סקירת TorGuard: 7 יתרונות ו -2 חסרונות בשימוש ב- VPN של TorGuard

VPN של TorGuard


VPN של TorGuard

https://torguard.net/

tl; דר

TorGuard שונה מעט מרוב הצעות ה- VPN שכן הוא תוכנן במיוחד עבור משתמשי שיתוף קבצים ב- P2P. הוא גם גמיש מספיק כדי להציע מגוון אפשרויות מלבד החבילות הרגילות – החל מ- IP ייעודי להוספת מכשירים נוספים לחשבון..

סקירת TorGuard: 7 יתרונות ו -2 חסרונות בשימוש ב- VPN של TorGuard

VPN של TorGuard הוא אולי שם מעט יותר מעורפל ברשימת ה- VPNs שלנו, אבל זה בשום אופן לא אינדיקטור לערכו האמיתי. עם זאת, מדובר באחד המותגים החדשים יותר והושק רק בשנת 2012.

למרות התחלה סלעית בזכות מחסומי דרכים שהחברות התשלומים כמו פייפאל פיתחו בדרכם, TorGuard צמחה במהירות והיום מציעה ללקוחותיה גישה לאינטרנט דרך למעלה מ -3,000 שרתים בלמעלה מ 50 מדינות.

פתק

אנו משתמשים בשער חליפין של 1 דולר ל- 4.1 MYR עבור כל המחירים הרשומים.

מה שאנחנו אוהבים ב- VPG של TorGuard

1. זמינות וביטחון פנטסטיים

TorGuard הוא ספק VPN מבוסס Nevis, מערב הודו המערבית. למשתמשים בשירות זה דבר טוב בגלל שילוב של שני גורמים. ראשית, TorGuard הצהיר בפשטות לכולם שיש לה מדיניות קפדנית ללא רישום.

פתק

בשל חסימות VPN מתקרבות יותר, מגבלות הדוקות יותר ואיומים ממשלתיים עקב התנגשות ממשלת סין על ספקי שירותי VPN במדינה, החליטה השנה VPG TorNGard להסיר את כל שרתי סין היבשתית שלה.

החברה מציעה אבטחה דרך OpenVPN שתומך בסוגים רבים של הצפנה. כלל האצבע הוא שככל שרמות ההצפנה גדלות, המהירות נוטה לסבול מעט. האפשרויות עומדות לרשותך כדי לבחור את הטוב ביותר לשימושך האישי.

אפשרויות ההצפנה נעות בין כל הדרך ועד AES-256 ביט. בדרך כלל ככל שרמת ההצפנה גבוהה יותר, כך תהיה ההשפעה על מהירות החיבור שלך גבוהה יותר. עם מגוון אפשרויות אתה יכול לאזן בין הצורך שלך למהירות לעומת אבטחה בזמנים שונים.

1.1. Kill Switch יכול להיות ספציפי לאפליקציות

בניגוד לחלק מספקי שירותי VPN המציעים מתגי הרג כללי, מתג ההרג של TorGuard מעט שונה. ממוקם כאופציה באפליקציה, מתג kill זה מציע לך את היכולת להפסיק תהליכים ספציפיים במקרה של פשרה בחיבור VPN.

לדוגמה, אתה יכול לבחור לאפליקציה לסיים את firefox.exe ואת bittorrent.exe אם יש ירידה בחיבור VPN, אך השאר את כל התהליכים האחרים. מלבד זאת, אתה יכול גם לבחור שהאפליקציה תשבית את קישוריות האינטרנט שלך לחלוטין לאחר שלקוח TorGuard ייסגר..

1.2. אפשרויות אבטחה נוספות

למרות ששירות ה- VPN שלה כבר מציע פרוטוקולי הצפנה שונים, TorGuard עדיין ממליץ לך לקחת דברים צעד אחד קדימה אם אתה רוצה אבטחה גבוהה יותר.

שיטה אחת כזו תהיה ניתוב יישומים באמצעות פרוקסי. זה יכול להיות SOCKS5, SSL או אפילו פרוקסי HTTP – שירותים אחרים הזמינים גם דרך TorGuard.

השלב האחרון בו ממליצה החברה הוא לעשות שימוש בנתב VPN. למרות שמבחינה טכנית פירוש הדבר שכל התעבורה שלך דרך הנתב ההוא תהיה מוצפנת, אתה יכול לבחור להגנה כפולה על ידי חיבור לפרוקסי או VPN דרך נתב VPN..

פתק

הפעלת שירות VPN בנתב שלך תעזור לך להתגבר על מגבלת חיבור המכשיר בו זמנית שרוב ה- VPN יטיל. עם זאת, יש חסרון. כמעט בכל המקרים (במיוחד עבור נתבים כלליים לשימוש ביתי), פעולה זו תאט את התעבורה באינטרנט לעומת אם היית מפעיל אפליקציות VPN ספציפיות למכשירים. הסיבה לכך היא שהנתבים פחות מסוגלים לטפל בהצפנת הנתונים הנחוצים בזמן אמת, ובכך מאטים את מהירויות העברת הנתונים שלך..

ניתן לפרוס בכל הפלטפורמות הגדולות

TorGuard מציעה אפליקציות לפלטפורמות שולחן עבודה וניידות, המצערות על מכשירי מיקרוסופט, אפל ולינוקס. עם זאת, מלבד זה אתה יכול גם להתקין אותו על הנתב שלך. למרות שהחברה מקדמת נתבי VPN מהודקים מראש של TorGuard, אתה יכול להגדיר אותה ברוב הנתבים המודרניים.

יתכנו מגבלות המבוססות בדיוק על הנתב שעשוי להיות לך, TorGuard אכן מציע בסיס ידע המאפשר הגדרה ידנית למספר מכשירים. ישנם רבים הנתמכים, אך פשוט בדוק שוב את בסיס הידע שלהם למקרה שאתה מעוניין בכך.

אם במקרה אתה מפעיל קושחה מותאמת אישית כמו עגבניה או DD-WRT, אפילו טוב יותר מכיוון שהחברה הכינה עבורך כלי הגדרת נתבים.

3. מתגבר על חוסמי VPN במצב התגנבות

למרות ש- VPNs יכולים לעזור להפוך את פעילות האינטרנט שלך לאנונימית, חברות רבות (ואפילו ממשלות מסוימות) ניסו להתגבר על זה כדי לחסום בצורה יעילה יותר את השימוש ב- VPN. הסיבה שהם יכולים לעשות זאת היא מכיוון שלתעבורת VPN יש לעתים קרובות מאפיינים מסוימים – לדוגמה, הכותרת שמגיעה עם קידוד SSL ​​/ TLS.

כדי לעזור להתגבר על סוגיה זו, ל- TorGuard יש את מה שהיא מכנה ‘מצב התגנבות’ (התכונה בפועל בלקוח Windows נקראת ‘sTunnel’) שמפשטת מידע זה ואז מנסה להפנות מחדש את התנועה דרך יציאות רגילות אחרות. מסיבה זו ידוע כי TorGuard מתגבר על מגבלות מיקום טוב יותר מאחרים.

4. מהירויות הגינות

לפני שתמשיך בקטע זה, שים לב שמהירות הפס הרחב הנוכחי שלי מוגבלת ל 500 מגה-ביט לשנייה, שמתוכם בדרך כלל אוכל להשיג 400 עד 450 Mbps תלוי לאילו שרתים אני מתחבר..

כאשר השתמשתי לראשונה ב- TorGuard, המהירויות שלהם היו די הגונות אך עם הזמן אני מגלה שזה נראה שירד מעט. ציינתי עומס רב יותר על שרתים רבים שיכולים להיות גורם תורם לכך.

לפני שנבחן את תוצאות הבדיקה, הנה מבחן בסיסי להמחשת המהירויות שאני יכול להגיע לשרת מקומי ללא VPN פעיל;

מהירות קו הבסיס במלזיה ללא vpn

תוצאת בדיקת בסיס על שרת מלזיה ללא VPN
(ראה כאן את תוצאת המהירות הבסיסית המלאה)

עם זאת, נסתכל על הביצועים של TorGuard מחמישה מיקומים אסטרטגיים הפזורים ברחבי העולם;

מבחן מהירות TorGuard – שרת ארה”ב

מבחן מהירות הטרחה בארה

מבחן מהירות TorGuard ארה”ב – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות הטרחה בארה

מבחן מהירות TorGuard ארה”ב – VPN פועל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות TorGuard – שרת האיחוד האירופי (גרמניה)

מבחן מהירות סגר האיחוד האירופי כבוי

מבחן המהירות של TorGuard האיחוד האירופי – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות סגן האיחוד האירופי ב -

מבחן מהירות TorGuard האיחוד האירופי – VPN בתאריך
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות TorGuard – שרת מזרח תיכון

ל- TorGuard אין שרתים ביבשת אפריקה, ולכן החלפתי שרת באזור המזרח התיכון לבדיקה זו.

מבחן מהירות סורג ממני

מבחן מהירות TorGuard ME – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות סורג

מבחן מהירות TorGuard ME – VPN מופעל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות TorGuard – שרת אסיה (סינגפור)

מבחן המהירות הטרחה אסיה

מבחן מהירות TorGuard אסיה – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות הטרחה אסיה ב -

מבחן מהירות TorGuard אסיה – VPN פועל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות TorGuard – שרת אוסטרליה

מבחן מהירות סורג אוסטרליה כבוי

מבחן מהירות TorGuard אוסטרליה – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות סורג אוסטרליה ב -

מבחן מהירות TorGuard אוסטרליה – VPN בתאריך
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

כפי שאתה יכול לראות, במקרים מסוימים, TorGuard השיגה תוצאות בריאות יחסית, אך נפל שטוח באחרות. הדבר המפתיע הוא שלא תמיד זה היה המקרה ואני רק יכול לקוות שמדובר בתקלה זמנית עד שהם יבינו שהם צריכים לשדרג את השרתים שלהם שוב.

5. מחירים הגונים & אפשרויות תשלום בשפע

חודשי רבעוני בשנה
מחיר / moRM40.96RM27.31RM20.50
סה”כ BillRM40.96RM81.96RM245.96
מחזור חיובים חודש-חודש-חודש-חודש

החל מ- RM40.96 לחודש עבור תשלומים חודשיים, TorGuard זול יחסית בביצועים ובטווח התכונות שלו. תכניות התשלומים שלהם רואות שאתה משלם פחות ככל שתצטרך להירשם לתוכנית. נכון לעכשיו, העסקה הטובה ביותר שלהם היא תשלום שנתי של RM245.96, שמתורגמת לכמעט 20.00 RMM לחודש.

אמנם יתכן שזה לא נמצא בטווח זול העפר, אך באופן אישי אני מרגיש שזה איזון סביר. במקום לכפות על משתמשים להירשם לפרקי זמן ארוכים עד כדי גיחוך במחירים התחתונים, TorGuard מציע משהו שיושב באמצע.

אני אוהד מחירים של קרקעית התחתונה, אך יש סיכוי קטן מאוד שתביא אותי להתחייב לחוזה לשלוש שנים לכל דבר.

מלבד זאת, ל- TorGuard יש גם הצעות אחרות שתוכלו לבחור בעת ההרשמה. אלה נעים בין כתובות IP סטטיות (חלקן אפילו במיקומים ספציפיים) ותוכלו אפילו להגדיל את מספר המכשירים בחשבונכם – בתשלום, כמובן.

אפשרויות רכישה VPN של TorGuard
אפשרויות רכישה VPN של TorGuard
אפשרויות רכישה VPN של TorGuard

אולם איפה ש- TorGuard באמת מאיר נמצא באפשרויות התשלום שלו. לא ראיתי שלספק שירות היו אפשרויות תשלום רבות כל כך זמינות לפני כן. זה נכון שרבים מתחילים לקבל כעת את הקריפטו, והחבר’ה האלה לא פשוט עוברים בדרך של ביטקוין.

לפי מה שאני רואה, אפשרויות התשלום שלהם כוללות את Litecoin, Blackcoin ו- 22 סוגים אחרים של cryptocurrency. זה בנוסף לכרטיסי האשראי הרגילים, PayPal, קיר תשלום ואפילו אפשרויות כרטיס מתנה.

6. ה- VPN בנוי עם P2P בראש

למרות שלעתים קרובות קשה להוכיח זאת, כאשר TorGuard התחיל לראשונה, היו להם בעיות בעבודה עם ספקי תשלומים בגלל טענתם הגלויה לבנות עם מחשבי P2P. חברות רבות מקשרות זו עם פירטיות של תוכנות והפרות אחרות של זכויות יוצרים והיו להטות קשורות איתן.

למעשה, PayPal השעתה את חשבונם בהתחלה בגלל זה, מה שהוביל לכאורה לכך של- TorGuard יש כספים קפואים בסביבות 10,250.00. בסופו של דבר זה התברר, אך לא לפני שהייתה בדיקה רבה לגבי החוקיות של PayPal לאחר שעשתה זאת.

כיום, TorGuard מקבל צורות רבות של תשלומים בבטחה, והם עדיין ממוקדים מאוד ב- P2P, כך שטורנט בשלום!

כמו שהם אמרו;

אמינות היא תכונה חיונית בעת חיפוש אחר ספק VPN מטריד. TorGuard מקיף לחלוטין את התנאים שלנו ומקבל בברכה לקוחות עם כל אחת מחבילות שירות ה- VPN שלנו כדי להסתעף, להזרים ולהוריד לתוכן ליבם ללא עלות נוספת..

7. שירות לקוחות יעיל ויעיל להפליא

בגלל חוויה רעה שהתקבלה לאחרונה עם ספק שירות אחר, פשוט הייתי צריך לבדוק את שירות הלקוחות של TorGuard. במקום להגיש כרטיס תמיכה, הלכתי ישירות לסוכן הלקוחות שלהם בעמוד הראשי של אתר האינטרנט שלהם וניסיתי שם.

להפתעתי, לא רק שהייתה תגובה תוך דקה, אלא שצוות הקו הקדמי שלהם הצליח לעזור לי בלי להתייחס אלי לצוות תמיכה טכנית!

הם נתנו הוראות מהירות, ברורות ועוזרות מאוד שאפשרו לי להתגבר על בעיות המהירות שהיו לי עם שרתי דרום אפריקה, והכפילו את מהירויות החיבור שלי. כל זה נעשה בפחות מחמש דקות.

תמיכת לקוחות של TorGuard

מה לא מצא חן בעינינו ב- VPG של TorGuard

1. ממשק נראה תאריך

כמו שאנשים רבים העירו לי בעבר, אני קצת דינוזאור בתחום הטכנולוגי. למרות שאני מודה שזה נכון, עדיין המשכתי (יחסית) עם הזמנים ויודע איך נראה ממשק משתמש פשוט והגון – וזה לא היה זה.

ממשק TorGuard

הרושם הראשוני שלי עם פתיחת לקוח חלונות TorGuard לא היה טוב. הרגשתי כאילו נרתעתי אחורה בזמן בראשית שנות האלפיים, כשחלונות היו בחיתוליה. אולי לא נורא, אבל טוב, כך התחשק לי.

TorGuard בממשק חלונות ישן

* מרגיש דומה? אולי לא לגמרי, אבל אתה מקבל את הרעיון (מקור: Wikipedia)

עם זאת, יש בטנה כסופה בענן זה. לאחר שהתבוננתי בממשק מקרוב הבנתי שהממשק הזה טומן בחובו פוטנציאל. רוב אלה שהשתמשתי בהם עד היום היו ‘מטומטמים’ באופן משמעותי, כך שהמשתמשים לא יוכלו לגרום לעצמם נזק רב מדי.

ממשק ה- TorGuard הציע כל כך הרבה אפשרויות שלמישהו שידע מה הוא עושה היה יום מדהים. יחד עם זאת, אם לא ידעת מה אתה עושה – פשוט לחץ על Connect וזה יעבוד.

2. עשוי לדרוש ידע טכני

קצת היססתי לרשום את זה כ’קון ‘, מכיוון שכמה שיש להם כישורים לכך, TorGuard מציע אפשרויות נוספות. ובכל זאת, בהתחשב בכך שרוב האנשים שם בחוץ כנראה לא יעשו זאת, הנה זה. אם אתה משתמש חדש ב- VPN ורשתות בסיסיות ואבטחה, TorGuard עשוי להיראות מעט מפחיד בהתחלה.

קיימות אפשרויות מפורטות מאוד ביישום Windows שפשוט ירתמו אנשים מסוימים. אם אתה פשוט יכול להתעלם מהם ופשוט לבחור בשרת שלך ולחץ על Connect, אתה תהיה בסדר.

השורה התחתונה: האם אשלם עבור VPN של טורגארד?

מבחינת מהירות, יציבות ופוטנציאל, אני חייב לומר כי TorGuard מדורגת גבוה ברשימת ה- VPN הטובות שלי. הדבר היחיד שלא הייתי מרוצה ממנו היה עיצוב הממשק. אם אני כנה עם עצמי, זה דבר מגוחך להתמודד איתו, אבל הנה זה.

אני לא יכול להעלות על הדעת שחברה ששוקעת טונות של כסף במוצר פנטסטי, ובכל זאת מבטת ומרגישה כאילו זה היה בתקופת ימי הביניים. זה מעצבן וה- OCD שלי מכה אותי בגלים.

מה שהכי שמחתי איפה חיבורי המהירות המהירים והיציבים שהשגתי. אני יודע שהתהליך כנראה לא יהיה חלק וכואב לכולם מכיוון שהתצורות שלנו משתנות, אבל יש פוטנציאל זה.

אמנם המחירים שלהם לא נופלים זולים, אבל הם גם לא מה שהייתי מכנה בראש השורה. אם אני אשלם על זה או לא נשאר זריקת מטבעות – רק בגלל הממשק, אבל זה רק אני.

אם אתה יכול לראות את זה בעבר, זה יהיה לטובתך ו- TorGuard הוא בהחלט בחירה טובה.

תכונות עיקריות

  • ✓ תומך בכל מערכת ההפעלה & מכשירים
  • ✓ מודעות & חסימת תוכנות זדוניות
  • ✓ מהירויות בלתי מוגבלות
  • ✓ רוחב פס בלתי מוגבל
  • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
  • ✓ ריבוי GCM & צופי CBC

מומלץ ל

  • • משתמש לשיתוף קבצים P2P
  • • משתמש בעל ידע טכני
  • • פרטיות מוחלטת
  • • מק, חלונות & כל הפלטפורמות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector