Interneti-ettevõtte loomine (ja 6 algajale sõbralikku äriideed)

Kui kaalute veebiettevõtte alustamist, olete maandunud õigele saidile. Siin tutvume kõigi parimate tavadega, kuidas hoida teie veebiettevõtteid üles ja toimima, toimingud, mida peate oma ettevõtte seadustamiseks seadma, ja võib-olla viskame teile paar äriideed, kuni meie seda teeme..


Interneti kasutamine ettevõtte juhtimiseks

Veebilehe loomine on tõesti üks parimaid asju, mis meiega kunagi juhtunud on. See on muutnud meie elamisviisi, alates liikumisest (Google Maps vs traditsioonilised kaardid + juhiste küsimine) kuni soovituste otsimiseni (veebisisesed ülevaated vs suusõnaliselt). See on ka veebiettevõtte juhtimise lihtsamaks kui kunagi varem.

Kiire lairibaühenduse kättesaadavuse tõttu Malais on meil vabadus tegutseda oma äri mugavalt kodudes või isegi lonksudes mai-tais Penangi troopilises paradiisis (kui WiFi on muidugi saadaval).

Üks ilusamaid asju veebiettevõtete juures on see, et teie turg pole piiratud Malaisiaga. Unista suurelt. Interneti abil saate oma tooteid kogu maailmas müüa!

Miks on enamikul veebiettevõtetel kõht kõhus

Asjad pole kunagi nii lihtsad, kui tundub. Isegi kui Internet pakub meie mugavustele ja eelistele kasu, leiate, et paljud inimesed pole ikka veel oma äri digitaalselt üles ehitada. Selle põhjuseks on asjaolu, et enamik inimesi lihtsalt ei tea, kuidas oma tooteid digitaalses ruumis luua, turustada ja müüa.

E-kaubanduse platvormi seadistamine oma uusimale tootele ilma plaanita ja lihtsalt lootus selle müümiseks on nagu ühe suuna pileti ostmine järgmisel rongil rikkeni.

Parimad tavad ja näpunäited veebiettevõtetele

Selle artikli abil käsitleme mõnda asja, mida peate tegema oma veebiettevõtte edu tagamiseks. Kes teab? Piisava püsivuse ja kriipsukese õnne korral võite selle isegi suureks muuta ja muuta oma ettevõtte järgmise suure ükssarve käivitamiseks!

Sõltumata sellest, kas olete valdkonna loomaarst või noor, särasilmne ettevõtja, oleme positiivsed, et leiate järgmistest näpunäidetest väga kasulikke, nii et lisage see leht järjehoidjatesse, et neid tulevikus hõlpsalt vaadata.

Kui soovite rohkem värskendusi ja väikeettevõtete häkke, tellige ka meie uudiskiri.

Hea küll, piisavalt häbitu enesereklaam, jätkakem artikliga!

Kuidas alustada Malaisias veebiettevõtteid

1. samm: pakkuge lahendusi olemasolevatele probleemidele

Probleemid on võimalused. Mõned probleemid võivad olla kellelegi lihtsalt takistuseks, teised võivad aga lihtsalt raskendada. Probleemide tuvastamisel ja toote / teenuse loomisel, mis lahendab selle probleemi, loote lahenduse, mida turg juba vajab. See on kindel viis, kuidas suurendada oma võimalusi luua edukas ettevõte.

Isegi kui te ei tegele probleemide lahendamisega, on teie ettevõttele palju kasu lihtsalt klientide probleemide tuvastamise kaudu. Saate parandada probleeme, mille olemasolust te ei teadnud, julgustades seetõttu oma kliente korduvaid visiite tegema.

Seda saate teha järgmiselt:

 • Teie toote / teenusega seotud foorumite külastamine.
  Lugedes läbi selle, mille kohta inimesed kaebavad või mille üle nad rahul pole, saate väärtuslikku teavet nende probleemide ja selle kohta, mida nad proovivad saavutada. Mõned populaarsemad foorumid, mida saate külastada, on lowyet.net ja daamidele, malaysianbabes.net. Teine võimalus on kasutada Facebooki ja liituda oma niši jaoks sobivate gruppidega! Sealt saate palju teadmisi.
 • Quora külastamine
  Quora võib olla väärtuslik teadmiste kogumiseks. Sellel on üle 200 miljoni kordumatu unikaalse kasutaja, kõik nad otsivad oma probleemidele lahendusi.
 • Tegelen märksõna uurimisega
  Märksõnade uurimine aitab teil leida märksõnu, mida kasutajad otsivad. Tsoonige mõnele märksõnale, mida inimesed otsivad, kuid millel pole palju konkurentsi. See paljastab lahendused, mida inimesed soovivad.
 • Tutvuge võistlusega
  Külastage oma konkurentide veebisaite, et näha, mida nad teevad õigesti. Saate näha, milliseid lahendusi nad pakuvad turule, ja siis saate sealt “uuendusi” teha. (Lihtsalt nii, et teate, kui ütlen “uuendusmeelsus”, pean silmas kopeerimist ja parendamist.)

2. samm: kirjutage, et müüa

Hea koopia kirjutamine on üks tõhusamaid viise oma müügi suurendamiseks. Õppige põhilisi copywriting-tehnikaid või palgake hea copywriter (pidage meeles, et hea kirjanik ei tee head copywriterit. Need on täiesti erinevad oskused).

Hea copywriter teab, kuhu hea kutsumisnupp panna. Nad teavad, kuidas kirjutada põnevaid pealkirju, mis on lühikesed, kuid samas piisavalt võimsad, et publiku tähelepanu juhtida, suunates nad samm-sammult kassasse. Nad müüvad asjatundlikult ristmüüki pärast seda, kui kliendid on maksnud, ja lasevad neil endil selle suhtes hästi tunda.

Siin on mõned näpunäited, kuidas kirjutada köitvat koopiat:

 • Hoidke pealkirjad lühikesed ja armsad.
 • Kirjutage digitaalse rahvahulga jaoks. Neil on väga lühike tähelepanuulatus.
 • Ärge kasutage keerulisi sõnu ega keelt.
 • Kirjutage eesmärgil.
 • Kasutage ostja teekonda. On tõestatud, et see töötab põhjusel!

Kui soovite rohkem teada saada, lugege meie põhjalikku artiklit veebisaidi sisu kirjutamise kohta.

3. samm: looge sait, mis tunneb heaolu

Kui keegi komistab teie väikeettevõtte veebisaidile, on teil hea mulje jätmiseks vähem kui 5 sekundit. Amatöörliku väljanägemisega sait ei innusta täpselt inimeste usaldust ja kui nad ütlevad, siis ütlevad nad tavaliselt igavesti.

Pöörake tähelepanu kasutajaliidesele (UI) ja kasutajakogemusele (UX).

 • Kas teie kasutajaliideses on lihtne sirvida?
 • Kas teie lehed reageerivad piisavalt kiiresti?
 • Kas sellel taustal on koopiat raske lugeda??
 • Mis on teie väärtuspakkumine?
 • Kas saidi läbimine annab teie klientidele meeldiva kogemuse?
 • Kas teie saidilt kraami ostmine on tegelikult lihtne?

Mõelge oma veebisaidile kui füüsilisele kauplusele. Te ei tahaks osta poest, mis näib olevat eesrindlik narkootikumide tehingutele. Vaadake seda artiklit, et kujundada kauplus, mis paneb teie kliente tundma, kuidas mõni tainas maha kukub.

4. samm: määrake end oma ala eksperdiks

See näpunäide kehtib nii võrgu- kui ka võrguühenduseta ettevõtete jaoks. Pange tähele, kuidas tavaliselt olete ostmas kõige teadlikumalt kõlava müüja käest, kui olete ostmas midagi ostmas?

Sama kontseptsioon kehtib ka veebiettevõtete kohta.

Kui olete asjatundlik, enesekindel ja autoriteetne, kipuvad inimesed teie vastu usaldama ja ostavad kõike, mida soovitate.

Te ei pea isegi teadma kõike, mis teie toote kohta olemas on, peate lihtsalt teadma rohkem kui teie kliendid ja kuidas nad saavad sellest kasu. Pakkuge neile väärtuslikku sisu ja kirjutage tasuta näpunäiteid (palju nagu see artikkel). Veenduge, et lingiksite alati uuesti oma saidile, et inimesed, kes teie teoseid loevad, teaksid, kust see pärineb.

Sa saad ka:

 • Kirjutage artikleid (põhineb märksõna uurimisel).
 • Looge videoid (kui kirjutamine pole teie jaoks).
 • Vasta küsimusele Quora kohta.
 • Kirjutage keskmiseks.
 • Osalege asjakohastel foorumitel.

5. samm: e-posti turunduse võimendamine

Ärge alahinnake e-posti turunduse jõudu. Kui keegi annab teile oma e-posti aadressi, edastavad nad teile põhimõtteliselt otsese suhtluse.

Te ei pea muretsema reklaamide pärast ega pea hoolima sellest, kui teie sõnum kaob sotsiaalmeedia reklaamide merre.

Kui teie kliendid annavad teile oma e-posti aadressi, tähendab see, et olete juba pakkunud neile midagi, mida nad väärtuslikuks pidasid, ja usaldate teid. See teeb neile uute toodete turustamise palju lihtsamaks!

Nii et looge oma saidil oleva infolehe jaoks loend. E-posti turunduse abil saate kõik saada ainult kasu!

Kui vajate rohkem e-posti turunduse näpunäiteid, pöörake tähelepanu neile artiklitele. Jälgige neid usuliselt ja saate e-posti turunduse asjatundjaks kiiresti!

6. samm: müüge oma olemasolevaid kliente

Külastajatelt selle esimese müügi saamine on ilmselt kõige raskem müügiprotsess. Kui olete neile andnud mõjuva põhjuse, et nad oma rahaga algselt osa maksavad, on neist ilmatu 36% nõus teid uuesti tooteid ostma.

Soovitage tooteid või teenuseid, mis täiendavad nende esialgset ostu. Looge lojaalsusprogramme või sooduskoode, mida nad saavad järgmise ostuga lunastada. Pakkumisega „Aitäh“ pakkumised neile väljasõidul.

Andke neile elutöö preemiaid ja nad on teie eluaegsed kliendid.

Premeerimisest rääkides on siin väike asi, mis aitab teil müüki.

BONUS: Algajate sõbralikud veebiettevõtte ideed

Siin loetleme mõned äriideed, millesse malaisialased võivad minimaalse vaevaga julgustada.

1. Alustage sidusettevõtte turunduse veebisaiti

Ärge lüüa oma sidusettevõtte turunduses pöialt – vastavalt Awin.com, prognoositakse, et see on 2020. aastaks 6,8 miljardit dollarit väärtuses tööstusharu, mille aastane kasv on 10%.

Tehke oma uurimistööd, külastades oma nišši foorumeid, tutvuge märksõnade uurimisega kasutajaprobleemide ja redditi abil. Pidage meeles, et soovite pakkuda lahendusi olemasolevatele probleemidele.

Kui olete kindlaks teinud, milliseid probleeme lahendate, on aeg sisu luua. Kirjutage juhendid. Esitage väärtuslikku teavet ja andke inimestele põhjus teie saidi külastamiseks. Kirjutage, et müüa ja ostja teekonda kasutada.

Märge

Soovite registreerida end avaldajana sidusettevõtete võrgustikes, nagu ShareASale ja Involve Asia. Otsige kvaliteetseid tooteid või kaubamärke, millega soovite oma kaubamärgi siduda.

Sisu loomisel peate looma ka oma veebisaidi. Võtke arvesse UI ja UX disaini ning looge professionaalse välimusega sait, mis tundub piisavalt lihtne, et selles liikuda.

Peate ka oma sidusettevõtte turunduse veebisaiti turustama, vastasel juhul ei saa keegi teada, et see olemas on. Kirjutage teiste saitide artikleid või külaliste ajaveebi, et saaksite iseendaga lingida. Osalege foorumites ja vastake küsimustele Quora kohta. Pange end oma ala asjatundjaks.

Samuti peaksite looma oma e-turunduse jaoks oma uudiskirja jaoks registreerumislehe. Inimesed, kes annavad teile oma e-posti aadressid, annavad teile loa nendega otse ühendust võtta, nii et kasutage e-turunduse eeliseid, et nad oma veebisaidile tagasi tõmmata.!

Ärge unustage, et müümine on teie veebiettevõtte sujuva hoidmise võti. Lisage oma sisule üksteisega seotud linke, et suurendada aega, mida inimesed teie saidil veedavad. Mida rohkem aega oma saidil veedate, seda tõenäolisem on, et müüte.

Võite proovida ka kätt plii genereerimisel. See on põhimõtteliselt sama asi kui sidusettevõtte turundus, välja arvatud see, et kogute müügivihjeid brändide jaoks. Sihtige nišše nagu krediitkaardiettevõtted, pangandus, fintech ja võtke ühendust brändidega, et arutada registreerumise eest maksmise mudelit.

Nüüd, kui soovite, et teie veebisait oleks edukas, tuleb meeles pidada paljusid asju, kuid üks asi, mida ma ei saa piisavalt rõhutada, on see – veenduge, et teie veebimajutus on kiire või kui te ei võta palju külastajaid.

Uurisime ja koostasime siin Malaisia ​​kiireima veebimajutuse loendi. Täpsema veebisaidi loomise juhendi leiate siit.

2. Alustage ajaveebi

Kuigi ajaveeb ja veebisait on sarnased, pole need kindlasti samad. Veebisait loob enamasti staatilist sisu, ajaveebi ajakohastatakse pidevalt ja see on oma olemuselt isikupärasem.

Ehkki inimesi võib tõmmata veebisaidi sisu, võib inimesi tõmmata ka blogija isiksus.

Kui teie ajaveebi jälgimine on piisavalt suur, saate selle raha teenida, müües reklaamipinda, kirjutades spondeeritud postitusi, pakkudes inimestele nõustamisteenuseid ja isegi sidusettevõtte turundust.

Tegelikult on üsna palju Malaisia ​​blogijaid, kes on muutnud oma ajaveebid edukateks väikesteks veebiettevõteteks.

Paultan.org ei vaja tutvustamist. alustas veebipõhise sõiduautode uudiste ajaveebina, millest sai ettevõte, mis haldab autotööstuse nišis mitut salastatud veebisaiti ja mille miljonid tulud teenivad ringhitit.

Soyacincau näide blogijast, kes osutus äriomanikuks telekommunikatsiooni ja tehnoloogia nišis, samal ajal vKeong ja Bangsarbabe domineerib toidu- ja reisimisnišš.

Üks meie ajaveebi loomise lemmikplatvorme on WordPress, hõlpsasti kasutatav saidiehitaja, mis sobib suurepäraselt blogijatele. Kui see on asi, millega olete tegelenud, võiksite seda artiklit vaadata.

Pidage meeles, pakkuge lahendusi olemasolevatele probleemidele, kirjutage müüma, ehitage premium-sait, määrake end eksperdiks, kasutage e-posti turunduse eeliseid ja alati UPSELLi!

3. Alustage e-kaubanduse äri

Kuna e-ostuplatvormid, nagu Lazada ja Shopee, koguvad iga päev populaarsust, pole tarvis, et nad võidavad oma kuulsust ja müüvad teie tooteid oma kaupluses.

Kuid kui soovite luua pikaajalise, eduka kaubamärgi, võiksite selle asemel luua oma e-kaubanduse ettevõtte.

Ärge saage minust valesti aru, toodete Lazada ja Shopee müümisel pole midagi halba (isegi suured kaubamärgid teevad seda praegu, eriti kui nad rakendavad “ametlikke kaubamärke”). (seda teevad isegi suured kaubamärgid). Just uue butiikbrändina konkureerite sadadega, kui mitte tuhandete inimestega, kes müüvad nendel platvormidel sarnaseid tooteid.

Oma e-poe poe loomisel saate seda kohandada ja oma kaubamärki positsioneerida viisil, mis eristab seda konkurentsist. Üks parimaid viise alustamiseks on Shopify kaudu.

See on loodud e-kaubanduse jaoks, seda on lihtne kasutada ja sellel on hämmastavad turundusriistad!

Võite proovida ka Dropshippingut. See on üks populaarsemaid ärimudeleid, kuna teiega ei kaasne peaaegu mingeid kulusid. Tooted pannakse teie tarnija lattu ja neid tarnitakse ainult tellimuse saamisel. Lihtsalt olge ettevaatlik ja võtke endale hea tarnija, sest halva teenindusega halb kahjustab ainult teie kaubamärki.

Peate investeerima turundusse, hoolitsedes selle eest, et teie toodetel oleks piisavalt ekraaniaega. Pidage lihtsalt meeles, et pidage meeles meie 6 parimat tava ja teie ettevõte peaks suutma ajaproovile vastu panna.

4. Alustage loomingulist disainiäri

Alati on vaja digitaalset visuaalset kunsti ja kuigi seal on ka tasuta programme, eelistavad inimesed maksta professionaalidele, kui nad saavad oma kunstiteose nende eest ära teha. Nad saavad aru, et kunstnik toodab teost, mitte tööriistu.

Võite kaaluda spetsialiseerumist logodisainile, veebisaidi kujundamisele või isegi spetsialiseeruda üldisele graafilisele kujundusele.

Pange endale nimi, jagades väärtuslikke kujundusnõuandeid foorumites nagu Quora või oma sotsiaalmeediaplatvormide inimestega. Ärge muretsege oma oskuste jagamise ega saladuste andmise pärast.

Youtube’i abil saavad inimesed hõlpsalt õppida kõike, mida nad vajavad, kuid eelistavad siiski maksta professionaalile, et asjad oleksid asjatundlikult tehtud.

Pidage meeles, et andke väärtus ja saate vastutasuks rohkem väärtust!

5. Alustage stuudio või tootmistüüpi ettevõtet

Tänu digitaalse / sotsiaalse meedia reklaami tulekule on nõudlus piltide ja videote tootmise järele suurem kui kunagi varem. See on huvitav, kaasahaarav ja mis kõige tähtsam – seda oli vaja teisendada.

Võite alustada stuudiot, mis keskendub piltide tootmisele, retušeerimisele, videotootmisele või võib-olla ainult digitaalsete toodete, näiteks telefonide taustapiltide loomisele.

Seejärel saate kas müüa oma teenuseid reklaamiagentuuridele ja edastada aktsiaid platvormidele Shutterstock või Blackbox, või registreeruge midagi sellist Samsungi arendajaprogramm ja looge teemasid, mida müüa nende Galaxy rivistuses.

Mis kõige parem, saate vabakutseliste palkamise abil oma äri hõlpsalt laiendada! Pange tähele, et kui teil õnnestub leida hea vabakutseline, hoiate neist kinni, nagu teie elu sellest sõltub. Usaldusväärset vabakutselist on raske leida ja kui te sellega kokku puutute, premeerige neid hästi!

6. Koostage e-õppe programm

Online-õpetused on tänapäeval kõik raevunud. Need on odavad, informatiivsed ja pakuvad head väärtust nii tarbijale kui ka loojale. Mis kõige parem – looge programm üks kord ja see teenib passiivset tulu!

Looge ettevõte, mis keerleb e-õppe programmide ümber. Koostage väärtuslikke õpetusi ja teavet, laadige üles e-õppe platvormile nagu Udemy ja teil on komplekt tooteid, mis ei aegu kunagi!

Lõppmängud

Siin on väike ülevaade asjadest, mida saame teha selleks, et teie väike veebiettevõte õitseks nagu mõõgakala, kes majesteetlikult hüppab veest (see näeb parem välja, kui pildil on aegluubis).

 1. Pakkuge lahendusi olemasolevatele probleemidele
  Avastage oma klientidele valupunktid ja lahendage need.
 2. Kirjutage, et müüa
  Kellelegi ei meeldi lugeda, seega veenduge, et teie eksemplar oleks kirjutatud SELL-ile!
 3. Looge sait, mis on esmaklassiline
  Pole tähtis, kas müüte märgkartulit või disaineri käekotti, peate veenduma, et teie pood näeb hea välja.
 4. Pange end oma ala asjatundjaks
  Lisage oma teadmistega klientidele väärtust ja nad premeerivad teid kogu elu väärtusega.
 5. E-posti turunduse võimendus
  See on otsene suhtlusliin klientidega. Kasutage seda ära, kuid kohtlege seda austusega.
 6. Müüge oma olemasolevatele klientidele
  Kui nad ostsid sinult varem, ostavad nad uuesti sinult. Peate neile ostmiseks lihtsalt põhjuse andma.

Seal sul see on. 6 kindlat sammu, et hoida oma väikeettevõtte ettevõtmine mustana. Pange need mälule või pange nende näpunäidete abil endale kaubamärgid. Ühel päeval vaatate oma õnnestumistele tagasi ja tänate Google’it, et komistasite selle taeva poolt saadetud kirjatüki üle.

Igatahes kui teil on küsimusi, millele soovite, et me vastaksime, siis lihtsalt saatke meile teade või e-kiri. Vastame teile kindlasti nii kiiresti kui võimalik. Nüüd minge edasi ja näidake maailmale, mida tavalised igapäevased malaisialased on võimelised saavutama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map