WP Reset – snadné resetování WordPress!

Pamatujete na ty dlouhé temné noci, kdy vyvíjíte témata nebo stavíte svůj web WordPress, a něco se nenapravitelně pokazí? Pak byste mohli začít plakat v rohu a přemýšlet o všech potížích, které musíte projít, stačí přeinstalovat WordPress a získat čistou břidlici..


Všichni jsme tam byli.

No, možná jen já s pláčem, ale všichni jsme byli frustrovaní, nebo alespoň trochu naštvaní problémem, kdy je nutné znovu nainstalovat WordPress kvůli chybě..

Před několika dny mě můj milý šéf pověřil kontrolou WP Reset, nástroj, který vám umožňuje obnovit WordPress do jeho původního stavu, a to pomocí několika kliknutí.

WP Reset

Bye-Bye, dlouhé nepříjemné opakované instalace. Tak dlouhé, namáhavé a nepříjemné procesy.

Dobře, jsem dramatický. Přeinstalace WordPress není to tak těžké, ale může to být docela únavné.

Možnost obnovit WordPress na čerstvou břidlici bez obtěžování odinstalací pravděpodobně zachrání průměrného člověka všech 5 minut, ale je to pohodlí, bez něhož nemůžu žít, poté, co jsem ochutnal luxus jeho výhod.

Co přesně je WP Reset

Pokud jej název nezadal, jedná se o vývojový nástroj WordPress, který vám umožní pohodlně resetovat WordPress do původního stavu pouhými několika kliknutími.

Proč by to někdo měl dělat, ptáte se?

Jako příklad použijeme kuchyň. Představte si, že si dlouho uvaříte komplikované jídlo, a pak ho zničíte náhodným rozlití celé lahve pepře do pánve.

Budete muset:

 1. Zahoďte ingredience na pánvi.
 2. Čistěte pánev čistě.
 3. Vyčistěte nádobí.
 4. Restartujte vše od nuly.

Opravdu to netrvá tak dlouho, než se to všechno povede, ale pokud byste mohli ušetřit čas stiskem tlačítka, které může eliminovat kroky 1 – 3, nemělo by smysl to udělat?

Stejný koncept platí pro vývoj WordPress. Někdy prostě potřebujete nový začátek a vzhled, je to tlačítko, které vám vše pohodlně dělá!

Jak snadné je použití WP Reset?

Použití pluginu je opravdu snadné.

Můžete pop na více než https://wpreset.com/ a odtud si plugin stáhněte, nahrajte jej do svého WordPress ručně a aktivujte ho a je dobré jít.

Stáhněte si WP Reset z WordPress.org

Rozhodl jsem se nainstalovat jej vyhledáním pomocí funkce vyhledávání pluginů WordPress, protože jsem zjevně příliš líný na ruční stahování a nahrávání sám.

Po několika sekundách je nainstalován plugin a jsem šťastný člověk.

WP Reset nainstalován

Než budeme pokračovat, myslím, že je pro vás důležité vědět, že trpím úzkostí, zejména pokud jde o práci s aktivy, které mi nepatří

Web, na kterém testuji nastavení WP Reset, sedí v subdoméně patřící příteli, a přestože jsem dostal řadu ujištění, že se nic nemůže pokazit, můj mozek si představoval tisíce různých scénářů o tom, jak se věci mohou pokazit (sakra ty Murphy, je to tvoje chyba, že jsem tak paranoidní!).

Nepomáhá, že program WP Reset přichází se spoustou varovných signálů, které zlověstně zní: „NENÍ JEDNO UNDO!“

Reset nastavení WP

Přesto jsem musel tento plugin vyzkoušet, takže jsem ignoroval své závodní srdce a aktivoval reset WP Reset. Pak jsem byl uvítán touto krabicí, což mě ještě více znepokojilo.

Zadejte „RESET“

Žádný problém, pojďme to zvládnout. Do pole jsem vložil „reset“ a stiskl tlačítko.

Pak to vidím.

konečné potvrzení

Tou dobou jsem potil kulky a všechna tato varování nepomohla. Byl jsem blízko toho, že jsem vyskočil z okna a právě jsem to ukončil.

Zaškrábal jsem zuby, zavřel oči a narazil na nebezpečně vypadající velké červené tlačítko.

Resetování

Věci byly podivně klidné. Nic život ohrožujícího se nestalo. Jen malá animace, která mi řekla, abych počkal, než plugin resetuje WordPress. Animace byla podivně uklidňující podívat se na, pomohla trochu uklidnit mou ustaranou duši.

A pak se v mihnutí oka stalo.

Obnoveno

WordPress byl obnoven do původního stavu, doslova jen 3 kroky. Trvalo mi to celou minutu, než jsem to dokončil.

Zkontroloval jsem další weby nacházející se v této doméně a byly v bezpečí. Všechno ostatní bylo normální, kromě webu, na kterém jsem tento plugin testoval.

S vědomím, že všechno šlo dobře, jsem si oddechl.

Co když omylem resetuji svůj web pomocí WP Reset?

Celým smyslem celého výše uvedeného příběhu bylo ukázat vám, jak rychle WP reset funguje a jak bezpečné je použití.

Dosud neexistuje žádný způsob, jak pomocí tohoto pluginu omylem resetovat cokoli, protože tým měl předvídavost umístit několik potvrzení a varování, než budete moci pokračovat v resetování.

Instalace pluginu je tak snadná, vsadím se, že bych mohl dostat svou technologicky napadenou babičku, aby to udělala.

Jeho použití bylo také velmi jednoduché – Aktivujte plugin, napište „reset“, stiskněte tlačítko Odeslat a znovu potvrďte zadání.

Počkejte několik sekund a voila, vaše instalace WordPress je stejně dobrá jako nová.

Další funkce programu WP Reset

Primárním cílem tohoto pluginu je pomoci vám resetovat WordPress, ale to neznamená, že nemůže přijít s funkcemi, které vám poskytují možnosti, co chcete dělat..

Na hlavním panelu „Reset“ na hlavním panelu pluginu naleznete možnosti po obnovení, které vám umožní znovu aktivovat aktuální téma, znovu aktivovat reset WP a znovu aktivovat všechny aktuálně aktivní pluginy.

po resetování

Tyto možnosti jsou zvláště užitečné, pokud chcete, aby vaše možnosti, zásuvné moduly a motivy byly přesně takové, jaké jsou. Obnovení WP vymaže vše čisté, ale vaše možnosti zůstanou tak, jak se vám líbí.

V části Nástroje najdete možnosti, které vám umožňují provádět jednotlivé možnosti resetování, například:

 • Odstranit přechodné položky
 • Čistá nahraná složka
 • Obnovit možnosti motivu
 • Smazat témata
 • Smazat doplňky
 • Prázdné nebo smazat vlastní tabulky
 • Odstraňte soubor .htaccess

Více možností

Neměl jsem k dispozici pro tyto možnosti, ale je příjemné vědět, že jsou tam pro případ, že je potřebujeme.

V nepravděpodobném případě, že se něco pokazí, můžete kontaktujte vývojáře společnosti WP Reset přímo pro podporu nebo můžete požádat o pomoc na internetu veřejné fórum.

Relevantní poznámka – když kontaktujete podporu WP Reset, budete hovořit s lidmi, kteří plugin vytvořili přímo, takže víte, že získáte nejlepší pomoc. Žádný nesmyslný outsourcing od těchto úžasných lidí!

Výrok

Musím připustit, že předtím, než jsem provedl tuto recenzi, jsem se zeptal sám sebe, zda je tento plugin opravdu nezbytný. Vše, co dělá, je obnovit WordPress do původního stavu, a mohu to udělat jednoduše přeinstalováním. Proč by někdo potřeboval tento plugin?

Po vyzkoušení tohoto pluginu bych musel říct … nejsem chytrý muž.

Reset WP je úžasný.

Říkat, že v našem životě takovýto plugin nepotřebujeme, je jako říkat, že na spaní nepotřebujeme polštáře. Určitě to zvládneme bez em… ale proč bychom, zvláště když dělají náš život mnohem pohodlnějším?

WP Reset se snadno instaluje, snadno se používá a co je nejdůležitější, velmi pohodlné. Také se snažím opravdu tvrdě, ale nemůžu najít žádné nevýhody tohoto pluginu! Myslím, že od tohoto okamžiku budu muset nainstalovat tento plugin s každým webem WordPress, který buduji.

WP Reset je určen vývojářům vývojáři, takže je to opravdu užitečný nástroj. Pokud tomu tak není, nenajdete pro něj mnoho užitečných, ale můžete jej přesto chtít nainstalovat, jen pro případ, že byste někdy potřebovali přeinstalovat WordPress.

Vyzkoušejte WP Reset sami zdarma právě tady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map