7 بهترین VPN برای مالزی 2020 (سرعت تست شده!)

مالزی جایی معمولی نیست که مردم فکر کنند نیاز به VPN وجود دارد. با این حال ، در طول چند سال گذشته تحولات نگران کننده ای رخ داده است که باعث شده من به تجدید نظر در این تصمیم بپردازم.


از زمان کشف واحدهای مخفی اطلاعاتی دولت تا خرید نرم افزار جاسوسی تخصصی ، مالزی به نظر بسیاری از کاربران فکر نمی کند برای کاربران اینترنت امن باشد. با توجه به این اطلاعات در حال ظهور که ظاهراً سالهاست ، و همچنین بسیاری از عوامل دیگر آن را فرا گرفته است ، زمان مناسبی برای کاربران مالزی است که بتوانند سرمایه گذاری در خدمات شبکه خصوصی مجازی (VPN) را در نظر بگیرند.?

Contents

جاسوس افزارهای دولتی فقط در مالزی

شما در مورد نرم افزارهای جاسوسی ، بدافزارها و مواردی از این دست شنیده اید ، اما آیا تاکنون شنیده اید که دولت از آنها استفاده می کند؟ وقتی این اصطلاحات را می شنویم ، اغلب ما به این فکر می شویم که مجرمان سایه ای سایه بان آنلاین که در حال استفاده از این ابزارها هستند برای سرقت از ما یا به دیگران آسیب می رسانند.

متأسفانه ، نرم افزارهای جاسوسی توسط شرکتهای قانونی نیز تولید شده است که آنها را به شرکتهای دیگر و حتی دولت ها می فروشد. یکی از این شرکت ها ، گاما Corp است که دو منبع به نام های FinSpy و FinFishier ایجاد کرده است.

به عنوان مثال FinFisher برای استفاده توسط خریداری شده است سازمان های مختلف دولتی از جمله آژانس مبارزه با فساد مالزی ، اطلاعات مالزی و دفتر نخست وزیر. بدتر از این ، این تنها فرصتی نبود كه دولت از جاسوسی علیه شهروندان خود استفاده كرد.

ظهور واحد اطلاعات مخفی دولت

وجود یک راز آژانس جاسوسی مالزی فقط در حدود دوره انتخابات عمومی سال 2018 کشور روشن شد. مواد آژانس طبقه بندی شده فاش شد ، از جمله نامه ای که گفته می شود به آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده ارسال شده است و درخواست پشتیبانی سیاسی از نخست وزیر وقت آن زمان را دارد.

این آژانس همچنین به عنوان “بخش تحقیقاتی وزارت نخست وزیر” شناخته شده است و احتمالاً منبع خرید جاسوسی است که در بالا به آن اشاره شد. همچنین شناخته شده است با آژانس های دیگر کار کنید, از جمله شعبه ویژه ، اطلاعات نظامی و شورای امنیت ملی و سایر آژانس ها

مالزی برای نظارت بر مباحث آنلاین ، به فضای مجازی پلیس پرداخت می کند

طبق سالانه گزارش آزادی از شبکه, مالزی یکی از 30 کشور جهان است که به استخدام سایبرتراپ معروف است. این دارایی ها سپس برای اهداف مختلف مانند گسترش تبلیغات استفاده می شوند.
همچنین گفته می شود که پلیس با سایر سازمان های دولتی مانند کمیسیون ارتباطات و مالتی مدیای مالزی (MCMC) و همچنین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی برای نظارت بر استفاده از اینترنت در این کشور همکاری می کند تا از فعالیت هایی از جمله دسترسی به مستهجن ، فتنه و … جلوگیری کند..

اگرچه مطمئناً تحسین برانگیز است که دولت به اندازه کافی از شهروندان خود برای انجام چنین فعالیتهایی مراقبت می کند ، توجه به این نکته که همه فعالیت های آنلاین ما تحت نظارت هستند ، جای نگرانی است. به عنوان یک یادداشت در اینجا برای کاربران P2P ، اگرچه به طور سنتی به دنبال فعالیت های P2P نیستند ، اما اکنون نظارت بر آی پی های فعال شده است. بارگیری یا بارگیری مطالب مستهجن در سیستم عامل های به اشتراک گذاری پرونده.

نگاه به نظارت بر هوش مصنوعی چینی

در اوایل سال گذشته ، خبرهایی مبنی بر نظارت و امنیت چینی Yitu Technology آغاز شده است تهیه مالزی با دوربین های پوشیدنی با فن آوری تشخیص چهره دارای هوش مصنوعی.

در سال 2017 مالزی نیز توافق نامه های امضا شده با شرکت مخابراتی چینی هواوی برای بهره گیری از سیستم عامل های ابری و تجزیه و تحلیل هوشمند به نام امنیت عمومی.

اگرچه همه این موارد ممکن است تحت پوشش چتر VPN قرار بگیرد یا نباشد ، این حرکت به عنوان نشانگر وابستگی نزدیکتر به طرز فکر “برادر بزرگ” در اینجا عمل می کند. اگرچه نمی توانم یقین داشته باشم ، اما احساس می کنم بسیاری از مردم از افزایش سطح نظارت بر فعالیت در مالزی راحت نیستند..

ممنوعیت پخش کردن جعبه TV Android

امسال MCMC اعلام کرده است که قصد دارد به این سمت حرکت کند سایتهایی که محتوا را پخش می کنند را خاموش کنید از طریق جعبه های تلویزیون اندیشه در همین زمان ، آژانس به دنبال اجرای مجوز از جعبه های تلویزیون اندیشه برای جلوگیری از پخش محتوا به دلیل نقض قوانین مالکیت معنوی یا حق چاپ است..

اگرچه مستقیماً یک تهدید قانونی برای خود کاربران نیست ، در صورت موثر بودن حرکت باعث می شود مسیر دیگری از محتوای جریان برای کاربران در اینجا قطع شود. با این حال ، به دلیل این که حرکت برای مسدود کردن در آن چیزی که احتمالاً سطح IP است ، انجام می شود ، یک روش در اطراف آن با استفاده از VPN خواهد بود..

VPN در مالزی هنوز قانونی است

خوشبختانه پاسخ این کابوس های نظارت و سانسور بالقوه چندان دشوار نیست – از VPN استفاده کنید. و حتی بهتر ، VPN در مالزی قانونی هستند – هم اکنون.

آنها قبلاً نه تنها در داخل دولت بلکه در مشاغل و اشکال دیگر نیز مورد استفاده گسترده قرار گرفته اند. هر چند یک نتیجه گیری وجود دارد. اگر تصمیم دارید از VPN مستقر در مالزی استفاده کنید ، دولت می تواند ارائه دهنده VPN را مجبور کند داده های کاربر را در صورت لزوم منتشر کند..

در حالی که اکثر VPN ها ادعا می کنند که لاگ ها را حفظ نمی کنند ، این کار را با یک نمک نمک مصرف کنید و در مورد خط مشی مربوط به گزارش کاربر و سایر داده ها دقت کنید..

آنچه ما در یک VPN به دنبال آن هستیم

بهترین vpn مالزی

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن

با داستانهای ترسناک تر که من در ذهن شما به اشتراک گذاشته ام ، احتمالاً زمان خوبی برای من است که پیشنهاد می کنم تمرکز روی جنبه های حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن یک VPN برای کاربران در مالزی ایده خوبی باشد. با استفاده از دولت و صنعت خصوصی ، کاربران VPN می توانند اطمینان حاصل کنند که داده ها و فعالیت های شما دقیقاً مطابق آنچه باید باشد – خصوصی -.

یكی از بهترین راهها برای اطمینان از این امر ، مراقبت از VPN هایی است كه نه تنها سیاست های سختگیرانه ورود به سیستم را ندارند ، بلكه از كشورهایی نیز هستند كه در قوانین نگهداری اطلاعات كمتر عمل می كنند. این قطعاً کشورها را در این کشور مستثنی ساخته است پنج چشم و چهارده چشم صلاحیت قضایی.

2. سرعت و ثبات

با یک متوسط ​​سرعت پهنای باند خط ثابت از 70.18 مگابیت در ثانیه در مالزی ، نباید مسئله اصلی VPN ها باشد زیرا تقریباً همه ارائه دهندگان خدمات برتر VPN باید بتوانند این معیار را مدیریت کنند.

اگرچه واقعاً یک مکان برتر در اکثر سرورهای VPN نیست ، دلیل خوبی وجود دارد – نزدیکی آن به ایالات متحده. تقریباً تمام ارائه دهندگان خدمات VPN حداقل یک سرور در مالزی دارند و در غیر اینصورت ، سنگاپور که مکان ایده آل بعدی برای کاربران VPN در مالزی است تا بتوانند با سرعت بالا و تأخیر کم به آن متصل شوند..

3. امنیت

ویژگی امنیتی در VPN برای کاربران مستقر در مالزی مانند سایر نقاط یکسان است. تعادل ایده آل فقط به عنوان یک کاربر برای شما شناخته شده است. آیا شما در معرض خطر سرعت پایین تر VPN ، رمزگذاری 256 بیتی را انتخاب می کنید یا می خواهید آن را برای افزایش سرعت پایین بیاورید?

نکته مورد بحث در اینجاست – آیا ارائه دهنده خدمات X VPN از انتخاب نرخ رمزگذاری قابل تنظیم خارج است؟ این احتمالاً همان چیزی است که شما باید بپرسید که آیا این یک مسئله برای شما است یا خیر.

4- کلاهبرداری جغرافیایی

کاربران مستقر در مالزی که در آن طرف جهان قرار دارند ، به محتوای Netflix محدود آمریکا دسترسی پیدا نمی کنند. این یکی از دلایلی است که کاربران در سراسر جهان از VPN استفاده می کنند – برای کلاهبرداری در جغرافیایی.

5. پشتیبانی از P2P

این واقعاً برای کاربران VPN در مالزی در اولویت نیست زیرا P2P عمدتاً در اینجا نادیده گرفته شده است. با این حال ، همیشه خوب است به خصوص با این آگاهی که دولت شروع به سرکوب برخی موارد مانند جعبه های تلویزیون اندرویدی کرده است.

به دنبال VPN هایی باشید که دستورالعمل های راهنمایی و رانندگی P2P در شرایط خدمات خود مانند TorGuard یا NordVPN به وضوح بیان کرده باشند..

رتبه بندی شده: بهترین VPN برای مالزیایی

مثل همه تست های VPN ، قبل از قضاوت سرعت آنها ، همیشه قضاوت خودم را انجام می دهم. در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

سرعت پایه در مالزی بدون VPN - سایپرز ، باشگاه دانش

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

از آنجا که در مالزی مستقر هستم ، سرعت اتصال من به سرورهای VPN آسیا و اتصال به سرورهای آمریکا یا اروپا کندتر می شود. برای این تست من به یک سرور تست سرعت مستقر در مالزی متصل شدم تا ایده ای از سرعت نسبی نسبت به مسافت برای شما تعریف کنم.

همانطور که مشاهده می کنید ، اتصال بدون VPN به یک سرور محلی (معمولاً) سرعت تبلیغی کامل من در حدود 500 مگابیت بر ثانیه را به من نشان می دهد. البته توجه داشته باشید که سرعت البته در بعضی مواقع متفاوت خواهد بود ، بنابراین این کار را با یک نمک نمک مصرف کنید.

توجه داشته باشید

 • قیمت براساس نرخ ارز مبادله ای 1 دلار = 4.36 MYR است.
 • قیمت نشان داده شده براساس برنامه های موجود از هر ارائه دهنده خدمات VPN کمترین قیمت را دارد.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (MYR)

RM15.12 / ماه

برجسته های برجسته

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه

"NordVPN به طور معمول خارق العاده است اما اگر امیدوار هستید که برای کشور مالزی ارتباط برقرار کنید – این کار را نکنید."

بازدید VPN

NordVPN به دلایل زیادی جایگاه اول قدرتمندی را در لیست بهترین VPN ما برای مالزی کسب می کند. یکی از اولین موارد این است که آنها مستقر در پاناما هستند که مکان مناسبی نیز برای VPN ها می باشد. گذشته از آن ، NordVPN شهرت فوق العاده ای دارد و یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که تعداد زیادی سرور در بسیاری از کشورها دارد.

سیاست سختگیرانه عدم ورود آنها با رمزگذاری نظامی 256 بیتی و برنامه های قیمت بسیار خوبی همراه است تا تقریباً به هر کسی معامله ای ارائه دهد که مقاومت در برابر آن سخت است.

تست سرعت nordvpn مالزی

NordVPN Speed ​​Test Malaysia – Kuching Server
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

قبل از شروع فریاد زدن در مورد سرعت های ناگوار ، لطفاً توجه داشته باشید که بسیاری از VPN ها در واقع در اینجا روی سرورهای محلی عملکرد خوبی ندارند. با این حال ، ما بسیار خوش شانس هستیم که به سنگاپور نزدیک شده ایم و سرعت بسیار خوبی وجود دارد – بنابراین از آن سرورها استفاده کنید!

بررسی کامل ما را در مورد NordVPN بخوانید تا ببینید چرا این انتخاب شماره 1 ماست!

2. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (MYR)

RM8.66 / ماه

برجسته های برجسته

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark در سرورهای محلی ارزان و سریع است – انتخاب بسیار خوبی برای مالزیایی ها که ارزش دلار را احساس می کنند."

بازدید VPN

با توجه به ارزش نسبتاً ضعیف Ringgit در مقایسه با ارزهای برتر مانند USD ، مصرف کنندگان مالزی معمولاً نگرانی بیشتری نسبت به قیمت گذاری دارند. این امر به ویژه در خرید آنلاین به خدمات بین المللی صادق است – به ذکر مالیاتهای دیجیتال جدید ما که بر اینگونه فشارها افزوده نمی شود..

خوشبختانه ، Surfshark فرصت خوبی را برای ما فراهم می کند تا با کمترین هزینه ، وارد یک سرویس با بالاترین امتیاز شود. من دو سال با Surfshark ثبت نام کردم و هزینه آن تقریباً RM100 در سال است. برای خدماتی که اتصال سریع و ایمن داشته باشند قابل قبول است.

همچنین بسیاری از جعبه های مناسب برای من ، از جمله پشتیبانی از P2P و همچنین لیست سفید در هر موردی که با لینک VPN مشکل ایجاد کرده باشد ، علامت گذاری می کند. هرچند که من بهترین چیز را دوست دارم اینست که به اندازه کافی چابک است که بتوانم به هر یک از سرورهای آنها متصل شوم در حالی که واقعاً از قوام سرعتی دست نمی خورم.

متأسفانه ، با توجه به اینکه سرعت باند پهن در مالزی به سرعت در حال افزایش است ، بسیاری از ما توجه خواهیم کرد که سرویس های مشترک VPN مانند این فقط سرعت خاصی را ارائه می دهند. هنوز – حریم خصوصی باید به نوعی قیمت بیاید ، درست است?

تست سرعت surfshark مالزی

Surfshark Speed ​​Test Malaysia – سرور کوالالامپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یکی از برترین VPN ها برای مالزی ، Surfshark البته الزامات خاصی را برای سرعت در نظر گرفته است. این نتیجه آزمایش من برای این کار از طریق سرور VPN مبتنی بر KL نشان داده شده است و مجدداً ، مالزیایی ها معمولاً باید با سرعت کمی از این سرعت برخوردار شوند.

بررسی کامل Surfshark ما را بخوانید و ببینید که چرا این یکی از بهترین VPN است!

3. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (MYR)

RM11.90 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"مالزیایی ها ، اطمینان حاصل کنید که برای سرور CyberGhost به سرورهای سنگاپور وصل شده اید!"

بازدید VPN

CyberGhosties از آنها خوشحال است و مطمئناً سعی کرده اند در بازاریابی خود لگن و خوشبو باشند. این یکی دیگر از نامهای شناخته شده در صنعت VPN است و طی یک سال گذشته آنها سریعتر از یک عنکبوت رادیواکتیو رشد کرده اند.

مشخصات CyberGhost با گفتگوی خوب صحبت می کند و اگر من توسعه آنها را به شبکه خود ندیدم ، چشمانم را باور نمی کنم. متاسفانه ، مانند بسیاری از خدمات VPN دیگر ، مالزی برای آنها اولویت بسیار کمی است و این امر در سرعت ما نشان می دهد.

برای آنهایی که می خواهند سرعتی داشته باشند که بتوانید واقعاً کار خود را انجام دهید ، من دوباره توصیه های خود را برای امتحان سرور مستقر در سنگاپور تکرار می کنم. CyberGhost مقاومت قابل ملاحظه ای را در آنجا نشان می دهد.

تست سرعت سایبرهوست مالزی

تست سرعت CyberGhost مالزی – سرور Puchong
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

مالزیایی ها باید توجه داشته باشند که بیشتر سرورهای CyberGhost در منطقه اتحادیه اروپا قرار دارند ، اما خوشبختانه ، برخی از آنها در منطقه آسیا نیز هستند. متأسفانه ، پوشش در اینجا کمی محدودتر است و سرعت آنها بهترین نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی کامل CyberGhost ما مراجعه کنید!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (MYR)

RM36.21 / ماه

برجسته های برجسته

 • حریم خصوصی دریانوردی
 • 148 مکان VPN
 • رمزگذاری کامل 256 بیتی

"شما آنچه را می گیرید پرداخت می کنید – ExpressVPN روی سرورهای محلی در مالزی کم نکرده است."

بازدید VPN

ExpressVPN تاکنون یکی از انتخاب های برتر من بوده است مهم نیست که در کدام کشور رتبه بندی می کنم. دارای طیف گسترده ای از مکان های سرور و بسیاری از سرورها است. حتی بهتر ، این جزایر جزیره ویرجین بریتانیا است که در قوانین مربوط به نگهداری داده ها ملزوم است.

من خدمات را به طور جامع آزمایش کرده ام و در توصیه آنها به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN برای مالزی ها هیچ تردیدی ندارم. ExpressVPN پایدار است و امکان دسترسی به طیف خوبی از دستگاه ها را نیز فراهم می کند.

expressvpn تست سرعت مالزی

ExpressVPN Speed ​​Test Malaysia – سرور کوالالامپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یک ایده چقدر خوب می شود ، سرعت خط پیش فرض خود را بدون VPN با تست پوشیده ExpressVPN با همان مکان مقایسه کردم. با فعال کردن ExpressVPN و اتصال به سرور در مالزی ، من توانستم سرعت پایین دست 137 Mbps را نشان دهم.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید!

5. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

قیمت (MYR)

RM14.13 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"IPVanish برای بسیاری از کشورها یک ضربه و تنگ است و متاسفانه ، مالزی از دست رفته است مگر اینکه به سرور سنگاپور آنها متصل شوید."

بازدید VPN

من قوام را به همان اندازه سرعت برای ارائه دهندگان خدمات VPN مهم می دانم ، اما متأسفانه ، مالزی کمی اردک عجیب است. عملکرد بیشتر VPN های کشور بسیار ناچیز است ، اما پس از آن ، ما خوشحالیم که با زیرساخت های عالی آن در نزدیکی سنگاپور هستیم..

IPVanish با جابجایی این افکار ، یکسان است زیرا عملکرد آنها در مکانی متفاوت است. برگرفته از یک زمینه کاملا محلی ، اتصال به سرور در اینجا تقریبا بی فایده است ، بنابراین لطفاً به سمت جنوب بروید.

با این حال ، به طور کلی ، این سرویس به لطف برنامه بسیار مفید آنها و البته رمزگذاری بسیار شدید 256 بیتی برای همه بدون استثناء ، قدرت و قدرت خود را دارد..

تست سرعت ipvanish مالزی

تست سرعت IPVanish مالزی – سرور کوالالامپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

هوشمندانه ، IPVanish مطمئناً بزرگترین نیست. اگرچه توانستم آن را برای سایر عوامل در این لیست قرار دهم ، اما فقط توانستم کمتر از 2 مگابیت بر ثانیه از آن استفاده کنم. شاید آنها روز بدی را پشت سر می گذارند یا نه ، اما کافی است تا شما را کمی سخت تر فکر کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

6. TorGuard

https://torguard.net

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (MYR)

RM18.15 / ماه

برجسته های برجسته

 • ساخته شده برای P2P
 • پروکسی مخفی TorGuard
 • پشتیبانی از 5 اتصال

"یک سرور محلی ندارید اما در کل ، هنوز یک شبکه جهانی قوی از سرورهاست."

بازدید VPN

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری در قرارگیری TorGuard این است که یک ارائه دهنده خدمات VPN بسیار دوستانه P2P است. در طرف کاربر شاهد وجود اختلاف زیاد نیست ، اما در عملکرد قابل توجه است.

یک تفاوت اساسی بین TorGuard و بسیاری از رقبا وجود دارد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که چه سطح رمزگذاری را ترجیح می دهید. این بدان معنی است که برای کاربران P2P ، می توانید رمزگذاری یک شکاف را خاموش کنید و از سرعت تورنت سریعتر در هر زمان لذت ببرید!

گذشته از آن ، TorGuard بسیاری از ویژگیهای بازخرید دیگر ، مانند سرعت پایدار ، قابلیت چند پلتفرمی و امکان دور زدن مسدود کننده های VPN را دارد. توجه داشته باشید که آنها هیچ سرور در مالزی ندارند ، بنابراین تست سرعت تا نزدیکترین نقطه در نزدیکی – سنگاپور اجرا می شود.

تست سرعت Torguard Singapore

تست سرعت TorGuard – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

از آنجا که ما به سنگاپور وصل می شویم ، البته TorGuard توانست به برخی سرعت های ستاره ای و به طور کلی دست یابد ، می توانید بدون هیچ مشکلی از آنها در این نرخ استفاده کنید. از این گذشته ، جادوگری برای تورنت بسیار مهم است.

تنها نکته منفی این است که برای کاربران جوان تر که عادت به استفاده از نرم افزارهای مدرن دارند ، رابط کاربری TorGuard چیزی شبیه به گذشته خواهد بود. ما از برنامه های براق که بیشتر در ویندوز اجرا می شوند خراب شده ایم و برنامه TorGuard انفجاری از گذشته است.

بررسی دقیق ما در مورد TorGuard را پیدا کنید.

7. FastestVPN

https://fastestvpn.com

سریعترین VPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

قیمت (MYR)

RM4.85 / ماه

برجسته های برجسته

 • سرورهای بهینه شده برای P2P
 • اجازه می دهد تا سرور را خاموش کند
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"FastestVPN به یک دلیل خاص در این لیست قرار دارد – این خیلی ارزان است که راه خود را به بانک می خندید."

بازدید VPN

در حالی که تلاش کردم در نظر بگیرم که کدام VPN در این لیست قرار دارد ، فهمیدم که صدها دلار آمریکا برای آزمایش یک تن VPN خرج کرده ام. با توجه به اینکه نرخ تبدیل امروز چیزی است که امروز است ، حاصل جمع در هزاران رینگیت بود.

به همان اندازه که دردناک بود ، فهمیدم که همه ما احساس خرج کردن یکسانی می کنیم ، حتی برای خرید یک سرور VPN تنها – از این رو FastestVPN وارد بازی شد. با این حال اشتباه نکنید ، این یک سرویس تلخ نیست.

FastestVPN در شبکه خدمات خود بسیار محدود است اما همچنین مانند بسیاری از خدمات دیگر کار می کند. در حقیقت ، آنها طی یک سال گذشته بسیار بهبود یافته اند که من آنها را مورد توجه قرار داده ام ، بنابراین kudos برای تلاش های خود.

باز هم توجه داشته باشید که این سرویس دیگری با حضور سرورهای محلی نیست.

تست سریعترین سرعت Sangapor

تست سرعت FastestVPN – سرور سنگاپور
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرعت در FastestVPN هنگام اتصال به سرور مستقر در سنگاپور برای من از 100 مگابیت در ثانیه فراتر رفت. این به اندازه کافی خوب است برای یک سرویس با این نرخ ها ، به خصوص اگر آنچه شما به دنبال آن هستید ، عمدتاً حریم خصوصی و ناشناس بودن است.

آیا واقعاً در مالزی به یک VPN احتیاج دارم?

این واقعاً یک سؤال مشکل است که اکنون باید به آن پاسخ دهید. من به عنوان یک مالزی تصور می کنم که به اندازه همه افراد دیگر در اینجا جنجال گناه کرده ام. من سالها در صحنه P2P گذرانده ام و هرگز مشکلی نداشته ام. من به عنوان یک مرد با سابقه تمیز ، لزوماً مشکلی برای نگرانی در مورد نظارت دولت ندارم.

در همین زمان ، من به تازگی یک جعبه تلویزیون اندرویدی جدید خریداری کرده ام و از آن بسیار لذت می برم. با تشکر از آن ، من نیازی به عضویت در برنامه های گران قیمت ارائه شده توسط منابع محلی مانند Astro یا Telekom مالزی ندارم (شاید به همین دلیل دولت در حال ممنوع کردن سایتهای پخش است!)

با این حال ، احساس عمومی من یکی از … “YUCK!” وقتی به فکر نظارت دولت در اینجا هستیم و به سادگی باعث خزیدن پوست من می شود. من صادقانه احساس می کنم که چنین چیزهایی به همان اندازه بدی هستند که آدمهایی که دوربین های مخفی را فقط برای لگد زدن به خودشان در حال کاشت هستند.

بنابراین ، پاسخ من بله خواهد بود. اگر فکر نکرده اید ، زمان شروع اکنون است. اگر آن را در نظر گرفته اید ، صمیمانه امیدوارم که این لیست بتواند در انتخاب ارائه دهنده ایده آل برای خودتان به شما کمک کند.

برای یادآوری ، 3 VPN برتر برای مالزیایی در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت (MYR / MO)

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

15.12

بازدید VPN

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

8.66

بازدید VPN

CyberGhost

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

11.90

بازدید VPN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map