21 Musí mít pluginy WordPress pro web elektronického obchodu

WordPress byla často platformou pro mnoho podniků, které chtějí začít budovat svůj vlastní internetový obchod. Část toho je způsobena rozsáhlými pluginy, které nabízí WordPress.


Ať už si to uvědomujete nebo ne, výběr správného pluginu eCommerce pro váš web WordPress je pro vaše podnikání naprosto zásadní, pokud chcete vytvořit více příležitostí pro růst a zisk.

Z tisíců pluginů, které jsou aktuálně k dispozici na WordPress, jsme jej zúžili na 20 z nezbytných pluginů WordPress pro webové stránky elektronického obchodu.!

Funkce, které byste měli hledat v zásuvném modulu WordPress

Rychlé vyhledávání eCommerce pluginu na WordPress vám přinese stovky výsledků. Pro začátečníky a nové majitele webových stránek by mohlo být trochu ohromující pokusit se najít ideální plugin pro váš web.

Tady je věc, že ​​neexistuje nic takového jako dokonalý plugin, protože některé by mohly mít základní funkce, které byste chtěli, zatímco jiné by ne.

Pokud například váš web prodává hlavně digitální zboží, jako je hudba, podcasty, digitální elektronické knihy atd., Možná budete potřebovat zásuvný modul pro eCommerce, který se specializuje na prodej digitálních produktů. Naopak, pokud prodáváte fyzické zboží, pak potřebujete zásuvný modul eCommerce, který obsahuje funkce, jako je doprava a správa zásob.

Dalšími faktory, které musíte zvážit, jsou pluginy, které ve výchozím nastavení podporují platební brány a možnost přidat další. Musíte také zkontrolovat, zda je zásuvný modul eCommerce dodáván s tématy WordPress, které jsou vzájemně kompatibilní.

V podstatě musíte vědět, na co bude vaše online podnikání zaměřeno, abyste věděli, jaké funkce a doplňky musíte nainstalovat.

Požadavky na provozování webové stránky elektronického obchodu

Není žádným tajemstvím, že webové stránky elektronického obchodu mají tendenci mít hlad. Z tohoto důvodu je důležité, abyste se rozhodli nejlepší hosting WordPress který odpovídá vašemu rozpočtu.

Ti, kteří hledají cenově dostupnou možnost, mohou začít s hostingovými weby, jako je Inmotion Hosting nebo SiteGround. SiteGround zejména nabízí plány, které jsou optimalizovány pro weby eCommerce s funkcemi, jako jsou SSL certifikáty pro bezpečné platby, vyhrazená IP a vyhrazená linka podpory.

Pokud máte rozpočet a chcete mít nejlepší výkon, můžete se podívat na Kinstu, která se specializuje na webové stránky elektronického obchodu WordPress..

Pokud jste tak ještě neučinili, musíte se rozhodnout o názvu domény pro svůj web elektronického obchodu. Pokud potřebujete pomoc, můžete použít generátor doménových jmen pro některé nápady.

Až budete mít svůj web v pořádku, je čas se podívat na Doplněk WordPress musíte mít pro své podnikání v oblasti elektronického obchodu!

20 Musí mít WordPress Plugin

1. WooCommerce

WooCommerce

Docela pravděpodobně nejpopulárnější plugin pro eCommerce WordPress, WooCommerce je skvělý plugin pro vytváření digitálního výkladního skříně od nuly na WordPress.

Od doby, kdy je společnost Automattic (tým, který stojí za hostingem blogu WordPress.com), získala v roce 2015, přidává WooCommerce další témata a funkce, které jsou optimalizovány pro web WordPress pro elektronický obchod..

2. WPForms

WPForms

Je důležité, aby každý vlastník firmy měl pro zákazníky způsob, jak je kontaktovat v případě, že budou mít zpětnou vazbu nebo dotazy. WPForms je plugin, který vám umožňuje rychle nastavit kontaktní formulář na WordPress s rozhraním pro začátečníky.

Pomocí jejich tažení & drop funkce, můžete snadno vytvořit kontaktní formuláře, objednávkové formuláře, platební formuláře, e-mailové předplatné formuláře a další pomocí několika jednoduchých kliknutí.

Pro ty, kteří chtějí pokročilejší možnosti a funkce, se můžete zaregistrovat do jejich verze Pro, která má více možností přizpůsobení a funkcí.

3. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster, populární software pro optimalizaci míry konverze, vám pomůže převést vaše opuštěné návštěvníky webových stránek tím, že je vyzve, aby se stali odběrateli e-mailů. Je to také skvělý plugin, pokud si chcete vytvořit seznam předplatných e-mailů a rozšířit svůj dosah na své věrné zákazníky.

4. Veeqo

Veeqo

Veeqo je jednou z nejlepších možností, jak se postarat o všechny své Správa inventáře WooCommerce potřeby. Tento software je řešením elektronického obchodování typu vše v jednom, které vám umožňuje spravovat vaše obchody WooCommerce, jakož i další kanály, jako jsou eBay, Amazon a Etsy, z jediné platformy..

Pomocí Veeqo můžete spravovat objednávky, udržovat synchronizaci zásob v reálném čase, upravovat seznamy produktů, nakupovat od dodavatelů, spravovat váš výběr, balení a přepravu a mnoho dalšího.

Tento software pomáhá maloobchodníkům vyhnout se nevyprodávaným zásobám a přeprodejům a vytváří tak efektivnější a efektivnější obchod.

5. Galerie Envira

Galerie Envira

U online obchodů je velmi důležité mít galerii, aby se vaše produkty ukázaly zákazníkům. Přestože vám WordPress umožňuje vytvořit galerii obrázků bez nutnosti pluginu, je to stále docela základní.

Galerie Envira vám pomůže snadno vytvořit citlivou a krásnou galerii ve WordPressu. Pomocí pluginu můžete nastavit více galerií, vytvářet alba, otevírat obrázky ve vyskakovacích oknech lightboxu a mnohem více.

6. Váš SEO

Váš SEO

Dříve známý jako WordPress SEO od Yoast, Váš SEO je populární plugin WordPress, který optimalizuje váš web pro vyhledávače a zlepšuje viditelnost vašeho webu pro klíčové publikum.

Doplněk je dodáván s množstvím funkcí kromě přidání metaznaček, které vám pomohou zlepšit hodnocení SEO vašeho webu. Pokud nejste obeznámeni s podmínkami SEO, může to chvíli trvat, než si zvyknete. Naštěstí jejich rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé a snadno použitelné.

7. BackupBuddy

BackupBuddy

Zabezpečení je naprosto důležité pro všechny podniky, dvojnásobně pro webové stránky elektronického obchodu. Spolehlivou formou zabezpečení je zálohování pro případ, že ztratíte všechna data svých zákazníků v důsledku selhání hardwaru nebo útoku na servery hostitele..

Nastavení zálohy pro váš web by mělo být první věcí, kterou uděláte, a doporučujeme ji používat BackupBuddy protože jsou nejen spolehlivé, ale také snadno nastavitelné a obnovitelné pro váš web WordPress.

Ještě lepší je, když si zálohu uložíte do cloudového úložiště mimo lokalitu, čímž získáte další vrstvu ochrany. BackupBuddy poskytuje vymoženosti pro snadné nastavení věcí.

8. Ecwid

Ecwid

Pokud jde o nákupy v internetovém obchodě, profesionální a jednoduchá stránka pokladny určitě pomůže zlepšit vaše šance.

Ecwid Doplněk WordPress vytváří poměrně jednoduché stránky s pokladnami, které obsahují všechny potřebné funkce, které potřebujete pro web eCommerce. Také podpora přes 40 mezinárodních platebních bran možnosti, integrace přepravy v reálném čase a 45 jazyků.

9. MemberPress

MemberPress

S MemberPress, můžete si vytvořit možnost členství pro svůj web eCommerce pomocí jednoho z nejlepších dostupných členských pluginů WordPress.

Vytváříte speciální předplatné a exkluzivní obsah pro své členy, abyste přilákali další uživatele k přihlášení. Skvělá věc, o níž je MemberPress, je také kompatibilní se všemi druhy platebních bran as pluginy online obchodu, jako je WooCommerce..

10. JigoShop

JigoShop

Chcete, aby byl váš internetový obchod spuštěn a potřebujete okamžité řešení? JigoShop Doplněk WordPress vám to umožní, protože mají všechny požadované možnosti, které budete potřebovat k vytvoření plně funkčního webu elektronického obchodu.

Můžete provádět platby pomocí PayPal, nahrávat všechny své produkty, používat Skrill / Moneybookers, aniž byste museli instalovat žádné externí nebo další nástroje. Nabízejí také prémiová rozšíření, která můžete použít na svém webu WordPress.

11. Elektronický obchod WP

WP eCommerce

WP eCommerce je skvělým řešením pro firmy, které potřebují jednoduchý, ale komplexní plugin pro eCommerce na WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete vytvořit svůj online obchod od nuly a prodávat digitální nebo fyzické produkty, služby nebo dokonce vytvořit členskou stránku..

Doplněk můžete přizpůsobit libovolným způsobem pomocí CSS a HTML. Správa objednávek a katalogů lze provádět pomocí výkonných vestavěných nástrojů.

12. Snadné digitální stahování

Snadné digitální stahování

Pokud jste výhradně zaměřeni na prodej digitálního zboží, pak Snadné digitální stahování je skvělý plugin, který funguje dobře s webovými stránkami elektronického obchodu WordPress.

Jedná se o snadno použitelný plugin, který má spoustu rozšíření pro různé platební brány, platformy a služby. Při práci s jakýmkoli tématem WordPress má Easy Digital Download také svá vlastní krásná témata, která jsou vytvořena speciálně pro plugin.

13. Shopify Connect pro WooCommerce

Nakupujte Connect pro WooCommerce

Jedna z nejrychleji se rozvíjejících platforem elektronického obchodování, je Shopify více než jen platforma, je to vše v jednom řešení, které je bezproblémové a snadno použitelné.

S Shopify Connect pro WooCommerce můžete nyní propojit systémy Shopify a WooCommerce společně. Budete mít výhody WordPress, jako je flexibilita a přizpůsobitelnost. Zároveň můžete prodávat přímo na platformách sociálních médií, jako jsou Facebook a Pinterest s připojením Shopify.

14. LearnDash

LearnDash

LearnDash je skvělý plugin LMS (Learning Management System), který můžete použít k vytváření a prodeji digitálních kurzů na svém webu WordPress. Je to skvělé pro lidi, kteří chtějí zahájit výukový web nebo vyučovat specializovaná témata, jako je digitální marketing nebo techniky sociálních médií.

Můžete snadno a rychle vytvářet lekce, kvízy, úkoly a další a vytvářet si online kurzy pomocí uživatelsky přívětivého nástroje pro vytváření drag and drop kurzů..

15. Rychlé a snadné FAQ

Rychlé a snadné FAQ

U některých webových stránek elektronického obchodu bude užitečné mít sekci Časté otázky, kdykoli zavádíte nový produkt nebo službu, pokud vaši zákazníci neznají samotný produkt..

Rychlé a snadné FAQ vyhovuje svému názvu a umožňuje vám přidat stránky s častými dotazy relativně rychle a snadno. Přidání části FAQ také pomůže snížit režii zákaznické podpory a zlepšit převod, takže je to určitě dobrý plugin.

16. Stálý kontakt

Neustálý kontakt

Dalším skvělým pluginem pro eCommerce pro vytváření seznamu e-mailů a zasílání e-mailů svým předplatitelům je plugin pro neustálý kontakt pro WordPress..

Jako jedna z nejpřátelštějších platforem pro začátečníky můžete svůj e-mailový marketing uvést do provozu a spustit jej rychle a snadno. Navíc se zabudovanými nástroji pro vytváření registračních formulářů a schopností pracovat s nástroji pro generování potenciálních zákazníků, jako je OptinMonster, je to určitě plugin, který musíte mít.

17. MonsterInsights

MonsterInsights

Sledování vaší analytiky je skvělý způsob, jak pochopit, co funguje pro vaše publikum. MonsterInsights umožňuje vám připojit se k Google Analytics, abyste se mohli o svých návštěvnících dozvědět více sledováním toho, odkud přicházeli a co dělají na vašem webu.

I když je plugin zdarma k použití, jeho pokročilé funkce vyžadují, abyste si zakoupili jeho verzi Pro, což vám poskytne lepší přehled a možnosti přizpůsobení dat.

18. CSS Hero

CSS Hero

Motivy na WordPress spoléhají na vizuální vzhled vašeho webu na CSS. Chcete-li změnit nebo přizpůsobit své téma, musíte být schopni tak učinit v CSS. A naučit se to může být časově náročné.

S CSS Hero, můžete přizpůsobit své téma WordPress, aniž byste museli psát jediný řádek kódu. Vše, co musíte udělat, je pouze nainstalovat plugin WordPress a můžete začít přizpůsobovat svá témata okamžitě.

Nebo, pokud je to pro vás příliš, můžete vždy jít o prémiová témata WordPress.

19. MaxCDN

CDN (Content Distribution Network) pomáhá uživatelům rychleji načítat obrázky a další statický obsah na váš web. Pro webové stránky elektronického obchodu je rychlé načítání stránek naprosto důležité pro uživatelský dojem.

Spolehlivý plugin CDN, MaxCDN funguje a integruje se snadno s WordPress, aby se vaše webové stránky načtily ještě rychleji, aniž by se museli přesouvat do nové hostingové společnosti. Navíc je instalace velmi snadná a můžete začít!

20. SEMRush

Na trhu elektronického obchodování je vždy dobré sledovat, jak si konkurenti vedou. S SEMRush, můžete zkontrolovat hodnocení vašich konkurentů, jejich placená klíčová slova a jejich organický provoz.

Pomocí těchto informací můžete efektivně vytvářet a optimalizovat svůj vlastní obsah a marketingovou strategii, abyste se dostali před konkurenci.

21. Doplněk WordPress pro odpočítávání produktů

Odpočítávání produktu

Skvělý způsob, jak zvýšit prodej, je uvést své výrobky do prodeje na omezenou dobu. Odpočítávání produktů WordPress Plugin umožňuje snadno vytvořit možnost odpočítávání produktů v internetovém obchodě a povzbudit zákazníky, aby si tyto nabídky vzali dříve, než zmizí.

Je to jednoduchý a účinný nástroj, který můžete použít ke zvýšení prodeje na svém webu elektronického obchodu. Navíc to funguje skvěle s WooCommerce.

Zabalit

Tak to máte, 21 pluginů WordPress, které potřebujete pro web eCommerce. Máte nějaké další pluginy, o kterých si myslíte, že bychom měli zahrnout? Dejte nám o tom vědět.

Máte web, ale potřebujete pomoci s budováním vaší online přítomnosti? Pak se podívejte na našeho úžasného průvodce, jak stavět na online přítomnosti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map