8 nejlepších webhostingů pro webové stránky Malajsie 2020 (hodnoceno!)

Lov pro nejlepšího hostitele webových stránek může být vyčerpávající. Obzvláště pokud hledáte konkrétní region, jako je Malajsie.


Webové stránky jsou plné žargonu a komplikovaných postav. Co to všechno znamená? (!)

Dnes proříznu hluk a ukážu vám osm nejlepších webových hostitelů pro malajské webové stránky.

Nejdůležitější je, že se zaměřím na věci, na kterých vám skutečně záleží:

 • Rychlost
 • Spolehlivost
 • Bezpečnostní
 • Umístění
 • Služby zákazníkům
 • Cena

Contents

Porozumění rychlostním hodnocením Bitcatchy

 1. Celosvětová rychlostní hodnocení Rychlost každého hostitele jsme ohodnotili pomocí jedinečného testeru rychlosti serveru Bitcatcha. Zaznamenává dobu odezvy z osmi míst po celém světě a porovnává výsledky s doporučením společnosti Google doba odezvy 200 ms. Hodnocení „A“ je rychlejší než 210 ms.
 2. Průměrná rychlost v Asii Kombinovali jsme doby odezvy webového hostitele ze Singapuru, Sydney a Japonska – nejbližší místa k Malajsii – a vypočítali jsme průměr. Ukazuje vám, jak rychle bude webový hostitel reagovat na malajské publikum.

Co hledat ve webovém hostiteli

Nejlepší webhosting Malajsie

Na první pohled se zdá, že většina webových hostitelů je velmi podobná. Ale když se podíváte pozorně, je mezi nimi obrovský rozdíl.

Pokud jste začátečník, jedním ze způsobů, jak myslet na svého hostitele, je stroj nebo základy vašeho webu. Musí to být silný, rychlý a spolehlivý. Při čtení našeho seznamu jsou tedy hlavní body, které hledáte:

1. Rychlost

Pokud chcete, aby se váš web načítal rychle, je nezbytný dobrý webhosting. To je váš motor, pamatujte. Chceme rychlý motor! Google doporučuje, aby servery hostitelského webu reagovaly do 200 ms. V Bitcatcha měříme rychlost serveru a dáváme každému hostiteli skóre od A do D.

2. Rychlost, kde je vaše publikum

Rychlost serveru se liší po celém světě. Proč? Protože weboví hostitelé lokalizují své servery v různých částech světa. Váš webový hostitel tedy může být v Malajsii velmi rychlý, ale v USA pomalý. Pokud je vaše publikum převážně malajské, vyberte webového hostitele s vysokou rychlostí v této oblasti. Pokud je vaše publikum globální, vyberte hostitele, který dobře reaguje po celém světě. Proto vám nástroj Bitcatcha pro kontrolu rychlosti zobrazuje rychlost serveru z osmi různých umístění.

3. Uptime

„Uptime“ se měří v procentech a říká vám, jak často servery webového hostitele „fungují“ nebo fungují. Chcete web hostitele s nejvyšší možnou dostupností. Vyhledejte alespoň 99,8% nebo vyšší.

4. Zabezpečení

Hledejte webového hostitele se silnými bezpečnostními údaji, který vám pomůže udržet ho v bezpečí před hackery. Ideální je zejména webový hostitel s automatickými aktualizacemi a skenováním malwaru.

5. Zákaznická služba

Pokud se na vašem webu něco pokazí, je dobré vědět, že vám někdo pomůže. Hledejte webového hostitele se zákaznickým servisem 24/7/365. Vyhledejte také své preferované možnosti, ať už jde o přístup k telefonu, online chat nebo systém vstupenek.

6. Zálohy

Dobrý webový hostitel bude automaticky zálohovat vaše webové stránky. Jen pro jistotu.

7. Úložiště a šířka pásma

V zásadě jde o to, kolik dat můžete uložit na svůj web (obrázky, obsah atd.) A kolik provozu máte povoleno. Více je obvykle lepší, ale zvolte správnou úroveň pro svůj web. (tj. pokud provozujete malý web, neplatíte za více, než potřebujete).

8. Cena

Cena bude vždy považována za protihodnotu. Ale nemusí se nutně spokojit s nejlevnějšími. Může to v budoucnu způsobit další problémy. Vyberte cenu, která vám poskytne funkce, které potřebujete (a trochu místa pro růst).

Místní nebo globální?

Pokud hledáte malajský webhosting, máte dvě možnosti.

 1. Vyberte si malého lokálního hostitele se servery v Malajsii
  (Ideální pro: Webové stránky s malajským publikem.) Místní hostitel může nabídnout divákům ve vaší oblasti vyšší rychlosti. Můžete také upřednostnit místní tým zákaznických služeb.
 2. Vyberte si většího globálního webového hostitele, který se týká Malajsie
  (Ideální pro: malajské webové stránky s globálním publikem.) Tím získáte vysoké rychlosti po celém světě. Můžete si také užít lepší technologie a zabezpečení od větších společností.

Podíváme se na obě možnosti níže, takže si můžete vybrat správného hostitele (globálního nebo místního) pro vás.

Hodnocení: Nejlepší weboví hostitelé pro malajské stránky

Poznámka

Pro všechny uvedené ceny používáme směnný kurz 1 USD až 4,1 MYR.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Asii

56 ms

Cena (MYR)

213,30 / rok

Klíčové vlastnosti

 • 10 GB úložiště SSD
 • 10 000 návštěv / mo
 • cPanel & SSH přístup
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Zdarma denní zálohování

"Nejlepší všestranný na seznamu. Rychlý (zejména v Malajsii) a cenově dostupný."

SiteGround je naší volbou číslo jedna pro svou kombinaci rychlosti a ceny.

Ještě lepší je, že nebudete globálně obětovat rychlost. SiteGround získává hodnocení A + po celém světě. Jinými slovy, v Malajsii je super rychlý a všude jinde také rychlý!

Ještě lepší je, že nebudete obětovat rychlost po celém světě. SiteGround získává hodnocení A + po celém světě. Jinými slovy, v Malajsii je super rychlý a všude jinde také rychlý!

Celosvětovou rychlost můžete ještě urychlit povolením funkce CDN SiteGround. Díky technologii Cloudflare ukládá váš web místně na servery po celém světě. Takže bez ohledu na to, kde se vaše publikum nachází, jsou vždy obsluhovány z nejrychlejšího místa.

SiteGround je také cenově dostupný. V RM213 je to (téměř) nejlevnější hostitel na seznamu. A přichází s 30denní zárukou vrácení peněz.

Nejen to, ale SiteGround je globální webový hostitel, který ovládá více než 500 000 webových stránek. Jste v dobrých rukou. Získáte také denní zálohy, abyste neztratili veškerou těžkou práci. FYI, hostujeme tento web Bitcatcha.com na serveru SiteGround!

Co není dobré s SiteGround

 • Relativně vysoká cena obnovy pro následující rok.

SiteGround v akci

Uživatelský posudek

Zřídili jsme testovací web na singapurském serveru SiteGround. Sledujeme provozuschopnost serveru a rychlost odezvy. Jako náš hostitel č. 1 funguje SiteGround skvěle.

2. Hostinger

https://www.hostinger.my/

Hostinger

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Asii

89 ms

Cena (MYR)

168,60 / rok

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Neomezené úložiště
 • Neomezená šířka pásma
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Maximální hodnota za funkce, které obdržíte. Skvělá cena taky!"

Hostinger je jednou z rychlejších webhostingových společností tam, bez ohledu na to, kde se nacházejí vaši zákazníci. Jejich celosvětové průměry (převzaté z jejich singapurského datového centra) jim daly solidní A + a v Asii zaznamenaly velmi úbohý 88,7 ms.

Nejlepší část v našem názoru je, že v Singapuru hostinger skóroval úžasných 5 ms, což znamená, že vaši zákazníci v Malajsii si také prožijí jejich pohotovou dobu odezvy!

S neomezeným úložištěm, šířkou pásma a e-mailem si už nikdy nebudete muset dělat starosti s placením dalších prostředků, které byste mohli potřebovat. S 99,9% zárukou dostupnosti můžete snadno odpočívat a ušetříte ještě více, protože vám nabídnou 1 název domény zdarma.

Jejich zákaznická podpora je jednou z nejlepších, které jsme zažili, a obsluhuje více než 20 zemí ve svých rodných jazycích. Mají dokonce v plánu přidat další!

Co není dobré s Hostingerem

 • Žádný SSL zdarma
 • Žádné denní zálohy

Hostinger v akci

3. A2 Hosting

https://www.a2hosting.sg/

A2 Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Asii

71 ms

Cena (MYR)

190,92 / rok

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Zdarma migrace stránek
 • Kdykoli peníze zpět

"Nejlepší pro malé firmy a osobní weby, které běží na WordPress."

Webový hostitel šetrný k životnímu prostředí, s vysokými rychlostmi v Asii (díky singapurskému datovému centru) a spoustou kvalitních funkcí, A2 opravdu houpal náš svět, když jsme testovali jejich rychlosti.

Pokud chcete uspokojit zákazníky v jihovýchodní Asii, A2 je ve skutečnosti jedním z nejlepších webových hostitelů, které můžete získat (6 ms pinged ze Singapuru!).

Pokud se však rozhodnete zacílit na globálnější publikum, můžete tak učinit bez obav; Průměrná celosvětová rychlost A2, která činí 173,2 ms, zajistí pro váš web přehledné rychlosti načítání, bez ohledu na to, kde jsou vaši cíloví zákazníci.

Plán Swift přišel se seznamem luxusních funkcí zvyšujících rychlost, jako je úložiště SSD, PHP7 a jejich exkluzivní aplikace A2 Optimized WordPress. Aplikace optimalizuje váš web WordPress za vás, ušetří vám spoustu času a zajistí, že získáte nejlepší možné rychlosti.

Přestože je plán Swift dobrý, jak je, doporučujeme plán Turbo, pokud si můžete dovolit trochu utrácet. Tím získáte přístup k jejich serverům Turbo (20x rychlejší než běžné servery)!

Důrazně doporučovaný webový hostitel pro region (a dále!)

Co není dobré s A2 Hosting

 • Pokud máte smůlu, může chvíli trvat, než se připojíte k jejich živému chatovacímu týmu.

A2 Hosting v akci

4. Exabajty

https://www.exabytes.my

Exabajty

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Asii

74 ms

Cena (MYR)

269 ​​/ rok

Klíčové vlastnosti

 • 50 GB místa na disku
 • Přenos disku 100 GB
 • 99,5% uptime guar.
 • WordPress, Joomla
 • Podpora e-mailů 24 × 7

"Skvělé pro místní malajské publikum, ale postrádá spolehlivost větších hostitelů."

Exabytes je náš nejlépe hodnocený místní malajský hostitel. Se sídlem v Malajsii, vysoce skóre pro místní rychlost. Je ideální, pokud chcete pro asijské publikum rychlý a cenově dostupný webový hostitel.

Může se pochlubit 99,5% provozuschopností, která není tak vysoká, jak obvykle doporučujeme, ale je stále slušná.

Exabajty jsou optimalizovány pro WordPress a jsou vybaveny instalací jedním kliknutím, což usnadňuje nováčkům.

Co není s Exabytes dobré

 • Záruka dostupnosti je nižší než naše referenční hodnota 99,8%.
 • Globálně ne tak rychle.

5. Inmotion Hosting

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Asii

147 ms

Cena (MYR)

215 / rok

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Max Speed ​​Zones ™
 • Neomezený převod
 • SSH přístup
 • Podpora 24 × 7 v USA

"Inmotion je dalším mocným globálním webovým hostitelem. Ve skutečnosti používám Inmotion k hostování vlastních stránek."

Pokud usilujete o globální publikum, je to jeden z nejrychlejších hostitelů. Skóre A + po celém světě.

Ve 147 ms v Asii to není nejrychlejší hostitel pro malajské publikum, ale stále je v rámci 200 ms směrnice Google.

Je dodáván s neomezeným úložištěm a šířkou pásma, takže už nikdy nebudete platit za více zdrojů. Zaručuje také 99,9% dostupnosti a zálohuje vaše data každý den.

Jejich zákaznická podpora je také prvotřídní. Za svou nepřetržitou telefonickou podporu obdrželo nezávislé hodnocení A +.

Co není dobré s Inmotion Hosting

 • Mírně pomalejší doba odezvy v Asii ve srovnání s některými hostiteli.

6. ServerFreak

https://www.web-hosting.net.my

ServerFreak

Světové rychlostní skóre

B

Rychlost v Asii

78 ms

Cena (MYR)

299 / rok

Klíčové vlastnosti

 • 25 GB místa na disku
 • Přenos disku 100 GB
 • 99% uptime guar.
 • 1 doména zdarma
 • 340+ Skript

"Další rychlý a cenově dostupný malajský webový hostitel."

ServerFreak je náš druhý místní Malajský webový hostitel na seznamu. Je to jen zlomek pomalejší než Exabytes v malajské oblasti, a řadí se B po celém světě.

ServerFreak zaručuje 99% dostupnosti. Opět je to nižší než náš benchmark, ale to nezpůsobí příliš mnoho přerušení. Zatímco ServerFreak je o něco dražší než Exabytes, dostanete 30denní záruku vrácení peněz, což je užitečné.

Co není dobré s ServerFreak

 • Záruka dostupnosti je nižší než naše referenční hodnota 99,8%.
 • Ve zbytku světa je pomalejší než většina větších hostitelů.

7. Shinjiru

https://www.shinjiru.com.my

Shinjiru

Světové rychlostní skóre

B

Rychlost v Asii

113 ms

Cena (MYR)

265 / rok

Klíčové vlastnosti

 • 100 GB místa na disku
 • Bez měření
 • 1Gbps Anti-DDoS ochrana
 • R1Soft Zálohování
 • Bitcoin Accepted

"Zabezpečený, anonymní webový hostitel s relativně nízkými náklady."

Shinjiru je solidní místní malajský webový hostitel. Přichází s velkorysým úložným prostorem a šířkou pásma a slušnými rychlostmi v asijském regionu i po celém světě.

Jedinečným prodejním místem Shinjiru je však jeho soukromí a důvěrnost. Ve skutečnosti můžete webového hostitele nastavit anonymně, abyste získali další úroveň zabezpečení. Můžete dokonce platit pomocí bitcoinů.

Co není dobré se Šinjiru

 • Ne tak rychle v Malajsii jako ostatní místní hostitelé.

8. Sempoi Hosting

https://www.sempoihosting.com

Sempoi Hosting

Světové rychlostní skóre

A

Rychlost v Asii

226 ms

Cena (MYR)

500 / rok

Klíčové vlastnosti

 • 10 GB místa na disku
 • Přenos 100 GB
 • Neomezené domény
 • cPanel & Softaculous
 • Denní zálohování

"Malajský webový hostitel, který je skvělý, pokud máte americké nebo globální publikum."

Sempoi je dobrá volba, pokud váš web má celosvětové publikum. Skóroval bod A po celém světě a v USA je obzvláště rychlý.

Nezapomeňte však, že servery Sempoi jsou umístěny v Kanadě (podle našich testů na jejich vzorových webových stránkách). Pokud tedy váš web obsahuje pouze malajské publikum, není to skvělá volba. Doba odezvy v Malajsii je pomalejší než u všech ostatních na tomto seznamu. Ve 226 ms je to mimo referenční úroveň společnosti Google 200 ms.

Co není dobré se Sempoi

 • Špatná doba odezvy pro malajské publikum.
 • Dražší než mnoho jiných plánů na seznamu.

Výrok

Pokud hledáte webového hostitele, který bude řídit provoz z celého světa, rozhodněte se pro SiteGround. Je to zavedený globální hostitel s dokonalou dobou pohotovosti a rychlou dobou odezvy na celé planetě.

Pro ještě rychlejší rychlosti v Malajsii zvolte při registraci pomocí SiteGround Singapurskou databázi (budete vyzváni k výběru umístění).

A pokud se chcete ještě jednou podívat na našich pět největších webhostingů pro Malajsii, tady je náš užitečný stůl:

RYCHLOSTNÍ HODNOCENÍ

AVG. RYCHLOST V Asii

CENA (MYR / ROK)

SiteGround

A+

56 ms

213,30

Hostinger

A+

89 ms

168,60

A2 Hosting

A+

71 ms

190,92

Exabajty

B

74 ms

269

Lov hostitelů je ošemetná záležitost, takže pokud máte další otázky, neváhejte a pošlete nám zprávu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map