te ei soovi jätkata, on see korras – sulgege lihtsalt oma konto ja elu läheb edasi.

COVID-19 on majanduse põlvili viinud

Kui te pole elanud kalju all, siis teate, et COVID-19 on majandusele raske, kuna enamus riike läheb haiguse edasise leviku tõkestamiseks ummikusse..

Inimesed on hirmul, et jätavad oma majade turvalisuse, mis jätab paljud tellise- ja mördiettevõtted kõrgeks ja kuivaks, kuna ostjad paanitsevad ja siis ootamatult peatuvad.

Olukord on nii halb, et mõned on pandeemiat võrrelnud majanduslangusega ja me ei saanud sellega nõustuda, kuna valitsus pidi välja käima hiiglaslik stiimulite pakett RM250 miljardit tekkinud sadestusega tegelemiseks.

Ameerikas on spordimeelelahutus vaibunud, kuna spordiüritused on katkestatud. Jaapan on kokku leppinud, et lükatakse olümpiamängud 2021. aastasse, mis põhjustab tohutuid kaotusi, ning reisimine on endiselt üks kõige rängemalt mõjutatud majandusharusid, kuna lennuettevõtjatele meeldib see AirAsia põhjendab nende lennukit kuna reisipiiranguid on pekstud enam kui 100 riigis.

Inimesed ei tööta, ettevõtted ei tea, kas jääda avatumaks, kuna kliendid ei kuluta kulutusi, ja majandus seisab tohutu majanduslanguse äärel.

Ühesõnaga, kutid, on käes päevade lõpp.

Kuid mitte kõik pole kadunud!

Kogu meeleheite ja lootusetuse keskel õitsevad mõned tööstusharud ja ettevõtted, kuna muu maailm hoiab end karantiinis.

Inimesed võivad end lukustada, et hoida viirust lahedalt, kuid nad vajavad siiski varusid. Nende vajadused ei muutu, kuid nende ostuharjumused muutuvad.

Amazon on näinud nii suurt müügi kasvu, et nad pidid palgata ilmatu 100 000 uut töötajat aidata suurenenud nõudlusega toime tulla.

Inimesed otsivad ilmselgelt ka sotsiaalseid distantseerimislahendusi, seetõttu soovivad Hiina piirkondlikud valitsused arendada mehitamata tarnelahendusi, näiteks toidu kohaletoimetamise roboteid!

COVID-19 epideemia paneb inimesi muutma ostmisviisi, sundides neid ellujäämiseks kasutusele võtma uuema tehnoloogia.

Vastavalt Susan Athey, Stanfordi Ettevõtluskõrgkooli tehnoloogiaökonoomika professorina, need vastloodud kombed püsivad alles pärast seda, kui ülemaailmne oht sureb.

Kuna vaktsiin pole kaugeltki välja töötatud ja maailm läheb mitu kuud seisma, peavad väikeettevõtted kohanema muutuva majandusolukorraga ja alustama Interneti-ühendust, kui nad lähevad eelseisva hooaja üle elama.

Ettevõtted hakkavad abistama!

Pärast päevi kestnud paanilist ostmist ja isekast “mina kõigepealt” käitumist (me teame, et sul on WC-paberit!), Hakkavad inimesed mõistma, et keegi ei saa ilma mingisugust sotsiaalset vastutust praktiseerimata ellu jääda..

Ainus viis sellest majanduslikust ja sotsiaalsest lagunemisest üle saada on kollektiivsed ennastsalgavad lahkuseavaldused üksteise suhtes.

Ettevõtted hakkavad kogukondadele tagasi andma, pidades silmas majanduse püsimist ja meid aidata, kuna meie kodud muutuvad tegelikult vanglateks..

Üha populaarsemaks muutuv Foodpanda astub sammu, pakkudes tasuta ja kontaktivabad tarned püüdes aidata sõltumatutel restoraniomanikel hoida oma pead vee kohal, samal ajal kui pangad teevad oma panuse liitintressist loobumine hüpoteekide ja laenude kuuekuulise moratooriumi kohta.

Järeldus: hankige saidipõhine pakkumine, kuni saate!

See spetsiaalne COVID-19 reageerimispakkumine on üks parimaid pakkumisi, mida saidilt SiteGround kunagi varem saate. Vaevalt nad oma hindu kunagi alandavad ja 3 terve kuu veebimajutus ainult RM4.10 eest on praktiliselt tasuta.

Eeldame, et hinnasilt on põhimõtteliselt vabamüürlaste tõrjumiseks, tagades, et kõigil nende jagatud hostingu kasutajatel oleks piisavalt ressursse, et nautida kiirust ja teenust, mis neile teada on.

Nii et kui olete oma ettevõtte jaoks veebisaidi loomise taras, soovitame aiast väljuda kiiresti, kuna te ei leia nii kiiresti uut pakkumist.

Kuni järgmise korrani, olge ohutu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map